Hizmet Ver

4 Gaziosmanpaşa Sınıf Öğretmeni Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Gaziosmanpaşa civarında 104 Sınıf Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Sınıf Öğretmeni

En İyi 10 Gaziosmanpaşa Sınıf Öğretmeni

Gizem Toy photo

Gizem Toy

10.05.2019

Sınıf Öğretmeni · Gaziosmanpaşa, İstanbul

Sınıf öğretmenliği mezunuyum. Çocuklara gönüllü olmak üzere ders verme konusunda birçok tecrübem var. Çocuklarla aram iyidir. Aynı zamanda kendimi eğitim alanında sürekli geliştiren biriyim. Editörüm. Kitap seçme ve okuma alışkanlığı kazandırma konusunda başarılıyım.

Tuğba Gedik photo

Tuğba Gedik

22.09.2020

Sınıf Öğretmeni · Gaziosmanpaşa, İstanbul

İlkokul düzeyinde Matematik, ilk okuma yazma, Türkçe v.b. dersleri verilir. 1.5 yıl özel ders ve 5 yıllık öğretmenlik deneyimim vardır.

Murat Yıldırım photo

Murat Yıldırım

11.07.2016

Sınıf Öğretmeni · Gaziosmanpaşa, İstanbul

İLKOKUL ÖĞRENCİLERİ İÇİN: - Farklı nedenlerden dolayı (Disleksi, anksiyete, dikkat eksikliği ve hiperaktivite, mental vb.) okuma yazma becerisi yaşıtlarının gerisinde kalan, hiç öğrenemeyen ya da uzun tatil dönemi nedeniyle unutan öğrenciler için OKUMA YAZMA DESTEK çalışmaları, - Matematik,...

Ali Cangl photo

Ali Cangl

18.03.2021

Sınıf Öğretmeni · Gaziosmanpaşa, İstanbul

12 Yıldır Sınıf Öğretmeni Olarak Görev Yapmaktayım. Her Çocuğun Öğrenebileceğine ve farklı motivasyon kaynağına sahip olduğuna inanıyorum . 1. dönem konularını tekrar edebilir, eksikleri tamamlayabilir ve öğrenilen konuları pekiştirebiliriz. 1. Sınıftan 5. Sınıfa kadar, Tüm Öğrencilerimize Özel...

Nida Nur Soysal photo

Nida Nur Soysal

10.10.2020

Sınıf Öğretmeni · Gaziosmanpaşa, İstanbul

Merhaba şuan da çok başarılı ilkokul ve ortaokul öğrencilerim var. Yenilerinin olmasını da sabırsızlıkla bekliyorum. İşimi severek yapıyorum.

Özge Altunay photo

Özge Altunay

28.02.2021

Sınıf Öğretmeni · Gaziosmanpaşa, İstanbul

Merhabalar, özel ders talebiniz hala devam ediyorsa özel ders verebilirim. yıllık Türkçe öğretmeniyim. Özel bir okulda iş hayatıma devam etmekteyim. Özel ders verirken öncelikli hedefim yeni nesil soruları göz önünde bulundurarak öğrencinin okuduğunu anlama becerisini geliştirmesi, pratik...

Meriç Kenger photo

Meriç Kenger

13.02.2021

Sınıf Öğretmeni · Gaziosmanpaşa, İstanbul

Merhaba Ben Sümeyye Meriç İstanbul Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü Üstün Zekâlılar Öğretmenliği programı mezunuyum. Üstün Zekâlılar ile ilgili bir çok kongreye katıldım ve görev aldım. Ayrıca Yaratıcı Drama ve Doğaçlama tiyatro eğitimiyle vizyonunu geliştirdim. Üstün Zekâlılar eğitimi ilgili bir...

Asuman Uğur photo

Asuman Uğur

09.12.2020

Sınıf Öğretmeni · Gaziosmanpaşa, İstanbul

Devlet okullarında 17 yıldır sınıf öğretmenliği yapıyorum. 15 yıldır da özel ders vermekteyim. Konunun uzmanıyım . 1.,2., 3. ve 4. sınıf öğrencilerine istenen derslerde destek verebilirim 🤗

Pınar Yenisu photo

Pınar Yenisu

19.08.2020

Sınıf Öğretmeni · Gaziosmanpaşa, İstanbul

11 yıldır sınıf öğretmenliği yapıyorum. Uzaktan eğitim sürecinde daha çok desteğe ihtiyacı olan öğrencilerimle buluşmaya hazırım. 😊

Senem Sara Eliyas photo

Senem Sara Eliyas

17.09.2018

Sınıf Öğretmeni · Gaziosmanpaşa, İstanbul

1) Okumakta zorluk çeken, 2) Okumaya geçmiş fakat okuduğunu anlamayan, 3) Sınıf arkadaşlarından geri olan, 4) Ödevlerinde desteğe ihtiyacı olan, 5) Matematik sorularına anlamada ve çözmede zorluk çeken, Öğrencilere destek veriyorum.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Gaziosmanpaşa Sınıf Öğretmeni Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Gaziosmanpaşa Sınıf Öğretmeni ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Gaziosmanpaşa Sınıf Öğretmeni için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Sınıf Öğretmeni için Gaziosmanpaşa içinde toplam 104 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 168 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Gaziosmanpaşa içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 186 kişi Gaziosmanpaşa Sınıf Öğretmeni için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl