En İyi 10 Gaziosmanpaşa İstanbul Sınıf Öğretmeni

4 Sınıf Öğretmeni Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Gaziosmanpaşa civarında 40 Sınıf Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Hüseyin  Koçak

Hüseyin Koçak

Sınıf Öğretmeni · Gaziosmanpaşa, İstanbul
Merhabalar,Eyüp Yeşilpınar'da ikamet eden 8 yıllık kadrolu sınıf öğretmeniyim, ilkokul öğrencilerine uygun bir ücretle özel ders verebilirim. Yeşilpınar'dan ulaşıma çok uzak zor olmayan İstanbul içi her yer olabilir.
Leyla Asiltürk

Leyla Asiltürk

Sınıf Öğretmeni · Gaziosmanpaşa, İstanbul
8 yıldır özel bir okulda sınıf öğretmenliği yapmanın yanı sıra her yıl birkaç öğrenciye özel ders veriyorum. Yüksek lisans mezunuyum. İlkokul ve 5.-6.-7. sınıf öğrencileriyle de çalışıyorum. Aynı zamanda satranç antrenörü ve hakemiyim.
Belma Yyyyyyy

Belma Yyyyyyy

Sınıf Öğretmeni · Bahçelievler, İstanbul
Özel bir okulda sınıf öğretmeniyim. Hafta içi 4 ten sonra ve haftasonu özel ders verebilirim . Yaz tatili takviye programıda uygulayabiliriz .
Pınar Öğretmen

Pınar Öğretmen

Sınıf Öğretmeni · Üsküdar, İstanbul
Gazi Üniversitesi sınıf öğretmenliği mezunuyum özellikle ilkokuma yazma konusunda tecrübeliyim özel eğitim öğretmenliği tecrübem de vardır. Üsküdar ve civarında ödevlere takviye, okuma-yazma öğretimi ,okuduğunu anlama ve yorumlama becerisi , Hayat bilgisi , Türkçe derslerinde destek olabilirim.
Murat Yıldırım

Murat Yıldırım

Sınıf Öğretmeni · Bahçelievler, İstanbul
İLKOKUL ÖĞRENCİLERİ İÇİN: - Farklı nedenlerden dolayı okuma yazma becerisi yaşıtlarının gerisinde kalan, hiç öğrenemeyen ya da uzun tatil dönemi nedeniyle unutan öğrenciler için OKUMA YAZMA DESTEK çalışmaları (interaktif olarak bilgisayar destekli), - Matematik, Türkçe, Fen Bilimleri ve İngilizce derslerinden takviye ya da Sınavlara Hazırlık çalışmaları (interaktif olarak bilgisayar destekli), - Hızlı Okuma Etkinlikleri (interaktif olarak bilgisayar destekli) - Özellikle 3. ve 4. sı
Gülsüm  İnanç

Gülsüm İnanç

Sınıf Öğretmeni · Bahçelievler, İstanbul
16 yıllık tecrübemi İstanbul’un en iyi okullarında çalışarak edindim.Öğrenmek öğreteni sevmekle başlar.Her çocuk biriciktir,tektir.Her çocuğun bireysel farklılıkları ve çoklu zeka kuramına göre baskın zeka çeşitleri vardır.Bu da çocuğumuzun öğrenme biçimini belirler.
Kenan Sağlam

Kenan Sağlam

Sınıf Öğretmeni · Eyüp, İstanbul
Öğrenemeyen öğrenci yoktur, henüz anlaşılamamış öğrenci vardır. Eğitimde bireysellikten yanayım. Boyumu aşan işlerde kimsenin zamanını boşa harcamam.
AHMET ÖZAY

AHMET ÖZAY

Sınıf Öğretmeni · Gaziosmanpaşa, İstanbul
Öğrencilerin derslerinde başarı ve kendilerini geliştirmelerini istiyorsanız size yardımcı olabilirim.
ELİF  KARA

ELİF KARA

Sınıf Öğretmeni · Eyüp, İstanbul
Merhaba 6yıllık sınıf öğretmeniyim ve 6yıldır bir çok ilkokul öğrencisine tüm derslerden özel ders verdim ayrıca okuma yazma öğrettim.Eyüp Fatih ve çevrisi özel ders veriyorum .Derslerimizi öğrencinin evinde veya kendi evimde yapıyorum .
Arzu Açar

Arzu Açar

Sınıf Öğretmeni · Eyüp, İstanbul
Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, İlk okuma Ve yazma Öğretimi Dersleri verilmektedir. Eğitim 5 yıldır İstek Vakfında öğretmenlik yapmaktayım. 1.Yüksek Lisans: İstanbul Aydın Üniversitesi Çocuk Psikolojisi Tezli 2.Yüksek Lisans: Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Yönetimi. BİLİMSEL VE KÜLTÜREL ÇALIŞMALARI İstanbul Aydın Üniversitesi: Psikoloji Yüksek Lisans Tez Konusu: Aile İçi Fiziksel Şiddet Gören Çocuklarda Öfke Ve Stres Düzeylerinin Araştırılması. Yayınlanan Makale:
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Nuray Ç.
Sınıf Öğretmeni   12/02/2021

Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi çalışanı olarak tavsiye edebileceğim hocamızın çocuklara yaklaşımı tavrı ders işleyişi pratik kolay yoldan konu anlatımı mükemmel oğlum çok memnun tabiki bizde

         
Dilek A.
Sınıf Öğretmeni   02/02/2021

Duygu Hanım özverili, öğrencisini tanıyarak verimli bir çalışma planı çıkaran, dinamik bir öğretmen. Emeği için çok teşekkür ederim.

         
Nursel B.
Sınıf Öğretmeni   13/01/2021

Özverili ve anlayisli bir şekilde öğrencisiyle iletişim kuran bir öğretmendir. Emekleri için kendisine teşekkürler ederim.

         
Hüseyin B.
Sınıf Öğretmeni   10/01/2021

Işinde gayet başarılı çocukla iletişimi cok kuvvetli, cok beyfendi bir insan. Biz kendisiyle tanıştığımız icin kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Çocuğumuzun derslerinde farkı hemen gördük.

         
Buket K.
Sınıf Öğretmeni   23/12/2020

Çok tedirgin başladık çalışmaya ama çok memnun kaldık karşılıklı. Çok başarılı naif ve kızıma çok iyi arkadaş buradan da gıyabında teşekkürlerimi iletiyorum

         
Rabia A.
Sınıf Öğretmeni   11/12/2020

Biz öğretmenimizden çok memnunuz oğlum ile abi arkadaş öğretmen ilişkisini çok güzel kuruyor.Teşekkürler öğretmenimize😊

         
Almira Ç.
Sınıf Öğretmeni   29/11/2020

Ayşe öğretmenimiz ile dersimiz çok verimli geçti. Çocuk ile nasıl iletişim kuracağını çok iyi biliyor. Velisi olarak benimle iletişimi de çok güzeldi. Çok memnun kaldık.

         
Arzu A.
Sınıf Öğretmeni   01/11/2020

Güleryüzlü,çocuklar ile iletişimi kuvvetli, alanında başarılı bir öğretmen.Kendisine teşekkür ediyorum.

Sınıf Öğretmeni hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz