Hizmet Ver
Online İngilizce Özel Ders

4 Kocaeli Gebze Online İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Gebze civarında 85 Online İngilizce Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Gebze Online İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 85 Online İngilizce Öğretmeni, Gebze içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, Gebze içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Gebze içinde yazılan 204 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 587 kişi Gebze Online İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Gebze Kocaeli Online İngilizce Özel Ders

Emre Y. photo

Emre Y.

08.02.2022

Online İngilizce Özel Ders · Gebze, Kocaeli

Marmara Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Mezunuyum. 4 yıllık öğretmenim. Liseye, üniversiteye, YDS vb. Sınavlara hazırlanan arkadaşlarıma; ayrıca günlük konuşma dilinde kendisini geliştirmek isteyenlere yardımcı olacağım. Ek olarak da İngilizce öğretmenliği okuyup KPSS alan bilgisinde eksikliği...

Rabia A. photo

Rabia A.

18.07.2021

Online İngilizce Özel Ders · Gebze, Kocaeli

Uludağ Üniversitesi- İngilizce öğretmenliği mezunuyum. Şu an özel bir kurumda çalışıyorum. Dersler ile ilgili sormak istediğiniz bir şey olursa istediğiniz zaman benimle iletişime geçebilirsiniz.

Meryem Ö. photo

Meryem Ö.

21.07.2022

Online İngilizce Özel Ders · Gebze, Kocaeli

Merhabalar ingiliz dili ve edebiyatı okuyorum, 3. Sınıfım seviyem B2- C1 arası yaz aylarında ingilizce eğitim vermek isterim.

Aslı K. photo

Aslı K.

15.06.2021

Online İngilizce Özel Ders · Gebze, Kocaeli

Özel bir kolejde İngilizce ve İspanyolca öğretmenlik yapmaktayım aynı zamanda İngilizce’ye İspanyolca olarak özel ders de veriyorum.

Umut A. photo

Umut A.

01.08.2021

Online İngilizce Özel Ders · Gebze, Kocaeli

Merhaba, Nisantaşı üniversitesinde İngilizce öğrenme serüvenim başladı ve özel bir bankada İngilizce çağrı karşılamaktayım. İngilizce öğrenmek çok zevkli bir hobi aslında. İngilizce bilmediğim zamanlarda bana çok zor gelmekteydi dışarıdan baktığımda. Aslında içine girince gayet eğlenceli bir...

Tutku Z. photo

Tutku Z.

14.07.2022

Online İngilizce Özel Ders · Gebze, Kocaeli

Merhaba, İsmim Tutku ve 28 yaşındayım. Lisansımı ODTÜ Uluslararası İlişkiler bölümünde onur öğrencisi olarak tamamladım. Şu anda Siena Üniversitesi Kamusal ve Kültürel Diploması bölümünde burslu olarak yüksek lisans yapıyorum. Kendim bildim bileli yabancı dillere ilgim var, bu sayede İngilizce,...

Yılmaz O. photo

Yılmaz O.

20.06.2021

Online İngilizce Özel Ders · Gebze, Kocaeli

İŞ TECRÜBESİ 2020– 2021 ÇÖZÜM ETÜT EĞİTİM MERKEZİ & KİŞİSEL GELİŞİM KURSU - İngilizce Öğretmeni - ( LGS ) - KOCAELİ 2019– 2020 ÇÖZÜM ETÜT EĞİTİM MERKEZİ & KİŞİSEL GELİŞİM KURSU - İngilizce Öğretmeni - ( LGS ) - KOCAELİ 2018 –2019 VIP FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ - İngilizce Öğretmeni (...

Umut S. photo

Umut S.

23.06.2021

Online İngilizce Özel Ders · Gebze, Kocaeli

Öncellikle herkese merhaba ben umut 20 yaşındayım ve 2 yıldır özel İngilizce dersi veriyorum üniversite de ingilizce hazırlık okudum ve bununla beraber özel İngilizce kursuna gidip 6 adet ingilizce sertifikası aldım ayrıca 6 adet de mobil uygulama üzerinden ingilizce sertifikalarımı aldım toplamda...

İbrahim O. photo

İbrahim O.

16.07.2020

Online İngilizce Özel Ders · Gebze, Kocaeli

Bogazici mezunu, Turkiye dereceli 18 senelik matematik ogretmeniyim. Ortaokul dan universite seviyesine kadar her dersi anlatabilirim. Istendigi takdirde dersleri ingilizce de anlatabilirim. Sadece online ders anlatiyorum. Online ders anlatmak icin gerekli ekipman ve platforma sahibim.

Ogün Y. photo

Ogün Y.

15.06.2021

Online İngilizce Özel Ders · Gebze, Kocaeli

Merhaba, Karadeniz Teknik Üniversitesi İngilizce Uluslararası İlişkiler Bölümü 4. sınıf öğrencisiyim. İngilizce ile çocukluğumdan beri ilgiliydim ve üniversitemin Hazırlık yılında İngilizcemi pekiştirirken sene sonunda Dilko Dil Okulları’na giderek pekiştirdim C1 seviye belgemi aldım. 2. sınıfta...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Gebze Online İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Gebze Online İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online İngilizce Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online İngilizce Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online İngilizce Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online İngilizce Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online İngilizce Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online İngilizce Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online İngilizce Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Kocaeli Gebze Online İngilizce Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Kocaeli Gebze Online İngilizce Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl