En İyi 10 Gebze Kocaeli Yazılım Geliştirme

4 Yazılım Geliştirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Gebze civarında 53 Yazılım Geliştirme Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Atılım Yazılım

Atılım Yazılım

Yazılım Geliştirme · Gebze, Kocaeli
Atılım Yazılım 10 yıldır yazılım sektöründe kendisini sürekli geliştiren bir yapıya sahiptir. Yapılan yazılımların sade ve kullanışlı olmasına dikkat etmektedir. Atılım Yazılım ın ürettiği yazılımlar tamamen kendi ekibimiz tarafından oluşturulmaktadır.
Gokhan A.

Gokhan A.

Yazılım Geliştirme · Gebze, Kocaeli
MATLAB Görüntü işleme konularında destek olmak. Morfolojik Görüntü İşleme, Görüntü Bölütleme vb. görüntü işleme konularında yardımcı olmak.
İzzet Emre A.

İzzet Emre A.

Yazılım Geliştirme · Gebze, Kocaeli
Bilgisayar Mühendisi, Proje sorumlusu, Yazılım geliştirme uzmanı https://www.linkedin.com/in/izzetemre/
Mehmet D.

Mehmet D.

Yazılım Geliştirme · Gebze, Kocaeli
C#.Net,Vb.Net,Asp.Net,MS SQL,Oracle konularında uzman.Php,Css,Html,Jquery,Mysql ile uygulama geliştirmiş işini seven 7 senedir yazılım sektörünün içerisinde olan deneyimli bir programcıyım. Aşağıda bazı yaptığım projeler mevcuttur. Daha fazla bilgi için iletişime geçebilirsiniz. Projeler - Dental Diş Programı - Kavacık Emniyet Müdürlüğü Randevu Sistemi - Arıza Kayıt Sistemi - Bilge Koleji Okul Otomasyonu (Asp Net) - Ürün Satış Takip Programı - Stok Takip Programı - Envanter Takip Pr
Erdal K.

Erdal K.

Yazılım Geliştirme · Gebze, Kocaeli
10 Yılı aşkın tecrübe ve deneyim. Güncel yazılım ve teknoloji çözümleri, Web online ve mobil yazılımlar. Masaüstü yazılımlar. Yatırım Teknolojileri Borsa Viop İndikatör ve Robot tasarımları.
Said Osman K.

Said Osman K.

Yazılım Geliştirme · Gebze, Kocaeli
ETKİN, VERİMLİ VE SÜRDÜRÜLEBİLİR YAZILIM ÇÖZÜMLERİMİ EN HIZLI ŞEKİLDE, UYGUN FİYATA SİZLERE TESLİM ETMEK İSTİYORUM.
Eren  Ö.

Eren Ö.

Yazılım Geliştirme · Gebze, Kocaeli
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği Bölümü Mezunuyum. Mobil, Web ve Bilgisayar Yazılımlarında bilgim mevcuttur.
Emrah A.

Emrah A.

Yazılım Geliştirme · Pendik, İstanbul
Merhaba, İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum. 4 senedir yazılım sektöründe çalışıyorum. Ana tecrübe alanım iOS olmakla birlikte Android ve back end de geliştiriyorum. Uzmanlık alanım mobilin her katmanı olsa da kendimi mobille sınırlamıyorum. Aynı zamanda web de geliştirebiliyorum. Aldığım projeleri iyi planlar, titizlikle çalışır ve bitiririm. Her türlü yazılım projenizi hayata geçirme konusunda güvenebileceğiniz adreslerden biriyim. Teşekkürler.
Sodefac Bilgi Tekno. Ve

Sodefac Bilgi Tekno. Ve

Yazılım Geliştirme · Tuzla, İstanbul
Sodefac Bilgi Teknolojileri San. ve LTD. ŞTİ sektörde deneyim kazanmış ve diğer firmalara nazaran kaliteli ve hızlı hizmet verebilmek için biraraya gelen ekibimiz tarafından 2014 yılında kurulmuştur. Şirketimiz her sektörden,her ölçekte firmaya "Yazılım Danışmanlığı Hizmeti" vermektedir. Yenilikçi projelerimiz, hızlı ve kaliteli çözümlerimizle sizlerleyiz. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim olmuştur. Hedefimiz siz müşterilerimize mümkün mertebe katmadeğer s
Vizyon Dijital Ve Yazılım

Vizyon Dijital Ve Yazılım

Yazılım Geliştirme · Tuzla, İstanbul
Vizyon Yazılım olarak kurumsal ve kişisel web siteleri, web bakım ve hızlandırma hizmetleri, Android ve IOS platformlu mobil uygulamalar, sektörel özel yazılımlar, siber güvenlik ve penetrasyon testleri, sosyal medya danışmanlığı ve daha bir çok konuda hizmetinizdeyiz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
S. Ş.
Yazılım Geliştirme   26/06/2020

Ramazan Bey işimizi çok kısa sürede yaptı ve isteklerim konusunda da yardımcı oldu. Çok memnun kaldım tavsiye ederim kesinlikle kendisini.

         
Duygu Bahat
Yazılım Geliştirme   17/06/2020

Çok memnun kaldım, konuyla alakalı da çalışmamızda her türlü soruma da yardımcı olduğu için çabasından dolayı teşekkür ediyorum.

         
ALİ FATİH YAZAR
Yazılım Geliştirme   01/05/2020

Kısa sürede istediğim proje teslim edildi ve açıklaması da yapıldı. İlginiz için tekrar teşekkürler Eyyüp Bey. 10/10

         
Alperen AKSOY
Yazılım Geliştirme   15/04/2020

Emre beyle laboratuvar verileriyle kalite kontrol sistemimizin optimizasyonu için bir yazılım hazırladık. Emre bey öncelikle programın içeriğini anlamak için yoğun bir şekilde ilgi gösterdi ve beni şaşırtan bir şekilde programın genel hatlarını çözdü. Daha sonra programın her aşamasında yoğun bir şekilde mailleşerek gerekli ayarlamaları ve düzenlemeleri yaptık. Bir kaç günümüzü de programda ortaya çıkabilecek sorunları görmek için deneme aşamasıyla geçirdik ve Emre bey ortaya çıkan hataları hemen çözdü. Hatta konuyu en çok bilen kişi ben olmama rağmen benden önce bazı hesap ve mantık hatalarını çözdü. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim.

         
Mustafa Zengin
Yazılım Geliştirme   27/12/2019

Mrh Öncelikle Emre Bey e emeğinden dolayı çok teşekkür ederim. İşini severek yapan, yeniliklere açık, araştırmacı ve hızlı projeler üreterek sonuç odaklı çalışan dürüst ve samimiyetinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim. Hayatın boyunca başarılarının devamını dilerim...

         
Yazılım Geliştirme   25/12/2019

Tekin Bey ile çalışmaktan çok memnun kaldım. Hizmeti alırken ve sonrasında bile bana çok yardımcı oldu . Başarılı .

         
Selim Güçver
Yazılım Geliştirme   10/11/2019

Ahmet bey Yazılım konusundaki etkinliği çok iyi, arkadaşımızın bilmediği konu yok, Bilişim alanında rahatlıkla danışmaklık alabilirsiniz

         
Fatih Özcan
Yazılım Geliştirme   29/09/2018

İstediğim bir geliştirmeyi hızlı ve güzel bir şekilde yaptı sağ olsun. Güvenle işinizi teslim edebilirsiniz.

Yazılım Geliştirme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz