Hizmet Ver

4 Güngören Türkçe Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Güngören civarında 184 Türkçe Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Türkçe Özel Ders

En İyi 10 Güngören Türkçe Özel Ders Öğretmeni

Merve İş photo

Merve İş

15.10.2021

Türkçe Özel Ders · Güngören, İstanbul

Türkçe öğretmeni olarak çocuklara dilimizi en iyi şekilde öğretmek için buradayım. İlköğretim kademesindeki çocuklarima okuma yazma becerisi ögretmekteyim. Lise kademesinde olan öğrencilerime de sınav formatında iyi bir dil bilgisi öğretimi vermekteyim.

Mehmet Tas photo

Mehmet Tas

07.11.2021

Türkçe Özel Ders · Güngören, İstanbul

Kendime ait oluşturduğum notlar ile akılda kalıcı bir şekilde ders anlatımım mevcuttur. Eğitim koçluğu da yaparak ders takibiyle beraber ders çalışma yöntemleriyle başarıya uzanan yolda size eşlik edeceğim.

Rahim Salı photo

Rahim Salı

06.11.2019

Türkçe Özel Ders · Güngören, İstanbul

12 yıllık öğretmenlik tecrübesine sahibim. Yıllarca LGS ve TYT düzeyindeki öğrencileri sınava hazırladım. Alanında uzman, öğrencisiyle güzel iletişim kuran,disiplinli çalışmaya özen gösteren bir öğretmenim.

Beyzanur Baydere photo

Beyzanur Baydere

12.10.2021

Türkçe Özel Ders · Güngören, İstanbul

Merhaba, Ben Beyzanur. Özel bir üniversitede, sağlık bilimleri fakültesinde, dil ve konuşma terapisi bölümünü bursla okuyorum. YKS sınavında 445 puan aldım ve 4.sınıftan 12.sınıf sonuna kadar her dönemimi takdir belgesiyle tamamladım. Üstün başarı belgelerim de mevcut. Çocuklarınıza ders çalışma...

Muhammet Yıldız photo

Muhammet Yıldız

03.09.2021

Türkçe Özel Ders · Güngören, İstanbul

15 yıllık Türkçe öğretmeniyim. Çeşitli özel okullarda ve dershanelerde öğretmenlik yaptım. Şu anda da bir yayınevinde editörlük yapıyorum.

Zekeriya Oğuz photo

Zekeriya Oğuz

29.08.2019

Türkçe Özel Ders · Güngören, İstanbul

2006 yılında Kocaeli Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum. Tezsiz Yüksek lisansımı da 2010 yılında aynı üniversitede tamamladım. Mesleğimin 14. yılındayım. Dershane ve özel okullarda ( vakıf) görev yaptım / yapmaktayım. Verdiğim dersler ve sınıf...

Ömer Kayra Kalkan photo

Ömer Kayra Kalkan

23.11.2021

Türkçe Özel Ders · Güngören, İstanbul

Boğaziçi Üniversitesi'nde öğrenciyim. Lise veya ortaokul öğrencilerine Türkçe dersi veriyorum. Türkçe ile bir problemin kalmayacak .

Senem Hoca photo

Senem Hoca

10.03.2018

Türkçe Özel Ders · Güngören, İstanbul

İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 18 senedir eğitim kurumlarında ders vermenin dışında özel ders vermekte, yayıncılıkla uğraşmaktayım.Türkçe,edebiyat ve dil anlatım dersleri vermekte öğrencileri TYT,AYT,KPSS ve LGSlere hazırlamanın dışında ilköğretim ve lise ara sınıf...

Selin Eroktay photo

Selin Eroktay

25.11.2021

Türkçe Özel Ders · Güngören, İstanbul

Bahçeşehir Üniversitesi Yüksek Lisans Yıldız Teknik Üniversitesi Yüksek Lisans 8 senedir kolejde Türkçe Öğretmeni olarak çalışmaktayım.

İbrahim Ethem Demirkol photo

İbrahim Ethem Demirkol

13.07.2021

Türkçe Özel Ders · Güngören, İstanbul

Darüşşafaka'daki işimden yeni ayrıldım. Bu yıl yüksek lisansıma ağırlık vermek istediğim için bir okulda tam zamanlı çalışmak yerine özel dersler ile geçimimi sağlamak istiyorum. Çocukların sınavlarda başarıları olmasının dışında entellektüel seviyelerini geliştirmeyi de önemsiyorum. Çocukla...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Güngören Türkçe Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Güngören Türkçe Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Güngören Türkçe Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Türkçe Özel Ders için Güngören içinde toplam 184 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 191 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Güngören içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 392 kişi Güngören Türkçe Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Türkçe Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Türkçe Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Türkçe Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Türkçe Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Türkçe Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Türkçe Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Türkçe Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Türkçe Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Türkçe Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 70 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl