Admasansör

Asansör Bakım · 2 yıldır üye
İstanbul Küçükçekmece
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2015
Firmamız 2002 de sektöre adım atmıştır bilgi ve tecrübe birikimleri ile ADM asansör 2015 yılında asansör sektöründe faaliyete başlamıştır. Geçen bu süre içerisinde malzeme kalitesini ve firma organizasyonunu, günden güne geliştirip güvenli bir marka olarak ADM Asansör ’ü siz müşterilerimizin hizmetine sunmuştur. CE belgesi ile güvenliğe vermiş olduğumuz önemi tescillemiş ve yapmış olduğumuz revize ve montajlarda iliştirdiğimiz CE işareti ile, asansörlerde güvenliği üst noktalara taşımış bulunmaktayız.
İstanbul genelinde 3 araçla verdiğimiz mobil servis hizmeti ile asansör servis taleplerine çok iddialı bir sürede cevap vermekteyiz.
Servis elemanlarımıza verdiğimiz düzenli eğitim programları ile yaptığımız işlerde, güvenlik seviyesini üst noktalara taşımaktayız.
Hizmetlerimiz
Yeni bir elektrikli İnsan ve yük asansörünü , EN 81-20 , Hidrolik tahrikli insan ve Yük asansörünü, EN 81-20 standardında, CE işareti iliştirmekteyiz.
Eski asansörlerin kısmi veya tümden yenilenmesi YEŞİL VE MAVİ işlemlerini TS EN 81-80 standardı çerçevesinde yapmaktayız .ISO Kalite Güvence Sistemi kriterlerinde 7/24 nöbetçi servislerimizle hizmet vermekteyiz.
Teklif al >
4 Asansör Bakım Fiyat Teklifi Al.