Ahmet Asım K.

Fizik Özel Ders · 5 yıldır üye
Ankara Yenimahalle
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Adres
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2001

Ne yapmaktayım?

• Fizik dersi sayısal birçok öğrencinin problem yaşadığı bir derstir. Öğrenci ile çalışmalarımda öğrenciye formül, yöntem ezberletmek yerine pratik düşünmeyi öğretiyorum. Bu maksatla konuları modüler şekilde kendi içerisinde anlamlı parçalara ayırarak öğretmekteyim.

• Konuları öğrenci seviyesine göre anlatmakta, seviyesi uygun olan öğrencilerle hızlı konu taraması ile TYT-AYT konularını 4 ayda bitirmekteyim.

• Daha önce hazırladığım çalışma notlarım üzerinden çalışmalarımı gerçekleştiririm. Aynı zamanda öğrencilerimin yapması gereken okul ve dershane ödevlerini, sınav çalışmalarını vs de kendi kaynaklarından takip ederek çalışmalarımı gerçekleştiririm.

• Kişiye özel uyguladığım öğretim yöntem ve teknikleri ile Fizik dersini anlaşılması zor karmaşık bir ders olmaktan çıkarıp daha zevkli ve başarılı bir hale getireceğimi iddia ediyorum.

• ÜNİVERSİTE HAZIRLIK,

• SINAV KOÇLUĞU,

• GRUPLARA GÖRE SAATLİK DERS ÜCRETİ ,YÜZ YÜZE VE TELEFONDA GÖRÜŞÜLMEKTEDİR.

14 YILLIK FİZİK ÖĞRETMENİNDEN, SADECE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK (YGS –LYS) LİSE ARASINIF ÖĞRENCİLERİNE ÖZEL DERS VERİLİR.
2 Ayda TYT PROGRAMI
2,5 Ayda AYT PROGRAMI


Daha ayrıntılı olarak telefonla da görüşebiliriz. Öncelikli olarak güven önemli olduğu için telefonla veya yüz yüze derse başlamadan önce görüşmemizde fayda olacaktır.
Sınavlara hazırlanan ya da okulunda başarılı olmak isteyen öğrencilerime başarılar diliyor, mesajınızı veya telefonunuzu bekliyorum.


Teklif al >
4 Fizik Özel Ders Fiyat Teklifi Al.