Aydan Kozmanlı

Diyetisyen · 1 yıldır üye
Ankara Çankaya
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Kimlik belgesi

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2021
Merhaba. Ben Aydan Kozmanlı, İstinye Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezunum. Yaklaşık 1 yıl boyunca Kolan Hastanesi’nde diyetisyen olarak çalıştım ve son 3 yıldır hem online hem de yüz yüze beslenme ve diyet hizmeti veriyorum.
 Ankara Tunalı Hilmi Caddesinde bulunan ofisimde yüz yüze hizmet vermekteyim. Sizleri ofisimde ağırlayarak hem yağ, kilo ölçümü ile vücut analizinizi yapabilir hem de günlük rutin ve beslenme alışkanlıklarınıza göre sağlık beslenme yolunda ilk adımı atabiliriz. Özelleştirilmiş beslenme planları ve diyet programlarıyla destek sağlıyor, sağlıklı kilo verme hedeflerinize ulaşmanızı amaçlıyorum.

Danışanlarımın ihtiyaçlarına odaklanarak, onların hedeflerine ve yaşam tarzlarına uygun beslenme programları oluşturuyorum. Amacım, danışanlarımın sağlıklı bir yaşam tarzına geçiş yapmalarına ve bu değişiklikleri sürdürülebilir hale getirmelerine yardımcı olmaktır.

Profesyonel bir diyetisyen olarak,sizlere doğru beslenme alışkanlıkları kazandırarak hayatınızı değiştirmenize yardımcı olmak için buradayım. Siz de sağlıklı yaşam ve ideal kilolarınıza ulaşmak için adım atmak isterseniz, sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım. Sizlerle bu eğitici, geliştirici ve gözle görülür inanılmaz değişimlerle sonuçlanacak yolda birlikte ilerlemek için sabırsızlanıyorum.
Teklif al >
4 Diyetisyen Fiyat Teklifi Al