Video Acil

Harddisk Veri Kurtarma · 2 yıldır üye
Ankara Çankaya
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address

kuruluş / işe başlama yılı

2017
DigitalVeriKurtarma.com Başarı tesadüfen gelmez. Gelse de uzun süre kalmaz. Armut üzerinden aldığımız işlerde yapılan yorumlardan gurur duymaktayız .Bu degerli yorumları; verilerinizi en az sizin kadar önemsiyor olmamıza ve sürekli devam eden Arge çalışmalarımıza borçluyuz. İşimizi önemsiyoruz. Verilerinizi tekrar size kazandırdığımız zaman sizlerle birlikte seviniyoruz. Son teknoloji profesyonel veri kurtarma donanımı ve clean room kullanıyoruz . Kafa arızası, düşme ,donma , kart arızası , firmware transfer, firmware onarma, biosa müdahale, disk servis alanını düzeltme, sanal firmware ve SA ile verilere ulaşma, bad sector by pass, sector by sector copy , disk klonlama , güvenli veri silme, hızlı veri transferi ile optimum sürede teslim. .
Her aşamada mevcut durumu , çözüm metodumuzu olası riskleri size aktarıyor, onayınız ile sonraki aşamaya geçiyoruz. Herhangi bir aşamada siz ya da biz herhangi bir nedenle durmayı tercih ettiğimizde ücretsiz olarak diskinizi iade ediyoruz.
• Formatlanmış
• RAW olmuş
• Sürücü harfi görünmeyen
• Yönetim panelinde çıkmayan
• Virüs tarafından bozulan
• Açılmayan bilgisayar (windows onarımı yapmıyorum. İşimiz datalarınızı geri getirmek) -Kart arızası, -düşme -hiç hareket etmeyen
• Ve diğer sorunlu hard disklerden verilerinizi geri getiriyoruz.
Hard diskinizde kurtarılabilen tüm dosyalarınızı kurtarmaya odaklıyız. Ayrıca Güvenli veri silme, ve disk transferi de yapmaktayız. Dilerseniz Kargo Bizden seçeneği ; PTT kargo ile ücretsiz yollayabilirsiniz.
Teklif al >
4 Veri Kurtarma Fiyat Teklifi Al.