Extra Group Çevre Sağlığı Hizmetleri

Dezenfeksiyon · 2 yıldır üye
İstanbul Beyoğlu
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2014
Merhabalar;

Extra Group Çevre Sağlığı Hizmetleri olarak uzun yıllardır kurumsal çözüm ortaklarımız için ihtiyaç duydukları kontrol ve  korumaları sağlıyoruz. Bu doğrultuda Özellikle son dönemde dünyamızı etkisi altına alan COVİD - 19 virüsü ile mücadele tüm dünyada herkesin birincil önceliği haline gelmiştir. Tüm Çözüm ortaklarımıza en doğru ve yenilikçi hizmeti sunmak adına Nano Gümüş İyon Teknolojili Dezenfekte Hizmeti sunuyoruz.

Bu yeni nesil Dezenfekte Hizmeti, bilinen dezenfekte yöntemleri gibi anlık bir koruma sağlamaz.
Kanıtlanmış olarak 12 hafta etki süresi mevcuttur. Günümüz sorunlarına karşı dünyada geliştirilen en uzun ömürlü koruma sistemi olan Nano gümüş iyon teknolojisinde ağır kimyasallar bulunmaz. Bu sayede İnsan ve evcil hayvan sağlığı adına hiç bir yan etkisi bulunmadığı klinik testlerce kanıtlanmış bir hizmet şeklidir. Nano gümüş iyon teknolojisi, Gerek etki süresi,gerekse Sağlık adına oluşabilecek yan etki ihtimallerinin en az seviyede olması sebebiyle;  kurumsal alanda  dünya genelinde  en çok tercih edilen, en yenilikçi Dezenfeksiyon Hizmetidir.


Nano teknolojinin günümüzde gelişmesiyle mümkün hale gelmiş yeni bir sistem olan Nano Gümüş iyon teknolojisi, Temelde Gümüş elementinin Antiviral ve Antibiyotik özelliğini  Kullanır.
Nano boyutlara kadar küçültülen Gümüş parçaçıkları kolloidal gümüş olarak hazır hale geldiklerinde ULV sistemleri sayesinde tüm hizmet alanını kaplayacak şekilde uygulanır.
Güçlü bir element olan gümüşün Dayanıklılığı, etki süresinin en büyük kaynağıdır. Gümüş , sıradan dezenfektanlarda bulunan Klor gibi uçucu kimyasallara göre çok daha uzun süre yüzeylerde tutunabilir.

Sanılanın aksine bilinen çoğu dezenfekte sistemi virüsler üzerinde etkili değildir.

Sıradan kimyasallar yağ dokusu kaplamalı virüsler üzerinde hiç bir öldürücü etkiye sahip değilken Nano gümüş iyon teknolojili Dezenfekte hizmeti COVİD - 19 dahil olmak üzere AIDS, HEPATIT , EBOLE, SARS gibi tüm bulaşıcı virüsler üzerinde öldürücü etkisi
Teklif al >
4 Dezenfeksiyon Fiyat Teklifi Al