Hizmet Ver

4 İstanbul İnşaat Mühendislik Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 1,021 İnşaat Mühendisi hizmet vermeye hazır.

İnşaat Mühendislik

En İyi 10 İstanbul İnşaat Mühendisi

Avni Yılmaz photo

Avni Yılmaz

12.04.2021

İnşaat Mühendislik · Beşiktaş, İstanbul

Halihazırda çalıştığım 5 yıllık betonarme ve çelik sistem üzerine çalışmalarıma freelance olarak devam etmekteyim. Daha önce Türkiye'nin çeşitli illerinde, yeni bina statik projeleri, mevcut bina performans analizleri ve güçlendirmesi üzerine çalışmalarım vardır.

Kyc Mühendislik photo

Kyc Mühendislik

10.05.2021

İnşaat Mühendislik · Başakşehir, İstanbul

İnşaat Mühendisliği İle ilgli hertürlü proje, taahhüt, danışmanlık ve denetim hizmeti ile kaliteli ve güvenli yaşamaya olanak sağlamaktayız.

Fatih Koçak photo

Fatih Koçak

21.08.2020

İnşaat Mühendislik · Şişli, İstanbul

Mühendislik Hizmetlerinde; 1-) Betonarme Projelerinde (Etabs/Sap2000/Sta4cad/Autocad/.Net/ExcelVBA) hesabı ve tasarımında 8 yıllık deneyime sahibim. 2-) Betonarme Projelerinde Yerinde projelerin Kontrollüğünü yaptım. 3-) Çelik Projelerinde(Etabs/Sap2000/Tekla/Autocad/.Net/ExcelVBA) hesabı ve...

Cem İmirze photo

Cem İmirze

23.08.2020

İnşaat Mühendislik · Beşiktaş, İstanbul

Stronger inşaat ve bina güçlendirme olarak sektörde bir rutin haline gelmiş olan mevcut bina ve yapıları yıkıp yenisini yapmak yerine, elde olanı güçlendirmeyi ve tadilatlarla yenilemeyi amaçlamaktayız. Bu süreçte tecrübemizi ve uzman ekiplerimizi, teknolojinin geldiği son gelişmeleri de gün ve gün...

Hakan Orakoglu photo

Hakan Orakoglu

23.12.2020

İnşaat Mühendislik · Ataşehir, İstanbul

Merhaba. Ben Hakan ORAKOĞLU. İnşaat Yüksek Mühendisiyim. 15 senedir statik proje, imalat yapımı, kontrolü ve danışmanlık yapmaktayım. Uzmanlık alanım Çelik Yapılar olmakla betonarme yapı ve yapı olmayan her türlü struktürün projelendirilmesinde uzmanım.

Hamit Parlak photo

Hamit Parlak

09.02.2021

İnşaat Mühendislik · Şişli, İstanbul

İnşaat Mühendisliği ve Kıyı Liman Mühendisliği alanında içinde yaşadığımız yüzyılın vizyonuna uygun şekilde kendimi eğitmek ve mühendisliğe gelecek değerlerine uygun şekilde yaklaşımlar geliştirmek önceliğim olmuştur. Kalıcı bir sosyal ve ekonomik başarının ancak eğitimli bireyler ile...

Selim Görgülü photo

Selim Görgülü

07.03.2020

İnşaat Mühendislik · Şişli, İstanbul

22 yıl tecrübeli İnşaat Yüksek Mühendisiyim Anahtar teslimi inşaat Güçlendirme Çelik kontsrüksiyon Müteahitlik Proje Bina tadilat onarım gibi İş kollarında konusunda uzman ekiplerimle inşaat işlerinizi sorunsuz zamanında ekonomik olarak yapmayı hedefliyorum.

Ahmet Özkan photo

Ahmet Özkan

28.08.2012

İnşaat Mühendislik · Sarıyer, İstanbul

Uzun yıllar boyunca özellikle uygulamacı olarak yer aldığım lüks konut projelerindeki deneyimimi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Baykal & Göktuğ Yapı photo

Baykal & Göktuğ Yapı

07.02.2015

İnşaat Mühendislik · Sarıyer, İstanbul

Baykal ve Göktuğ Yapı olarak 10 yılı aşkın süredir, temelden çatıya anahtar teslim konut müteahhitliği yapmaktayız. Dürüstlüğümüz, işimizi iyi, süratli tatbik etmemiz, kaliteden ödün vermeyen iş zihniyetimiz firmamızın tercih edilme sebeplerinin başında gelmektedir. Her türlü bina inşaatınız,...

Sevil Gözütok photo

Sevil Gözütok

27.08.2020

İnşaat Mühendislik · Ümraniye, İstanbul

Yapısal tasarım analiz dersleri,etabs,sap2000,sta4cad eğitimi,inşaat mühendisliği bölüm dersleri eğitimi, esasları,2019 yönetmeliğine uygun projelendirme esasları,yüksek yapı analizi,performans analizi

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İstanbul İnşaat Mühendislik Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

İstanbul İnşaat Mühendislik ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

İstanbul İnşaat Mühendislik için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İnşaat Mühendislik için İstanbul içinde toplam 1,021 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 10 yorum ve verilen 4.6 ortalama puan İstanbul içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 454 kişi İstanbul İnşaat Mühendislik için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

İstanbul Müteahhit

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl