Hizmet Ver

4 İzmir Sınıf Öğretmeni Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 138 Sınıf Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Sınıf Öğretmeni

En İyi 10 İzmir Sınıf Öğretmeni

Mesut Aydın photo

Mesut Aydın

11.05.2021

Sınıf Öğretmeni · Konak, İzmir

İlkokul öğretmeniyim, uzaktan eğitim sürecinde zorlanan öğrencilere yardımcı olabilirim.

Edip Kutlutürk photo

Edip Kutlutürk

29.07.2020

Sınıf Öğretmeni · Gaziemir, İzmir

Merhaba ☺️ İki bin on bir yılında sınıf öğretmenliği bölümünden mezun oldum. İki bin on iki yılı Şubat ayında atamam gerçekleşti. İlk atmamın olduğu yerde dört buçuk sene öğretmenlik ve idarecilik görevlerini yerine getirdim. Öğrencilerde artarak devam eden dikkat eksikliği ve odaklanma...

Senem Özçetin photo

Senem Özçetin

09.12.2018

Sınıf Öğretmeni · Buca, İzmir

CBÜ Sınıf Öğretmenliği mezunuyum. 3 yıllık sınıf öğretmenliği ve 2 yıl özel ders tecrubem var. Okuma yazma güçlüğü çeken öğrencilere destek, ödev takibi, telafi ders takibi, ilk ve orta okul tüm dersler özel ders veriyorum. Materyallerle zenginlestirerek ogrenci seviyesine, anlama hizina uygun...

Belgin Kemerli photo

Belgin Kemerli

31.01.2020

Sınıf Öğretmeni · Konak, İzmir

Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü 2004 yılı mezunuyum. 5 yıllık özel ders,2 yıllık özel okul tecrübem var.7 yıldır da devlet okulunda öğretmenlik yapmaktayım. Öğrencinin seviyesini belirleyip, çalışmalarımı bu seviyeye uygun olarak yürütmekteyim.

Melek Tepecik photo

Melek Tepecik

11.10.2019

Sınıf Öğretmeni · Buca, İzmir

15 yıllık özel okul öğretmenliği ve idarecilik deneyimim var.İlkokul ve orta 1 ve 2.sinif tüm derslerde eğitim öğretim verebilir, okul başarısını yükseltecek çalışmalar yapabilirim.Deneyimlerim beni farklı kılıyor.Bucada ikamet ediyorum önceliğim yakın mesafe olması

Gamze Kömür photo

Gamze Kömür

30.06.2020

Sınıf Öğretmeni · Konak, İzmir

Celal bayar universitesi Türk dili ve edebiyati ogretmenligi mezunuyum. İlkokul ortaokul ve lise öğrencileri ile calistim. İzmirde bir kurumda öğretmenlik yapiyorum. Profesyonel öğrenci koçluğu ve eğitim danismanligi eğitimi aldim Hizli okuma eğitimi veriyorum a href ...

Yusuf Can Hanoğlu photo

Yusuf Can Hanoğlu

05.09.2020

Sınıf Öğretmeni · Çiğli, İzmir

Ege üniversitesi Sınıf Öğretmenliği mezunuyum. 4 yıllık özel ders tecrübem var.Özel okulların bursluluk sınavlarına öğrenciler hazırladım. *Pandemi sürecinde uzaktan eğitim ile eksiklik yaşamış olan çocuklarımızın hem akademik hem de sosyal becerilerini geliştirmeyi...

Muharrem Beyaztaş photo

Muharrem Beyaztaş

06.08.2018

Sınıf Öğretmeni · Bergama, İzmir

• Özellikle Matematik konularını anlamakta zorlanan öğrencilerin başarı seviyesini yükseltme, • İlkokul Fen ve Teknoloji ders konularının dramatizasyon ve materyallerle kolay ve anlaşılır şekilde öğretimi . gibi alanlarda öğrencilerdeki gözlemleyebileceğiniz değişiklikler tatminkar olacaktır.

Ömer Şerif Güven photo

Ömer Şerif Güven

03.10.2020

Sınıf Öğretmeni · Seferihisar, İzmir

1,2,3,4 ve 5.sınıf bütün dersler.6,7 ve 8. Sınıflar için matematik dersi veriyorum.18 yıllık öğretmenlik tecrübem var.Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi mezunuyum.

Muhammed Bakan photo

Muhammed Bakan

23.09.2020

Sınıf Öğretmeni · Bayraklı, İzmir

İletişim : 5-4-6 7-2-5 1-9 1-7 . Online ve Yüz yüze ders yapmaktayım. Profesyonel olarak Özel Ders veriyorum ve derse ek olarak Eğitim Koçluğu yapıyorum. Yeni Nesil sorularda sorun yaşayanlar için etkili yöntemlerle ve doğru kaynaklardan çalışarak sorunu çözüyoruz. Yüzde Yüz memnuniyet...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İzmir Sınıf Öğretmeni Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

İzmir Sınıf Öğretmeni ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

İzmir Sınıf Öğretmeni için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Sınıf Öğretmeni için İzmir içinde toplam 138 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 130 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan İzmir içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 211 kişi İzmir Sınıf Öğretmeni için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl