En İyi 10 İzmit Logo Tasarım | Armut

En İyi 10 İzmit Kocaeli Logo Tasarım

4 Logo Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmit bölgesinde 22 Logo Tasarımcısı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Mert Egemen  D.

Mert Egemen D.

Logo Tasarım · İzmit, Kocaeli
Tasarımı seven bi ajansız ekip olarak işimizi severek yaparak en zorlu işleri ve zorlu müşterilerimizin talepleri doğrultusunda şekillenip şekillendirip doğru yönlendirmelerle mutlu edip mutlu olan bi ekibiz o yüzden doğru adrestesiniz ;) bu arada tabela imalat montaj kendimize aittir
Alper H.

Alper H.

Logo Tasarım · İzmit, Kocaeli
Görsel İletişim Tasarımı eğitimi gördüm ve 7 yıldır tasarımcı olarak çalışmaktayım. Logonuz markanızın görsel dilidir, en iyi iletişim ve görsel anlatım sizin markanızı yansıtır. İletişim sağladıktan hemen sonra mevcut markanız veya yeni markanız için çizmeye başlarım.
Vivo Bilişim

Vivo Bilişim

Logo Tasarım · İzmit, Kocaeli
Müşterisini dinleyen ve anlayan, %100 müşteri memnuniyeti için yola çıkmış bir ekipten oluşan, iş bittikten sonra da ulaşılabilir olan, her işlemini faturalandırarak hem vergisini ödeyen hem de sizlere gider göstermenizi sağlayan bir firma ile çalışmak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz.
Güray T.

Güray T.

Logo Tasarım · İzmit, Kocaeli
Antetli Kağıt, Bardak (Kupa), Bloknot, Broşür, El İlanı, Karton Çanta, Kartvizit, Katalog, Sunum Dosyası .
Grafimo Creative Works

Grafimo Creative Works

Logo Tasarım · İzmit, Kocaeli
Grafimo, 22 yıldır Kocaeli de grafik tasarım ve baskı sektöründe faaliyet gösteren Pegasus Dijital in grafik tasarım markasıdır.
Damlı T.

Damlı T.

Logo Tasarım · İzmit, Kocaeli
Sizi şekillendirilerek, kimliklendirilerek ve kim olduğunuzu belirterek diğer rakiplerinizden ayırıyoruz. Bu sektörde yeni ve başarıya açız. İki ay gibi kısa sürede 10 farklı projede yer aldık ve her zaman ilk önceliğimiz müşteri memnuniyeti oldu.
Vahit M.

Vahit M.

Logo Tasarım · İzmit, Kocaeli
Kendime has bir çizgimin olması en önemli farkım, benimle çalışmak isteyen müşteriler çalışmalarımı inceleyerek alacakları hizmetin ne kadar kaliteli olacağını görebilirler.
İbrahim  G.

İbrahim G.

Logo Tasarım · İzmit, Kocaeli
10 yılı aşkın süredir reklam sektöründe tasarım anlamında hizmet vermekteyim. Kurumsal kimlik, pazarlamada (marketing), bir kurumun görünen yüzüne verilen isimdir. Kurumun kendini ifade etme şeklidir. Bu ifade belli sınırları çizilmiş ve genellikle değişmez bir ifadedir. Kurumu anımsatacak bir tasarımın ne ölçülerde ve nasıl kullanılması gerektiğini belirten kurumsal kimlik kitabı bu sistemin vazgeçilmez öğesidir. Öyle ki bir kurumsal kimlik tasarımı içinde amblem (logo) den ofis dizaynına, çal
Cansu Ç.

Cansu Ç.

Logo Tasarım · Gölcük, Kocaeli
Kurumsal ve şahıs şirketleriniz ya da özel ihtiyaçlarınız için profesyonel bir şekilde sizi daha da ileriye taşıyacak stil ve minimal komplike olmayan ve her alanda ve zeminde rahatlıkla kullanabileceğiniz logo ve amblem tasarımı yapabilirim
Berk A.

Berk A.

Logo Tasarım · Gölcük, Kocaeli
Kendinize ait veya şirketiniz için logo arıyorsanız doğru yerdesiniz. En hızlı, en iyi ve güvenilir olmaya dikkat ediyoruz. Bizim için müşteri memnuniyeti çok önemli müşterilerimizin beğeniceği tarzda yapmaya özen gösteririz. Sizin yapmanız gereken tek şey hayalinizdeki logoyu bize anlatmak.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Şule Arslan
Logo Tasarım   11/09/2018

Giyim firmamız için logo tasarımı grafik servis ekibi gerçekleştirdi. Defalarca revize istememize rağmen kibarlıkla ve sabırla tüm isteklerimizi kusursuz yerine getirdiler. Ve sonuç harika! Teşekkürler Grafik servis ekibi daha çok görüşeceğiz inşallah.

         
Esra Kurt
Logo Tasarım   25/08/2018

Uğur bey, Kendisi bizim isteklerimize anında cevap verdi. Bizi hiç bekletmeden isteklerimizi karşıladı. Kendisi öncelikle bize 3 adet logo tasarımı sundu. İçerisinden beğendiğimiz logoya ek fikirlerimizi eklemesini istedik. Kendisinden logo üzerinde 5/6/7 kez değişiklik yapmasını istedik. Sabırla hiç bir problem yaşamadan bize çok kaliteli bir logo tasarladı. Uğur Bey’le tekrar seve seve çalışmayı isteriz. Bayram tatilinde olduğunuz halde bizimle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz :)

         
Erdem Yılmaz
Logo Tasarım   16/07/2018

İlk başta yeni katıldığı için terettüdlerim vardı ama verdiğim işe bilinçli samimiyetle ve hemen geri dönüş yaptığı için kendisine müteşekkirim umarım her şey onun adına iyi gider..

         
Harun Kılıç
Logo Tasarım   02/07/2018

Öncesinde birçok tasarımcı ile çalışmamıza rağmen sonuç alamamıştık.Taha Bey epeydir aradığımız tasarımı bize sundu.Bunu yaparken de bütün kahrımızı çekti.Matbaa tasarımlarından bozma tasarımlar değil gerçekten kaliteli ve en önemlisi çalıntı değil ORJİNAL tasarımlar arıyorsanız kesinlikle Taha Bey’le çalışmanızı öneririm.Bir tasarımcıyı gerçekten işinde iyi yapan verdiğiniz doneleri sıradışı bir şekilde yorumlama şeklidir.Taha Bey bu yeteneğe fazlası ile sahip.Tekrar birlikte çalışacağız.

         
ege kars
Logo Tasarım   30/05/2018

Uzun zamandan beri hayalini kurduğum projeyi kendisi ile hayata geçirdik.Projenin sonuna kadar sabır ve gayret ile yardımcı oldu. İletişim ve yetenek harika ,kendisi ile kesinlikle çalışabilirsiniz :)

         
İpek BINYILDIZ
Logo Tasarım   04/05/2018

Taha Bey talebimi çok hızlı ve çok tatmin edici olarak karşıladı. Kendisine teşekkür ederim. İşlerinizi gönül rahatlığıyla, profesyonelce çözen Taha Bey’e verebilirsiniz.

İlçe İlçe Logo Tasarım
Logo Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz