En İyi 10 Kadıköy İstanbul Android Uygulama

4 Android Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 78 Android Programcısı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Çağlar FINDIKLI

Çağlar FINDIKLI

Android Uygulama Geliştirme · Kadıköy, İstanbul
10 yıllık alanında tecrübeli yazılım mühendisi tarafından kurulan firmamız güvencesiyle anahtar teslim android ve web projeleriniz gerçekleştirilir.
Arda Kaplan

Arda Kaplan

Android Uygulama Geliştirme · Üsküdar, İstanbul
Android ve Java Proglamlama için bireysel veya grup eğitimleri veriyorum. Eğitim planı sizin ve benim zamanımıza göre planlanmakta ve ücret ona göre değişkenlik göstermektedir. Yazılım; Her türlü ihtiyacınıza yönelik büyük, küçük çaplı tüm yazılım istekleriniz, istenirse tasarımlarıyla beraber anahtar teslim yapılır. Tüm sorularınız ve iletişim için telefonla arayabilir veya mail gönderebilirsiniz.
Bmk Yazılım Ve Dijital Çözümler Dan. Ltd

Bmk Yazılım Ve Dijital Çözümler Dan. Ltd

Android Uygulama Geliştirme · Kadıköy, İstanbul
Android ve IOS platformlarına yerel olarak tek bir uygulamada, çapraz platform uygulama desteği sunuyor ve geliştirme maliyetlerinizi düşürmenize yardımcı oluyoruz. http://internative.net/tr/projeler/mobil-uygulamalar https://www.holacon.com/tr/cozumler/etkinlik-websitesi-ve-etkinlik-mobil-uygulamasi
Knowhow Productions

Knowhow Productions

Android Uygulama Geliştirme · Beşiktaş, İstanbul
Kreatif ve multidisipliner ekibimizle, tüm yazılım, medya ve prodüksiyon işlerinizi, marka danışmanlığı kavramıyla değerlendiriyor ve ihtiyacınıza yönelik çözümler üretiyoruz
Serkan Çay

Serkan Çay

Android Uygulama Geliştirme · Kadıköy, İstanbul
Teknoloji ve bilime merak salmış bir insan olarak bana verilen projeleri hem kişisel tecrübe ve bilgime bir kazanç hem de sizin yüzünüzdeki bir mutluluk olarak görüyorum. Eğer sektörde farklılıklar yaratmak ve güzel işler ortaya çıkarmak istiyorsanız birlikte çalışabiliriz.
Halil İbrahim Açıkgöz

Halil İbrahim Açıkgöz

Android Uygulama Geliştirme · Kadıköy, İstanbul
Merhaba, ben Halil İbrahim Açıkgöz. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Android programlama dersi aldım ve ders kapsamında ufak projeler yaptım. Küçük bütçeli ve çok kapsamlı olmayan işler için ulaşabilirsiniz.
Cengiz Han

Cengiz Han

Android Uygulama Geliştirme · Kadıköy, İstanbul
Kurumlum aşamasında olan şirketimiz web yazılım , tasarım , android uygulaması hizmetleri vermektedir. Kadrosuyla geniş olan yapmızla birlikte size beklentilerinizi hızlı şekilde karşılamak amacıyla kalite ve hizmetimizi arttırmaktayız Web site tasarım ve örneklemeleri Emtia Gündem dergisi tasarımları
Serhat Yarici

Serhat Yarici

Android Uygulama Geliştirme · Kadıköy, İstanbul
2011 den beri Android Uygulama geliştiriyorum . Belediye, Otel, işyeri ve şirketler için tanıtım amaçlı uygulama çözümleriniz için ulaşabilirsiniz.
Ziya Özçelik

Ziya Özçelik

Android Uygulama Geliştirme · Kadıköy, İstanbul
Fırat Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 4.Sınıf öğrencisiyim. Eğitim hayatım boyunca hep okulda öğretilenin dışında bir şeyler öğrenmeye çalıştım. Kendimi her şeyi bir programcı olarak görmüyorum. Fakat her şey hakkında bilgisi olan bir programcıyım. Eğitim hayatım boyunca bir çok projeyle yakından uzaktan ilgilendim. Bunlardan bazıları bina güvenlik sistemi, görüntü işlemeyle uzaktan asansör hata tespiti, personel devam takip sistemi, AVM kampanya yönetim sistemi .vb gibi projelerde yer ald
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ramazan DUYAR
Android Uygulama   25/09/2020

Selamlar, Korana virüsü ve Covid 19 dan dolayı oluşabilecek bir bulaş durumunu takip etmek için bir uygulama yaptırmayı düşündük. Bu uygulama yemekhane ve servislerde yakın temaslı kişileri kayıt altına almak ve olası bir bulaş durumunda filiasyon ekipleri ile paylaşmaktır. Murat bey bu konuda bize 2 gün gibi kısa bir sürede android ve ios bir uygulama gelitirdi. Hizmet kalitesini ve hızlı dönüşü bize güven verdi. Kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum.

         
Seçkin Yağmur
Android Uygulama   18/06/2020

Mehmet bey ile çalışmak keyifli. Projemiz devam ediyor. Kendisi çok ilgili ve bilgili. Tavsiye ediyorum.

         
YAŞAR ŞENER
Android Uygulama   11/04/2020

Yapacaklarımızın sınırı sizin hayal gücünüz diyerek başladığımız proje de anlaştıgımız gibi projemiz devam etmekte ve tecrübeleri dahilinde projeye yön vermekte, aklıma takılan soruların tamamını cevapladılar.Her şey için teşekkürler.Şiddetle tavsiye ediyorum...

         
Memed Sah
Android Uygulama   21/01/2020
gallery thumbnail

Hazırlattigim Mobil uygulamadan memnun kaldım, işini iyi bilen bir arakadaş irfan bey ayrica içiniz rahat bir sekilde iş yapabileceginiz bir bey efendi.

         
Toprak Öztürk
Android Uygulama   10/01/2020

Carboncode Technology firmasıyla çalışmaktan çok memnunuz. Bizim fikirlerimize ek olarak verdikleri tavsiyelerle uygulamayı çok daha güzel hale getiriyorlar. Bunun için çok müteşekkiriz. Birlikte çalıştığımız 2. iş oldu. Devamının geleceğine de eminim. Her şey için teşekkür ederim.

         
Bahadır KAPLAN
Android Uygulama   29/10/2019

Daha önce birçok defa deneyip gerçekleştiremediğim uygulamamı, Çağatay Bey sayesinde hayata geçirdim, Gerçekten işinin hakkını fazlasıyla veren bir yazılımcı, deneyimiyle de projeyi iyileştirme konusunda çok yardımcı oldu..Herkese tavsiye ediyorum.

         
Ahmet Şentürk
Android Uygulama   15/10/2019

Eline emeğine sağlık. Teknolojiye , çoğu platforma hakim bir yazılımcı olmandan ve en önemlisi de iyi niyetinden ötürü teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

         
Şevval Demir
Android Uygulama   26/05/2019

Gerçekten iyi bir işti. Beklediğimizin üstünde bile oldu diyebilirim. Tahmini süreden çok daha kısa sürede bitti. İletişim açısından da hiç sıkıntı yaşamadık. Aklımızdaki hizmeti anlattığımızla birebir uyuşacak şekilde karşılığını aldık. Herkese tavsiye ederim.

Android Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz