En İyi 10 Kadıköy İstanbul Android Uygulama

4 Android Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 64 Android Uygulama Geliştirme Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Mufas Studios

Mufas Studios

Android Uygulama Geliştirme · Kadıköy, İstanbul
Android & iOS & Web & PC & Mac için oyun ve uygulama geliştiricisiyim. Android platformunda dünya çapında 50+ milyon indirmeli oyunların geliştiricisiyim. Çeşitli firmaları için interaktif 3D uygulamalar geliştirmekteyi. AR & VR uygulamalar geliştirmekteyim. Instagram & Facebook için yüz filtreleri geliştirmekteyim.
Mustafa Y.

Mustafa Y.

Android Uygulama Geliştirme · Ataşehir, İstanbul
2018 yılında Marmara Üniversitesi BÖTE bölümünden mezun oldum. 5 yıldır yazılım öğreniyor ve geliştiriyorum. Web Developer ve Android Developer olarak projeler yaptım. Son 2 yıldır android mobil uygulama geliştirmekteyim. Sizin de mobil uygulamanızı zamanında ve profesyonel şekilde yapabilirim. Benim için önemli tek şey müşteri memnuniyetidir. Kendi yetkinliklerim: - Native Java/Kotlin dillerinde yazmaktayım. Yeni projelerde tavsiyem ve isteğim kotlin ile yazılmasıdır. - Web servisleri, REST
Murat K.

Murat K.

Android Uygulama Geliştirme · Ataşehir, İstanbul
Merhaba, web ve mobil yazılım sektöründe edindiğim bilgi ve tecrübeler ile isteklerinize uygun, ekonomik ve zamanında teslim edilecek işler için benimle çalışabilirsiniz.
Alperen Eymen Ö.

Alperen Eymen Ö.

Android Uygulama Geliştirme · Şişli, İstanbul
Softinyo tüm platformlarda uyumlu Web & Mobil & Masaüstü Yazılım ve Tasarım hizmetlerini değerli müşterilerine sunar.
Yücel G.

Yücel G.

Android Uygulama Geliştirme · Üsküdar, İstanbul
Mobil uygulamalar konusunda üst deneyimlerimiz söz konusudur. Planlama, uygun maliyet, hızlı çözümler ve uygulama sürecinde desteğimiz ile sonuç odaklı hareket ediyoruz. Bilgisayar Yüksek Mühendisi ve profesyonel ekibimizle ,ilk etapta ücretsiz danışmanlık veriyoruz.
Serhat Y.

Serhat Y.

Android Uygulama Geliştirme · Kadıköy, İstanbul
2011 den beri Android Uygulama geliştiriyorum . Belediye, Otel, işyeri ve şirketler için tanıtım amaçlı uygulama çözümleriniz için ulaşabilirsiniz.
Cengiz H.

Cengiz H.

Android Uygulama Geliştirme · Kadıköy, İstanbul
Kurumlum aşamasında olan şirketimiz web yazılım , tasarım , android uygulaması hizmetleri vermektedir. Kadrosuyla geniş olan yapmızla birlikte size beklentilerinizi hızlı şekilde karşılamak amacıyla kalite ve hizmetimizi arttırmaktayız Web site tasarım ve örneklemeleri Emtia Gündem dergisi tasarımları
Emre A.

Emre A.

Android Uygulama Geliştirme · Kadıköy, İstanbul
Merhabalar Ben Emre; Özyeğin Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum. 4 seneden beri Android Uygulaması geliştiriyorum. Tam 14 Proje yaptım. Uygulamalarımda en son güncel teknolojileri kullanmaya özen veririm. İşimi severek yaparım ve her projeyi sanki bir çocuğummuş gibi sahiplenirim.
Karson Bilişim Ltd Şti

Karson Bilişim Ltd Şti

Android Uygulama Geliştirme · Ümraniye, İstanbul
Lise yıllarımdan bu yana yazılımla ilgilenmekteyim. Lisans eğitimimi Gümüşhane Üniversitesi'nde Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisi olarak tamamladım. Eğitimim süresince kendimi yazılım alanında geliştirmeye devam ettim. Lisans eğitiminde edindiğim harita ve coğrafya bilgisini, yıllardan beri ilgilendiğim yazılımla birleştirmeyi düşündüm, bu doğrultuda 2013-2019 yılları arasında 7 yıl boyunca görev yapacağım RKSoft firmasında Yazılım Geliştirici ve CBS Uzmanı olarak çalışmaya başladım. Proje Yöne
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
İrem Gündüz
Android Uygulama   21/05/2020

Carboncode Technology'den çok memnun kaldım. Çok profesyonel bir firma. Başlangıçta kafamda belirlediğim projeden çok daha iyisine sahibim şu an. Verdikleri tavsiyeler için ayrıca teşekkür eder, başarılar dilerim

         
Cenk Esencan
Android Uygulama   05/05/2020

Aykut Bey çok ilgili ve tecrübeli ekibiyle belirtilen süre içinde işi tamamladı. Kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum.

         
Onur Aru
Android Uygulama   05/05/2020

Cok memnun kaldım 😊 işin hakkini ve aldığı ücretin karşılığını kat kat veriyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum

         
Hasan Sevinik
Android Uygulama   31/01/2020

Arkadaşın yaptığı işten memnun kaldım. Çok ilgili ve sorun yaşadığınızda en kısa zamanda yardımcı olmaya çalışıyor. 5 yıldızı hak ediyor :)

         
Kemal Yazıcı
Android Uygulama   21/01/2020

Yıllardır bu sektörün içindeyim. Birçok yere de uygulama yaptırdık. Ama Carboncode Technology gibi güzel bir şirkete rastlamadım. Bir kere çok profesyoneller. Hem yazılım tarafında 10 numara hizmet verdiler. Hem de pazarlama konusunda bize çok güzel şekilde yol gösterdiler. Çok teşekkür ederim her şey için.

         
Salih Yilmazer
Android Uygulama   20/01/2020

İstemis oldugum uygulama en kisa surede hazirlandi. Kontrol paneli sayesinde mobil uygulamaya kendim istedigim guncellemeyi cok rahat ve kolay sekilde yapabiliyorum.

         
Ahmet Şentürk
Android Uygulama   15/10/2019

Eline emeğine sağlık. Teknolojiye , çoğu platforma hakim bir yazılımcı olmandan ve en önemlisi de iyi niyetinden ötürü teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

         
Nilüfer Kolhan
Android Uygulama   15/08/2019

Carboncode Teknoloji artirilimis gerceklik ile ilgili projemi gerçekten tam istedigim gibi kurgulayip teslim etti . bu firmayi Türkiye'nin geleceğini olarak görüyorum benden 5yildiz almayi hakkettiniz

Android Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz