En İyi 10 Kadıköy Fotoğrafçı | Armut

En İyi 10 Kadıköy İstanbul Fotoğrafçı

4 Fotoğrafçı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy bölgesinde 272 Fotoğrafçı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Pelinsu D.

Pelinsu D.

Fotoğrafçı · Kadıköy, İstanbul
Uzmanlık alanlarım: Performans (konser, tiyatro, müzikal vb sahne fotoğrafları, kapak çalışmaları) Etkinlik (açılış, lansman, organizasyon, doğum günü, nişan) Kamera Arkası (Dizi ve sinema) Sosyal Medya (tv yapımları, kişisel sayfalar, marka çalışmaları) Fotoğraflar düzenlenip son haliyle teslim edilir. Ayrıca tüm çekimler ham halleriyle verilir. Istenirse baskıya hazırlanır ve baskısı yapılır.
Pınar A.

Pınar A.

Fotoğrafçı · Kadıköy, İstanbul
*Ozel Gün | Model *Ürün | Love Story En özel zamanlarınızı, en güzel karelerle ve sevgi ile çekiyorum.
Ozgur B.

Ozgur B.

Fotoğrafçı · Kadıköy, İstanbul
Dış mekan çekimleri ürün katalog ve moda cekimlerini studyo veya istenilen ortamda itina ile çekim yapılır. Özel günlerinizde fotograf çekimi yapılarak album hazırlanır ve fotograflarınız unutulmaz bir sekilde saklanır.
Atilla  K.

Atilla K.

Fotoğrafçı · Üsküdar, İstanbul
Merhaba. İstanbul üniversitesinde Tasarım Basın Yayıncılık okudum. Bunlar dışında Fotoğrafçılık eğitimi aldım. Çeşitli ajanslarda sosyal medya, grafik tasarım ve fotoğrafçılık deneyimim oldu. Sokak fotoğrafçılığı yaptım. Ardından İstanbul Moda Akademisi nin Moda fotoğrafçılığı eğitimini tamamladım. Yaptığım işleri sıralarsam ; Özel Temel Fotoğrafçılık Eğitimi Sosyal Medya Etkinlik, Özel Gün Çekimleri Headshot çekimleri Grafik Tasarım Portre & Kişisel Çekim
Kürşad Ş.

Kürşad Ş.

Fotoğrafçı · Kadıköy, İstanbul
Merhaba işimi sadece kaliteye dayalı bir bakış açısıyla yapıyorum,kalite benim imzam o yüzden lütfen hallederiz yaparız bakış açısını kabul etmiyorum ve bu bakış açısıyla gelen kişilerle çalışmıyorum,teşekkür ederim.
Ozan Çelik Fotograf

Ozan Çelik Fotograf

Fotoğrafçı · Kadıköy, İstanbul
Mimarlık eğitimi almış bir fotoğrafçıyım. 5 yıldır kendi şirketimde büyük küçük birçok marka ve bireye hizmet vermekteyim. Merkez İstanbul olmasına rağmen İzmir ve diğer şehirlere sık seyahat ediyorum. - Mekan (Otel, restaurant (ve yemek), ofis, konut vb) - Ürün (Reklam odaklı, e-ticaret, katalog vb.) - İnsan (Dış çekim, portre, albüm portfolyo kapağı vb.) Arayın, tanışalım. Sizin için ne yapabilirim konuşalım.
Angosta Görsel Tasarım

Angosta Görsel Tasarım

Fotoğrafçı · Kadıköy, İstanbul
Reklam fotoğrafçılığı ve grafik tasarım yapan Angosta Görsel Tasarım 2011 yılından beri faaliyettedir. Ürün, portre, iç-dış mekan, grup, afiş çekimleri yapmaktadır. Sizin bulunduğunuz yere gelerek istediğiniz fotoğrafları çekebilecek mobil teçhizata sahibiz.
O Anda Orada

O Anda Orada

Fotoğrafçı · Kadıköy, İstanbul
Selamlar, saygılar,sevgiler, 15 senedir Fotoğrafçılık yapmaktayım. Profesyonel anlamda fotoğrafçılığın her alanında sayısız çekimler yaptım. Ancak temelde "Belgesel Fotoğrafçısı" olduğumdan artık sadece bu tarza en yakın olan "Hikaye Fotoğrafçılığı" yapmaktayım. Düğün günü, doğum, çocuklar ve her türlü özel "An"larınızın hikayesini ölümsüzleştirmek için O Anda Orada.
Eylül K.

Eylül K.

Fotoğrafçı · Kadıköy, İstanbul
Fotoğrafçılık son sınıf öğrencisiyim. Mesleğimi çok seviyorum. Her türlü fotoğraf çekiminde yardımcı olabilirim.
Atılgan O.

Atılgan O.

Fotoğrafçı · Kadıköy, İstanbul
Her çeşit ürün, tanıtım, katalog, düğün ve etkinlik fotoğrafı için hizmet veren, ilgili alanlardan mezun, mesleklerinde yüksek kariyer sahibi olmuş, profesyonel ve hızlı çalışan bir prodüksiyon kuruluşudur. Fotoğraf ve video işlerinizin tümüne, profesyonel bakışımız ile talibiz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Fotoğrafçı   19/06/2018

Mükemmel.İşini seven ,özenle gösteren ve yaptığı işin hakkını vermek için zamana önem vermeyen...genç yetenekli...teşekkür ediyoruz.

         
Yücel Arabacıoğlu
Fotoğrafçı   19/06/2018

MÜKEMMEL!!! Yaptığı işin kalitesi, titizliği ve beyefendiliğiyle çok iyi bir fotoğrafçı. Randevu saatinden önce erkenden gelmesiyle de artı puan aldı. Böyle düzgün iş yapan gözü tok ve gönlü zengin insanlar lazım bize. Kendisini tebrik ediyorum.

         
Fotoğrafçı   18/06/2018

Ozan bey ile çok keyifli bir çalışma gerçekleştirdik ve ortaya muazzam fotoğraflar çıktı. Hem yetenekli, hem sabırlı. İşini severek yapıyor. Teşekkür ederim tekrardan.

         
Duygu Nalbantlar
Fotoğrafçı   09/06/2018

Kendisi çok ilgili ve başarılı bir kişi. Eksta isteklerime de cevap verdi. 200 ün üzerinde fotoğrafı ve yanında videoları benim için uygun hale ve formata getirdi. Çok çok çok teşekkür ederim.

         
Bilgen Özdemir
Fotoğrafçı   30/05/2018

1 yaş Bebek fotoğrafı çekmek bana göre yapılabilecek en zor çekim... Ne söylediklerinizi tam olarak anlar ne de duru vardır minik yaramazların. Fakat Zeynep hanım işini öyle severek ve sabırla yapıyor ki , günün sonunda yüzlerce güzel poz bunun en güzel ispatı. Biricik kızımın en özel günlerinden birini ölümsüzleştirme de ki katkısı ve emeği için kendisine çok teşekkür ediyorum.

         
Özlem Kaleli
Fotoğrafçı   07/05/2018

Kesinlikle öneriyorum. Kızımın 6yaş doğum günü partisi sayesinde tanıştık. Fotoğraflar çok güzel, kendisi de güler yüzlü, anlayışlı. Bundan sonra her yıl bekleriz garo bey ❤️

Fotoğrafçı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz