En İyi 10 Kadıköy İstanbul Grafik Tasarım

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 700 Grafik Tasarımcı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ali Can G.

Ali Can G.

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım bölümü mezunuyum profesyonel olarak en iyi şekilde hizmet vere bilirim. Yapmış olduğum çalışmalarda sistemde mevcuttur. lütfen yapmış olduğumuz işe saygı gösteriniz. Basitmiş gibi algılanmasın emeğimizin. Hayel gücümüzün, aldığımız eğitimin, edindiğimiz tecrübeleein yansımalarını sizlere sunuyorum. Kaliteli iş yaptığım kadar kaliteli müşterilere hizmet vermekten mutluluk duyarım.
Mert G.

Mert G.

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Merhabalar, 15 yıldır grafik tasarım üzerine çeşitli ajans ve matbaalarda calıştım. Hem tasarım olsun hemde baskı aşaması olsun deneyimlerim üst seviyededir. Müşteri memnuniyeti ve özgün tasarımlar benim için çok önemlidir.
Twoguysonecomp D.

Twoguysonecomp D.

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Twoguysonecomputer olarak markanıza en uygun logoyu tasarlıyoruz ve kurumsal kimlik çalışmalarınızda size yardımcı oluyoruz. Amacımız sağlıklı bir iletişim ve iş süreciyle birlikte hem sizin tatmin olabileceğiniz hem de bizim zevk alabileceğimiz bir iş ortaya koymak. Bizimle iletişime geçmenizi dört gözle bekliyoruz. twoguysonecomputer.
Kaan Y.

Kaan Y.

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
21 yaşıma rağmen birçok farklı yerde çalıştım uzun zamanlar. Antalya , Alanya ve en son olarak İstanbul, Beykent Üniversitesi Grafik Tasarım bölümünde hala okumaktayım 3. Sınıftayım. Çalıştığım yerlerde Nike , Arrow , Sevil , Vb yerlerin işlerini yapma şansına ulaştım , halada devam etmekteyim yapmaya kendimi geliştirmeye , grafik açısından yaratıcı olduğumu düşünüyorum. Çünkü değişik şeyler yapmayı seviyorum. Baştan sağma iş yapmayı sevmem. Pratik ve disiplinliyimdir. Ve geçine bilmem için dah
Kaan Y.

Kaan Y.

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Üniversite öğrencisiyim, 7 yıldır bu meslekle uğraşıyorum referansım geniş, Kaliteli ve düzenli çalışmayı severim. Maskot,web,seo,grafik,video vb herşeyinizle ilgilenebilirim.
Murat Ş.

Murat Ş.

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Ekibimiz, bilgi birikimi ve deneyimlerini; -Grafik Tasarım, -Profesyonel Fotoğraf, -Video Tanıtım Filmi, -Web Tasarımı, ana kategorileri altında hizmetinize sunmaktadır. Sektöre yeni bir soluk kazandıran yeni oluşumuyla, kurumlara ve bireylere görsel yaratıcı çalışmalarında çözüm ortaklığı sunmanın yanı sıra, sunduğu kurumsal paket proğramlarıyla da hem fiyat, hem kalite yönünden farkını ortaya koymaktadır.
Mia D.

Mia D.

Grafik Tasarım · Ataşehir, İstanbul
♾♾♾♾♾♾♾♾♾♾♾♾♾♾♾ -Dergi ve katalog tasarımı -Grafik, afiş, banner, kartvizit tasarımı -E-ticaret web sitesi içerik ve kategori yönetimi -Sosyal medya içerik hazırlama ve yönetimi -Instagram ve Facebook reklamlari -Google arama agi reklamlari ♾♾♾♾♾♾♾♾♾♾♾♾♾♾♾♾
Zeynep Simay B.

Zeynep Simay B.

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Ben bir görsel iletişim ve tasarım öğrencisiyim. çok fazla projenin içinde bulundum ve teslim ettim. Görsel her iş için ayrı eğitim alıyorum. Yüksek bir ortalamaya sahibim. Portfolyomu genişletmek ve güzel işlerle doldurmak istiyorum. Beni seçerseniz işinizi memnuniyetle yapacağımdan emin olabilirsiniz.
Aslıhan A.

Aslıhan A.

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
İyi derece photoshop,illustrator,freehand,indesing kullanıyorum.Kurumsal kimlik,katalog,broşür,ambalaj tasarımı vb.,Aynı zaman da doğum ve düğün hikaye fotoğrafçılığı yapıyorum.
Oğuzhan C.

Oğuzhan C.

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
NELER YAPIYORUM? Logo, Kurumsal Kimlik, Kartvizit, Katalog, Broşür, Afiş, Dergi, Web Tasarım
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ebru Arıcıoğlu
Grafik Tasarım   10/12/2019

Teknik malzeme satışı yapan firmamız için serkan bey bize 24 sayfalık katalog tasarımı yaptı.İşine hakim biri olarak güzel bir iş ortaya çıkardı.Bundan sonraki işlerimde çalışmak üzere iyi günleri dilerim :)

         
Feyza Çelebi
Grafik Tasarım   08/12/2019

Serkan Bey ile Firmamız için 12 sayfa katalog çalışması yaptık.Tasarlamış olduğu katalog ofis arkadaşlarımız tarafındanda çok beğenildi.Yoğun çalışma saatleri olmasına rağmen kısa sürede bitirip teslim etti.verdiği emeklerden ötürü kendisine teşekkür ederim.

         
Caner Bey
Grafik Tasarım   21/11/2019

Alper bey gayet istekli, sabırlı logoyu da tam istediğimiz gibi içimize siner şekilde yaptı. Zaten işi vermemizin sebebi de kendisinin diğer tasarımcılara göre daha istekli olmasıydı. Ancak istekli olması bizim için yeterli değildi başarılı bir çizim arzumuz da vardı, onuda istediğimize göre yaptı. Kendisine başarılar dileriz.

         
hakan erden
Grafik Tasarım   01/11/2019

Mevcut logo nun yeniden, yüksek çözünürlükte çizim işi Veysel Bey tarafından başarıyla tamamlanmıştır. Süreç boyunca maksimum destek aldım. Kendisine teşekkür ederim...

         
Şafak Göktürk
Grafik Tasarım   20/09/2019

Harikulade olağanüstü mükemmel bir hizmet nezaket mükemmel boyutta çok tebrik ediyorum başarılarınızın devamını diliyorum

         
Mehmet Öztürk
Grafik Tasarım   30/06/2019

Kendisi gerçekten özverili ve yaratıcı tasarımlar yapmaktadır. Birçok tasarımcı ile çalıştık fakat elif hanımda durmaya karar verdik. Turizm sektöründe çalışacak arkadaşlar düşünmeden çalışabilir.

         
Ramazan İbrikli
Grafik Tasarım   26/06/2019
gallery thumbnail

www.forbesmedya.com adlı internet sitemizin logo çalışmalarını yaptı ..Efendi kişiliği ,hızlı çalışması ve proje üretebilmesi bizi çok mutlu etti.

         
Gülçin Aslan545
Grafik Tasarım   14/03/2019

işinin ehli . istediğim tasarimi çok kısa bir sürede hazırladı ve sonuç harika . Sayesinde müsterim çok memnun kaldı . herkese gözüm kapalı tavsiye ederim . Güvenilir . Bundan sonra Grafiker aradığımda aklıma gelen ilk isim 👍👍

Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz