En İyi 10 Kadıköy Grafik Tasarım | Armut

En İyi 10 Kadıköy İstanbul Grafik Tasarım

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 652 Grafik Tasarımcı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
İlknur H.

İlknur H.

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Kurumsal kimlik çalışmaları, logo ve banner tasarımı, fotoğraf rötuşlama gibi alanlarda freelance çalışmaktayım. Firmanız için gerekli çalışmayı, zamanında, hatasız ve firmanınızın kimliğine uygun olarak özgün tasarımlarla sunmayı garanti ederim. Ciddi tekliflerinizi bekliyorum.
Zeynep K.

Zeynep K.

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Merhabalar iş konusunda sorumluluk sahibi ve oldukça titiz çalışan biriyim. Aslen mimarım. Sektör içerisinde tasarımla ilgili çalıştığımızdan grafik tasarım işlerinde de kendime güveniyorum. Memnun kalacağınızdan eminim
Ezgi G.

Ezgi G.

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi- Grafik Tasarım, E-Ticaret Görsel Pazarlama ve Mağazacılık, Moda Fotoğrafları ile 7 yıllık tecrübemle Voyage Türkbükü otellerinde turizm fotoğrafçılığı,Sosyal Medya Görsel, Banner hazırlama, Kurumsal kimlik , Logo, doğum fotoğrafçılığı bir çok firma, kurum ve kuruluşlarla çalıştım. Sizinle de hayal ettiğiniz çizginizde kaliteli hizmet vermek istiyorum. Portfolyom: www.behance.net/ezgikaya
Bc D.

Bc D.

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Tasarımlar siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yapılır ücret yattıktan sonra en kısa sürede mail adresinize tüm istediğiniz dosya biçiminde yollanır.
Mans G.

Mans G.

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Yaratıcı, özgün tasarımlar. Minimal, soyut, gerçekdışı çalışmalar. Sizin için ne tasarlayalım? Ambalaj, logo, afiş, broşür, kartvizit ve daha fazlası. " Tasarıma genç bir dokunuş."
Ali Can G.

Ali Can G.

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım bölümü mezunuyum profesyonel olarak en iyi şekilde hizmet vere bilirim. Yapmış olduğum çalışmalarda sistemde mevcuttur. lütfen yapmış olduğumuz işe saygı gösteriniz. Basitmiş gibi algılanmasın emeğimizin. Hayel gücümüzün, aldığımız eğitimin, edindiğimiz tecrübeleein yansımalarını sizlere sunuyorum. Kaliteli iş yaptığım kadar kaliteli müşterilere hizmet vermekten mutluluk duyarım.
Efe D.

Efe D.

Grafik Tasarım · Beşiktaş, İstanbul
BilgeAdam dan Grafik ve Web tasarım kursunu tamamladım. Logo,afiş,kartvizit,banner,mailing,web arayüz tasarımlarını istenilen sürede tamamlayabilirim.
Ayşegül T.

Ayşegül T.

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Eskişehir Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü mezunuyum. Çeşitli reklam ajanslarında art director olarak çaılştım, şu anda freelance olarak çalışmaya devam ediyorum.
Fırat N.

Fırat N.

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Grafik tasarım işleriniz özenle hazırlanıp onayınıza sunulur. 14 senedir grafikerlik yapmaktayım. Topkapı matbaacılar sitesinde bir matbaada grafik ve fason takip yapmaya devam etmekteyim. Tecrübemle grafik ve tasarım konusunda size faydalı olacağımı düşünüyorum. İşinizle ilgili sadece baskı öncesi değil baskı ve sonrasında da yardımcı olabilirim.
Türkü Ç.

Türkü Ç.

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
İlan, Kartvizit, Logo, E-Mailing format tasarımları, broşürler, tanıtım kitleri, restoran menüleri tasarımları içni bana ulaşabilirsiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ahmet Karpuz
Grafik Tasarım   29/10/2019

İstediğim her şeyi zamanininda ve eksiksiz yapti bana karşı ilgili olması ve işini eksiksiz yapması önemliydi.

         
Serdar Özer
Grafik Tasarım   30/09/2019

Ahmet Bey merhaba, İş için numarasız üzerinden whatsapptan istediğiniz format ve ölçüleri hakkında dönüş yapacağım.

         
Filiz Dumlu
Grafik Tasarım   18/09/2019

Hikmet bey ile çalışmamızdan çok memnun kaldık, çalışması çok özenli ve iletişimi güçlü ..Tavsiye ederim

         
Rahmi Tasdan
Grafik Tasarım   19/07/2019

Nefise hanım kesinlikle çok profesyonel ve bir o kadar da güleryüzlü bir insan. kendisine çokca teşekkür ediyorum.

         
Alim Sarıaslan
Grafik Tasarım   28/06/2019

Kubilay beye verdiği hizmetten dolayı teşekkür ederim. Kendisine ilettiğimiz bütün önerileri dikkate aldı.

         
Koray Bulut Dursun
Grafik Tasarım   30/04/2019

Yeliz hanım profesyonel yaklaşımı ve kaliteli referanslarıyla isteğimiz için bir ön çalışma yaptı ve kaliteli tasarımıyla diğer kullanıcılardan yüksek fiyat vermesine rağmen kendisini tercih ettik.Emeklerine teşekkür ediyor,çalışma hayatında başarılar diliyorum.

         
Cemal Ay
Grafik Tasarım   04/02/2019

Değişen isteklerimizin hepsini sabırla yaptığı için kendisine teşekkür ediyorum. Yaratıcı şeyleri fikirlerinizi dikkate alarak dönüştürüyor. Elinize sağlık Yeliz hanım

         
Hasan Yüzügüldü
Grafik Tasarım   15/01/2019

Gayet başarılı bir iş çıktı. Kısa zamanda bütün isteklerimizi sağolsun en ince detayına kadar hazırlayıp bitirdi. Photoshop çalışmalarıda gayet güzeldi, tasarımından çok memnun olduk. Teşekkür ediyoruz.

Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz