En İyi 10 Kadıköy İstanbul Grafik Tasarım

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 217 Grafik Tasarımcı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
İlknur Honçe

İlknur Honçe

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Kurumsal kimlik çalışmaları, logo ve banner tasarımı, fotoğraf rötuşlama gibi alanlarda freelance çalışmaktayım. Firmanız için gerekli çalışmayı, zamanında, hatasız ve firmanınızın kimliğine uygun olarak özgün tasarımlarla sunmayı garanti ederim. Ciddi tekliflerinizi bekliyorum.
Metehan  Kanbur

Metehan Kanbur

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Merhaba, 7 yıldır reklam sektöründe profesyonel olarak çalışıyorum. Adobe After Effects, Premiere Pro, Adobe Photoshop, Illustrator programlarını iyi düzeyde kullanmaktayım. Bazı işlerimi görmek isterseniz websitem; metehankanbur.com
Dilaver İlhan

Dilaver İlhan

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Merhaba Ben inşaat mühendisi Dilaver İlhan teknik resim,teknik çizim,3d modelleme,render ve tüm göresel düzenlemeleri için size yardımcı olabilirim.
Erdebil Okur

Erdebil Okur

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Merhaba, 10 yılı aşkın süredir reklamcılık sektöründe; açık hava reklamcılık, matbaa ve ajanslarda grafik tasarımcı olarak çalıştım ve çalışmaya devam etmekteyim. Sizler için; Kurumsal kimlik, Kartvizit, Broşür, Logo, Afiş, Dergi, Etiket, Katalog, Tabela vb. açık hava reklamcılık ürünleri ile ilgili tasarımlarınızı yapabilirim.
Çağla Yıldız

Çağla Yıldız

Grafik Tasarım · Üsküdar, İstanbul
2014-2019 / İstanbul Teknik Üniversitesi-Peyzaj Mimarlığı Lisans 2019-devam etmekte / İstanbul Teknik Üniversitesi-Peyzaj Mimarlığı Yüksek Lisans İllüstrasyon/çizim/düzenleme (Adobe illustrator, Photoshop, InDesign, Autocad) 3D modelleme/Render (Rhino, Sketchup, Lumion)
Sumeyra Deniz

Sumeyra Deniz

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
5 yılı aşkın profesyonel tasarım deneyimlerimi sizlerle iş birliği yaparak paylaşmaktan keyif alacağım
Mert  Elgin

Mert Elgin

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Uzun yıllardır çeşitli ajans ve yayım organlarında Grafik Tasarımcı ve Art Direktör pozisyonlarında çalıştım ve halen özel bir şirkette Grafik Tasarım Uzmanı İletişim Departmanı Sorumlusu olarak görev yapmaktayım. Kurumsal kimlik çalışmaları, dijital Platformlar ve sosyal medya tasarımları, basılı işler, arayüz tasarımları, indoor/outdoor reklam tasarımlarını, dinamik veya stabil şirket sunumlarınızda problemlerinize çözüm odaklı ve modern yaklaşımlarla size yardımcı olabilirm.
Criador Tasarım

Criador Tasarım

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Tasarımlar siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yapılır ücret yattıktan sonra en kısa sürede mail adresinize tüm istediğiniz dosya biçiminde yollanır.
Mehmet COŞAN

Mehmet COŞAN

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Merhaba, Haliç Üniversitesi-Grafik Tasarım mezunuyum. Logo, Kartvizit, Afiş, Broşür, Menü, vb. dijital anlamda aklınıza gelebilecek her türlü tasarım konusunda size hizmet vermeye hazırım.
Ediz Ergül

Ediz Ergül

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Kurumsal Kimlik Tasarımı Logo tasarımı Tanıtım filmi - Video Çekimi + Montajı Seslendirme Sosyal Medya Yönetimi Banner - Afiş - Davetiye - Reklam Tasarımı Yaratıcı Metin Yazarlığı
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Beyza Hasar
Grafik Tasarım   20/09/2020

Çok iyi kalpli bir hanfendi onunla çalışmak çok güzeldi çok yardımcı oldu ve bütün meraklarımı giderdi cok teşekkür ederim ❤❤

         
Melis Yücel
Grafik Tasarım   28/07/2020

Veysel Bey işini son derece titizlikle yapan, bıkmadan usanmadan her talebi dinleyen ve eksiksiz uygulayan biri. Kısaca iyi ki Veysel Bey☺️

         
Volkan IŞIK
Grafik Tasarım   06/07/2020

Yeliz Hanım'a teşekkür ederim. Kısa sürede mükemmel bir iş çıkardı.Taleplerimizi fazlasıyla yerine getirdi. Aldığım hizmetten kesinlikle çok memnun kaldım.Umut ediyorum tekrar birlikte çalışma fırsatı yakalayabiliriz..

         
Levent Levent
Grafik Tasarım   14/03/2020

Sultan Hanım İşi ve kişiliği ile Harika Bir İnsan Benim Nazarımda Kendisi ile Anlaşmadan Önce Görüştüğümüz Veya önerilen Nice Uzmanların hepsi bir yana Sultan Hanım Bir yana.... İşi sadece Anlattım ve Öylesi Güzel Bir Sonuç aldımki Kendimi ;İşinde Böylesi Ehil Ve iyi Bir İnsan ile Karşılaştığım için Şanslı Sayıyorum. Beni çok iyi Anladı Maddi Manevi Hiç Kırmadı İşin Dahilinde özellikle Yaptığı İki Logo ve İçerikler Şaheser . İçinde Sanat’da Olan bu İşi Sadece Tüccarlık için Yapanlardan Çok Farklı Bir Yerde.... Ehil ,Başarılı Ve Kaliteli Bir Uzman Güzel Ülkemizde Böyle işini iyi yapan İYİ ve işinde EHİL insanlar Daima Varolsun...

         
Emre Özverili
Grafik Tasarım   03/12/2019
gallery thumbnail

Serkan Bey gösterdiğiniz ilgi alaka ve çıkardığınız iş için çok teşekkür ederim😊Kendisi ambalaj tasarımında istediğimiz şekilde bize yardımcı oldu.

         
Ersin Ersarı
Grafik Tasarım   01/11/2019

İşini severek yapan, vizyon sahibi, sizi yönlendirebilecek tecrübeye sahip. Çalışırken sizede bişeyler katabilecek bilgi ve donanıma sahip.

         
Soner Demir
Grafik Tasarım   13/09/2019

Verdiği hizmetten memnun kaldım.Tecrübeli biri baskı konusu olsun .her konuda yardımcı oldu kendisi.Emeğine çok teşekkür ederim :)

         
Gözde Yenihayat
Grafik Tasarım   02/09/2019

Üst düzey bir performans sergiledi, acil işim için kendisinden aldığım destek konusunda zaman çizelgesine uyum gösterdi.

Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz