En İyi 10 Kadıköy Grafik Tasarım | Armut

En İyi 10 Kadıköy İstanbul Grafik Tasarım

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 609 Grafik Tasarımcı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Nuray Gizem Ö.

Nuray Gizem Ö.

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Merhaba, Kocaeli Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı mezunuyum. 3,5 yıl E Ticaret ürün ve içerik yönetimi tecrübeme ek dijital iletişim uzmanıyım. Buna bağlı olarak; E Ticaret sitelerine uygun görsel tasarlayabilirim. Çekilen görsellerin tüm decupe ve diğer işlemlerini bu gözle değerlendirip hızlı bir şekilde hazırlayabilirim. Buna ek olarak sosyal medya ve diğe mecra creative içeriklerini oluşturabilirim. Yaptığım işler kurumsal şirket bünyesinde hazırlandığı için örnek ekleyemiyorum ama
Barış Y.

Barış Y.

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Vektörel çizim tabanlı programlar kullanarak yaptığım logo vs diğer tasarımlar ile sizlere istediğiniz güzel işler çıkarmayı hedefliyorum önceliğim yapmamı istediğiniz tasarımın sizin tarafınızdan benilmesi :)
Damla I.

Damla I.

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Ben sizin için tasarımlar hazırlayabilirim. Afiş, banner, sosyal medya gönderisi, logo, kurumsal kimlik, markanıza özel ambalaj tasarlayabilirim
İbrahim A.

İbrahim A.

Grafik Tasarım · Üsküdar, İstanbul
Sizin için her konuda tasarım yapabilirim yaratıcı,farklı, sizi tam anlamıyla yansıtan sade etkileyici tasarımlar dijital çizim,logo,kurumsal kimlik,t-shirt,kitap tasarım,dergi kapagı,afiş,menü, amblaj tasarımı.
Ali Can G.

Ali Can G.

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım bölümü mezunuyum profesyonel olarak en iyi şekilde hizmet vere bilirim. Yapmış olduğum çalışmalarda sistemde mevcuttur. lütfen yapmış olduğumuz işe saygı gösteriniz. Basitmiş gibi algılanmasın emeğimizin. Hayel gücümüzün, aldığımız eğitimin, edindiğimiz tecrübeleein yansımalarını sizlere sunuyorum. Kaliteli iş yaptığım kadar kaliteli müşterilere hizmet vermekten mutluluk duyarım.
Bc D.

Bc D.

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Tasarımlar siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yapılır ücret yattıktan sonra en kısa sürede mail adresinize tüm istediğiniz dosya biçiminde yollanır.
Osman C.

Osman C.

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
16 yıllık Açık hava reklamcılık ve matbaacılık tecrübem ile, Firmanızın veya işletmenizin, kurumsal kimlik ve logo çalışmalarınızı yapmaktayım, ihtiyacınız olan ürünler hakkında sizlere en kaliteli ve uygun fiyatı sunmaktayım. logo, sosyal medya, mailing, katalog, broşür, menü ve çok daha fazlasını tasarlar ve tasarım sonrası hizmetler ile işletmenizin ihtiyaçları için çözümler üretirim.
Cemil E.

Cemil E.

Grafik Tasarım · Şişli, İstanbul
BEN KİMİM ? NE YAPIYOR, NASIL YAPIYORUM ?Ürünlerinizin videolarını, reklam filmlerini çekiyor, sosyal medyanızı ürettiğim içeriklerle yönetiyor ve takip ediyorum. Dilerseniz logonuzu yenileyip kurumsal kimliğinizi değiştiriyorum. Siz işinizi yönetirken, ben dijital yüzünüzü yönetiyorum. Markanız sosyalleşirken size kahvenizi keyifle yudumlamak kalıyor.
Aslıhan A.

Aslıhan A.

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
İyi derece photoshop,illustrator,freehand,indesing kullanıyorum.Kurumsal kimlik,katalog,broşür,ambalaj tasarımı vb.,Aynı zaman da doğum ve düğün hikaye fotoğrafçılığı yapıyorum.
Ersen Y.

Ersen Y.

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Mezunuyum Master eğitimine İtalya da devam ettim. Tüm grafik ,logo ,tekstil tasarım,Akesuar ve Düğme ,t shirt tasarımları için iletişime gecebilrsiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Soner Demir
Grafik Tasarım   13/09/2019

Verdiği hizmetten memnun kaldım.Tecrübeli biri baskı konusu olsun .her konuda yardımcı oldu kendisi.Emeğine çok teşekkür ederim :)

         
Elif Dinçel
Grafik Tasarım   26/08/2019

Yeliz hanım son derece hızlı, iletişime ve yoruma açık profesyonel çalışıyor. Kendisiyle uzun soluklu çalışmaya devam etmeyi düşünüyoruz.

         
Ekin Kadirhan
Grafik Tasarım   11/07/2019

gıda sektörümüz için hikmet bey ile tasarım konusunda çalışmalar yaptık bazı çalışmalarımızda devam etmekte başarılı ve çalışkan

         
Metehan Yukselir
Grafik Tasarım   20/06/2019

Hayatın her kademesinde olduğu üzere benimsediğimiz anlayışta, bir proje üzerine en çok dikkat ettiğim etken, karşı tarafın veririmliliğinden önce gelen saygı çerçevesi içerisinde gösterilen ilgi ile beraberinde iletişimdir. Taha beyin bitirmiş olduğu çalışmaları, gösterdiği ilgiyi ve bizlerle olan iletişimini çok beğendik. Başarılarınızın devamını dilerim, Metehan Yükselir Founder of UMAYKAN LLC

         
ALİ AYBERK IŞIK
Grafik Tasarım   16/05/2019
gallery thumbnail

Kesinlikle Çok Başarılı..Beklentilerimiz üzerine ve en önemlisi işini cdiidye alıp çok hızlı geri dönüşler beni çok memnun etti..Yıllarca beraber çalışabilmek dileğiyle..Profesyonelim adı altında uçuk rakamlara çalışmanıza gerek yok , uygun fiyat , profesyonel iş..

         
Alperen VERGİLİ
Grafik Tasarım   24/04/2019

Bade hanım istediğim işi çok kısa bir sürede başarı ile tamamladı.Ben sürekli birşeylerin değişmesini istedim ve kendisi sağolsun her istediğimi harfiyen uyguladı.Eğer ben hızlı çözümler istiyorum,sürekli bir şeyleri değiştiriyorum ve bu konuda anlayışı bir kişi ile çalışmak isterim derseniz Bade Hanım bu konuda çok esnek.

         
Süleyman Kaplan
Grafik Tasarım   04/02/2019

Teşekkür ediyorum. Yapmış oldugu görsellerden memnunum her konud yardımcı oldugu için ayrıyetten teşekkür ederim

         
Hilal Usta
Grafik Tasarım   02/12/2018
gallery thumbnail

Faruk beyle tasarım ve baskı olmak üzere bir broşür çalışması yaptık. Tasarım gayet başarılıydı ve süreç boyunca kendisi memnuniyetimiz için yakınen işi takip etti, isteklerimizi gerçekleştirmek için çaba sarfetti. Söz verdiği sürede sıfır hatayla işi teslim etti. Bundan sonraki işlerimde de birlikte çalışacağımı düşünüyorum. Kendisine teşekkür ederim.

İlçe İlçe Grafik Tasarım
Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz