En İyi 10 Kadıköy İstanbul Grafik Tasarım

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 240 Grafik Tasarımcı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
İlknur H.

İlknur H.

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Kurumsal kimlik çalışmaları, logo ve banner tasarımı, fotoğraf rötuşlama gibi alanlarda freelance çalışmaktayım. Firmanız için gerekli çalışmayı, zamanında, hatasız ve firmanınızın kimliğine uygun olarak özgün tasarımlarla sunmayı garanti ederim. Ciddi tekliflerinizi bekliyorum.
Erdebil O.

Erdebil O.

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Merhaba, 10 yılı aşkın süredir reklamcılık sektöründe; açık hava reklamcılık, matbaa ve ajanslarda grafik tasarımcı olarak çalıştım ve çalışmaya devam etmekteyim. Sizler için; Kurumsal kimlik, Kartvizit, Broşür, Logo, Afiş, Dergi, Etiket, Katalog, Tabela vb. açık hava reklamcılık ürünleri ile ilgili tasarımlarınızı yapabilirim.
Elifnaz K.

Elifnaz K.

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Logo ve kurumsal kimlikten, ilan ve yaratıcı konsept tasarımına sizin isteklerinize bağlı her detayı yansıtacak işler yapabilirim.
Burcu B.

Burcu B.

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Merhaba, ben 2014 Sabancı Üniversitesi Görsel İletişim ve Grafik Tasarım mezunuyum. 2016 yılının Ocak ayından beri reklam sektörünün içinde çalışıyorum. Logo&kurumsal kimlik oluşturma, sosyal medya yönetimi, web sitesi tasarımı ve SEO konularında destek veriyorum.
İkbal Ö.

İkbal Ö.

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Selamlar, şirketiniz için fatura, kartvizit veya logo isterseniz 7/24 iletişime geçin. Konuşalım, tartışalım ve en güzelini yapalım.
Mustafa K.

Mustafa K.

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Merhaba ben bir grafik tasarım öğrencisiyim ve daha önce ajansta çalıştım. Her türlü grafik tasarım işini ucuza yapmaya açığımdır. Gerçek işlerle portfolyomuda genişletmek istiyorum.
Melis  K.

Melis K.

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Web ve Grafik tasarım üzerine 9 yıllık deneyimim var. Basılı tasarım, web tasarım, banner tasarımı, mailing tasarımı yapıyorum. Adobe programları kullanımı ile ilgili derste verebilirim.
Kaan Y.

Kaan Y.

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
21 yaşıma rağmen birçok farklı yerde çalıştım uzun zamanlar. Antalya , Alanya ve en son olarak İstanbul, Beykent Üniversitesi Grafik Tasarım bölümünde hala okumaktayım 3. Sınıftayım. Çalıştığım yerlerde Nike , Arrow , Sevil , Vb yerlerin işlerini yapma şansına ulaştım , halada devam etmekteyim yapmaya kendimi geliştirmeye , grafik açısından yaratıcı olduğumu düşünüyorum. Çünkü değişik şeyler yapmayı seviyorum. Baştan sağma iş yapmayı sevmem. Pratik ve disiplinliyimdir. Ve geçine bilmem için dah
Muhammet Çağrı U.

Muhammet Çağrı U.

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
10 yıldır profesyonel olarak grafik tasarım yapıyorum. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında çalışıyorum.
Murat  Ç.

Murat Ç.

Grafik Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Merhaba, Temel tasarım işlerinize destek olabilirim. Afiş, davetiye, fotoğraf, baskı işleri, tekstil tasarımı, video kurgu, kartvizit, logo tasarımı.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Volkan IŞIK
Grafik Tasarım   06/07/2020

Yeliz Hanım'a teşekkür ederim. Kısa sürede mükemmel bir iş çıkardı.Taleplerimizi fazlasıyla yerine getirdi. Aldığım hizmetten kesinlikle çok memnun kaldım.Umut ediyorum tekrar birlikte çalışma fırsatı yakalayabiliriz..

         
Halim Çelik
Grafik Tasarım   04/06/2020

Seda hanımın tatlı diline ve hizmetine bayıldım.Bir arkadaşımın tavsıyesı ıle Seda hanımı tercih ettim.Gerçekten işinin ehli biri.İşimi en iyi şekilde yaptığınız için çok teşekkürler...

         
Ozan Çakır
Grafik Tasarım   22/04/2020

Metin bey e yapmış olduğu çalışmalar için teşekkür ederim istediğimizden daha güzel bi çalışma çıkarttı

         
Ahmet Gökhan Eriş
Grafik Tasarım   04/02/2020

Aldığım hizmet ve ilgiden çok memnun kaldım. Hızlı ve uyumlu bir çalışma oldu. Bundan sonra da Veysel beyle çalışmaya devam edeceğiz. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Ahmet Selçuk Çunkur
Grafik Tasarım   29/11/2019

Logo tasarımı ile ilgili çalışma fırsatımız oldu iyi ki bu firma ile çalışmışım diyebilirim. İşi aynı gün sonuçlandırdılar tüm aşamalarda gayet ilgili ve hızlılardı. Fiyat olarak da gayet uyguna hizmet veriyorlar. Burdan tekrar teşekkür etmek istiyorum ilgi alaka ve temiz işiniz için.

         
Fulya Sever
Grafik Tasarım   02/09/2019

Melike eline sağlık. Hızlı ve anlaşılır geri dönüşlerin sayesinde topun bir dönemi sorunsuz atlattık: ) Her zaman çalışmak isteriz. Sevgiler

         
Cabir A.
Grafik Tasarım   25/07/2019

Tasarım süreci boyunca anlayış ve destekleri için kendisine teşekkür ederiz. İşinde oldukça başarılı olduğunu da belirtmeliyim.

         
Rahmi Tasdan
Grafik Tasarım   19/07/2019

Nefise hanım kesinlikle çok profesyonel ve bir o kadar da güleryüzlü bir insan. kendisine çokca teşekkür ediyorum.

Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz