Hizmet Ver
İspanyolca Özel Ders

4 İstanbul Kadıköy İspanyolca Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 217 İspanyolca Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Kadıköy İspanyolca Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 217 İspanyolca Özel Ders Öğretmeni, Kadıköy içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.7 puan, Kadıköy içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Kadıköy içinde yazılan 77 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 317 kişi Kadıköy İspanyolca Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Kadıköy İstanbul İspanyolca Özel Ders

Figen C. photo

Figen C.

09.11.2017

İspanyolca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Merhaba uzun yıllardir gerek cocuklara gerekse yetiskinlere ders vermekteyim ispanyolca ve ingilizce dersleri , halen bir kursa bagli olarak calismaktayim ve özel dersler vermekteyim 2 universite bitirdim ,gereken tum sorularinizi iletisim durumunda yanitlar ve referans veririm ,tesekkurler

Leyxe Cristina Aular O. photo

Leyxe Cristina Aular O.

29.10.2018

İspanyolca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

ÖZEL İSPANYOLCA DERS Venezuela doğumluyum. Türk olan eşimle Kanada da evlendim. 1984 yılından beri birlikte Türkiye de yaşıyoruz. 20 seneden fazla İspanyolca dersi vermekteyim. Ortaokul, lise, üniversite öğrencilerine, ayrıca iş dünyasından profesyonellere İspanyolca öğretmek konusunda oldukça...

Ezgi B. photo

Ezgi B.

28.10.2022

İspanyolca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

İngilizce ve İspanyolca çok iyi seviyede bilmekteyim ve akıcı bir şekilde konuşmaktayım, İngilizce B2 sertifikam mevcuttur, 2 sene İspanya, 3 sene Dominik Cumhuriyetinde yaşadım ve her iki dili de aktif olarak kullandım.

Sussanna M. photo

Sussanna M.

02.08.2021

İspanyolca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

İspanyolca, İngilizce ve Rusça öğretmeniyim. Online derslerin detayı talepleri için lütfen mesaj atınız. Not: Öğrencilerin yukarıda yer alan dillerden en az birini konușması gerekmektedir.

Yunus Emre E. photo

Yunus Emre E.

17.03.2018

İspanyolca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

İstanbul Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim. Temel düzeyde gramer, telaffuz, günlük konuşmalar ve temel cümle yapılarını içeren İspanyolca dersi veriyorum

Emine T. photo

Emine T.

31.08.2019

İspanyolca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

-2016 İstanbul Bilgi Üniversitesi Radyo Televizyon mezunu - İleri düzeyde İspanyolca ve İngilizce biliyor - 2011-2012 yılları arasında gittiği Amerika Boston Pine Manor College da İngilizce dil eğitimi aldı - 2013-2014 yılları arasında Laureate değişim programı ile gittiği İspanya Madrid Cervantes...

Mehmet B. photo

Mehmet B.

25.09.2019

İspanyolca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

València İspanya’da 3,5 ay yaşadım. Hâlâ İspanya ile olan bağlantılarım devam etmektedir. Native insanlar ile konuşma fırsatı veriyorum.

Ahmet E. photo

Ahmet E.

13.02.2022

İspanyolca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Özellikle Meksika ve Orta Amerika bölgesinde uzu yıllar çeşitli görevlerde bulunurken, Meksika Universidad Del Valle üniversitesi’nden işletme diplomasına sahibim. İspanyolca tercüme&çeviri işleri ile İspanyolca hızlı iletişim kurabilme eğitimi konularında deneyime sahibim. Tercüme yapmak için o...

Gökçe D. photo

Gökçe D.

29.01.2016

İspanyolca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Yaklaşık 6 yıldır ispanyolcamı kullandığım bir işte çalışmaktayım (Turizm Incoming departmanı * Güney Amerika pazarı) ve İspanyol dili & edebiyatı mezunuyum. 20-55 yaş arası olmak üzere ispanyolca özel ders ve özel kurum tecrübem var. İhtiyacınız dahilinde sizlere de yardımcı olmak isterim.

Canan Ş. photo

Canan Ş.

29.02.2020

İspanyolca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Hola. Anaokulu 5 yaşdan itibaren küçük büyük her yaş gurubuna İspanyolca öğretiyorum. Erenköy'de köklü bir eğitim kurumunda ilkokul, ortaokul ve lisede çalışıyorum. Öğrencilerim ulusal ve uluslararası yarışmalarda 1.,2. ve 3. oldular.İspanyol Dili ve Edebiyatı mezunuyum. İspanyolca tiyatro çevirim...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kadıköy İspanyolca Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Kadıköy İspanyolca Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İspanyolca Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İspanyolca Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İspanyolca Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İspanyolca Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İspanyolca Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İspanyolca Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İspanyolca Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Kadıköy İspanyolca Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Kadıköy İspanyolca Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 120 TL ile 350 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl