Hizmet Ver
Online İngilizce Özel Ders

4 İstanbul Kadıköy Online İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 399 Online İngilizce Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Kadıköy Online İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online İngilizce Özel Ders için Kadıköy içinde toplam 399 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 1,758 yorum ve verilen 4.8 ortalama puan Kadıköy içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 5,800 kişi Kadıköy Online İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Kadıköy İstanbul Online İngilizce Özel Ders

Çağatay Kaçmaz photo

Çağatay Kaçmaz

10.09.2021

Online İngilizce Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Merhabalar, adım Çağatay Kaçmaz. Anadolu lisesi hazırlık eğitimi sonrası dil eğitimimi Cambridge Üniversitesi'nden advanced sertifikası alarak devam ettirdim. Hamburg'ta aldığım 5 yıllık lisans eğitimi sonrası yabancı bir firmada işe başlayıp yıllardır farklı ülkelerdeki müşterilerle teknik ve...

Esin Toplay photo

Esin Toplay

22.08.2021

Online İngilizce Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Merhaba, Anadolu üniversitesi İngilizce öğretmenliği mezunuyum.Milli eğitimde 4 yıllık lise ve ortaokul deneyimim var.Ayrıca İstanbul Amerikan Kültür Derneği FenerbahçeŞubesi’nde 1.5 yıl her yaşa uygun ders verdim.8 yıl her yaşa uygun birebir ders tecrübem oldu.

Ayşe Ece Bıçakcı photo

Ayşe Ece Bıçakcı

22.12.2021

Online İngilizce Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Galatasaray Üniversitesi Siyaset Bilimi mezunuyum. İngilizce, Fransızca ve Portekizce konuşma pratiği dersleri vermekteyim. Liseyi bir süre Kanada'da okuduğum için konuşma açısından tecrübem de yüksek. Özellikle ilkokul ve ortaokul çağındaki gençlere dilde pratik yapma konusunda destek olmak...

Öykü Dd photo

Öykü Dd

27.12.2019

Online İngilizce Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Merhaba, ben Öykü. Kabataş Erkek Lisesi İngilizce bölümü mezunuyum, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ), İç Mimarlık bölümünden yeni mezunum. 7 Ay Almanya/Stuttgart ta Erasmus öğrencisi olarak yaşadım. Üniversiteye girdiğimden beri özel ders veriyorum. Advanced seviyesinde, anadil yakınlığında...

Ekaterina Krasilova photo

Ekaterina Krasilova

27.12.2021

Online İngilizce Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Merhaba arkadaşlar, İngilizce'de aynı başarılı ve akıcı olmak isteyen herkes hoş geldiniz. İngilizce seviyem C1 (IELTS ACADEMIC) ve İngilizcemi kullanarak ABD, Rusya, Çin, Hindistan ve Türkiye'de değerli çalışma ve eğitim deneyimlerim bulunmaktadır. 6 yıldır farklı ülkelerde hem online hem de yüz...

Bulent Belbez photo

Bulent Belbez

15.06.2021

Online İngilizce Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Merhaba, 25 yıldır değişik vesilelerle Ingilizce ders veriyorum (Amerika dahil). Tümüyle pratik odaklı ve lego mantığı ile öğretiyorum. Vereceğim kelime, fiil listelerini zamanla ezberlemeniz gerekiyor. Ben derslerimde sinema, medya, gazete , iş kitaplarından çok alıntı yaparım. Günlük hayat...

Ezgi Sözmen photo

Ezgi Sözmen

04.02.2021

Online İngilizce Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

On yıllık deneyimli okutmandan Genel İngilizce (başlangıçtan ileri seviyeye) yetişkinlere online ders verilir. Detaylı iletişim için instagram englishwithezgi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Buğrahan Akkurt photo

Buğrahan Akkurt

19.07.2021

Online İngilizce Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Merhaba, Sabancı Üniversitesi Ekonomi bölümünü %100 ingilizce ile okudum. IELTS sınavından 7.0 puan aldım ve şu zamana kadar 10'a yakın ve geniş bir yaş aralığında öğrenciyle çalıştım. Bilgi ve tecrübemi size de aktarmak isterim.

Burcu Tunçelli photo

Burcu Tunçelli

15.06.2021

Online İngilizce Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

2019-2020 eğitim döneminin sonunda mesleğimde 4. yılımı bitirmiş olacağım. Öğretmenliğe Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumlarından birinde başladım ve halen bu kurumda mesleğime devam etmekteyim. Bir dili öğrenirken en önemli hususlardan biri o dili duymaktır. Anadilimizi de bu şekilde...

Aziz Kaan Alagöz photo

Aziz Kaan Alagöz

18.03.2022

Online İngilizce Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Yeditepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği ve Mütercim Tercümanlık mezunuyum. Özel bir okulda anasınıfı ve üniversite hazırlık sınıflarına aktif olarak İngilizce öğretmenliği yapıyorum. Ayrıca başlangıç seviyesinden iş odaklı ingilizceye kadar özel ders tecrübem mevcut. 1 seneye yakın Amerika'da...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kadıköy Online İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Kadıköy Online İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online İngilizce Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online İngilizce Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online İngilizce Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online İngilizce Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online İngilizce Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online İngilizce Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online İngilizce Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Kadıköy Online İngilizce Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Kadıköy Online İngilizce Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 60 TL ile 280 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl