En İyi 10 Kadıköy Logo Tasarım | Armut

En İyi 10 Kadıköy İstanbul Logo Tasarım

4 Logo Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 325 Logo Tasarımcısı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Fatih C.

Fatih C.

Logo Tasarım · Kadıköy, İstanbul
29 yıl 
+ 11 ajans + 
135 marka
 +
 5 ödül 
+
 3 TV dizisi
 +
 1 çizgi roman
 +
 1 belgesel + 4 çocuk romanı + 11 masal kitabı + Günde 1 doz hipertansiyon hapı (sabah, tok karnına)
 Daha çok iş örneği için https://kerimfatih.wixsite.com/mysite/about
İbrahim U.

İbrahim U.

Logo Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Fikir geliştirmenin zihni, dolayısıyla bedeni sürekli aktif tuttuğunun bilincinde, iş yaşamında efektif ve hızlı olmak konusunda son derece özverili olduğumu, pozisyonun gerektirdiği sorumluluğu merak ve istekle üzerime almak istediğimi belirtmek isterim. Eğitim sürecimde dahil olmak üzere içinde bulunduğum bir çok proje, workshop ve yarışmalar sayesinde detaycı,özenli ve dikkatli çalışmanın kesinlikle başarı ile sonuçlanacağının kanaatindeyim. Yeteneklerimi sizinle de paylaşmak isterim.
Mehmet Fatih B.

Mehmet Fatih B.

Logo Tasarım · Üsküdar, İstanbul
Doğuş Reklam; Marka değerinizi yükseltmeyi amaçlayan, grafik ve tasarım seviyesi ulusal standartlarda olan, 12 yıllık terübeye sahip, aynı zamanda digital marketing hizmetide veren, tabela ve matbaa ürünlerini bünyesinde imal eden bir reklam firmasıdır.
Yunus Emre G.

Yunus Emre G.

Logo Tasarım · Üsküdar, İstanbul
Henüz 16 yaşında bir bilişim öğrencisiyim hayal gücüm geniştir ve daha genç olduğumdan günümüze daha uygun logolar tasarladığımı düşünüyorum dinlediğiniz için teşekkürler
The Co. Brandıng & Desıgn Agency

The Co. Brandıng & Desıgn Agency

Logo Tasarım · Üsküdar, İstanbul
Markanızın ilk ifadesi logo ile oluşur. Form ve/veya fontlardan oluşan logonuzdaki en temel amaç ise hitap ettiğiniz müşteri kitlesi tarafından algılanabilir ve gerekli mesajları verebilir olmalıdır. Markanız için ilk adımı atmaya ne dersiniz?
Sena B.

Sena B.

Logo Tasarım · Fatih, İstanbul
Marmara Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Çeşitli firmalarda staj tecrübem oldu pratik ve çözüm odaklı olarak işlerimi sürdürmekteyim.
Ensar C.

Ensar C.

Logo Tasarım · Ümraniye, İstanbul
Altı yılı aşkın süredir logo tasarımı, vs bütün tasarımlar ile ilgileniyorum. Logo tasarım ihtiyacınızı uygun fiyat garantisi ile profesyonelce karşılamak için buradayım. Bir tasarımda en ufak noktayı bile es geçmem işimi dikkatli ve düzgün yaparım.
Öykü Kalite Danışmanlık

Öykü Kalite Danışmanlık

Logo Tasarım · Şişli, İstanbul
Firmalarda kurumsal kimlik oluşturulması adına SWOT analizi yapılarak firmanın güçlü ve zayıf yönleri, tehditleri ve fırsatlarını belirliyoruz. Vizyon Misyon ve şirket politikasını oluşturuyoruz. Sonuçta da topladığımız verilerle firmayı yansıtan bir logo ortaya çıkarıyoruz.
Beytullah İ.

Beytullah İ.

Logo Tasarım · Eyüp, İstanbul
Merhaba, ben Beytullah. Ben ofisinde logo tasarlayan bir grafik tasarımcıyım. Grafik tasarımcılıkta 4. yılımı doldurmuş bulunmaktayım ve Grafik tasarım kursu verilen Bilge Adam a halen gitmekte kendimi geliştirmekteyim. İşime tutkuyla bağlıyım.Bir projeye başladığımda amacım ortaya çıkaracağım tasarımın içinize sinip beğeni kazanmasıdır Kalite, iş disiplini, iş ahlâkı ve müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak işlerinizi tamamlıyor beğeninize sunuyorum. Sorularınız ve diğer ihtiyaçlarınız i
Gökçe B.

Gökçe B.

Logo Tasarım · Beyoğlu, İstanbul
Dergi,Kitap,Billboard,Logo,Kurumsal Kimlik,Broşür vb. Basılı işleriniz ve banner, sosyal medya tasarımları,led gibi tüm web işleriniz profesyonellikle yapılmaktadır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Aslı Gırcalı
Logo Tasarım   30/09/2019

Bayan Kuaförüyüm uzun zamandır salonum için logo istiyordum Armut uygulaması sayesinde Taha beyle görüştük sağolsun zor bir beğenen biri olarak benim tüm kahrımı sabırla çekti ve sonunda hayalimdeki logoyu tasarlayıp sundu şimdi benden mutlusu yok çok teşekkür ederim

         
NAZIM AVCI
Logo Tasarım   23/09/2019
gallery thumbnail

Ömer bey gayet güzel bir iş çıkardı istediğim gibi bir logo tasarımı oldu. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.

         
İpek Reyyan Defne
Logo Tasarım   20/09/2019

Mehmet Suci Bey, Tarif ettiğimiz iş çok hızlı ve profesyonel bir şekilde tamamlanarak bize teslim edilmiştir. Şirketimizin logosunu kreatif özelliklerle dizayn edip özgünlüğünü de ön plana çıkardığınız için de ayrıca teşekkür ederiz. İyi çalışmalar.

         
Düşize Ökten Yılmaz
Logo Tasarım   24/08/2019

Taha Bey in yaptığı tasarımdan çok memnun kaldık. Vizyonu geniş,yaratıcılığı çok yüksek ve işinde oldukça disiplinli. Gözünüz arkada kalmadan her işinizi güvenle teslim edebilirsiniz. Hizmetiniz için çok teşekkür ederiz.

         
Abdullah Sağlam
Logo Tasarım   09/06/2019

Kubilay Bey işinde çok titiz, dikaktli ve işe oldukça zaman ayırıyor. İşe başlamadan ve sonraki süreçte çalışma stili oldukça güven verici ve güzel. İlgisi ve işindeki özen sebebiyle Kubilay Bey’e teşekkür ederim.

         
Gülay Yılmaz Aslan
Logo Tasarım   14/05/2019

Faysal bey ve ekibi harika bir iş çıkardılar. Bize söylenen sürede tamamlanması da ayrı bir artı. İlgisi ve işbirliği için teşekkürler. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

         
Hasan Topal
Logo Tasarım   24/02/2019

Öncelikle kendisine ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim. beklentilerimin çok üzerinde bir tasarımcı. işi konusunda son derece özenli ve donanımlı bir arkadaş. benim ihtiyacım olup da aklıma gelmeyen bir çok seçeneği kendisi bulup ekledi. logo tasarım kategorisinde 1. sırada bulunması boşuna değil... en önemlisi de güven veren ve kaliteli iş yapan birisi olması. Tavsiye ediyorum.

         
Hasan Özdemir
Logo Tasarım   19/12/2018

Sabırlı ve gayet başarılı bir arkadaş tam isteğimi aldım teşekkür ederim birinciliği fazlası ile hak ediyor

İlçe İlçe Logo Tasarım
Logo Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz