En İyi 10 Kadıköy İstanbul Logo Tasarım

4 Logo Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 389 Logo Tasarımcısı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Onurcan P.

Onurcan P.

Logo Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım ikinci sınıf öğrencisiyim. Firmanızın kurumsal logolarını uygun fiyatlı, özgün ve hızlı bir şekilde tasarlayarak markanızı bir adım öne çıkartıyorum.
Fehmican Y.

Fehmican Y.

Logo Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Merhaba, Mimar, grafik tasarımcı ve 3D tasarımcıyım. Adobe tasarım programlarının (Photoshop, Illustrator vb.) yanı sıra 3D modelleme ve render programlarına (3Ds Max, V-Ray, Sketchup, ArchiCAD vb.) da hakimim. Daha önceden birçok iş yerinin kurumsal kimlik tasarımlarını yaptım. Yaptığım işlerden birkaç tanesini profilimde paylaştım ve size daha iyi fikir vermesi amacıyla ara sıra güncelleyeceğim. İlgilenirseniz profiilimden takip edebilirsiniz. İyi çalışmalar dilerim, Fehmican YEŞ
Fatih C.

Fatih C.

Logo Tasarım · Kadıköy, İstanbul
30 yıl 
+ 11 ajans + 
135 marka
 +
 5 ödül 
+
 3 TV dizisi
 +
 1 çizgi roman
 +
 1 belgesel + 4 çocuk romanı + 11 masal kitabı + yüzlerce logo + yüzlerce reklam filmi, basın ilanı, basılı materyal + onlarca ambalaj + binlerce hayata geçmemiş fikir. (şimdilik) Günde 1 doz hipertansiyon hapı (sabah, tok karnına)
 Daha çok iş örneği için https://kerimfatih.wixsite.com/mysite/about
Birkan Ö.

Birkan Ö.

Logo Tasarım · Kadıköy, İstanbul
2014 yılından itibaren ajanslarda görsel tasarım alanında çalışmaktayım. Reklam çekimleri, yeşil ekran çekimleri, motion graphic animasyonlar ve sosyal medya projeleri üzerine yoğunlaşmış durumdayım. Sizin için de Logo ve görsel tasarım, sosyal medya çalışmaları, gifler, animasyonlar ve video projeleri ile çalışabilirim.
İrem B.

İrem B.

Logo Tasarım · Ataşehir, İstanbul
Selam, ben İrem. İnsanlara kendi hikayelerini açık bir tasarımla anlatmaları ve canlı illüstrasyonlar ile kendi hikayelerini anlatmaları için yardım ediyorum.
Beytullah İ.

Beytullah İ.

Logo Tasarım · Eyüp, İstanbul
Merhaba, Beytullah ben. Ofisinde logo tasarlayan bir grafik tasarımcıyım. İşime tutkuyla bağlıyım. Bir projeye başladığımda amacım ortaya çıkaracağım tasarımın içinize sinip beğeni kazanmasıdır Kalite, iş disiplini, iş ahlâkı ve müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak işlerinizi tamamlıyor beğeninize sunuyorum. Sorularınız ve diğer ihtiyaçlarınız için lütfen mesaj atın, anında geri dönüş sağlayacağım.
CL AJANS  G.

CL AJANS G.

Logo Tasarım · Beşiktaş, İstanbul
Her türlü ; Şirket,Tanıtım,Reklam,Broşür,İnstagram,Youtube vb. Alanlarda profesyonel hizmet ve uygun fiyatla hizmet veriyorum.Ayrıca bunlara nazaran kişisel olarak tasarım ve shop işlemi de yaptırabilirsiniz:)
Nux Workshop

Nux Workshop

Logo Tasarım · Beşiktaş, İstanbul
Sizi anlayan ve farklı çözümler sunan bir firma ile çalışmak nasıl olurdu ? Markanızın ihtiyacı olan görsel imajların nasıl olacağını dert etmeden uzmanlar tarafından yapılsaydı bu sizi nasıl hissettirirdi ? Sizde oturup diğer işlerinizde enerjinizi daha efektif kullanabilirdiniz değil mi? İşte bu yüzden Buradayız, 15 Yıllık tecrübemiz ve farklı düşünme yeteneklerimiz ile Hizmetinizdeyiz. Kendimizi firmanıza adamak için hazırız
Ali  S.

Ali S.

Logo Tasarım · Üsküdar, İstanbul
Ürün konsept ve grafik tasarımcı. Tasarımın amacı ihtiyacı karşılamaktır. Bu yüzden ihtiyaç en basit çizgilerle karşılanmalıdır. Tasarımın her çizgisinde sadeliği düşünerek bütünü oluşturuyoruz. Sizlerin ihtiyaçlarını en basit şekilde çözmek için burdayız.
Arda S.

Arda S.

Logo Tasarım · Kadıköy, İstanbul
10 yaşımdan beri ilgi duyduğum grafik-tasarım, hayal gücümü dünyaya yansıtmamı sağlıyor. Halihazırda GooglePlay platformunda olan Archerist ve Archerist2 mobil oyunlarının grafiklerini hazırladım. İşimin en iyi ve en düzgün olmasına çok önem veririm. Grafik tasarlamasında düzenin olması en önemli gerekçelerden biridir ve büyük titizlikle ve düzenle çalışırım. Basit ve sade tasarıma önem veririm, en güzel tasarımın sade tasarım olduğuna inanırım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Yaser Aktaş
Logo Tasarım   25/05/2020

İlgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyoruz. Birebir ilgilendiler her ayrıntısına kadar çok memnun kaldık.

         
Semih Say
Logo Tasarım   24/04/2020

Kaliteli hizmet, hızlı teslimat, müşterisini anlayabilen Grafiker ve mutlu ben :)) Selim Bey'e ilgi ve alakasindan dolayı, Saygılı ve nazik olduğu için cok teşekkür ederim. Bundan sonraki çalışmalarımızda tekrar tercihim selim beydir. Mutlaka selim beyle çalışın

         
Ceylan Hızlı
Logo Tasarım   07/04/2020

Bora bey yüksek empati yeteneğine sahip, hızlı, üretken ve çok yetenekli bir grafiker. Nasıl birşey istediğinizi birkaç kelimeyle ona anlatın ; çıkan sonuçları gördüğünüzde ''ben bile bu kadar iyi olacağını tahmin etmemiştim '' diyeceksiniz.Muhteşem çalışmanız ve fedakarlıklarınız için teşekkürler :)

         
Bora Yazkan
Logo Tasarım   07/01/2020

Gerek teklif, gerekse de iş aşamasın da çok iyi ve hızlı bir hizmet aldık. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
tolga sagay
Logo Tasarım   13/12/2019

ekstra yardımları, tavsiyeleri ve fikirleri de en az verdiği hizmet kadar kaliteli ve faydalı oldu. burdan da teşekkür ediyorum kendisine.

         
Düşize Ökten Yılmaz
Logo Tasarım   24/08/2019

Taha Bey in yaptığı tasarımdan çok memnun kaldık. Vizyonu geniş,yaratıcılığı çok yüksek ve işinde oldukça disiplinli. Gözünüz arkada kalmadan her işinizi güvenle teslim edebilirsiniz. Hizmetiniz için çok teşekkür ederiz.

         
Tayyip Aslantaş
Logo Tasarım   11/08/2019

Sadullah bey hakikaten çok ilgili istekli ve becerikli bir tasarımcı kısa sürede logomu istediğim şekilde tasarladı mutlaka tavsiye ederim

         
MUSTAFA GÜLAY
Logo Tasarım   10/05/2019

Mustafa GÜLAy Öncelikle hizmetinizden ve çalışmanızdan memnun kaldım Taha Özberk Yılmaz çok girişimci , ısrarcı ve ufku çok geniş genç bir arkadaş Günümüzde insanların birbirlerine güveninin azaldığı bir dünyada ; güvenli ve samimi bir kişiyle çalışmanın gururunu yaşadım . Dolayısı ile armut yöneticilerine böyle bir girişimci genç insanla çalıştıkları için teşekkürlerimi sunarım İyi ki varsın Taha Özbek Yılmaz

Logo Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz