En İyi 10 Kadıköy İstanbul Ofis Temizliği

4 Ofis Temizliği Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 75 Ofis Temizliği Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Silsupur

Silsupur

Ofis Temizliği · Kadıköy, İstanbul
Şirketimiz Silsüpür Temizlik ve Hizmet Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti.; SİLSÜPÜR markasıyla hizmet sektöründe de yeni bir planlama ile faaliyet göstermektedir. Markamız; EV TEMİZLİGİ / OFİS TEMİZLİĞİ hizmetinde kurumların ve şahısların ihtiyacı olan zaman aralığı satın alma fikrinden yola çıkarak, çeşitli zaman aralıkları alternatifiyle hizmette motivasyon ve verimliliğini arttırmayı hedefleyen, belirsizliklerden arınmış bir hizmet sağlayıcısıdır. Silsüpür platform yapılı, hukuki
Ars Grup Temizlik Ve Bakım Hiz.

Ars Grup Temizlik Ve Bakım Hiz.

Ofis Temizliği · Ümraniye, İstanbul
Her gün, haftada bir, 15 günde bir, ayda bir veya daha farklı zaman aralıklarında kurumsal ofis temizlik hizmeti alabilirsiniz.
Aynur B.

Aynur B.

Ofis Temizliği · Şişli, İstanbul
Ağırlıklı olarak hukuk ofisleri ve avukatların ev temizliklerini yapmaktayım Güven herşeyden önce gelir Aile bireylerinin ve çalışma alanlarının güvenliği her zaman önemlidir. Ayrıntılı bilgi için nolu telefondan ulaşabilirsiniz.
Nebahat D.

Nebahat D.

Ofis Temizliği · Ataşehir, İstanbul
Büroda bulunan çöp sepetleri, küllükler vb. yerlerdeki çöpler toplanır. Büro küllükleri temizlenir, çöp sepetlerinde bulunan hijyenik çöp poşetleri çıkarılıp yenisi ile değiştirilir. Bürodaki çöp toplama işleminin bitiminden sonra demirbaş eşyanın tozlarının alınması hizmeti bağlar, toz alma işlemi prensip olarak en üstten başlayarak aşağıya doğru iner. Bu şekilde dolap, masa, etejer, sehpa, sandalye koltuk vb. demirbaşın tozları uygun temizleyici madde ile seyreltilmiş temizleme suyu ile ıs
Bahtiyar D.

Bahtiyar D.

Ofis Temizliği · Şişli, İstanbul
Radar temizlik 2011 yılından bu yana müşteri memnuniyetini ve güvenirliğini en üst seviyede tutarak gelişimini büyüyerek sürdürmektedir. Sadece temizlik hizmeti vermektedir.Merkezi istanbul şişlide olan ve istanbulun bütün semtlerinde hizmet vermekte ve hergeçen gün büyüyerek yoluna devem etmektedir. Radar temizlik olarak var oluş nedenimiz, müşterilerimizin yaşadıkları her ortamda ihtiyaç duydukları hizmetleri sağlayarak, kendilerini daha iyi hissedecekleri, rahat kaliteli ve güvenli or
Işık  K.

Işık K.

Ofis Temizliği · Beşiktaş, İstanbul
Merhaba. temizlik için ofis ev ve hukuk bürolar gidiyorum işimi temiz hızlı ve güvenilir hijyen bir şekilde yaptığıma inanıyorum. Bir daha aynı iş yeri veya ofislere Çağrılmak için.Müşteri güvenini Kazanmak önemlidir. Şimdiden .herkese teşekkürler.
Hasan Ö.

Hasan Ö.

Ofis Temizliği · Kadıköy, İstanbul
Beraber çalıştığım, konusunda uzman ve titiz arkadaşlarımla, öncelikle Kadıköy ve Üsküdar ilçe sınırlarında ofisle birlikte, ev, mağaza ve inşaat sonrası temizliği hizmeti veriyoruz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Arafat Karakaya
Ofis Temizliği   29/02/2020

Söz verdikleri zamanda gelip birinci sınıf temizlik yaptılar. Hanife Hanım'a ilgisi ve sürekli irtibatı için teşekkürler.

         
Korhan Onaylı
Ofis Temizliği   14/02/2020

Sezer Bey gerçekten çok kibar bir insan ve işini gayet güzel yapıyor. Dilek Hanım da her konuda çok yardımcı oldu. İkisine de çok teşekkürler.

         
Yuksel Kucur
Ofis Temizliği   15/01/2020

Çok titiz ,düzenli, yorgunluk ve stres olmadan biten bir çalışma oldu. Ozan bey saygılı,disiplinli ve işini bilen bir insan. teşekkür ediyoruz.Herkese tavsiyemdir.

         
Ahsen Şimşek
Ofis Temizliği   03/12/2019

Selda Hanım çok kibar ve hoş bir bayandı. Ofis hiç olmadığı kadar temiz oldu. Ellerine sağlık. Gönül rahatlığı ile evinizi, ofisinizi teslim edebilirsiniz. Tavsiye ediyorum.

         
ERSİN ŞENBAĞ
Ofis Temizliği   29/11/2019

Global Temizlik Firmasına ve Sayın Dilek Kıdal Hanıma verdiği hizmetler için teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

         
Mine Özden
Ofis Temizliği   06/09/2019

Çok güler yüzlü, temizliği çok iyi ve saatini asla aksatmayan disiplinli bir kadın. Çok memnun kaldım. 👍👍

         
Burçak Koç 5px Yazılım ve Proje Geliştirme Ltd Şti
Ofis Temizliği   07/08/2019

Güzel, temiz ve kaliteli hizmet için teşekkür ederim. Firma çok ilgili ve özenli. Özellikle Armut dan başka firmalardan aldığımız birkaç kalitesiz hizmet sonrasında Evin Kaynak ile tanışmamız bizim için çok iyi oldu. Kendilerine teşekkür ediyorum.

         
Alper Akyüz
Ofis Temizliği   19/06/2019

Söz verilen zamanda geldi, söz verilen zamanda temizlik işini bitirdi. Kendileriyle iş yerim ve evim için düzenli olarak çalışmayı düşünüyorum.

İlçe İlçe Ofis Temizliği
Ofis Temizliği hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz