En İyi 10 Şişli İstanbul Ofis Temizliği

4 Ofis Temizliği Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Şişli civarında 96 Ofis Temizliği Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Bahtiyar D.

Bahtiyar D.

Ofis Temizliği · Şişli, İstanbul
Radar temizlik 2011 yılından bu yana müşteri memnuniyetini ve güvenirliğini en üst seviyede tutarak gelişimini büyüyerek sürdürmektedir. Sadece temizlik hizmeti vermektedir.Merkezi istanbul şişlide olan ve istanbulun bütün semtlerinde hizmet vermekte ve hergeçen gün büyüyerek yoluna devem etmektedir. Radar temizlik olarak var oluş nedenimiz, müşterilerimizin yaşadıkları her ortamda ihtiyaç duydukları hizmetleri sağlayarak, kendilerini daha iyi hissedecekleri, rahat kaliteli ve güvenli or
Aynur B.

Aynur B.

Ofis Temizliği · Şişli, İstanbul
Ağırlıklı olarak hukuk ofisleri ve avukatların ev temizliklerini yapmaktayım Güven herşeyden önce gelir Aile bireylerinin ve çalışma alanlarının güvenliği her zaman önemlidir. Ayrıntılı bilgi için nolu telefondan ulaşabilirsiniz.
Arya C.

Arya C.

Ofis Temizliği · Şişli, İstanbul
KALİTELİ VE SORUNSUZ BİR HİZMET ALMAK İSTİYORSANIZ ARYA COMPANY OLARAK EV,OFİS DEZENFEKTE İŞLERİNİZDE PROFESYONEL EKİBİMİZLE YANINIZDAYIZ.ARYA COMPANY OLARAK SORUNSUZ,SIKINTISIZ BİR ŞEKİLDE İŞİMİZİN BAŞINDAYIZ.
Işık  K.

Işık K.

Ofis Temizliği · Beşiktaş, İstanbul
Merhaba. temizlik için ofis ev ve hukuk bürolar gidiyorum işimi temiz hızlı ve güvenilir hijyen bir şekilde yaptığıma inanıyorum. Bir daha aynı iş yeri veya ofislere Çağrılmak için.Müşteri güvenini Kazanmak önemlidir. Şimdiden .herkese teşekkürler.
Temizlikekibi A.

Temizlikekibi A.

Ofis Temizliği · Beyoğlu, İstanbul
2009 yılında yürüdüğümüz olduğumuz bu yolda firma olarak ofis,iş yeri,cam temizliği,yer halı yıkama,granit taş zemin yıkama ,okul,otel,inşaat sonu temizliğinde profesyonel kadro elde ettik.Güvenilir,profesyonel kadro ve de teknolojik alt yapımızla siz değerli müşterilerimize daha hızlı ,daha pratik,daha temiz ve daha güvenli bir iş hizmeti sunmayı ilke ediniyoruz. Hizmet verdiğimiz ilçeler başta Beyoğlu,Beşiktaş,Şişli,Eyüp,Sarıyer,Üsküdar,Kadıköy bölgelerinde hizmet sunmaktayız.Teknik ve pers
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Figen Laçinalp
Ofis Temizliği   16/04/2020

Evim büyük olmasına rağmen kısa sürede hem koltuk yıkama hem temizlik hemde dezenfeksiyon yaptılar heryer tertemiz oldu teşekkürler

         
Fulya ÇAĞLAYAN
Ofis Temizliği   24/01/2020

GLOBAL TEMİZLİK TARAFINDAN GELEN 3. BAYAN. FİRMA OLARAK VE GELEN KİŞİLER OLARAK ÇOK MEMNUN KALDIK. BİZ DEMEDEN HER ŞEYİ ÇOK GÜZEL BİR ŞEKİLDE YAPTI. TEŞEKKÜRLER GLOBAL TEMİZLİK :)

         
Yuksel Kucur
Ofis Temizliği   15/01/2020

Çok titiz ,düzenli, yorgunluk ve stres olmadan biten bir çalışma oldu. Ozan bey saygılı,disiplinli ve işini bilen bir insan. teşekkür ediyoruz.Herkese tavsiyemdir.

         
Fatih Balcıoğlu
Ofis Temizliği   23/12/2019

Başta Global Temizlik Firmasına ve emeklerinden ötürü Ayşen Hanım a çok teşekkür ederiz, memnun kaldık sürekli temizlik almayı düşünüyoruz, herkese tavsiye ederiz.

         
Özgür Akbaba
Ofis Temizliği   19/12/2019

FİRMADAN GELEN ARKADAŞ ÇOK DETAYLI VE TİTİZ OLARAK ÇALIŞTI.KENDİSİNDEN ÇOK MEMNUNUZ VE ARTIK DEVAMLI OLARAK TEMİZLİK İŞLERİMİZİ YAPMAKTA.TEŞEKKÜRLER MEHMET BEY

         
Yasemin Bilici
Ofis Temizliği   30/10/2019

Leyla hanımı tanımıyorduk .Denedik işinde usta, temizliği gayet güzel güller yüzlü bir bayan tavsiye ederim..

         
Nihan Atlan
Ofis Temizliği   24/10/2019

Çok ilgili ve hızlılar. Aylardır düzenli hizmet alıyorum. Ayrıca tarih yaklaşınca kendileri hatırlatıyorlar. Öneriyorum.

         
Özlem Barsgan
Ofis Temizliği   11/10/2019

Aynur Hanım ofisimizdeki temizlik işini özenli ve titiz bir şekilde gerçekleştirdi. Kendisini tecrübeli ve güvenilir bulduk ve memnun kaldığımız için düzenli olarak çalışmaya karar verdik. - Mrs. Aynur has done the cleaning work in our office in a careful and meticulous way. Since she has many years’ experience and is a trustworthy person, we decided to work with her in a regular basis.

İlçe İlçe Ofis Temizliği
Ofis Temizliği hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz