En İyi 10 İstanbul Ofis Temizliği Firması

4 Ofis Temizliği Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 925 Ofis Temizliği Firması hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Nurten Yardımcı

Nurten Yardımcı

Ofis Temizliği · Ümraniye, İstanbul
On yıldır ev ofis inşaat sonrası temizlik işleri yapmaktayım eşimle beraber çalışmaktayız tecrubeliyiz titiz ve düzenli çalışırız verdiğimiz hizmette memnuniyet önceliğimizdir kendi aracımız la gelip maske eldiven tüm hijyen kurallarına dikkat ederek çalışırız
Professional Cleaning  Solutions

Professional Cleaning Solutions

Ofis Temizliği · Kağıthane, İstanbul
Firmamız 2009 yılında Sude Kimya ve Kurumsal Hizmetler markası ile kurulmuş olup bugüne kadar kurumsal yapıdaki birçok firmaya Profesyonel Hijyen konusunda çözüm ortaklığı sunmuştur. Temizlik ve hijyen konusundaki eksikliklerin giderilmesi ve bu konuda daha profesyonel bir hizmet sunulabilmesi adına firmamız işinde uzman ve tecrübeli bir ekiple siz değerli müşterilerimize 2016 yılı itibarı ile PCS – Professional Cleaning Service markası ile hizmet sunmaya başlamıştır. Yaşadığınız alanlarda karş
Işık  Koçak

Işık Koçak

Ofis Temizliği · Beşiktaş, İstanbul
Merhaba. temizlik için ofis ev ve hukuk bürolar gidiyorum işimi temiz hızlı ve güvenilir hijyen bir şekilde yaptığıma inanıyorum. Bir daha aynı iş yeri veya ofislere Çağrılmak için.Müşteri güvenini Kazanmak önemlidir. Şimdiden .herkese teşekkürler.
Nebahat Dogan

Nebahat Dogan

Ofis Temizliği · Ataşehir, İstanbul
Büroda bulunan çöp sepetleri, küllükler vb. yerlerdeki çöpler toplanır. Büro küllükleri temizlenir, çöp sepetlerinde bulunan hijyenik çöp poşetleri çıkarılıp yenisi ile değiştirilir. Bürodaki çöp toplama işleminin bitiminden sonra demirbaş eşyanın tozlarının alınması hizmeti bağlar, toz alma işlemi prensip olarak en üstten başlayarak aşağıya doğru iner. Bu şekilde dolap, masa, etejer, sehpa, sandalye koltuk vb. demirbaşın tozları uygun temizleyici madde ile seyreltilmiş temizleme suyu ile ıs
Pırıltı Temizlik Ataşehir

Pırıltı Temizlik Ataşehir

Ofis Temizliği · Ataşehir, İstanbul
Ev Ofis Magaza Okul İbadethane Bina Merdiven Vlla Cafe Restaurant Temizlik hizmeti veren firmamız Ataşehir Brandium'da bulunmaktadır. En uygun fiyat seçenekleri ve özel kampanyalar için müşterilerimizin bize ulaşması yeterlidir. % 100 Müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz, temizlik personelimizin adli sicil kontrolleri yapılıp gerekli tüm önlemler alınmaktadır.
Miragrup Temizlik Hizmetleri Ltd Şti

Miragrup Temizlik Hizmetleri Ltd Şti

Ofis Temizliği · Pendik, İstanbul
Mira grup temizlik olarak, insana hizmet vermenin bilinciyle, değişen ve gelişen teknoloji çağına uygun koşullarda temizlik anlamında hizmet vermekteyiz İşinde başarısızlığı ve aksaklığı kabul etmeyen profesyonel yöneticilerimizle tecrübeli, kültürlü, deneyimli, seçkin, seviyeli ve hoşgörülü kadromuzla siz değerli müşterilerimizden güç alarak her gün biraz daha büyüyen bir firmayız.
Gün Işığı Temizlik Ve Danışma Hizmetleri

Gün Işığı Temizlik Ve Danışma Hizmetleri

Ofis Temizliği · Kağıthane, İstanbul
Şirket-Ev temizliği, şirketler ve siteler için danışma(güvenlik) personelleri tedariki alanında hizmet veriyoruz. Talebinize göre çalışanlarımızı size yönlendiriyor ve müşteri memnuniyeti için yapılan işleri takip ediyoruz. Gerektiğinde temizlik malzeme ihtiyacınızı da karşılıyoruz.
Bahtiyar Dağcı

Bahtiyar Dağcı

Ofis Temizliği · Şişli, İstanbul
Radar temizlik 2011 yılından bu yana müşteri memnuniyetini ve güvenirliğini en üst seviyede tutarak gelişimini büyüyerek sürdürmektedir. Sadece temizlik hizmeti vermektedir.Merkezi istanbul şişlide olan ve istanbulun bütün semtlerinde hizmet vermekte ve hergeçen gün büyüyerek yoluna devem etmektedir. Radar temizlik olarak var oluş nedenimiz, müşterilerimizin yaşadıkları her ortamda ihtiyaç duydukları hizmetleri sağlayarak, kendilerini daha iyi hissedecekleri, rahat kaliteli ve güvenli or
Ferhat Öztemir

Ferhat Öztemir

Ofis Temizliği · Üsküdar, İstanbul
Merhaba. Merkezi Ankarada bulunan ve 2015 yılından bu yana hizmet veren firmamız İstanbulda da faaliyete geçmiştir Güvenilirlik ve Kaliteli hizmet firmamızın önceliğidir. İstanbulda markamızın tanınması ve hizmet kalitemiz temel ilkemizdir. Saygılarımızla.. AMAZON TEMİZLİK LTD.ŞTİ.
Aktem Temizlik

Aktem Temizlik

Ofis Temizliği · Pendik, İstanbul
Uzman Kadrosuyla İstanbul/Anadolu yakasında faaliyet gösteren şirketimiz,güvenliliği ve titizliğiyle sektörde fark yaratmayı şiar edinmiştir. Aktem Temizlik olarak Ofis iç ve dış temizliği,inşaat sonrası temizlik site vb. yaşam alanı temizliği alanlarında titizlikle hizmet vermektedir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Feyza A.
Ofis Temizliği   21/10/2020

Söylenen heryeri dikkatle ve özenle temizlediği gibi hızı ve temizliği çok iyi çok memnun kaldık. Güler yüzlü olmasıda ayrıca hoşumuza gitti.

         
Irem S.
Ofis Temizliği   29/05/2020

Muhteşem bir hizmet bekliyorsanız mutlaka burayı denemelisiniz! Özellikle güler yüzlü tavrınız için Dilek hanım ve diğer çalışan kişilere ayrıca teşekkürler.

         
Çiçek Ç.
Ofis Temizliği   18/03/2020

Detaylı, titiz ve organize çalışmasından dolayı Derin Temizlik ekibine çok teşekkür ederim. Kısa sürede çok iş yaptılar çok memnun kaldık.

         
Nihan A.
Ofis Temizliği   24/10/2019

Çok ilgili ve hızlılar. Aylardır düzenli hizmet alıyorum. Ayrıca tarih yaklaşınca kendileri hatırlatıyorlar. Öneriyorum.

         
Ahmet A.
Ofis Temizliği   13/09/2019

Genel anlamda güzel ve temiz iş yaptılar. Temizlemeyi atladıkları yerleri hiç söylenmeden direkt sildiler. Bitişe yakın ek bir yerimiz vardı orayıda rica üzerine tertemiz yaptılar. Tavsiye ederim, temiz iş oldu👍🏻

         
Alpaslan E.
Ofis Temizliği   25/07/2019

öncelikle işine gösterdiği saygıdan dolayı teşekkür ederim. kendisi ile çalışmaya devam edeceğimi.son derece tittiz ve işinin hakkını vermiştir. kesinlikle tavsiye ederim...

         
Assess A.
Ofis Temizliği   01/07/2019

Işık Hanım ofisimizi kendi evi gibi temizledi. Çok titiz ve özenli. Yaptığı temizlikten çok memnun kaldık.

         
Melih B.
Ofis Temizliği   24/06/2019

Gelen arkadaştan görevli personelimiz memnun kaldı. Ancak 250 m2 için bir kişi az oldu. Bazı işlet kaldı. Diğer değerlendirmelerden sonra karar vereceğiz.

Ofis Temizliği hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz