En İyi 10 Kadıköy Pilates Dersi | Armut

En İyi 10 Kadıköy İstanbul Pilates Dersi

4 Pilates Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 96 Pilates Eğitmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Belgin B.

Belgin B.

Pilates Dersi · Kadıköy, İstanbul
“Omurgan ne kadar gençse sende o kadar gençsin” demiş joseph pilates :) Kendimden bahsetmek ve pazarlama çok tercih ettiğim şeyler değil. Sadece şunu söylemek istiyorum. Fitnes,pilates,yoga, dans. Her ne olursa.. Hayatınızdan hareketi eksik etmeyin. Kendinize yapacağınız en doğru yatırım;)
Hasan Fuat H.

Hasan Fuat H.

Pilates Dersi · Kadıköy, İstanbul
Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü mezunuyum. 1995 yılında üniversiteye başlamamla beraber özellikle matematik ve geometri başta olmak üzere tüm sayısal derslerde özel ders vermeye ve bir üniversiteye hazırlık dergisi olan Ay-Test te çalışmaya başladım. Bu 2010 yılına kadar devam etti. Sonrasında bir değişiklik yapmaya karar verdim ve 2000 yılında hobi olarak başladığım fitness/vücut geliştirme alanında personal trainer olarak hizmet vermeye başladım. Sonrasında buna pila
Ferhan B.

Ferhan B.

Pilates Dersi · Kadıköy, İstanbul
Profesyonel pilates ve yoga dersleri veriyorum. İşimi en doğru şekilde yapmamı sağlayan kuşkusuz eğitime verdiğim önemdir. En büyük kanıt ise tabi ki üyelerdeki olumlu değişim oluyor.
Örge S.

Örge S.

Pilates Dersi · Kadıköy, İstanbul
Aletli Reformer Cadillac Kişiye Özel Pilates dersleri Pilates dersleri kişinin anatomik sınırlarına, bedensel farkındalık derecesine ve kişinin ihtiyacına yönelik olarak hazırlanır. Dersler 45- 50 dakikadır. Fiyat teklifi 10 ders icin gecerlidir.
Pelin D.

Pelin D.

Pilates Dersi · Kadıköy, İstanbul
EĞİTİM BİLGİLERİM Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu İstanbul Üniversitesi Pedagojik Formasyon Fitnesstürk-Mat1, Mat2, Reformer1, Reformer2 Eğitimleri Serotonin Akademi-Omurga Anatomisi ve Omurga Hastalıkları Eğitimi İŞ TECRÜBELERİM Kozyatağı MoveIt Pilates Studio- Reformer Eğitmeni (1.5 Yıl) Kozyatağı Master of Pilates Studio- Reformer Eğitmeni(2,5 Yıl) Önceki iş bilgilerimden edindiğim tecrübelerimle birlikte reformer vs fonksionel antrenman yaptırıyorum. B
Erdi E.

Erdi E.

Pilates Dersi · Kadıköy, İstanbul
Herkese merhaba, 20 yıldır profesyonel olarak spor yapıyorum. Okan Üniversitesi spor yöneticiliği mezunuyum. 5 yıldır fitness ve pilates eğitmenliği yapıyorum. 2017 Türkiye de düzenlenen Dünya Şampiyonasında Türkiye fitness şampiyonu oldum.Mecical fitness eğitmenliği, mecikal pilates eğitmenliği ,sporcu beslenmesi,personal trainer eğitmenliği gibi sertifikalara sahibim. Kısaca: çalışma hayatım ve edindiğim deneyimlerde toplumun çalışan kesimlerinde çok sık rastalana kilo(obezite)posturel(duruş)
Ebru A.

Ebru A.

Pilates Dersi · Kadıköy, İstanbul
Merhaba, ben Ebru Atmaca BAPS Academy mezunu Reformer ve Mat Pilates egitmeniyim . Benim için Pilates en büyük motivasyon ve enerji kaynağı çünkü sağlıklı görünüş insanın kendine güvenini arttıran en önemli unsur sizde benimle birlikte enerjinizi arttırmak isterseniz gelin birlikte çalışalım, Sevgiler.
Nuray Ş. Genç

Nuray Ş. Genç

Pilates Dersi · Kadıköy, İstanbul
Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi , Lisans ve Yüksek Lisans mezunu, 11 yıllık Pilates ve Functional Training , Sporda Beslenme tecrübesi olan deneyimli ve profesyonel bir eğitmenle sağlıklı ve fit bir görünüm kazanmak ister misiniz? Dilerseniz Kadıköy’de stüdyoda aletli pilates ( cadillac, reformer, barrel , chair) , dilerseniz evinizde, dilerseniz sitenizin spor kompleksinde size özel bir antrenman programı uygulayabiliriz. Spordan keyif almanız ve hayatınıza sporu istikrarlı bir ş
Beyza K.

Beyza K.

Pilates Dersi · Kadıköy, İstanbul
Uluslararası geçerliliğe sahip eğitmenlik programlarından oluşan tüm eğitimleri aldım. 10 senedir sporla iç içe bir yaşam sürdürmekteyim. 5 senedir de pilates, yoga, kardiyo ve pt uygulamaları dersleri vermekteyim. Bu süre zarfında yaklaşık 1000’e yakın üyemize pilates dersi verdik ve çok başarılı sonuçlar aldık. Üyelerimizle birlikte interaktif iletişim, 7/24 destek ve yüksek motivasyonla bu başarıları elde ettik. Sizi de bu başarıya ortak etmek isteriz :) Yapacağımız ücretsiz bir deneme de
Umut K.

Umut K.

Pilates Dersi · Kadıköy, İstanbul
24 yaşında Fizyoterapist ve egzersiz terapistiyim. 300 saatin üzerinde klinik pilates tecrübe ettim. Daha önce bel fıtığı, skolyoz, boyun düzleşmesi, eklem sakatlıkları ve ameliyat öncesi-sonrası hastalarla çok sık çalıştım. Sağlığın bütüncül olduğuna inanıyorum kimi zaman şifa uygulanması gereken yer rahatsızlıktan farklı olabiliyor. Sağlığı tedavi olarak görmek değil hayatın parçası haline getirmek kendim ve danışanlarım için hedefim. 5 aylık Yoga öğrencisiyim. Henüz öğretide derinleşemedim f
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Merve Yasa
Pilates Dersi   22/10/2019

Çok memnun kaldım. 8 ders ile başladık 20 ders daha alacağım. Pelin iyi bir hoca Tavsiye ediyorum :)

         
Selim Durur
Pilates Dersi   20/10/2019

Kendisi işinin ehli, kendini yetiştirmiş kişisel gelişimini tamamlamış birisi, en yakın zamanda kendisiyle çalışmak için sabırsızlanıyorum tekrar.

         
Gülin Çetin
Pilates Dersi   31/07/2019

Ebru Hoca, son derece ilgili. Enerjisi ve disiplini tam benim ihtiyacım olduğu gibi. Çalışma koşulları da gayet rahat, temiz ve ferah.

         
Özlem Orhan
Pilates Dersi   15/07/2019

uzun yıllardır sevmediğim için kaçtığım spora bel ağrılarım yüzünden başladım. Fuat hocanın motivasyonu,pozitifliği ve esnek programa uygunluğu sayesinde severek gidiyorum. Bel ağrılarım 2-3derste azaldı. pilatese ek olarak her ders ihtiyacınıza yönelik özel hareketler uygulatıyor. yıllardır kaçtığım spora severek geliyorum sayenizde. omuzlar aşağı,yola devam hocam:)))

         
Anıl Tütüncüler
Pilates Dersi   09/07/2019

Hem motivasyon yükseltici hem eğlenceli hem de süper bilgili bi hoca ağrılarım ve dik durmada sıkıntılarım vardı hocam sağolsun 4 seansta ağrılarım azaldı ve dik artık daha dik duruyorum

         
Hüseyin Tekin
Pilates Dersi   28/06/2019

Gizem Hanım gerçek çok ilgiliydi. Demo dersinde vücudum için ideal egzersizleri de gösterdi. Bilgili de bir eğitmen. Bundan sonra da kendisi ile devam etmeyi düşünüyorum. Reformer düşünenler için kendisini tavsiye ederim.

         
NİLGÜN AKIN
Pilates Dersi   11/06/2019

Emrah Beyle reformer pilates başladık. Ders öncesi sağlık durumumu ve kişisel gereksinimlerimi öğrenip, program hakkında bilgi verdi Profesyonel, ilgili ve nazik yaklaşımıyla sorunsuz bir ders geçirdim. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Forma girene kadar kendisiyle derslere devam edeceğim.

         
Ayşenur D.
Pilates Dersi   09/05/2019

Ecem Hoca her konuda yardımcı olabilen ve bilgili bir hocadır. Ben kendisinden çok memnunum ve herkese tavsiye ediyorum.

İlçe İlçe Pilates Dersi
Pilates Dersi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz