Hizmet Ver

4 Kadıköy Rusça Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 257 Rusça Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Rusça Özel Ders

En İyi 10 Kadıköy Rusça Özel Ders Öğretmeni

Fahmida Nabiyeva photo

Fahmida Nabiyeva

24.02.2021

Rusça Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Merhaba. Azerbaycanlıyım. Şu an Türkiyede,İstanbulda ikamet ediyorum.Rus lisesinden ve üniversitesinden rus dili edebiyat mezunuyum. Azerbaycanda ve Gürcistanda yabancı vatandaşlara rusça tercümanlık yaptım. 1 senedir Türkiyede rusça tercümanlık yapıyorum,ayrıca rusça özel ders veriyorum. Türkçem...

Yulia Fonareva Tuna photo

Yulia Fonareva Tuna

04.01.2019

Rusça Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

18 yıl her seviye, her yaş gruplara Rusça dersi veriyorum. Rusça anadilim. Çalıştım kurumları: Dil okulları, Üniversiteler öğretim görevlisi, tercüme bürosu.

Elif Zeylan photo

Elif Zeylan

26.04.2016

Rusça Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Merhaba. Ben Elif Zeylan. Ankara Üniversitesi-Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi, Rus Dili ve Edebiyatı 2006 yılı mezunuyum. 2007 yılında Moskova'da bulunan Puşkin Enstitüsü'nde bir sene Milli Eğitim Bakanlığı'nın vermiş olduğu burs ile staj yaptım. Öğretmenlik kariyerime 2009 yılında başladım. On...

Ceylin Şirin photo

Ceylin Şirin

08.07.2021

Rusça Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

İstanbul Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı mezunuyum. 4 ay Ukrayna'nın Kiev şehrinde eğitim gördüm. Bununla birlikte çeşitli seminerlere ve yarışmalara katıldım.

Irma Kolosova photo

Irma Kolosova

07.10.2021

Rusça Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Anadili Rusca, 5 sene ogretmenlik tecrubesi, Ingilizcesi ve Turkcesi olan bir ogretmenden ozel ders almak ister misiniz? Russian is my native, I've been teaching Russian for 5 years, yes, it's not an easy language but I'll make it easy for you. :)

Vefa Damir photo

Vefa Damir

15.09.2021

Rusça Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Merhaba , sayın öğrencilerim. Tanıştığıma memnun oldum. Ben Vafa Sofi. Yabancı insanlar için sertifikalı Rus dili öğretmeniyim. Rus dilini öğretmenin iletişimsel yöntemini kullanarak, her seviyedeki öğrencilerin eğitimini organize ediyorum. дорогие мои ученики. Я рад нашему знакомству. Я Вафа...

Svetlana Russart photo

Svetlana Russart

29.05.2020

Rusça Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Ülkemizde son dönemlerde , popülerlik kazanan Rus dili birebir ve grup hizmetleri veren kurslarımızla ,Lomonosof Moskova Devlet Üniversitesinin (MGU - Rusiya Nr.1) "Communicative Approach" programları ve metodları doğrultusunda , temel zanları kavrayarak : günlük hayata dair cümleler kurulumu ile...

Maria Suçin photo

Maria Suçin

26.01.2017

Rusça Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Diplomalı öğretmenim . 12 yıllık tecrübem var . TED RONESANS okulunda öğretmenim.

Katerina Mikhaylova photo

Katerina Mikhaylova

09.08.2021

Rusça Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Merhabalar, Katerina ben. 21 senedir Türkiye de yaşıyorum. Rusça ve Türkçeyi anadilim olarak kullanıyorum. Eğitim mezunuyum. Rusça özel ders anlamında tecrübem 7 seneye dayanıyor. Rusça kolay bir dil değildir, dolayısı ile alt yapınızı gramer ile oluşturup, kelime dağarcığınızı geliştirdiğiniz...

Margarita Rakhimova photo

Margarita Rakhimova

28.09.2021

Rusça Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Alana , seviyeye ve kişiye özel program oluşturuyorum. Derslerimin verimini arttırmak için 1 ders + 1 online kontrol yapıyorum. Gramer , genel kültür , pratik ve pekiştirmeye yönelik çalışıyorum.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kadıköy Rusça Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Kadıköy Rusça Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Kadıköy Rusça Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Rusça Özel Ders için Kadıköy içinde toplam 257 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 91 yorum ve verilen 5 ortalama puan Kadıköy içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 703 kişi Kadıköy Rusça Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl