Hizmet Ver
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı

4 İstanbul Kadıköy Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 290 Sosyal Medya Yöneticisi hizmet vermeye hazır.

Kadıköy Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı için Kadıköy içinde toplam 290 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 276 yorum ve verilen 4.6 ortalama puan Kadıköy içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 2,984 kişi Kadıköy Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Kadıköy İstanbul Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı

Yusufcan Çeylan photo

Yusufcan Çeylan

31.03.2022

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Kadıköy, İstanbul

Merhaba ben Yusufcan, Asıl işim Web Geliştirme olup aynı zaman da sosyal medya yönetimide yapmaktayım. Çalışmak isteyenlere öncesinde oturup nasıl bir yol izleyeceğimizi konuşup daha sonrasında içerik üretmeye başlıyorum. Freelance çalışıyorum, sürekli bilgisayar başında olduğumdan dolayı anlaşma...

İçerik medya photo

İçerik medya

07.01.2022

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Kadıköy, İstanbul

Video post prodüksiyon,Dijital medya,Sosyal medya yönetimi.grafik tasarım.kreatif çözümler sunar önce dinler ,ardından düşünür ve üretir,sonra uygular ve analiz.disiplinli Ve verimli çalışır. İçerik medya kocaman bir ekiptir.işini seven,okuyan,daima yeniyi takip eden bi ekibiz.

Watozz Creative photo

Watozz Creative

03.05.2022

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Kadıköy, İstanbul

Watozz Creative, sosyal medya, reklam, pazarlama ve e-ticaret faaliyet gösteren yeni nesil bir dijital dönüşüm ajansıdır. Sektörün farklı alanlarında 2015'ten bu yana aktif olarak bulunan profesyoneller tarafından kurulan Watozz Creative hakkında detaylı bilgiye ve referanslarımıza watozz.com...

Barış Sarak photo

Barış Sarak

09.03.2019

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Kadıköy, İstanbul

"Projenizi doğru mecrada en etkili ve ilham verici tasarımımızla hedef kitlenize ulaştıralım. Mottosuyla, 2010 yılının başında 10 yıllık sektör deneyimini yeni markalar, yeni hedefler ve global ölçekli işlerde geliştirdiğimiz teknolojileri kullanarak iş ortaklarımıza daha fazla kazandırmayı...

Harun Kazan photo

Harun Kazan

01.02.2022

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Kadıköy, İstanbul

İletişim ihtiyaçlarınızı karşılamak için Baff İstanbul'un dijital ayak izlerini takip edebilirsiniz.

Berru Doğa Coşkunsu photo

Berru Doğa Coşkunsu

07.05.2021

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Kadıköy, İstanbul

Merhaba ben Doğa, sizlere profesyonel bir sosyal medya danışmalık hizmeti sunmak için buradayım. Rakip analizi, organik büyüme, orijinal içerik oluşturma, algoritma analizi, düzenli paylaşım ve daha bir çok hizmet için iletişime geçebilirsiniz. -Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanı Doğa...

Boracan Yüzak photo

Boracan Yüzak

04.04.2022

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Kadıköy, İstanbul

Merhaba ben markanız için sosyal medyanızı yönetebilirim aylık planlama yapabilirim

Betülnur Yıldız photo

Betülnur Yıldız

30.05.2021

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Kadıköy, İstanbul

Merhaba. Yeni açılan veya mevcutta var olan işletme / blog vb hesaplarınızı geliştirmek için planlama yapmaktayım. Taleplerinize göre; *Takipçileri düzenleme *Organik beğeni, paylaşım, kaydet ile istatistikleri yükseltme *Reklam hesabı hedef kitle belirleme *Paylaşım / İçerik...

Batuhan T photo

Batuhan T

19.03.2020

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Kadıköy, İstanbul

Markalarınızın reklam ve prodüksiyon çalışmaları(Reklam Metni , Reklam senaryosu, Slogan ve marka oluşumu , Tanıtım videoları , Sosyal Medya yönetimi ve google ads yönetimi)

Cihan Kılçık photo

Cihan Kılçık

08.09.2021

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Kadıköy, İstanbul

Çalışma şeklimizi, öncelikli kriterlerini ve hizmet mantığını merak ediyorsanız sizi böyle alalım. Size üç temel ilkemizden bahsetmek istiyoruz. Birincisi, Anlık İletişim; projeniz için çalışacak CYCLES Ajans ekibini ve sizi Whatsapp grubunda buluşturuyoruz ve mail’le iletişime ek olarak...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kadıköy Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Kadıköy Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Kadıköy Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Kadıköy Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı fiyatları, talep detayına göre 200 TL ile 3000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl