En İyi 10 Kağıthane İstanbul Freelance Yazılımcı

3 Freelance Yazılımcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kağıthane civarında 144 Freelance Yazılımcı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Ömer Faruk Karagülmez

Ömer Faruk Karagülmez

Freelance Yazılımcı · Kağıthane, İstanbul
Merhaba ben Ömer, 18 Yaşında dinamik ve yenilikçi bir yazılımcıyım. Dünyaca ünlü bilişim firması olan Microsoft'un partner onaylı uzmanlık sertifikam mevcuttur, çokça müşterim vardır. İşimi ciddiyetle yapar, müşteri memnun olana kadar hizmet vermeyi boynuma borç bilirim.
Sercan Doyuranlı

Sercan Doyuranlı

Freelance Yazılımcı · Şişli, İstanbul
C# dili veya Vb.net ile desktop yada Web Tabanlı küçük, büyük sistemler oluşturabilirim. Yaptığım masaüstü uygulamalar ve bazı ufak web işlerimi doyuranli.com üzerinden inceleyebilirsiniz
İsa Katırcı

İsa Katırcı

Freelance Yazılımcı · Kağıthane, İstanbul
.Net ile yazılım uygulamaları geliştirmekteyim. Gerektiğinde ekip halinde projeler kabul etmekteyiz.
Furkan Sarısoy

Furkan Sarısoy

Freelance Yazılımcı · Kağıthane, İstanbul
Bilgisayar Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Web tasarımı ve programlama işlerinde iyiyim. Yenilikçi ve kullanıcı dostu web sitesi tasarımları yapabilirim.
Sibel Bso

Sibel Bso

Freelance Yazılımcı · Kağıthane, İstanbul
Çeşitli programlar web ve masaüstü uygulaması olarak yapılır. 7 yıllık tecrübeli biriyim. Hem kurumsal alan da hemde freelancer olarak çalışmalarım olmuştur ve devam etmektedir.
Faruk Şirin

Faruk Şirin

Freelance Yazılımcı · Kağıthane, İstanbul
Merhabalar, biz Ayyıldız Yazılım ekibiyiz. 3 kişilik genç, dinamik, çözüm ve müşteri odaklı çalışmalar yapan, 6 senelik freelance bir ekibiz. Partnerlik yaptığımız medya ajansları, bilişim ofisleri ve teknoloji mağazalarıyla her türlü sorununuza yazılımsal ve donanımsal dedtek sağlayabilir, hızlı çözüm üretebiliriz. Hizmet alanlarımız ve fiyat teklifi istekleriniz için lütfen mesaj atın.
Hasan Göktaş

Hasan Göktaş

Freelance Yazılımcı · Kağıthane, İstanbul
1995 yılından bu yana sektördeyim. Elektra Otel Yönetim Sistemi Satış Eğitim Destek hizmetlerinden sonra 1998-2011 arası Elektra Ticari Set (ETS) - Antalya programının Delphi de yazılımında çalıştım. 2011-2014 arası Trex- Sysmond (Bursa) Ticari programlarının Delphi de yazılımında ve Trex ile Logo arasına Logo Object ile yazılım geliştirdim. Halen İstanbul da FreeLance yazılım geliştirmeye devam ediyorum. Delphi, Delphi XE, MS SQL, C# , MVC Elektra ile Netsis ve Logo arasında da
Zafer Koca

Zafer Koca

Freelance Yazılımcı · Kağıthane, İstanbul
Yaklaşık 10 yıldır yazılım geliştirme ile uğraşıyorum. Aktif olarak kullandığım dil C#. Bunun yanında PHP, Java, JavaScript, Phyton ile uğraşıyorum. Web, Windows, Mobil uygulama ve Unity3d ile oyunlar geliştirdim. Keywords: php,. .net, javascript, angular, jquery, c#, web, windows, oyun geliştirme, webservis, restapi, webapi, wcf servis, full stack, phyton, mobil, entityframework, linq2sql, ado, webform, sosyal medya servisleri, signalr
A B

A B

Freelance Yazılımcı · Kağıthane, İstanbul
Merhaba, Web tasarımı ve yazılımı konusunda 18 yıllık tecrübeye sahibim. Hayata geçirerek bir çok ödül aldığım ve sizin de mutlaka hayatınızda en az bir kere ziyaret ettiğiniz projeye imza attım. Web tasarım ve programlama konusundaki her dile ve tasarım programlarına ileri derece hakimim.
Şükrü Kaya

Şükrü Kaya

Freelance Yazılımcı · Kağıthane, İstanbul
9 yılı aşkın bir süredir yazılım geliştirme sektöründe profesyonel olarak çalışmaktayım. Görev aldığım şirketlerde ASP.Net C#, MS SQL Server/T-SQL, Oracle/PL-SQL, My SQL, Ajax, JavaScript, jQuery, XML Web Services, MVC (Razor), WCF teknolojilerini kullanarak hizmet verdiğimiz müşterilerimiz arasında AIG (Chartis), Anadolu Hayat Emeklilik, Aras Kargo, British International Schools, BP, Coca Cola, Dedeman, Digiturk, Groupama, İş Bankası, Kanal D, Lufthansa Airlines, PMSA, POAŞ, TTNET, Turknet, V
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ezgi K.
Freelance Yazılımcı   20/01/2021

Her konuda çok yardımcı oldu kısa bir süre olmasına rağmen elinden gelenin en iyisini yaptığını düşünüyorum. Rahatlıkla güvenebilirsiniz :))

         
Birçe Ö.
Freelance Yazılımcı   26/12/2020

Mert Bey'in iletişimi kuvvetli ve çok yardımsever birisi. İşini çok iyi yapıyor, çok memnun kaldım. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

         
Zülküf P.
Freelance Yazılımcı   20/12/2020

Çok hızlı yapılması gereken bir projemiz vardı, Ömer Bey istediğimiz sürede tamamladı. Teşekkür ederiz

         
Kayra O.
Freelance Yazılımcı   01/12/2020

Batuhan Bey, isteğim üzerine hemen geri dönüş yaptı. Projeyi yapmaya aynı gün içinde başladı. İki gün içerisinde titizlikle yaptığı kodu teslim etti. İlgisinden ve hizmetinden çok memnun kaldım.

         
Furkan G.
Freelance Yazılımcı   30/10/2020

İşinde çok başarılı birisi verdiğimiz işi çok hızlı ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirip teslim etti. Aldığım hizmetten son derece memnun kaldım.

         
Hasan D.
Freelance Yazılımcı   21/10/2020

Halil bey çok yardımcı oldu, teşekkür ediyorum kendisine. Hiç düşünmeden projelerinizi vs. yaptırabilirsiniz.

         
Ayse K.
Freelance Yazılımcı   07/07/2020

Halil Beye gözünüz kapali guvenebilirsiniz gercekten tecrubesi ve kalitesi ile mukemmel yazilimci :)

         
Abdullah U.
Freelance Yazılımcı   06/07/2020

Kardeşim eline emeğine sağlık bu zor zamanımda kısa sürede elinden geleni yaptın kodlar silindi bir gün içinde bir daha yazdın .. her şey için teşekkür ederim

Freelance Yazılımcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz