En İyi 10 Kağıthane İstanbul İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kağıthane civarında 275 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Marry  Anderson

Marry Anderson

İngilizce Özel Ders · Kağıthane, İstanbul
Hello. MY name is Marry.I come from New York.I have been living and working here more than 10 years.I can help u to improve ur English in a fast way.
Özel Kolay Dil Kursu

Özel Kolay Dil Kursu

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul
Merhabalar. Boğaziçi üniversitesi eğitim fakültesi mezunu ve yabancı hocalardan oluşan uzman kadromuz ile birebir ve sınıf eğitimleri vermekteyiz. Eğitimimiz, öğrencilerimizi hedefledikleri dilde konuşturmak üzerine kuruludur. Hizmetlerimiz: 1. Her dilde Milli eğitim bakanlığı onaylı sertifikalı birebir eğitim veya sınıf eğitimi. 2. TOEFL, IELTS, TOEIC, YDS VE PROFICIENCY sınav hazırlık programları. 3. Demo derslerimiz ücretsizdir. 4. Bu hizmetlerimizi ofisinizde, evinizde veya skype üzer
Cengiz Çetin

Cengiz Çetin

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul
Merhaba, mütercim tercüman bir öğretmen ve aynı zamanda dilbilimci olarak çeşitli çevirilerle birlikte, eğitim verirken temelde Türkçe düşünmekten kaynaklanan yaygın yanlışları zihinden atma ve yabancı dili ve anlatılan dilbilgisi konularını tam anlamıyla günlük hayatta uygulamayı merkez almaktayım. Deyimsel öbekler, sözcük tamlamaları ve edat ve bağlaçlarla da bu anlatımı destekleyici eğitimler sunmaktayım.
Umutcan Kara

Umutcan Kara

İngilizce Özel Ders · Kağıthane, İstanbul
23 yaşında Özyeğin Üniversitesi 4.sınıf öğrencisiyim. Tüm derslerim ingilizce, hem diploma hem tecrübe olarak dil konusunda yeterince donanımlıyım. 2014 yılında alınmış Cambridge University Advanced diplomamda mevcut. Sürekli hayatımın içinde olan bir şey İngilizce. Anaokulu, ilk ve orta okul çağındaki çocuklara ingilizce dersi veriyorum. Çocuklarınız için eğlenceli ve arzu edilir, sizler için makul bir hizmet sunuyorum. Talepleriniz veya sorularınız için iletişime geçmeyi unutmayın.
Özge  Aktaş

Özge Aktaş

İngilizce Özel Ders · Kağıthane, İstanbul
Her yaş ve seviyeye uygun ingilizce özel ders vermekteyim. I am giving English private lessons suitable for all ages and levels.
Marhamat Baghirov

Marhamat Baghirov

İngilizce Özel Ders · Kağıthane, İstanbul
Hello Guys, I m from Azerbaijan,i m english and french teacher with good professional skills.My work place is American Culture fomara but i give private lessons outside of the course. I am motivated and ambitious and I would like my students to appreciate and understand the importance of literature in our daily lives. I believe in a strong communication between a teacher and his students and encourage the children to express their ideas verbally and through writing. 1 hour 50 TRY
Joshua  Burgess

Joshua Burgess

İngilizce Özel Ders · Kağıthane, İstanbul
Hi Guys, This is Joshua , from Boston. I have been teaching 5 years in USA and 1 year in Turkey. I have been living in Turkey for a year and I am a teacher here also. Please call this number to set up a meeting. This number is Pelin s. she will help you about lessons time. Lessons are at least by 1.5 hours and the fee is 100 TL. Best Regards, Joshua Merhaba arkadaşlar , Ben Josh, Bostonliyim. Amerika da 5 yil, Türkiye de 1 yıldır öğretmenlik yapıyorum. Gorusme için lütfen numaradan ula
Ozdenur Aydogdu

Ozdenur Aydogdu

İngilizce Özel Ders · Kağıthane, İstanbul
Adim Ozdenur Aydogdu.Yedi yili askin bir suredir Ingilizce ogretmenligi ve tercumanlik yapmaktayim.Tercihim daha cok kurumsal egitim,fuar,seminer, is gezilerinde tercume ve de ozel ders vermektir.
Buse Aluç

Buse Aluç

İngilizce Özel Ders · Kağıthane, İstanbul
Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık son sınıf öğrencisiyim. İngilizce ve Matematik alanlarında iyi düzeyde ders verebilirim.
Ege Koçkaya

Ege Koçkaya

İngilizce Özel Ders · Kağıthane, İstanbul
İlkokul ve liseyi yurtdışında Amerikan Kolejinde okudum. Lisedeyken bire bir ingilizce özel ders vermeye başladım. Hindistanda educators for equality isimli bir kuruluşta 2 ay ingilizce ve matematik öğretmenliği yaptım burda sınıf öğretmenliği deneyimi de kazandım. Şimdi ise aynı kuruluş için lise seviyesindeki iktisat müfredatını kısa sunumlara çevirip daha basit hale getiriyorum ve Ingilizce makale özetleri çıkartıyorum. İstanbul da üniversite son sınıf öğrencisiyim. Size de Türkiye de büyü
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Murat E.
İngilizce Özel Ders   02/02/2021

Ssdece ders değil aynı zamanda abilik de yaptı . Ders alan oğlum oldukça iyi bir skor aldı duolingo test 'de...cok memnun kaldık.

         
Beyza E.
İngilizce Özel Ders   23/01/2021

Şu ana kadar dört ders yaptık ve istediğim verimi kesinlikle aldım, daha da alacağımdan eminim. Öğretmen öğrenciden çok abla kardeş gibi bir ilişkimizin olması beni daha rahat öğrenmeye teşvik ediyor. Kendisinden çok memnunum.

         
Cem K.
İngilizce Özel Ders   08/01/2021

Alanında uzman bir akademisyen ve öğretim tarzı çok iyi ve benim için en önemlisi samimi olması. başlangıç seviyesindeyim ve çok ileri sevilere Sevil hoca ile birlikte geleceğimize ilk dersten inandım. Özgüven ve motivasyon konusunda da çok iyi destek oluyor. Akademisyen olmasından dolayı (ki bu önemli bir avantaj) Eksik/Yanlış öğrendiğiniz her şeyi düzelterek gidiyor... 👌✌️👋

         
Gülden E.
İngilizce Özel Ders   30/12/2020

Hiç çekinmeden kafanızdaki tüm soruları sorabileceğiniz ve hedeflerinizde yol gösterebilecek bir eğitmen . İlk dersler olmasına rağmen kendimi çok rahat hissetmemi sağladığı için teşekkür ediyorum. Güvenerek yardım alabilirsiniz.

         
Filiz Ç.
İngilizce Özel Ders   28/12/2020

Bizde çok memnunuz herşey yolunda ve İngilizceyi sayesinde sevmeye başladık. Severek yapılıyor dersler ve ödevler 😉 teşekkür ederiz öğretmenimize.

         
Gül K.
İngilizce Özel Ders   24/12/2020

İşinin ehli, çok bilgili, ilgili bir öğretmen... Çoğu eksiğimi gidermem ve ingilizceye olan önyargılarımı yıkmam için çok yardımcı oldunuz. Çok verimli çok akıcı dersler geçirdik. İlginize emeğinize çok teşekkür ederim İngilizceyi sevdiren Mustafa hocam .

         
Aysel D.
İngilizce Özel Ders   19/12/2020

Hilal Hanım ile bir kaç haftadır çalışmakdayız.Derslerimiz verimli geçiyor.Güleryüzlü,kızımla güzel bi iletişimi var.Kızım da çok sevdi kendisini.Teşekkü ederiz.

         
Banu Ö.
İngilizce Özel Ders   27/11/2020

Armut vasıtasıyla Hilal hanımla tanışma fırsatımız oldu. 11 yaşındaki oğluma ingilizce konusunda çok destek oluyor. Ders sırasında hiç Türkçe konuşmadan ,dersi interaktif yayınlar kullanarak işliyor. Çocuğun seviyesine inerek eğlenceli aynı zamanda da disipliniyle çok iyi bir öğretmen. İngilizce diksiyonu harika. Kesinlikle Hilal hanımla tanışmanızı tavsiye ederim.

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz