En İyi 10 Karşıyaka İzmir Dezenfeksiyon

4 Dezenfeksiyon Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Karşıyaka civarında 19 Dezenfeksiyon Firması hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

Dezenfeksiyon Nedir?

Dezenfeksiyon, kelime anlamıyla, “cansız yüzeylerdeki hastalık yapma özelliği olan bakteri, virüs (Koronavirüs gibi), parazit gibi mikroorganizmaların kimyasal maddeler kullanılarak sayıca, türce azaltılması veya yok edilmesi işlemi “dir.

Ev, ofis ya da okul gibi gün içinde çok fazla vakit geçirdiğimiz ortamlarda pek çok virüs ve bakteri kendine yaşam alanı bulabilir. Özellikle ofis, okul, fabrika, kuaför gibi insan sayısının ve aktivitesinin fazla olduğu alanlarda risk daha da fazladır. Bu sebeple tüm yaşam alanlarında rutin yapılan temizliğin yanında belirli aralıklara dezenfeksiyon işlemi de gerçekleştirilmelidir.

Riskli alanlarda dezenfeksiyon işleminin yeterli sıklıkta ve doğru olarak uygulanmaması durumunda dezenfektanlara dirençli mikroorganizmaların ortaya çıkabildiği bilinmektedir.

Dezenfeksiyon Virüslere Karşı Etkili Mi?

Dezenfektan tipi ve dezenfeksiyon yöntemi doğru uygulandığında dezenfeksiyon işlemi virüslere, bakterilere ve daha pek çok mikroorganizmaya karşı etkilidir.

Dezenfeksiyonun etkinliğini belirleyen birkaç önemli faktör vardır. Bunlar mikroorganizmanın cinsi, ortamın uygunluğu, dezenfektan maddenin çeşidi ve yüzeyin tipi. Her yüzeyin, mikroorganizmanın, ortamın kendine özgü etkili dezenfektan maddesi mevcuttur. Dezenfeksiyon hizmeti almadan önce tüm bu faktörleri hizmeti gerçekleştirecek kişilere detaylıca belirtmek, dezenfektan maddenin seçimi açısından ve de buna bağlı olarak dezenfeksiyonun başarılı olması açısından önem taşıyor.

Tüm bu koşullar doğru sağlandığında gerçekleştirilecek dezenfeksiyon işlemi, viral salgının olduğu dönemlerde özellikle toplu yaşanan alanların mikroorganizmalardan arındırılması için önem taşıyor.

Son dönemde global olarak yaşadığımız Koronavirus (COVID-19) salgınında da dezenfeksiyonun önemi tekrar gündeme gelmiş oldu.

Dezenfeksiyon İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Dezenfeksiyon işlemi doğru dezenfektanı seçmek ile başlıyor. Kullanılacak yüzey ve inaktif hale getirilmek istenen mikroorganizmalar işlemi yapacak olan yetkili kişilere doğru şekilde aktarıldıktan sonra, koşullara en uygun dezenfektan seçimi yetkili kişilerce yapılmalıdır.

Sonrasında mekanik temizliği yapılmış olan alana koruma kıyafetleriyle giren yetkili kişiler bir püskürtme aracı yardımıyla dezenfektan maddeyi ilgili alanın tamamına etki edecek şekilde uygular. Kullanılan dezenfektan maddenin insan sağlığına zarar vermeyen tipte olduğundan emin olunmalıdır.

İşlem süresi alanın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir.

Dezenfeksiyon Yöntemleri ve Yaygın Dezenfektan Maddeleri Nelerdir?

Günümüzde göre en çok kullanılan 6 çeşit dezenfektan aşağıdaki gibidir:

  • Klor ve klorin bileşenleri
  • Hidrojen peroksit içerikli dezenfektanlar
  • Amonyum bileşikleri
  • Formaldehit
  • Alkol içerikli dezenfektanlar
  • Gümüş içerikli dezenfektanlar

İnsan sağlığına zararsız, hem bakteri hem virüse yüksek derecede etki eden dezenfektanlar klor bileşenleri, hidrojen peroksit içerikli dezenfektanlar ve gümüş içerikli dezenfektanlardır.

Armut hizmetverenlerinin sıklıkla kullandığı dezenfektanlara B-good, Multi-Way Clear, Huwasan TR50, BioXeco markaları örnek verilebilir. Bu dezenfektanların hepsi Sağlık Bakanlığı’nın onayından geçmiş, izinli biyosidal ürünler arasında yer alır.

Hidrojen peroksit moleküller ve gümüş iyonları bulunduran dezenfektanlar bakteri ve virüs dezenfeksiyonlarında öne çıkan ürünlerdir. Hizmet verenlerimizin kullandığı dezenfektanlardan Huwasan TR50 ve BioXeco, içerdiği hidrojen peroksit ve gümüş içeriğiyle diğer dezenfektanlardan ayrılır.

Dezenfeksiyon Ne Kadar Süre Etkili Kalır?

Dezenfeksiyon işlemi düzenli ve doğru şekilde yapıldığı zaman etkili olur. İşlemin gerçekleştiği yüzey, ortam ve gerçekleştirilen maddelerin değişkenliği sebebiyle etki süresi için standart bir süre verilmesi mümkün değildir. Bu sebeple dezenfeksiyon işleminin ne kadar kalıcı olduğu değil ne kadar düzenli ve doğru şekilde yapıldığı önem taşır. Mümkün oldukça risk taşıyan ortamların düzenli dezenfekte edilmesi Koronavirüs gibi virüs ve bakterilere karşı riski en aza indirir.

Nano Gümüş Dezenfeksiyon

Gümüş teknolojisi dezenfeksiyon işleminde sıklıkla kullanılan bir yöntemdir. Son dönemde adını sıkça duyduğumuz Nano Gümüş teknolojisi ile normal gümüş teknolojisi arasındaki fark ise nano gümüşün yüzey alanının daha fazla olması sebebiyle daha fazla iyonize olması ve daha fazla iyon ortaya çıkarmasıdır. İyonlar bakteri ve virüsleri öldürdüğü için daha fazla iyon daha fazla bakteri ve virüsün ölümü demektir.

Sevinç Peyzaj- İlaçlama Ve Dezenfeksiyon Hizmetleri

Sevinç Peyzaj- İlaçlama Ve Dezenfeksiyon Hizmetleri

Dezenfeksiyon · Karşıyaka, İzmir
Z ve deneyimli kadromuzla, yeterliliği denenmiş ve belgelenmiş ürünlerle ile dezenfeksiyon ve ilaçlama hizmeti sunmaktayız. COVID-19 salgınında dezenfeksiyona maksimum ihtiyaç duyulan bu dönemde Şirketimizin yapısında bulunan Ziraat, Orman ve kimya mühendislerimiz ihtiyaçlarınız doğrultusunda farklı alanlarda profesyonel hizmet verilmektedir. Müşteri memnuniyeti odağını hiç kaybetmemiş ekibimiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.
Airpest Haşere İlaçlama Çevre Sağlığı Hizmetleri

Airpest Haşere İlaçlama Çevre Sağlığı Hizmetleri

Dezenfeksiyon · Konak, İzmir
Firmamız, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve ruhsatlı olup, Ege Bölgesinin tüm il ve ilçelerine ev, işyeri ,tüm kamu kurumların ve gıda işletmelerin ilaçlama hizmetlerini ziraat mühendisi kontrolünde yapmaktadır.Ücretsiz keşif ve etkin çözüm önerileri ile halķımızın sağlığı için / hizmet vermekteyiz.Ayrıca firmamız dezenfeksiyon hizmeti de vermektedir.Düzenli haşere ilaçlama ve dezenfeksiyon yaptıran işletmelere sertifika tarafımızca verilmektedir. Ziraat Müh. Airpest Haşere İlaçlam
Desa Global Ege Bölge

Desa Global Ege Bölge

Dezenfeksiyon · Karşıyaka, İzmir
Merhaba, Sağlık Bakanlığı onaylı ürünümüzün Coron Virüse etkisini kanıtlayan test raporu mevcuttur. Akredite yurtdışı ve yurtiçi raporlarımız da hizmet öncesi sizlerin incelemesine sunulacaktır % Bitkisel ve Alkolsüz olup kimyasal madde içermediği gibi SLS, Paraben,Sülfat ve Silicon içermez. Kokusuz Nanoksia ürünümüzün, Allerji, Deri temas ve solunmaya yönelik hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır ve Nanoksia ile ULV cihazı ile ortam foglayarak detaylı hijyen sağlamaktayız. Ürünün içeriğinin
İskelegroup Temizlik Hizmetleri

İskelegroup Temizlik Hizmetleri

Dezenfeksiyon · Buca, İzmir
Ikele group temizlik şirketi olarak dezenfekte ıslemınız ıcın sağlık bakanlığı onaylı vırus ve bakteri onleyıcı ılaclarla ıslemınız yapmaya hazırız
Etkin iş güvenliği

Etkin iş güvenliği

Dezenfeksiyon · Karşıyaka, İzmir
Etkin İş Güvenliği olarak Virüs Dezenfeksiyon İşlemlerini Uyguladığımız Ortamlar, İşyerleri, fabrikalar, ofisler Depolama alanları Yiyecek ve içecek başta olmak üzere bütün işletmeler Konaklama İşletmeleri Eğitim Kurumları Sağlık İşletmeleri Siteler apartmanlar Evler ve çiftlikler
Murat Okdayan

Murat Okdayan

Dezenfeksiyon · Karşıyaka, İzmir
ULV 50 dezenfeksiyon makinesi ergonomik yapısı ile kullanmak istediğiniz her alanda size mükemmel bir kullanım sağlar. Kullandığımız dezenfektan kimyasalını beş litrelik kimyasal tankına yükleyerek istediğiniz bütün alanlarda dezenfeksiyon yapabilirsiniz. Akülü olmadığından dolayı size bir uzatma kablosu ile daha çok kullanım olanağı sağlar. Güçlü pulvarize sistemi ile kullandığınız dezenfeksiyon kimyasalını daha çok alana yayarak üstün hijyenik ortamlar sağlar. Kullandığımız dezenfeksiyon (Hİ
Asiba Dezenfeksiyon

Asiba Dezenfeksiyon

Dezenfeksiyon · Karşıyaka, İzmir
Nano Gümüş İyon Teknolojisi İle Virüs Ve Bakterilere Karşı %99.9 Koruma Sağlayan Dezenfeksiyon İşlemleriniz 100 TL den başlayan fiyatlarla
WestClean

WestClean

Dezenfeksiyon · Karşıyaka, İzmir
İnsan Sağlığına,Evcil Hayvanlara, Bitkilere zarar vermeyen Dünya Sağlık Örğütü Tarafından onaylı Gümüş iyon teknolojisiyle üretilmiş dezenfektasyon işlemimiz Ev, İşyeri , toplu yaşam alanlarına uygulanmaktadır
Can  Upçin

Can Upçin

Dezenfeksiyon · Konak, İzmir
Handless 75 dezenfektan ürünleri Kaliteli ve sağlık bakanlığı 05.02.2013 tarih 2013/35 sayılı izni ile üretilmiş olup %100 güvenilir ve kaliteli bir markadır.
CLASS TEMİZLİK VE DEZENFEKSİYON

CLASS TEMİZLİK VE DEZENFEKSİYON

Dezenfeksiyon · Konak, İzmir
Ev temizliği,ofis temizliği,inşaat temiz liği,cam temizliği,apartman temizliği ve dezenfektan işleriniz itina ile yapılır önceliğimiz kaliteli hizmet müşteri memnuniyeti. Class temizliği seçtiğiniz için teşekkür ederiz.Mutlu olun, sağlıcakla kalın.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gökhan A.
Dezenfeksiyon   16/11/2020

Açıkçası almış olduğumuz hizmetten çok memnun kaldık. Hem ilaçlama hem de dezenfeksiyon işlemlerini gerçekleştirdi. Söz verdiği gibi zamanında geldi ve işini de gayet iyi yaparak ayrıldı. Kesinlikle tavsiye derim.

         
Cuneyt E.
Dezenfeksiyon   12/11/2020

GELEN KİŞİ , SON DERECE BILGILI , TEMİZ GİYİMLİ , GÜLERYÜZLÜ. İŞLEM SON DERECE BAŞARILI YAPILDI. TEŞEKKÜRLER

         
Emrah T.
Dezenfeksiyon   11/11/2020

Başta firmaya ve gelen beyfendiye teşekkürlerimi iletmek isterim hizmet konusunda verilen saatte adreste olması ve hem kendi saglıgı hem gelen adresteki insanların sağlığı için tam koruma gelmesıde beni memnut etmiştir tekrar teşekkürler

         
Tolga K.
Dezenfeksiyon   08/11/2020

Covid 19 hastalığımın bitmesinden sora armut. Comdan ferit beyle iletişime gectim. Diğer tekliflerle hiç iletişim bile kurmadım. Hemen ferit bey aradı telefonda bana verdığı guven duygusuyla evi ferit beye dezenfekte ettırdım. Gercten özenle güler yuzuyle ışını yapıyor.tesekkurler.

         
Şule K.
Dezenfeksiyon   05/11/2020

Anlaştığımız gün ve saatte gelip işlemi tamamladılar, ilgili iyi bir firma, gayet memnun kaldık, teşekkür ederiz.

         
Ramazan A.
Dezenfeksiyon   05/11/2020

Fayda maliyet oranı gayet başarılı ve gerçek nano gümüş içeren ürün kullanıldı biz çok memnun kaldık müşteri memnuniyeti üzerine odaklanmış bi firma kesinlikle Ankara’da bir numara diyebilirim Çünki kendim iş güvenliği uzmanıyım 👍

         
Selin Ö.
Dezenfeksiyon   26/09/2020

Nakliye ile taşındıktan sonra evi desenfekte ettirmek istedik. İki firma arasında kalmıştık ve yorumlara bakarak Enis beyi tercih ettik. Çok memnun kaldık. Enis bey anlaştığımız zamanda geldi, bilgilendirme yaptı, titizlikle tüm odaları ayrıntısıyla dezenfekte etti. Herkese tavsiye ediyorum.

         
Koray Ö.
Dezenfeksiyon   24/09/2020

İşini gayet temiz ve bilinçli yapan güzel bir firma, vermiş oldukları hizmetten çok memnun kaldım gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.

Popüler Dezenfeksiyon Bölgeleri
Dezenfeksiyon hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz