Hizmet Ver
İlkokul Özel Ders

4 İzmir Karşıyaka İlkokul Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Karşıyaka civarında 264 İlkokul Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Karşıyaka İlkokul Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İlkokul Özel Ders için Karşıyaka içinde toplam 264 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 145 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Karşıyaka içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 742 kişi Karşıyaka İlkokul Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Karşıyaka İzmir İlkokul Özel Ders

Sümeyra Özcan photo

Sümeyra Özcan

26.09.2021

İlkokul Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

Dokuz Eylül Üniversitesi, eğitim fakültesi mezunuyum. 7 yıllık öğretmenlik deneyimim var. Aynı zamanda sertifikalı oyun terapistiyim ve deneyimsel oyun terapisi uygulayıcısıyım. Amacım dersleri eğlenceli hale getirip, kalıcı öğrenme sağlamaktır. İlkokul eğitiminin ilerki senelerin temeli olduğunu...

Ferhat Dağdeviren photo

Ferhat Dağdeviren

24.10.2021

İlkokul Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

Evinize gelip yüzyüze özel ders veriyorum.Ilkokul 1,2,3,4. Sınıf öğrencilerine.Saati 120 lira.

Ceren Kzltas photo

Ceren Kzltas

29.10.2019

İlkokul Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

Pamukkale Üniversitesi sınıf öğretmenliği mezunuyum. Öğrenci hayatımda ve iş hayatımda uzun süredir özel ders veriyorum. Özel eğitimli öğrencilerle de bireysel çalışmalar yaptım. İstanbul’da özel bir kurumda çalıştım şuan İzmir’de özel bir kurumda çalışıyorum.

Havva Tozluk photo

Havva Tozluk

05.08.2020

İlkokul Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

18 yıllık öğretmenim. 15 yıl özel okul öğretmenliği yaptım.3 yıldır özel ders ve eğitim koçlugu yapıyorum.1.sınıftan 6.sınıf a kadar tum öğrencilere ders vermekteyim.

Kübra Öndeyer photo

Kübra Öndeyer

17.03.2022

İlkokul Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

Ege Üniversitesi-Bilgisayar Bilimleri Ağırlıklı Matematik Bölümü 2017 mezunuyum. Pedagojik Formasyon sertifikam mevcuttur. Uyumlu, sabırlı biri olarak ilkokul/ortaokul öğrencilerine okula destek, ödev ve sınavlarında yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

Sırma Albayrak photo

Sırma Albayrak

29.06.2020

İlkokul Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

Celal Bayar Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Çocuklarla iletişimin öncelikle bir arkadaş gibi olması gerektiği ilkesine dayanarak dersleri sıkıcı olmayacak şekilde anlatmaya çalışıyor, konuları ezbere öğreterek değil, onların mantığını kavratmaya çalışıyorum.

Emre K. photo

Emre K.

10.09.2021

İlkokul Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

14 yıllık öğtetmenim. Dokuz Eylül Üniversitesi sınıf öğretmenliği mezunuyum. Ege Üniversitesi eğitim yönetimi, denetimi, ekonomisi ve planlaması bölümü yüksek lisans bölümünü bitirdim. İlkokul derslerine yardımcı olmaktayım. Ayrıca dikkat geliştirme ve satranç ile ilgili de öğrencilerle...

Büşra Sütcü photo

Büşra Sütcü

10.11.2021

İlkokul Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

Ben Büşra. 2019 ODTÜ Tarih bölümü mezunuyum. Sivil toplum çalışanıyım. Çocukları çok severim, öğrenci olduğum yıllarda ilkokul öğrencilerine yardımcı ablalık yaptım. Şimdi de uygun olduğum zamanlarda Türkçe ve Sosyal Bilimler dersi veriyorum. Kitap okumayı çok severim. Yaratıcı drama eğitmenliği...

Damla Kaya photo

Damla Kaya

26.02.2018

İlkokul Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

Matematik dersi verecek seviyedeyim Ayrıca Türkçe isteğe göre ilk okul öğrencilerine İngilizce dersi verebilirim.Atatürk Üniversitesi mezunuyum

Serhan Ozan Gül photo

Serhan Ozan Gül

12.10.2021

İlkokul Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

Gelişmeye ve okumaya odaklı, iletişimi güçlü güler yüzlü birisiyim. İzmirde Fen lisesi bitirdikten sonra Pilotaj bölümü okudum ve pilot oldum. New York'ta Vaughn College da eğitim aldım. Yaklaşık 2 senedir özel ders veriyorum. Bu süreçte bildiklerimi tecrübemi ve stratejilerimi gençlere aktarmak,...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Karşıyaka İlkokul Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Karşıyaka İlkokul Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İlkokul Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İlkokul Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İlkokul Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İlkokul Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İlkokul Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İlkokul Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İlkokul Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İzmir Karşıyaka İlkokul Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İzmir Karşıyaka İlkokul Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 60 TL ile 150 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl