Hizmet Ver

4 Karşıyaka İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Karşıyaka civarında 256 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

İngilizce Özel Ders

En İyi 10 Karşıyaka İngilizce Özel Ders Öğretmeni

Zeynep AY photo

Zeynep AY

21.04.2021

İngilizce Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

20 senelik deneyim ile University of London Mezunu Eğitimciden Her Seviye ve Her Amaca Özel İngilizce Dersleri için mesaj bırakabilirsiniz. Uzmanlık Alanlarım: Ielts, Toefl. Proficiency, YDS, GENEL İNGİLİZCE, Speaking, İş İngilizcesi ve Sınavlara Hazırlık Teşekkürler.

Kılınç Elif photo

Kılınç Elif

12.11.2016

İngilizce Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

Merhaba, 15 yıl kadar British English adlı kurumda koordinatör, eğitim koçu,sınav eğitmeni ve Head teacher olarak görev aldım, Avrupa Dil Ödüllü projeler gerçekleştirdim, ardından İngiliz Kültürde İstanbul da yaklaşık 4 yıl IELTS-TOEFL-PTE-BULATS-TOEIC ve Hazırlık atlama sınavlarına öğrenci...

Ercan Hoca photo

Ercan Hoca

29.07.2017

İngilizce Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

Aklınızdan “Anlıyorum ama konuşamıyorum” cümlesini silmek. Yıllardır süregelen kalıplaşmış klasik eğitimden sıyrılarak direkt hedefe yönelik bir deneyim sunuyorum. Dışarıda çok fazla İngilizce kursu ve programı var ama bu dersler beraberinde bazı temel sorunlar getiriyor. Pek çoğu sadece başlangıç...

İnci Ay photo

İnci Ay

15.06.2021

İngilizce Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

Ege Üniversitesi'nde doktora öğrenimi gören bir İngilizce öğretmeniyim. 8 yıldır özel ders veriyorum. Aynı zamanda çeviri ve turist rehberliği yapıyorum. Üniversite eğitimimden beri çeşitli özel kurumlarda İngilizce konuşma, genel İngilizce ve sınav hazırlık dersleri verdim. Şimdiye değin 18 özel...

Matthew Mrosko photo

Matthew Mrosko

23.08.2021

İngilizce Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

Selam. Adım Matt. Amerikalıyım ama nışanlım Türk, o yüzden burada yaşıyorum. İngilizce anadilimdir ve Türkçe de konuşabiliyorum. Konuşma ve telaffuz yardım edebilirim. Gramar da biliyorum, ama gramar öğretmek daha zor benim için. Hello. My name is Matt. I am American but my fiancée is...

Şahin Cihan Aksüzek photo

Şahin Cihan Aksüzek

09.09.2021

İngilizce Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

Onsekiz yaşındayım. Yaşar Üniversitesi nde okuyorum. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine ders verebilirim. Elimden geldiğince geleneksel ingilizce eğitimini günümüz ingilizcesine uyarlayarak, keyifli ve eğlenceli bir şekilde aktarmaya çalışıyorum. Eğitim psikolojisi hakkında bilgiye sahibim. Yaşımdan...

Elifnaz Encü photo

Elifnaz Encü

24.08.2021

İngilizce Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

Adım Elifnaz, Mimarlık Bölümü son sınıf öğrencisiyim. Kendimi bildim bileli yabancı dile ilgim var,B2 düzeyinde ingilizce, A2 düzeyinde İtalyanca yetkinliğim var, orta derecede ukulele ve gitar çalmaktayım. Becerilerimi başkalarıyla paylaşmak ve onlara yardımcı olmak için buradayım.

Büşra Gülhan Gök photo

Büşra Gülhan Gök

18.11.2020

İngilizce Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

Merhabalar, ben Büşra Gülhan Gök. 2016 yılı Ankara Üniversitesi Sinoloji (Çin Bilimi) Bölümü mezunuyum. Üniversitenin son yılında yine Ankara Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nde formasyon eğitimi aldım. Mezun olduktan sonra 1 yıl boyunca Tayvan'da National Chengchi University'de Çince eğitimi gördüm....

Sercan Çayır photo

Sercan Çayır

11.08.2021

İngilizce Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

Merhabalar, ODTÜ İşletme mezunuyum. ikisi yurt dışında expatriate (Expat) olmak üzere, 7 yıl çok uluslu bankalarda çalıştım. Toplam 10 senedir iş hayatında görev yapıyorum. İş iletişimine dair (Business Communication), resmi / gayri resmi yazışmalar ve konuşma üzerine destek hizmeti veriyorum.

Esin Çalışkan photo

Esin Çalışkan

13.09.2013

İngilizce Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

Ege Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunuyum. Buca'da bir kurumda ingilizce öğretmeni olarak çalışıyorum. ilköğretim ve ortaöğretim öğrencileri ile birlikteyim. Bu seviyelerde yeterli kaynaklarım var. Sbs-Kpds-Yds-Üds için de Grammar dersi veriyorum. Ücret makuldür.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Karşıyaka İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Karşıyaka İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Karşıyaka İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İngilizce Özel Ders için Karşıyaka içinde toplam 256 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 255 yorum ve verilen 4.8 ortalama puan Karşıyaka içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,667 kişi Karşıyaka İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl