Hizmet Ver

4 Karşıyaka İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Karşıyaka civarında 249 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

İngilizce Özel Ders

En İyi 10 Karşıyaka İngilizce Özel Ders Öğretmeni

Fatma Donat photo

Fatma Donat

21.02.2020

İngilizce Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

If you want to speak learn English fluently in 6 months or less, you should choose me (Eğer 6 ay veya daha kısa sürede İngilizceyi akıcı konuşmak istiyorsanız beni seçmelisiniz.) 2 yıl boğaziçi üni. İng. Öğrt. bölümünü okudum. 150 saatlik İngilterede bulunan worldwide kurumundan TESOL...

Ercan Hoca photo

Ercan Hoca

29.07.2017

İngilizce Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

Aklınızdan “Anlıyorum ama konuşamıyorum” cümlesini silmek. Yıllardır süregelen kalıplaşmış klasik eğitimden sıyrılarak direkt hedefe yönelik bir deneyim sunuyorum. Dışarıda çok fazla İngilizce kursu ve programı var ama bu dersler beraberinde bazı temel sorunlar getiriyor. Pek çoğu sadece başlangıç...

Bozbey Ferruh Seyhan photo

Bozbey Ferruh Seyhan

01.05.2021

İngilizce Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

Lise diplomasını Kanadadan aldım. 8 yaşımdan beri ingilizce alıyorum. Universite yurt dışında ingilizce okuyorum ve aktif olarak Türkçeden fazla İngilizce kullanıyorum. IELTS skor Sonucu denkliğim = C1 (Sınava hiç çalışmadan aldığım skordur) İsteyenlere Kanada diploması ve IELTS skoru kanıt olarak...

Işılay Karaaslan photo

Işılay Karaaslan

16.10.2018

İngilizce Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

İngilizce Uluslararası İlişkiler mezunuyum. YDS'den 93.75; Yökdil'den 98.5 aldım.İngilizcem C2 seviyesinde. Uygun fiyata yüzyüze veya online olarak ders veriyorum. Derslerime hazırlayacağım haftalık Ingilizce egzersizler dahildir.

Ege Su Gülseven photo

Ege Su Gülseven

19.04.2021

İngilizce Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

Bilkent Üniversitesi psikoloji bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Yaklaşık 15 yıldır İngilizce eğitimi görüyorum ve 2017 IELTS sınavından 7.5 puan aldım. Çevirinin dışında İngilizce konuşma/gramer/yazma becerilerinde yardımcı olabileceğime inanıyorum.

Barış Yay photo

Barış Yay

15.07.2019

İngilizce Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

15 yıllık İngilizce öğretmeniyim. Ankara Üniversitesi Tömer İzmir Şubesi’nde İngilizce okutmanlığı ve İngilizce bölüm başkanlığı görevlerinde bulundum. Oxford University Press ve Cambridge University Press’te çalıştım. Kendi evimde veya öğrencinin evinde ders verebilirim

Arda Görkem Geyik photo

Arda Görkem Geyik

02.03.2021

İngilizce Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

İngiliz Dili ve Edebiyatı 3.sınıf öğrencisiyim. Üst C1 seviye ingilizce bilgim var. Çeviri konusunda iyiyim. Her yaşa ve seviyeye uygun online ingilizce dersi ve konuşma pratiği yapıyorum.

Ece Düzdemir photo

Ece Düzdemir

08.05.2021

İngilizce Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

Ege üniversitesi peyzaj mimarlığı bölümü mezunuyum. Advanced seviyesi İngilizce okuma, yazma ve konuşma sertifikasına sahibim. Üniversite dönemi ve sonrasında ilkokul, ortaokul, lise, üniversite ve yüksek lisans öğrencilerinin derslerine ve sınavlarına destek amaçlı özel dersler vermiş...

Damla Yilmaz photo

Damla Yilmaz

21.05.2021

İngilizce Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

Merhaba, ben Damla. İngiltere'de Durham Üniversitesi'nde Ekonomi bölümünü yüksek dereceyle bitirdim, 3 yıl İngiltere'de yaşadım ve sonbaharda finans alanında Londra'da işe başlayacağım. Hem akademik hem günlük İngilizce kullanımına oldukça hakimim. Ders verebileceğim ve deneyimli olduğum alanlar...

H Eva Sarıkaya photo

H Eva Sarıkaya

25.08.2020

İngilizce Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

Hacettepe lisans, ODTÜ yüksek mezunu 9 yıldir profesyonel öğretmenlik yapıyorum Geçmiş yıllardaki öğrenci ve velilerine görüştürerek başarılı sonuçlarımi gorebilirsiniz. Tanıtım dersi ücretsizdir.ilk ders sonrası karar verin lütfen.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Karşıyaka İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Karşıyaka İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Karşıyaka İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İngilizce Özel Ders için Karşıyaka içinde toplam 249 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 333 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Karşıyaka içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 2,792 kişi Karşıyaka İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl