Hizmet Ver

4 Karşıyaka Kimya Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Karşıyaka civarında 108 Kimya Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Kimya Özel Ders

En İyi 10 Karşıyaka Kimya Özel Ders Öğretmeni

Hüseyin Akkaplan photo

Hüseyin Akkaplan

02.12.2020

Kimya Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

19 yıllık özel sektörde kimya öğretmeniyim 12 yıl Final Dergisi Dersanelerinde de çalıştım 7 yılda kollejlerde kimya öğretmeniyim. Kendime ait Konum Yayınların dan çıkarttığım kimya soru bankam bulunmaktadır Final Dergilerinde soru yazar komisyonunda bulundum Türkiye geneli deneme sınavları...

İnci İlker Görür photo

İnci İlker Görür

13.06.2019

Kimya Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

Kişisel Bilgiler Anadolu Üniversitesi Fen Fakültesi 2008 Kimya Bölüm birincisiyim. Osmangazi Üniversitesi’nde Yüksek Lisansımı tamamladım ve Fırat üniversitesi’nde Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Şu an, Ege Üniversitesi’nde Doktora eğitimime devam ediyorum. Hem öğretmenlik mesleğime...

Çetin Budak photo

Çetin Budak

26.08.2021

Kimya Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

23 yıllık üniversite sınavlarına hazırlık ta tecrübe. Alanında yüksek lisans mezunu Özellikle ayt kimya ve tyt kimya yüzyüze ya da online ders.

Onur Kartdere photo

Onur Kartdere

30.12.2018

Kimya Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

Merhaba,ben Onur Kartdere. Dokuz Eylül Üni. Kimya öğretmenliği bölümünü dereceyle bitirip kpss yüzüncüsü olarak MEB e atandım. Yüksek lisansımı Marmara Üni. tamamladım ve sınavla öğrenci alan nitelikli bir lisede görev yapıyorum. - yıldır özel ders veriyorum ve şuan Mavisehirde VIP bir kurumda da...

Yasemin Hoca photo

Yasemin Hoca

31.03.2020

Kimya Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

Merhaba 17 yıllık kimya öğretmeniyim.Uzaktan yada yüzyüze eğitim yöntemiyle kimya dersi veriyorum.

Helin Nurlu photo

Helin Nurlu

08.04.2021

Kimya Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

20 yıldır dershane ve özel okullarda kimya öğretmenliği yapıyorum. Branşımda ve insan ilişkilerimde kendime güveniyorum. Kimyayı severek öğreneceğinizden eminim ☺️👍 referans için insta hesabım “ezbersiz_kimya”

Seher Biler photo

Seher Biler

02.05.2019

Kimya Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

İzmir’de Özel bir dershanede 3 yıldır kimya öğretmenliği yapmaktayım. Öğrencinin isteğine göre eksiklerini belirleyip o yönde çalışmalar düzenlemekteyim. İlgilenenler iletişime geçebilir.

Arzu Karaca photo

Arzu Karaca

17.03.2017

Kimya Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

18 yıllık mesleki tecrübeye sahibim.Şu anda bir özel öğretim kurs merkezinde aktif olarak çalışmaktayım. Öğrenci ile iletişimime ve konuyu aktarıp öğretme gücüme çok güveniyorum.

Melis Şahin photo

Melis Şahin

08.07.2021

Kimya Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

Kimyada başarılı olacağınızın garantisini verebilirim.Çünkü anlamayan öğrenci yoktur,anlatamayan öğretmen vardır. Her öğrencinin anlama tarzı farklı olabilir, bu durumda öğretmenler öğrencinin anlayış tarzına göre anlatım bulmalıdır. Bu şekilde başarı kaçınılmazdır. Ben de elimden geldiğince bunu...

Mehmet Çınar photo

Mehmet Çınar

08.01.2018

Kimya Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

Merhabalar. Ben 20 yıllık kimya öğretmeniyim. Fen ve Anadolu liselerinin özel derece gruplarının dersine giridim ve koçluk yaptım. Koçluk yaptığım ve ders anlattığım öğrencilerim arasında Türkiye de ilk 10 da 5 ve İlk 100 de 9 öğrencim bulunmaktadır. Şuan Izmir Mavişehir de özel bir kurumda ...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Karşıyaka Kimya Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Karşıyaka Kimya Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Karşıyaka Kimya Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Kimya Özel Ders için Karşıyaka içinde toplam 108 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 53 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Karşıyaka içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 431 kişi Karşıyaka Kimya Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl