En İyi 10 Karşıyaka İzmir Kimya Özel Ders

4 Kimya Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Karşıyaka civarında 36 Kimya Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
İnci İ.

İnci İ.

Kimya Özel Ders · Karşıyaka, İzmir
Kişisel Bilgiler Anadolu Üniversitesi Fen Fakültesi 2008 Kimya Bölüm birinciliği ile mezun oldum. Osmangazi Üniversitesi’nde Yüksek Lisans Fırat üniversitesi’nde Pedagojik Formasyon yaptım. Ayrıca; Ege Üniversitesi’nde Doktorama devam ediyorum. İş hayatına Eskişehir’de dershanede hem kimya hem de fen ve teknoloji dersi öğretmenliği ile başladım. Daha sonra Final Dergisi Dershanelerinde Kimya öğretmeni - fen ve teknoloji öğretmeni olarak görev aldım. En son görev yerim TED kolejidir. TE
Dilan C.

Dilan C.

Kimya Özel Ders · Karşıyaka, İzmir
Merhaba, omuzlarındaki yükün ne denli ağır olduğunu biliyorum. Plan yapmak istediğini ve nereden başlayacağın konusunda endişelendiğini anlıyorum. Olaylara daha farklı açılardan yaklaşmalıyız. Kimya sandığın kadar zor değil. Halledemeyeceğin hiç bir şey yok. Her şeyi beraber yüklenip , sorunun kaynağını ortadan kaldıracağız.
Elif Ö.

Elif Ö.

Kimya Özel Ders · Karşıyaka, İzmir
Merhabalar ben kimya özel ders öğretmeniyim ve eşim ise fizik özel ders öğretmenidir. Ayrıca özel bir butik dershanede çalışıyoruz. Bu zamana kadar çalışmalarımızda sistemimizden ve disiplinimizden ödün vermedik. Ders içi kendi hazı aldığımız konu testleri ve ders ardından verdiğimiz yoğun ödevlendirme ile başarıya ulaştık ve ulaşmaya devam ediyoruz. Yoğun talep gören öğretmenleriz ve öğrenci kabul ederken ki önceliktiniz emeğimize karşılık verebilecek öğrencilerle çalışmak. Öğrencinin sıfır te
Yasin D.

Yasin D.

Kimya Özel Ders · Karşıyaka, İzmir
1997 Ege Üniversitesi Kimya Bölümü mezunuyum. 20 yıldır Dersane, Özel öğretim kursu kuruculuğu ve Kimya Öğretmenliği yapıyorum. Kendi yazdığım TYT ve AYT kimya akıllı defterden derslerimi anlatıyorum. 2019 yılında İzmire taşındım. Ders faaliyetlerimi artık İzmirde veriyorum.
Mehmet Ç.

Mehmet Ç.

Kimya Özel Ders · Karşıyaka, İzmir
Merhabalar. Ben 20 yıllık kimya öğretmeniyim. Fen ve Anadolu liselerinin özel derece gruplarının dersine giridim ve koçluk yaptım. Koçluk yaptığım ve ders anlattığım öğrencilerim arasında Türkiye de ilk 10 da 5 ve İlk 100 de 9 öğrencim bulunmaktadır. Şuan Izmir Mavişehir de özel bir kurumda bölüm başkanı olarak görev yapmaktayım. Sizde profosyonel destek almak istiyorsanız mutlaka görüşelim.
Fikrican D.

Fikrican D.

Kimya Özel Ders · Karşıyaka, İzmir
2018 yılında organik kimya alanında yüksek lisansımı İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsünden aldım ve yüksek lisans tecrübem de olduğu için kimyayı öğrencilere ezber olarak değil daha mantık çerçevesinde anlatmaktayım
Buse Ç.

Buse Ç.

Kimya Özel Ders · Karşıyaka, İzmir
9-10-11-12 ve Mezunlar için Kimya Öğretmenliğini 3 yıldır aktif olarak yapmaktayım. Grup dersleri ve birebir olarak verdiğim özel dersler olmustur.
Onur K.

Onur K.

Kimya Özel Ders · Karşıyaka, İzmir
Merhaba,ben Onur Kartdere. Dokuz Eylül Üni. Kimya öğretmenliği bölümünü dereceyle bitirip kpss yüzüncüsü olarak MEB e atandım. Yüksek lisansımı Marmara Üni. tamamladım ve sınavla öğrenci alan nitelikli bir lisede görev yapıyorum. 6-7 yıldır özel ders veriyorum ve şuan Mavisehirde VIP bir kurumda da derslere girmekteyim. Piyasadaki bir soru bankası kitabının yazımında bulundum ve öğrenci koçluğu eğitimim var. Öğrenciniz için verimli bir ders istiyorsanız beraber çalışmaya talibim. 0553 873 42
Nilay A.

Nilay A.

Kimya Özel Ders · Karşıyaka, İzmir
Yüksek kimya mühendisiyim.Kimyanın temel konusu mol kavramını kolay bir şekilde öğretebilirim. Bir daha çıkacak bütün soruları yapacaksınız.Bir yada iki öğrenci ile çalışacağım.
Ayça D.

Ayça D.

Kimya Özel Ders · Karşıyaka, İzmir
Merhaba. Lisansımı Ege Üniversitesi Biyokimya bölümünde tamamladıktan sonra Ege Üniversitesi Biyoteknoloji bölümünde yüksek lisansımı tamamladım. Birçok projede Proje Yürütücüsü olarak görev aldım. İzmir Fen Lisesi grubuyla yürüttüğüm projede Türkiye birinciliği aldık. 2 dönem boyunca Enzimoloji laboratuvarında deney kontrollerini sağladım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Sema Gemici
Kimya Özel Ders   28/05/2020

Hocamizdan aldigim dersten cok memnun kaldik.Online dersi karsi karsiya gibi katilimci aktif islenmesini sagladi.Tesekkur ederiz kendisine. yks hazirligini beraber goturmeyi dusunduk.

         
Özlem Yüksel
Kimya Özel Ders   27/05/2020

Kesinlikle memnun kalacağınız birisi, Özel derste başkasını aramanıza gerek yok, çok yönlü yardımcı oluyor...

         
Eda Ülkü Tellioğlu
Kimya Özel Ders   22/05/2020

Kimyada oldukça eksiğim vardı üniversite öğrencisi olmama rağmen özel derslerin baya faydasını gördüm ve derslerimden geçtim. Oldukça memnun kaldım

         
Kimya Özel Ders   14/04/2020

İnci hocamız ile iyi ki tanıştık. Son derece profesyonel. İyi bir başlangıç yaptık. Kimya dersi bizim sorun olmaktan çıkacak. Kızım bir sonraki dersi sabırsızlıkla bekliyor. Başarılarının devamını dilerim. .

         
Kimya Özel Ders   02/04/2020

Hacer hocamızın hem insan olarak yaklaşımını hemde anlatım şeklini harukulade bulduk. Bir öğrenci öğretmenin yaklaşımını beğenirse derside sevdiği bilincindeyiz. Hacer hocamızdan ders aldıktan sonra oğlum devamlı kimya çalışmak istiyor. Eğer kimyadan eksikleriniz varsa yada iyi bir bölüme girmek istiyorsanız şiddetle tavsiye ediyoruz. Hocam çok teşekkür ederiz.

         
Kadriye İnci Aygün
Kimya Özel Ders   12/03/2020

Fırat hocadan memnun kaldık demek yeterli değil tabikide pozitif enerjisi, güleryüzlülüğü, akademik başarıdan önce bir eğitimcide aradığımız gerçek iyi yüreklilik, çocuklara öğrencilerine ve dünyaya bakış açısı sevgi ve merhamet dolu aynı zamanda çok mütevazi şu zamanda çok ender bulunan kendisiyle çalıştığımız ve kabul ederse ihtiyacımız oldukça çalışmaya devam etmek isteyeceğimiz. güven veren, alanında tamamen uzman(fen lisesinde öğretmenlik ve müdür yardımcılığı yapmış bi eğitimci olması kalitesi ve farklılığının kanıtıdır aynı zamanda) çözüme odaklı kısa sürede hazırladığı çalışma planıyla kontrolü eline alan, sonrasında hazırladığı testlerin görsellerini mesajla göndermek suretiyle mecbur olmadığı halde iletişime devam eden,ilk özel dersimizde bile kızımda beklediğimizden çok daha fazla fark oluşturan çok değerli bir öğretmendir Fırat hocamız kendisini gerçekten çok sevdik, insani ve eğitim vasıfları on üzerinden on puanı hakkıyla hakediyor..başarılarının katlanarak artmasını diliyoruz..

         
Kimya Özel Ders   02/02/2020

Aslı hocamız ders konusunda müthiş,en alt seviyeden başlayıp yukarı doğru anlayana kadar tekrarla gidiyor. Emeklerine sağlık.

         
Selinay Sabuncu
Kimya Özel Ders   16/11/2019

Kimyayı sevdirme potansiyeli yüksek bir öğretmen :) İkinci dersimizi geride bıraktık güler yüzlü, dakik, anlayışlı.

Kimya Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz