Hizmet Ver

4 Karşıyaka Oyun Ablası Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Karşıyaka civarında 90 Oyun Ablası hizmet vermeye hazır.

En İyi 10 Karşıyaka Oyun Ablası

İdil İnal photo

İdil İnal

22.03.2021

Oyun Ablası · Karşıyaka, İzmir

Merhaba, 1 yıl boyunca çocuklara özel bir kafede oyun ablası olarak çalıştım. Küçük yaş gruplarinin gelişim özellikleri ve kendi ozellerini göz önünde bulundurarak bireysel çalışmalar yapıp onların öğrenme stillerini fark edip bu doğrultuda bireysel...

Yağmur Damla photo

Yağmur Damla

21.01.2021

Oyun Ablası · Karşıyaka, İzmir

Merhaba.Dokuz Eylül Üniversitesinde öğrenciyim.Daha önce bir aileyle 1.5 yıl düzenli olarak çalıştım.Çocuklara ödev ve sınavlarında yardımcı oluyorum.Aynı zamanda ileri seviye ingilizcem var dil gelişimlerinede katkıda bulunabilirim.Özellikle online...

Bilge Canitez photo

Bilge Canitez

27.01.2021

Oyun Ablası · Karşıyaka, İzmir

Yeditepe Üniversitesi psikoloji bölümü mezunuyum. İstanbul Üniversitesi sosyoloji bölümü okumaktayım. İzmir Demokrasi Üniversitesi Aile Danışmanlığı eğitimi aldım. Amerikan Kültür Anaokulu stajyer psikolog olarak çalıştım. Aktif olarak danışan...

HAVVA ALTINTAŞ photo

HAVVA ALTINTAŞ

01.03.2021

Oyun Ablası · Karşıyaka, İzmir

Merhaba Lisans çocuk gelişimi ve sosyal hizmetler mezunuyum 15 yıl öğretmenlik yaptım çocukları çok seviyorum her yönden çocuklarla çok iyi anlaşıyoruz

Vesile Yeşil photo

Vesile Yeşil

17.09.2020

Oyun Ablası · Karşıyaka, İzmir

Ege üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği bölümünde okuyorum. Aynı zamanda tiyatro oyunculuğu yapıyorum. 3 yıldır animatörlük işinde çalışıyorum çocuklarla vakit geçirmeye alışkınım ve vakit geçirmeyi seviyorum.

Nurcan Akcan photo

Nurcan Akcan

02.02.2021

Oyun Ablası · Karşıyaka, İzmir

Psikolojik Danışmanlık bölümü son sınıf öğrencisiyim. Oyun ablalığı ve destek öğretmenlik tecrübelerine sahibim. Çocuk gelişimi, eğitici aktiviteler ve oyunlar konusunda yetkinliğe sahibim. Özel eğitim gerektiren öğrencilerle de çalışabilirim.

Hatice Toy photo

Hatice Toy

23.04.2021

Oyun Ablası · Karşıyaka, İzmir

Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji bölümünde 1. sınıf öğrencisiyim. Bölümümün de katkısıyla çocuklarla iyi anlaştığımı ve onlara pek çok açıdan destek olabileceğimi düşünüyorum. Sakin ve sabırlı biriyim.

Öykü Yüzbaşıoğlu photo

Öykü Yüzbaşıoğlu

27.01.2019

Oyun Ablası · Karşıyaka, İzmir

Merhaba, 16 yaşında Karşıykalı bir lise öğrencisiyim.Çocuklarla aram çok iyidir.Çocuğunuzla birkaç saat keyifli vakit geçirmekten mutluluk duyarım.

Benek Temurer photo

Benek Temurer

21.03.2019

Oyun Ablası · Karşıyaka, İzmir

Akşam : den sonra gece bakıcılığı yaparak başladım. Referans verebilirim. Karşıyaka civarında tam zamanlı ve ya yarı zamanlı destek verebilirim. Ders- ödev- aktivite- oyun- eğlence konularında cocukları sevdiğim için başarılıyımdır.

Ebru Arslan photo

Ebru Arslan

02.07.2019

Oyun Ablası · Karşıyaka, İzmir

Psikoloji lisans bölümü mezunuyum. Hala psikolog olarak çalışıyorum. Çocuklarla iletişimim çok iyi. 5 yıllık meslek hayatımın 3.5 yılını çocuk ve ergenlerle çalışarak geçirdim. Gerek gözlem yapabilmek, tecrübe kazanabilmek ve ek iş olarak oyun...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Karşıyaka Oyun Ablası Hizmeti Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Karşıyaka Oyun Ablası ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Karşıyaka Oyun Ablası için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Oyun Ablası için Karşıyaka içinde toplam 90 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 23 yorum ve verilen 4.5 ortalama puan Karşıyaka içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 569 kişi Karşıyaka Oyun Ablası için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl