En İyi 10 Kartal İstanbul İngilizce Çeviri

4 İngilizce Çeviri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kartal civarında 62 İngilizce Çevirmen ve Tercüman hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Nesrin Köse

Nesrin Köse

İngilizce Çevirmen · Kartal, İstanbul
Merhabalar, ODTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler mezunuyum. İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilice çevirilerinizde veya makale yazımlarında memnuniyetle sizlere yardımcı olur, istediğiniz zaman içerisinde ve istediğiniz kalitede teslim ederim. Bir ODTÜ’lü sizi asla hayal kırıklığına uğratmaz :)
Gizem Kansız

Gizem Kansız

İngilizce Çevirmen · Kartal, İstanbul
Karabük üniversitesi İngiliz dili ve edebiyatı son sınıf öğrencisiyim. Advanced seviye İngilizce bilgim var. Freelance olarak çeviri yapıyorum.
Uğur Hoca

Uğur Hoca

İngilizce Çevirmen · Pendik, İstanbul
ABD de Yüksek Lisans yaptım. Çok iyi seviyede İngilizce biliyorum. İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce akademik seviyede çeviri yapmaktayım. Çeviri tamamlandıktan sonra da bütüncül olarak metin tarafımdan okunarak, düzeltilmekte ve proofread yapılmaktadır. Ayrıca İngilizceye profesyonel olarak kitap, makale ve tez çevirileri de yapmaktayım. Yurt dışında "academic writing" dersi aldım. İngilizce tez, makale, proje, ödev hazırlanmasında yardımcı olmaktayım. Çalışmalarınız sadece tercüme edilme
Ibrahim Gonul

Ibrahim Gonul

İngilizce Çevirmen · Adalar, İstanbul
ITU Endustri Muhendisligi bolumunden mezun, bilgisayar basinda vakit gecirmeyi seven, yeni teknoloji ve inovasyona ilgi duyan, bugune kadar pek cok farkli alanda gonullu ya da sozlesmeli calismis, dillere ve yeni seyler ogrenmeye tutkuyla bagli bir insanim
Furkan Bulat

Furkan Bulat

İngilizce Çevirmen · Kartal, İstanbul
Çeviriler, sadece kelime ve cümlelerin anlatılmak istenen şekilde doğru bir çeviriyle değil, ayrıca buna ek olarak düzenli ve imlaya uygun şekilde, kalıp ve deyimlere uygun şekilde yapılmalıdır. Çeviri'de önemli olan anlamın bozulmadığından emin olmaktır. Ben her türlü Türkçe - İngilizce çevirileriniz için hızlı kaliteli ve memnuniyet garantili bir hizmet için buradayım. 2021 yılına kadar geçerli yeni TOEFL IBT(89) sertifikam mevcuttur.
Alican Albayrak

Alican Albayrak

İngilizce Çevirmen · Kartal, İstanbul
İngiliz Dili ve Edebiyatı son sınıf öğrencisiyim. Pedagojik formasyon/Öğretmenlik eğitimi aldım. AFAD gönüllü çevirmeniyim. Daha önce cevirmenlik ve ozel ders tecrübelerim oldu. Amerika'da Work and Travel yaptim. Birçok farkli sektorde daha onceden çalışma imkanım oldu. Film, dizi izlemeyi, kitap okumayi ve oyun oynamayi severim. 1 sene hayvan barınaginda gönüllü olarak görev aldim. Sosyallesmeyi ve insanlarla bilgi alisverisinde bulunmayı severim.
Hakan Daştan

Hakan Daştan

İngilizce Çevirmen · Kartal, İstanbul
Hacettepe Üni. İngiliz Dilbilimi son sınıf öğrencisiyim. Her alandan İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce çeviri yapabilirim.
Derya Özdemir

Derya Özdemir

İngilizce Çevirmen · Kartal, İstanbul
Marmara Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık bölümünde 2. sınıf öğrencisiyim. Her türlü çeviri işiyle ilgileniyorum.
Gizem Karahan

Gizem Karahan

İngilizce Çevirmen · Kartal, İstanbul
İngilizce ve Türkçe dilinin gramer yapısının haricinde her iki dile ait kültüre de yakinen aşina bir çevirmen olarak, muntazam çevirileri siz değerli müşterilerime tam zamanında teslim ediyorum.
Ebru Özbay

Ebru Özbay

İngilizce Çevirmen · Kartal, İstanbul
Ana dili gibi İngilizce konuşan tecrübeli öğretmenden özellikle akademik alanlarda hatasız tercüme hizmeti alabilirsiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Dilek Aksoy
İngilizce Çeviri   11/08/2020

Verdiğim metni söz verdiği zamandan önce ve çok kaliteli bir çeviri yaparak teslim etti. Her zaman çalışmayı tercih edeceğim bir uzman, tavsiye ederim .

         
Ramazan Oğuzhan Erdoğan
İngilizce Çeviri   29/07/2020

Çok ilgili , hızlı ve güvenilir bir kurum. İşlerinde çok iyiler , çok hızlılar ve çok yardımcı oluyorlar. Her türlü çeviriniz için düşünmeden hizmet alabilirsiniz.

         
Onur Hastürk
İngilizce Çeviri   20/07/2020

Melike hanım, teklif ettiğim makaleyi mümkün olan en hızlı zamanda , uygun bir bütçe ve gayet keyifli bir çalışma olarak İngilizce’ den Türkçe çevirisiyle sunmuştur. Sonradan ilave etmem gereken kısa bir çeviri için de jestte bulunup ücretlendirmeye dahil etmeyen nazik bir hanımefendi.. teşekkürler .

         
Özlem Canay Olak
İngilizce Çeviri   18/07/2020

Tanışma fırsatımız oldu. Çokta memnun kaldım 1 gün içerisinde sayfalar dolusu evrak elimdeydi. Şiddetle tavsiye ederim!

         
Ali Yilmaz
İngilizce Çeviri   06/02/2020

Gönderdiğim metni İngilizceye çevirme sürecinde özverili, gayretli, karşılıklı çalışarak, profesyonel bir şekilde işini tamamladı. Bu tecrübeme dayanarak şunu da eklemek isterim: Çalışmanızın nitelikli bir şekilde çevrilmesini istiyorsanız, gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Ayrıca gonderdiği sözlük de hangi kavram için neyi kullandigini görmenizi saglamanin yanın da ihtiyaç olması halinde gerekli değişiklikler içinde büyük kolaylık sağlıyor. Tebrikler, başarılar.

         
Mina Oz
İngilizce Çeviri   03/02/2020

Elif hanım gönderdiğim edebi metni yazının duygusunu koruyarak hızlı bir şekilde çevirdi. Kendisiyle tekrar çalışmak isterim.

         
Deniz S.
İngilizce Çeviri   02/02/2020

Haşim Bey tercümeyi kısa sürede ve özenli bir şekilde hazırlayarak teslim etti. İletişim konusunda hiç sorun yaşamadım, her soruma hızlı bir şekilde yanıt verdiği için teşekkür ederim.

         
Emre Çolak
İngilizce Çeviri   03/12/2019

İbrahim bey, hem teklif ettiği makul/uygun ücret hemde işini ciddiye alıp çeviride gerekli olan özel alan kelimeleriyle ilgili literatür taramaları yapıp en doğru çeviri için ayrıca önerilerde bulunması bağlamında beni gerçekten oldukça memnun etti. Kendisi disiplinlii,işini iyi bilen,yardımsever,dürüst ve güvenilir bir insan.Gönül rahatlığıyla işlerinizi kendisine emanet edebilirsiniz.

Popüler İngilizce Çeviri Bölgeleri
İngilizce Çeviri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz