Hizmet Ver
İngilizce Özel Ders

4 İstanbul Kartal İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kartal civarında 474 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Kartal İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 474 İngilizce Özel Ders Öğretmeni, Kartal içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.8 puan, Kartal içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Kartal içinde yazılan 800 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 4,633 kişi Kartal İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Kartal İstanbul İngilizce Özel Ders

Bilal Ö. photo

Bilal Ö.

01.01.2020

İngilizce Özel Ders · Kartal, İstanbul

Merhaba. Boğaziçi Üniversitesi sosyoloji bölümü mezunuyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesinde felsefe alanında doktora yapmaktayım. 2 kitap tercüme ettim (Türkçeden İngilizceye), 1 kitap tercümesini de tashih ettim. 5 yıl boyu İngilizce metin yazarlığı ve editörlüğü yaptım. Şunu cân-ı gönülden...

Merve G. photo

Merve G.

28.02.2022

İngilizce Özel Ders · Kartal, İstanbul

Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce öğretmenliği (ELT) mezunuyum. Yüksek lisansımı aynı üniversitenin İngiliz Dili Eğitimi bölümünde tamamladım. Kıbrıs Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde üniversite İngilizce hazırlık gruplarına ve Türkiye’de okul öncesi gruplarına 3 yıl okutmanlık ve İngilizce...

Buse K. photo

Buse K.

24.08.2021

İngilizce Özel Ders · Kartal, İstanbul

Ben psikolog Buse Kahraman. Yüksek lisans eğitimimi tamamladığım şu günlerde ek gelir amacıyla özel ders vermek istiyorum. Eğitim hayatım boyunca akademik olarak başarılı bir öğrenci oldum, okullarda çalıştım, çocuklarla iletişimim güçlüdür ve öğretmeyi çok seviyorum.

Aydın K. photo

Aydın K.

09.07.2022

İngilizce Özel Ders · Kartal, İstanbul

Derslerim genellikle konuyu talep eden çalışkan lise öğrencileri veya yüksek öğrenime yönelik (önlisans, lisans ve yüksek lisans). Covid19 nedeniyle dersleri online işliyorum. İşe giriş seviyesinde veya uzmanlaşmış özel sektör öğrencilerim de oluyor. Dersi tamamen öğrenciye yönelik olarak dizayn...

Senem E. photo

Senem E.

04.09.2021

İngilizce Özel Ders · Kartal, İstanbul

27 yıllik tecrübeyle şirketlere ,birebir herseviyede İngilizce ders vermekteyim.Kadikoy Anadolu Lisesi Marmara İngilizce Öğretmenliği bölümü mezunuyum.Anliyorum ama konuşamıyorum diyorsanız doğru adrestesiniz.

Ahmed Ben K. photo

Ahmed Ben K.

18.12.2021

İngilizce Özel Ders · Kartal, İstanbul

Merhaba, ben Tunusluyum, İngilizce ve Fransızca öğretmeniyim. Pendik ve Kartal ortaokullarında çalışıyorum ve A2-C2 seviyelerinde İngilizce/Fransızca öğretiyorum. 5 dil biliyorum. Türkiye'ye gelme sebebim bir öğretim projesi kapsamında ortaokullarda ve aynı zamanda bir kurs okulunda çalışmaktır....

Aziz A. photo

Aziz A.

03.01.2019

İngilizce Özel Ders · Kartal, İstanbul

Merhaba, Ben Aziz. Yurt dışında 13 sene İngilizce Dil Eğitimi aldım. 7 senedir Türkiye de İngilizce öğretmenliği yapıyorum. Son 3 yıldır dil okulunda Eğitim ve Gelişim Uzmanı olarak çalışıyorum. Yabancı dil nasıl ve neden öğrenilir dersen, bunun cevabı bende. :) Herkesin problemi farklı. Ama...

Dila K. photo

Dila K.

13.08.2020

İngilizce Özel Ders · Kartal, İstanbul

İngiliz Dili ve Edebiyatı okuyorum. İleri düzey İngilizce orta düzey Almanca biliyorum. Birçok kez özel ders verdim bunun yanında çeviri tecrübem de var. Tüm yaş gruplarıyla rahatlıkla iletişim kurabilirim.

Gökmen İlhan Ç. photo

Gökmen İlhan Ç.

09.10.2021

İngilizce Özel Ders · Kartal, İstanbul

İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden 07/2020'de mezun oldum. İspanya'da Erasmus programına katıldım, halihazırda anaokulu ve ilkokul düzeyinde eğitim vermekteyim.

Melih E. photo

Melih E.

27.03.2020

İngilizce Özel Ders · Kartal, İstanbul

Merhabalar, Ben Melih , İstanbul'da %100 İngilizce Mühendislik öğrencisiyim. Türkiye ve ABD'de İngilizce öğrendim. Dil öğrenmeyi ve öğretmeyi seviyorum. Halen yeni diller öğrenmeye devam etmekteyim. Bilgi ve tecrübelerimi sizlerle de paylaşmaktan memnuniyet duyacağım. İngilizce özel ders vermek...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kartal İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Kartal İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İngilizce Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İngilizce Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İngilizce Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İngilizce Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İngilizce Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İngilizce Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İngilizce Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Kartal İngilizce Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Kartal İngilizce Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl