Hizmet Ver
İnşaat Mühendislik

3 İstanbul Kartal İnşaat Mühendislik Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kartal civarında 171 İnşaat Mühendisi hizmet vermeye hazır.

Kartal İnşaat Mühendislik için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İnşaat Mühendislik için binlerce hizmet veren sana en kaliteli hizmeti sunmak için bekliyor.

Teklif seçmeden önce inceleyebileceğin gerçek müşteri yorumları ve ortalama puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Her yıl binlerce kişi İnşaat Mühendislik için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden hallettiğin İnşaat Mühendislik işlerini Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Kartal İstanbul İnşaat Mühendislik

Gökhan Gül photo

Gökhan Gül

24.08.2015

İnşaat Mühendislik · Kartal, İstanbul

Amacımız; yapılacak işleri (plan,proje, tadilat dekorasyon, grselleştirme vb) mühendislik ve mimarlık disiplini ile eksiksiz olarak tamamayıp müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Erkur Yapı photo

Erkur Yapı

29.03.2018

İnşaat Mühendislik · Kartal, İstanbul

Erkur Yapı Müh. Dış Cephe Mantolama Ve Çatı İzolasyon - Isı yalıtımı,Mantolama,Dış Cephe Kaplama,Çatı Uygulamaları BİZ KİMİZ; Şirketimiz, yalıtım sektöründe uzun yıllar deneyim kazanmış inşaat mühendisi tarafından 2014 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden itibaren sektöre yeni bir soluk...

İzoduvar photo

İzoduvar

12.09.2013

İnşaat Mühendislik · Kartal, İstanbul

Günümüz dünyasının toplumsal refah düzeyinin geliştirilmesi ve gelişimin ekonomik, sosyal, çevresel açıdan sürdürülebilir kılınması için bireylere olduğu kadar firmalara da önemli sorumluluklar düşmektedir. Bu kurumsal sorumluluklar; Ekonomik (verimli ve karlı olmak), Hukuki (Kanunlara uymak),...

Ebru Kolbey photo

Ebru Kolbey

15.11.2019

İnşaat Mühendislik · Kartal, İstanbul

Eğitim Bilgileri Mesleği/Ünvanı : İnşaat Mühendisi Genel Eğitim Seviyesi : Balıkesir Üniversitesi / İnşaat Mühendisliği – (Ekim 2008 - Haziran 2012) İş Deneyimleri TERRA YAPI ÜRETİM MERKEZİ SANAYİ VE TİC. A.Ş. (Haziran 2015- Ocak 2019) İstanbul Proje Koordinasyon Birimi Lütfi Erçin Ortaokul...

Atakan Keser photo

Atakan Keser

28.12.2021

İnşaat Mühendislik · Kartal, İstanbul

Her türlü inşaat sorununuza danışmanlık ve hizmet yönlendirme işlerini yapmaktayım. YTÜ mezunuyum. 34 yıllık tecrübeyle danışmalık hizmeti vermekteyim. Bir defa da doğru teşhiş zaman ve para kaybının önüne geçecektir.

İlmen Kerem Gürsoy photo

İlmen Kerem Gürsoy

04.10.2021

İnşaat Mühendislik · Kartal, İstanbul

Karabük Üniversitesinden mezun olmuş bir inşaat mühendisiyim. Eğitim dönemimde Torunlar GYO ve Çevre Mühendislik'te staj yaptım. Stajlarımda kaba imalat, iksa sistemleri ve ince kalem işlerinde görev aldım. Baytaş Yapı Denetim'de Yapı Kontrol Mühendisi olarak çalıştım. AutoCAD, ideCAD bilgisayar...

Korcan Yapı Malzemeleri İnşaat photo

Korcan Yapı Malzemeleri İnşaat

14.02.2012

İnşaat Mühendislik · Kartal, İstanbul

Teknoloji ve tasarımın uyum içinde harmanlandığı firmamız yeni olmasına rağmen inşaat sektöründe standartları yükseltmiş ve yaptığı her projede bir adım daha ileri gitme prensibini benimsemiştir.Kaliteli üretimiyle inşaat sektörünün önemli bir aktörü haline gelmeye başlayan firmamız gelecekte de...

Ahmet Akar photo

Ahmet Akar

03.09.2012

İnşaat Mühendislik · Kartal, İstanbul

Yeni, Farklı, 3 Boyutlu. Dekoratif Cephe Panelleri. İster cepheniz i; kadife kaplanmış görüntüsü verelim, isterseniz kayrak taşı. Siz tasarlayın; biz imal edelim.

Işıkcevahir Yapı Ve Mühendislik photo

Işıkcevahir Yapı Ve Mühendislik

01.01.2017

İnşaat Mühendislik · Kartal, İstanbul

Özel sektörde yaptığımız çalışmalarımızı Haziran 2016 itibari ile kamu ihaleleri ile birleştirmiş bulunmuş durumdayız. Büyükmekte olan firmamızıın öncelikli amacı referans değeri olabilecek uzmanlık gerektirecek işlerdir.

İbrahim Ethem Tosun photo

İbrahim Ethem Tosun

30.03.2018

İnşaat Mühendislik · Kartal, İstanbul

STATİK PROJE HİZMETLERİ ÇELİK İMALAT MONTAJ İŞLERİ HAFİF ÇELİK PREFABRİK KONUT İMALAT MONTAJ

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kartal İnşaat Mühendislik Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Kartal İnşaat Mühendislik ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İnşaat Mühendislik talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İnşaat Mühendislik için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İnşaat Mühendislik talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İnşaat Mühendislik taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İnşaat Mühendislik talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İnşaat Mühendislik için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İnşaat Mühendislik hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Kartal İnşaat Mühendislik fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Kartal İnşaat Mühendislik fiyatları, talep detayına göre 200 TL ile 4250 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl