Hizmet Ver

4 Kartal Sınıf Öğretmeni Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kartal civarında 344 Sınıf Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Sınıf Öğretmeni

En İyi 10 Kartal Sınıf Öğretmeni

Levent Gözütok photo

Levent Gözütok

06.09.2020

Sınıf Öğretmeni · Kartal, İstanbul

-Okuma yazmaya henüz geçememiş, zorluklar yaşayan öğrencilere, -Okuma yazmada anlama, dikkat dağınıklığı, konsantrasyon eksikliği olan öğrencilere, -Gelişimsel okuma bozukluğu olan, disleksi sorunu yaşayan/yaşayabilecek öğrencilere, -Ödevlerini zamanında yetiştiremeyen, tam olarak anlayamayan ve...

Ceyda Yor photo

Ceyda Yor

06.12.2018

Sınıf Öğretmeni · Kartal, İstanbul

Dğuda ve istanbulda çeşitli okullarda sınıf öğretmeni olarak görev yaptım halen görev yapmaktayım. 1. Ve 4. Sınıf arası öğrencilerin okuma yazma öğretimi , Türkçe , matematik , hayat bilgisi , sosyal bilgiler ve fen bilgisi derslerinde profesyonel olarak onlara yardım etmenin yanında onları hayata...

Pınar Koral photo

Pınar Koral

21.02.2019

Sınıf Öğretmeni · Kartal, İstanbul

Branşım Mersin Üniversitesi okul öncesi öğretmenliği ve özel eğitim uzmanlığı (otizm,mental retardasyon,down sendromu). Okuma yazma desteği, ilkokul düzeyinde türkçe sosyal matematik dersleri verebilirim. Okul ya da sosyal uyum problemleri yaşayan çocuklarla çalışabilirim. Anadolu yakası tercihen.

Aysel Ertan photo

Aysel Ertan

27.01.2017

Sınıf Öğretmeni · Kartal, İstanbul

25 yıllık sınıf öğretmeniyim. Bu süre içinde birleştirilmiş sınıf, uzun yıllar özel okullarda sınıf öğretmenliği, birebir ders, grup etütü tecrübelerim oldu. Çocuk edebiyatı alanında yayınlanmış masal ve ödül almış hikaye kitaplarım, çeşitli yayınevleri için hazırlanmış test kitaplarım...

Muhammet Tahçı photo

Muhammet Tahçı

09.01.2018

Sınıf Öğretmeni · Kartal, İstanbul

Tecrübeli vizyonlu ve idealist bir sınıf öğretmeniyim. İlkokul takviye dersleri , ödevlere yardım etme ve satranç drama gibi ekstra uygulamaları da eğlenceli bir şekilde çocuğa öğreten bir öğretmenim.

Nilüfer Özdin photo

Nilüfer Özdin

04.06.2021

Sınıf Öğretmeni · Kartal, İstanbul

Özel eğitimin yanı sıra Türkiye’nin ilk özel Tük koleji olan İTK’ da çalıştım ve şu an mesleğimi Türkiye’nin en kurumsal koleji olan Bahçeşehir Kolejinde devam ettiriyorum. Pek çok öğrenciye özel ders verdim. Özellikle pandemi döneminden her anlamda etkilenen çocuklarımıza gerekli desteği vermenin...

Arzu Özen photo

Arzu Özen

06.12.2020

Sınıf Öğretmeni · Kartal, İstanbul

7 yıllık kolej deneyimli ve etkinlik temelli eğitim yöntemlerine sahip bir öğretmenim. İlkokul 1-2-3-4. sınıflarda deneyimliyim. Gebze Hacıhalil mah. ikamet ediyorum. Kendi evimde ilkokul öğrencilerine UYGUN FİYATA ders veriyorum.

Melih Yıldırım photo

Melih Yıldırım

09.03.2021

Sınıf Öğretmeni · Kartal, İstanbul

Dokuz Eylül Üniversitesi 3. Sınıf öğrencisiyim. Her zaman çocuklarla aramın iyi olduğunu düşündüğüm için bu mesleğimi severek yapacağımı düşünüyorum.

Fatih Yıldız photo

Fatih Yıldız

18.12.2020

Sınıf Öğretmeni · Kartal, İstanbul

Hayatın en güzel başlangıç noktası çocuklardır.Cocuklarla özverili bir iletişim içinde her alanda bütüncül bir gelişim sağlamak için çaba gösteriyorum.Daha önce iki yıl ilahiyat fakültesi bitirdikten sonra sınıf öğretmenliği bitirdim . Mesleğimin gereği ve sorumluluklarını kisiligimde taşıyorum.

Ahmet Özata photo

Ahmet Özata

21.09.2020

Sınıf Öğretmeni · Kartal, İstanbul

8 yıldır öğretmenlik yapıyorum.Yaklaşık 200 farklı öğrenciyle çalışma fırsatı buldum. Öğrencilerini hızlı çözümleyen ve öğrencileriyle hızlı iletişim kurabilen bir öğretmenim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kartal Sınıf Öğretmeni Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Kartal Sınıf Öğretmeni ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Kartal Sınıf Öğretmeni için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Sınıf Öğretmeni için Kartal içinde toplam 344 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 200 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Kartal içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 247 kişi Kartal Sınıf Öğretmeni için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl