Hizmet Ver
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı

4 İstanbul Kartal Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kartal civarında 196 Sosyal Medya Yöneticisi hizmet vermeye hazır.

Kartal Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 196 Sosyal Medya Yöneticisi, Kartal içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.7 puan, Kartal içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Kartal içinde yazılan 203 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 1,964 kişi Kartal Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Kartal İstanbul Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı

Amır Ghaznavı Ansaroudı photo

Amır Ghaznavı Ansaroudı

19.07.2022

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Kartal, İstanbul

Gognus Agency Dijital pazarlama ve sosyal medya konularında uzmanlaşmış bir firmadır. Firmanızın tüm reklam, tasarım ve grafik ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.

Yusuf B. photo

Yusuf B.

24.01.2022

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Kartal, İstanbul

2021 yılından itibaren uzmanlık dersleri alıyorum yeni serbest çalışanım diyebilirim .sosyal medya ve daha birçok konuda uzmanlaşmayı hedefliyorum.

Ufuk K. photo

Ufuk K.

11.04.2022

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Kartal, İstanbul

Profesyonel çalışma hayatımda sanat, sivil toplum ve iletişim sektörleri ekseninde çalışmalar yürüttüm, yürütmeye devam ediyorum. Fotoğraf ve video çekimi, sosyal medya içerik üretimi ve hesap yönetimi, iletişim stratejisi gibi alanlarda faaliyet göstermekteyim. Gelenekselle dijitalin birleştiği...

Eda A. photo

Eda A.

15.12.2021

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Kartal, İstanbul

Güncel trendlerin takibi sağlayarak, üretilen içerik metinleriyle kullanıcının dikkatini çekecek içerikler hazırlayabilirim. Gayrimenkul, sağlık köşesi ve ilaç firması ile ortak çalışma yapmış bulunmaktayım.

Muhammed Ç. photo

Muhammed Ç.

17.02.2019

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Kartal, İstanbul

Merhaba, ben Muhammed Çimen. Daha önce Milliyet Gazetesi, Timaş Yayınları'nda sosyal medya uzmanı olarak çalıştım. Şimdi ise İlber Ortaylı, Kronik Kitap, Turkuvaz Medya ve Dergah Yayınları ile çalışmaktayım.

Ceren A. photo

Ceren A.

29.06.2022

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Kartal, İstanbul

Yaklaşık 5 yıldır sosyal medya uzmanlığı yapıyorum. Son 3 yıldır Türkiye'nin önde gelen reklam ajanslarından birinde Müşteri Yönetimi ekibinde görev alıyorum. Sosyal medya yönetiminizi yapabilir danışmanlık hizmeti verebilirim.

3F Yazılım photo

3F Yazılım

26.04.2022

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Kartal, İstanbul

Merhaba, Sosyal Medyada yükselmeniz için fotoğraf video çekiminden kurgu ve dikkat çekici tasarımlara kadar, takipçi, beğeni, izlenme sayısı gibi ziyaretçi kitleniz ile etkileşiminizi artırmaya yönelik çalışmalar da yapmaktayız.

Göktuğ Kerem C. photo

Göktuğ Kerem C.

10.07.2022

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Kartal, İstanbul

Merhaba ; 'Google Ads Reklamcılığı' (Eski adıyla Google Adwors) sadece reklam ayarlarınızı yaptığınız basit bir panel yönetimi değildir. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi; Halkla İlişkiler Reklamcılık ve Radyo Televizyon Sinema çift anadal mezunuyum, Marka Yöneticiliği üzerine yüksek lisans...

Zarstic Agency photo

Zarstic Agency

12.06.2022

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Kartal, İstanbul

Ekip arkadaşlarımızla birlikte 2 dijital ajans dahilinde birlikte çalışarak elde ettiğimiz 4 yılı aşan derin tecrübe ile sizler için sosyal medya yönetimi yapabiliriz. Aktif olarak iş partnerliği yaptığımız kurumsal firmaların sosyal medya yönetimi örneklerini görmek isterseniz hemen mesaj...

Adem Ö. photo

Adem Ö.

14.03.2022

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Kartal, İstanbul

Merhaba ben Adem,4 yıldır aktif olarak dijital pazarlama ile uğraşmaktayım şu ana kadar ekibimle birlikte 5 milyon TL reklam bütçesi yönettim.Bu platformda henüz yeniyim:)

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kartal Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Kartal Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Kartal Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Kartal Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı fiyatları, talep detayına göre 250 TL ile 3000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl