Hizmet Ver

4 Keçiören Rusça Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Keçiören civarında 84 Rusça Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

En İyi 10 Keçiören Rusça Özel Ders Öğretmeni

AINAGUL TOBULBAYEVA photo

AINAGUL TOBULBAYEVA

17.11.2020

Rusça Özel Ders · Keçiören, Ankara

Rusça ve Kazakça dilleri anadillerim. Dil bölümü mezunu olduğum için her seviyede Rusça ve Kazakça dilinde ders veriyorum. Türkiye Yükseköğretim Kurumu tarafından diploma denkliğim onaylanmıştır. Öğrencilerimin amaçlarına göre dersler veriyorum....

Polat Bazakov photo

Polat Bazakov

19.04.2021

Rusça Özel Ders · Keçiören, Ankara

Merhabalar, ben Polat Bazakov. 24 yaşındayım, Hacettepe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde son sınıf öğrenciyim. Rusça ana dilim. 4 senedir her seviyede öğrenci için özel ders vermekteyim. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze...

Ecem Kaya photo

Ecem Kaya

10.10.2017

Rusça Özel Ders · Keçiören, Ankara

Ankara Üniversitesi ,Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi'nde 5 senedir Rus Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim. İleri derecede Rusça ve İngilizce, Orta derecede Almanca bilgim vardır. Ankara Üniversitesi'nin proje kapsamında 6 aylığına Moskova da RUDN de...

Mirana Bozkurt photo

Mirana Bozkurt

01.10.2018

Rusça Özel Ders · Keçiören, Ankara

Rus dili ve edebiyatı / İnglızce ögretmeniyim 6 senelik tecrübem var. Rus dili ana dilim . İkinci üniversite - Yıldırım Beyazıt Üniversite öğrencisiyim (4 sınıf ) . Rusçayı kısa bir sürede yazma okuma konuşma garanti .

Safiye Akm photo

Safiye Akm

07.04.2020

Rusça Özel Ders · Keçiören, Ankara

Rus Dili ve Edebiyatı Mezunuyum. Şuan ylisansımı yapıyorum. Formasyonum var. 7 yıldır bir devlet kurumunda tercümanlık yapıyorum. Evimde ing rusca özel dersler veriyorum.

Gulzar Fayzullaeva photo

Gulzar Fayzullaeva

24.03.2017

Rusça Özel Ders · Keçiören, Ankara

UZBEKİSTAN TASKENT PEDAGOGY ÜNİVERSİTESİ RUS DİLİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜ MEZUNUYUM. ANKARA RUKEM EĞİTİM VE KÜLTÜR MERKEZİNDE KISMİ SÜRELİ GÖREV YAPMAKTAYIM.

Barış Oğuz photo

Barış Oğuz

10.11.2019

Rusça Özel Ders · Keçiören, Ankara

Barış Oğuz, Ankara doğumluyum.Yurt dışı 10 yıl iş tecrübesi ve 9 yıl yurt içi iş tecrübemle özel İngilizce,Rusça , ve Türkçe dersleri verilir.

Alin Abraham photo

Alin Abraham

22.06.2019

Rusça Özel Ders · Keçiören, Ankara

Rus dili ve edebiyatı öğretmeniyim.Kendime özel metodum var.Sadece 50 derse okuma,yazma ve konuşma garantisiyle dil öğrete biliyorum.Dersler online ve ya birebir yüz yüze ola bilir.Öğrencinin tercihine bağlı.

Batuhan ÖZDEMİR photo

Batuhan ÖZDEMİR

05.03.2019

Rusça Özel Ders · Keçiören, Ankara

Merhabalar ben Batuhan ÖZDEMİR yaşım 25 Ardahan Üniversitesi - Rus dili ve edebiyatı mezunuyum rusça özel ders veriyorum ilgilenirseniz mesaj yolu ile ulaşabilirsiniz İnstagram adresim @ruscakademi

Avadan Saparova photo

Avadan Saparova

22.04.2019

Rusça Özel Ders · Keçiören, Ankara

Diplomali rusca ogretmeniyim. Rusca ogrenmek isteyen herkese yardimci olabilirim. dersler onine zoom uzerinden. ilkokul,ortaokul,lise,universite ve yetiskinler- benim ogrenci kitlem. Rusca YDS hazirlik dersleri de veriyorum. Hakkimda daha detayli...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Keçiören Rusça Özel Ders Hizmeti Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Keçiören Rusça Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Keçiören Rusça Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Rusça Özel Ders için Keçiören içinde toplam 84 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 24 yorum ve verilen 5 ortalama puan Keçiören içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 216 kişi Keçiören Rusça Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl