En İyi 10 Keçiören Sosyal Medya | Armut

En İyi 10 Keçiören Ankara Sosyal Medya

4 Sosyal Medya Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Keçiören bölgesinde 19 Sosyal Medya Danışmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Cansu Ö.

Cansu Ö.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Çankaya, Ankara
Firmanızın kurumsal iletişimine destek olarak, markanızın, ürünlerinizin veya şirketinizin sosyal medya hesaplarını ( facebook, twitter, instagram) hedef kitlenize uygun bir şekilde içerik oluşturarak görsel hazırlayarak uygun bir metin ile paylaşım yapabilirim. Afiş ve branda tasarımı da yapabilirim.
Carbon Medya

Carbon Medya

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Çankaya, Ankara
Carbon Medya, 2018 Şubat ayında Ankara da kurulmuş yenil nesil bir Sosyal Medya Ajansı. Carbon Medya olarak, Karbon elementinin kolay bağ kuran yapısından ilham alarak markanızın müşterileriyle kuvvetli bağlar kurmasını sağlarken potansiyel müşterilerinize ulaşmanız için stratejiler geliştiriyoruz. Kurumsal firmalardan internet girişimlerine sektörde deneyimli kadromuzla markanızın heyecanını paylaşıyor ve dijital mecraları sizin için etki alanlarına dünüştürüyoruz.
İsmail A.

İsmail A.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Yenimahalle, Ankara
25 Yılı aşkın bilgisayar tecrubesi ile halen yürüttüğüm sosyal medya yöneticiliklerim mevcut olup sosyal medya hesaplarınızın açılması, firmanızın tanıtımının bu mecralarda yapılarak reklamınızın yapılması ve daha çok müşteriye ulaşmanızı sağlayabilirim
The Manifest ..

The Manifest ..

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Çankaya, Ankara
6 yılı aşkın süredir, çeşitli hedef kitlelere hitap eden birden fazla İnstagram hesabımda markanızı tanıtabilirim. İçeriğinize, marka hedef kitlenize uygun olan hesapta özel içerik ve görsel hazırlanarak paylaşımlar yapılır. Hesapların detayları, takipçi sayıları ve etkileşimleri için iletişime geçebilirsiniz.
Yasin Ş.

Yasin Ş.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Keçiören, Ankara
Sosyal medya hesaplarınızın ihtiyacı olan marka bilinirliği, marka değeri gibi önemli konuları hedef kitlenize aktarmak markayı yönetmek ve reklam yapmak benim işim :) Facebook, Instagram, Twitter ve Linkedin sayfalarınızın düzenlenmesi, yönetilmesi ve düzenli, doğru zamanda içerikli paylaşım yapabilirim . İçeriklere gelen mesaj ve yorumları ve soruları cevaplanması ve gelen kötü yorumların temizlenmesi, Facebook&Instagram, Twitter ve Linkedin üzerinden sponsorlu reklamların verilmesi
İbrahim A.

İbrahim A.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Keçiören, Ankara
2006 yılında medya sektöründe çalışmaya başladım. 2011 yılından bu yana da profesyonel olarak dijital medya ve sosyal medya ile çalışmalar yürütüyorum.
Bir Alem Medya

Bir Alem Medya

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Keçiören, Ankara
Ir Alem Medya olarak Ankara’da hizmet veren, ekibinin tamamı genç beyinlerden oluşan, yaratıcılığı gerçekle birleştiren, hedef kitlesine en uygun hizmeti vermek amacıyla daimi olarak kendini güncelleyen bir reklam ajansıyız. Önceliğimiz; markanızı rakiplerinden farklı bir noktaya koymak, kendi sektörünüzde varlığınızı belirginleştirecek strateji-marka ve etkin projeleri tasarlayıp uygulamaya koymaktır. Bu ajansın hikayesi ise şöyle başladı… Aslında büyük projelerle, hayali fikirlerle ve uçu
Aklışahane Ankara Sosyal Medya Ajansı

Aklışahane Ankara Sosyal Medya Ajansı

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Keçiören, Ankara
NEDEN BİZ? 81 milyon nüfuslu ülkemizde ; 47 milyon Facebook, 28 milyon Twitter, 12 milyon İnstagram ve 9 milyon Linkedin kullanıcısı olduğu düşünüldüğünde bir markanın sosyal medyayı görmezden gelmesi mümkün değildir. Aklı Şahane sosyal medyayı markaların müşterilerine dokunabileceği bir araç, bağ kurabilmenin bir fırsatı olarak görür. Aklı Şahane olarak sosyal medya yönetimi, Facebook Reklamları, Instagram Reklamları’ndaki uzmanlığımızı markalarımız için kullanırız. Özgün içerikler geliştirip
Niş İnternet Hizmetleri Ltd.şti

Niş İnternet Hizmetleri Ltd.şti

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Çankaya, Ankara
Sosyal Medya Yönetim Danışmanlığı, Seo, Sem, Web Sitesi Tasarımı ve Kurumsal Kimlik Grafik tasarım konularında firmalara destek verilir.
Abdullah Faruk Ö.

Abdullah Faruk Ö.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Keçiören, Ankara
Sosyal medya İlgi alanım olduğundan bu yönde çalışmalarım bulunmaktadır. Photoshop programını iyi seviyede kullanabilmekteyim. Düzenli ve çözüm odaklı çalışmaktayım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Cihangir Açılan
Sosyal Medya   10/10/2018

zeynep hanımın hizmetinden çok memnun kaldım ve halen beraber çalışıyoruz. bana facebook ads, sosyal medya posting ve moderasyon hizmeti sağlıyor. bazı önemli konuları, çerçeveleri belirlemek yetiyor, işin tamamını takip ediyor ve beni en fazla memnun eden tarafı, sonuç alasıya kadar işi hiç bırakmıyor. her zaman tekrar çalışmak isterim.

         
Alkan Yardım
Sosyal Medya   16/07/2018

memnun kaldım.işinin ustası.şiddetle tavsiye ederim. Ayça eğitim kurumları olarak kesinlikle referans olurum

         
Ümit Akdemir
Sosyal Medya   31/05/2018

İlk defa şirket olarak Sosyal Medya yönetimimiz için Armut tan talepte bulunduk. Mahmut Bey ile tanıştık...Ofisimizde kendisi ile görüşmemizde, konu ile ilgili bilgisi ve şirketimizi hemen sahiplenmesi bizi çok memnun etti. Kendisi ile ekip olarak uzun yıllar çalışmayı ümit ediyoruz. Her iki taraf içinde hayırlısı olsun.

         
Aylin Kuloğlu
Sosyal Medya   30/05/2018

İşinde çok profesyonel. Yıllardır aradığımız kişiyi Armut tan bulduk:) Sosyal medyada marka bilinirliği, pazarlama, satış fark etmez. Neye ihtiyacınız varsa tereddüt etmeden çalışabilirsiniz!

         
Refik Can Sarı
Sosyal Medya   23/04/2018

Kendisiyle halen çalışmayı sürdürmekteyim, genelgeçer yorumlardan farklı bir yorum yapmak istiyorum. Çalışmayı sürdürdüğümüz süre boyunca sosyal medya yöneticiliğinin fotoğraf ekleyip, post doldurmaktan ibaret olmadığını anladım. Tüm bu işlerin dışında; kendisi bize profesyonellik kattı, sorumluluğu dahilinde olmayan işlerde dahi fikir yarattı ve bizlere daha hızlı ve profesyonel bir marka yaratma konusunda olanak sağladı. Hakkında fikir edinmek isteyenlere rahatlıkla referans olabilirim.

         
Neda Yağlı
Sosyal Medya   17/04/2018

Sarp beyle web sitem ve google reklamları için çalıştık. Kendisi doğru reklam ve sonuç için kesinlikle gerekli yönlendirmeleri yapıyor Yapılan işi istediğiniz hale getirene kadar ılımlı tavrını hiç bozmuyor. Verdiği hizmet sonrası, destek de çok değerli. En önemliside işinizi kendi işi gibi önemsiyor. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz :) mimarliközelders.com web sitesi için teşekkür ederim...

Sosyal Medya hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz