Hizmet Ver
Özel Ders

3 Antalya Kepez Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kepez civarında 111 Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Kepez Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 111 Özel Ders Öğretmeni, Kepez içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, Kepez içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Kepez içinde yazılan 243 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 327 kişi Kepez Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Kepez Antalya Özel Ders

Burak K. photo

Burak K.

09.10.2020

Özel Ders · Kepez, Antalya

MAKÜ Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği mezunuyum. Öğrencilik yıllarımdan bu yana özel bağlama ve gitar eğitimi vermekteyim. Şuan özel bir kurumda öğretmenliğimi sürdürüyorum. Bunun yanı sıra özel derslerime de devam etmekteyim.

Adem T. photo

Adem T.

20.09.2020

Özel Ders · Kepez, Antalya

Coğrafya alanında uzman , KPSS, TYT, AYT, okul sınavları, konu tekrarı , soru çözümü ve her türlü ÖSYM sınavları için coğrafya özel dersi verilir, sınav sistemini çözmüş, analitik değerlendirme yapan ve mantığa oturtarak coğrafya öğretimi sağlamaktayım

Emre K. photo

Emre K.

02.10.2020

Özel Ders · Kepez, Antalya

Akdeniz Üniversitesi gastronomi ve mutfak sanatları mezunuyum. lisede aşçılık okudum ve okulumu birincilikle bitirdim. sektörde 6 sene aktif olarak çalıştım. 2 sene mutfak yönetici asistanlığı yaptım. ilk yıllarımda Türk ve dünya mutfağı üstüne çalıştım. daha sonra özel beslenme türlerine merak...

Rukiye Ç. photo

Rukiye Ç.

26.10.2020

Özel Ders · Kepez, Antalya

2 yıl Devlet okulu tecrübem ve 2 yıl kurs merkezinde yabancı dil tecrübem bulunmakta. Kendi evimde 2 yaş ile başlayıp daha büyük yaş gruplarına temelden başlayarak eğlenerek öğrenebilecekleri bir ortam sunuyorum. Dil öğrenmenin pratik ve kalıcı olabilmesi için uygun teknik ve materyalleri...

Şükran K. photo

Şükran K.

11.02.2020

Özel Ders · Kepez, Antalya

12 Ağustos 1992 yılında Antalya da doğdum. Kız meslek lisesi çocuk gelişimi bölümü özel eğitim dalından mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliğinden mezun oldum. Öğrenim hayatım boyunca çocuklarla gönüllü faaliyetlerde hep içiçeydim. Aldığım bazı kurslar , seminerler ve...

İrem K. photo

İrem K.

28.08.2020

Özel Ders · Kepez, Antalya

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisiyim. Bana tıp fakültesi kazandıran güçlü sayısal alanım ile ders vererek eğitimime destek sağlamak istiyorum. Daha önceden 2 kere özel ders tecrübemin yanı sıra her zaman eşe dosta anlatımlarımla yardımcı oldum.

Efe S. photo

Efe S.

04.12.2020

Özel Ders · Kepez, Antalya

Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi öğrencisiyim ancak daha önce Sınav Dergisi Dersaneleri, Pusula Eğitim Atolyesi ve 5Kazanım Dersaneleri gibi kurumlarda özel ders, soru çözümü ve sınıf öğretmenliği tecrübelerim oldu. Üniversite öğrencileri de dahil birçok öğrenciyle özel dersler yaptım.

Gokhan K. photo

Gokhan K.

15.01.2021

Özel Ders · Kepez, Antalya

Güzel Sanatlar mezunuyum ilk okul lise öğrencilerine birebir özel ders ve yabancı dil eğitimi verebilirim . 2

Büşra K. photo

Büşra K.

27.06.2021

Özel Ders · Kepez, Antalya

Akdeniz Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Pedagojik Formasyon Sertifikası Antalya Şehit Serkan Çölkesen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Stajyer Öğretmen (2020 Eylül - Aralık) Lise ve ortaokul düzeyinde tarih - sosyal bilgiler özel dersi verilir.

Esra M. photo

Esra M.

11.12.2020

Özel Ders · Kepez, Antalya

Merhaba; İnşşat Yapı teknik Mimari alan mezunum pande mi nedeni ile kendi evimde sadece bayan arkadaşlara autocad dersi veriyorum ilgilenen arkadaşlara yardımcı olurum.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kepez Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Kepez Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Antalya Kepez Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Antalya Kepez Özel Ders fiyatları, talep detayına göre undefined TL ile undefined TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl