Hizmet Ver
Kitap Editörü

4 Kitap Editörü Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1,029 Kitap Editörü hizmet vermeye hazır.

Kitap Editörü için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 1,029 Kitap Editörü en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.8 puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Yazılan 448 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 536 kişi Kitap Editörü için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Kitap Editörü

Kerim A. photo

Kerim A.

19.02.2022

Kitap Editörü · Nilüfer, Bursa

Merhabalar. Akademik dil ve düzeltmelerde profesyonel destek verip tez/makale/seminer ödevleri için her alanında destek oluyoruz.

Emre G. photo

Emre G.

13.06.2019

Kitap Editörü · Yenimahalle, Ankara

Yayımlanmaya hazır eserlerin kurgusal ve içeriksel olarak incelenmesini ve hataların giderilmesini sağlayabilirim.

Dr Öğretim Üyesi Pelin A. photo

Dr Öğretim Üyesi Pelin A.

08.12.2021

Kitap Editörü · Kadıköy, İstanbul

1991 yılından bu yana bu işle ilgileniyorum. Uzmanlık alanlarım olan 19. yüzyıl sanat / mimarlık tarihi ve sosyal yaşam üzerine çok sayıda yayımlanmış makalem bulunmaktadır. Halen freelance olarak editörlük yapmaktayım. İstanbul Gelişim Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi nde öğretim üyesiyim....

Dr Vahit T. photo

Dr Vahit T.

17.03.2022

Kitap Editörü · Karabağlar, İzmir

* Öğretmen Lisesi ve Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Mezunu * Modern Türk Edebiyatı- Master * Modern Türk Edebiyatı- Doktora * 25 yıllık dershane öğretmenliği * TV ve radyo programcısı ve sunucusu * 3 Akademik Kitap * 3 Bilimsel Makale * 12 LGS ve Üniversite Hazırlık Kitabı * 10 Yıllık...

Ömer K. photo

Ömer K.

29.09.2020

Kitap Editörü · Üsküdar, İstanbul

Bir yayınevi için editör olarak çalışıyorum. Aynı zamanda bir "Kitap Okuma/Okutma" projesinin editörlüğünü yürütüyorum.

Ceylan H. photo

Ceylan H.

03.05.2019

Kitap Editörü · Pendik, İstanbul

Geliştirici Editör/ Yazar Koçu/ Yayınevi Danışmanı Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu Ayrıntı Agora yayınlarında edisyon, redaksiyon ve son okuma İdefixe Sabitfikir yazarı Notos, Cogito, Kitaplık, Radikal Kitap, Agos ve milliyet kitap eleştirmeni Geliştirici Editörlük/ Yazar...

Dinçer A. photo

Dinçer A.

20.12.2022

Kitap Editörü · Şişli, İstanbul

"Beş Kuruşluk Devrim" ve "Bundan Sonra Korkut" kitaplarının yazarıyım. Halen çeşitli süreli yayınlarda editörlük ve metin yazarlığı yapıyorum. Edebi ve teknik editörlük, içerik üretimi, metin düzenleme ve redaksiyon alanlarında 20 yıla yakın deneyim sahibiyim. Üretilmiş metinlerinizin...

İshak Ü. photo

İshak Ü.

28.11.2022

Kitap Editörü · Etimesgut, Ankara

9 yıllık tecrübeyi sizlerle buluşturuyorum. SEO ve Semantik uyumlu yazılarımla, siteniz arama motorlarında ilk sıralarda yer alacak.

Büşra K. photo

Büşra K.

10.01.2023

Kitap Editörü · Gaziosmanpaşa, İstanbul

Yıllardır kitap sektöründe çalışıyorum. Aynı zamanda öğretmenim. Tashih konusunda takıntı derecesinde dikkatliyimdir. Bir bibliyofil olduğum için kitaplarla bağım da kuvvetlidir.

Elif Ç. photo

Elif Ç.

31.12.2022

Kitap Editörü · Fatih, İstanbul

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümü mezunuyum. Editörlük yapıyorum. Akademik makale, tez ve kitap redaksiyonu yapıyorum. TDK kuralları, Yazım ve Noktalama İşaretleri üzerine çalışıyorum.

Elif İ. photo

Elif İ.

25.09.2022

Kitap Editörü · Ataşehir, İstanbul

Uludağ Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. Dokuz yıldır edebiyat-Türkçe öğretmenliği yapmaktayım. Öğrencilik yıllarımda kitap tashihi yapıyordum. Zaman içinde kendimi geliştirmek adına okuma ve anlama adına birçok eğitim aldım. Bunlardan biri Anlayarak Hızlı Okuma eğitimi. Aynı...

Gonca E. photo

Gonca E.

01.03.2020

Kitap Editörü · Üsküdar, İstanbul

Fransız Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Fransa'da tarih doktorası yaptım. İngilizce ve Fransızca'dan yayımlanmış çevirilerim bulunmaktadır.

Serdar T. photo

Serdar T.

19.08.2021

Kitap Editörü · Yenimahalle, Ankara

Merhaba, 10 senedir Türkiye'nin en büyük yayınevlerinde editörlük ve redaktörlük yapmaktayım. İngilizce karşılaştırmalı redaksiyon yapabilirim. Metinlerinizi Dil Derneği yazım dili kurallarına göre düzenlemesini yaparım. Kitaplarınızın redaksiyonunu yaparım. Şimdiden teşekkürler, sevgiler.

Selin O. photo

Selin O.

09.12.2022

Kitap Editörü · Mezitli, Mersin

Uzun bir süredir editörlük yapıyorum içeriklerinizi düzeltebilirim Türkçe Mezuniyetim var noktala ve imla düzeltimi, anlatım bozukluğu kontrolü akış kontrolü. içerik desteği

Sedef B. photo

Sedef B.

27.09.2022

Kitap Editörü · Kadıköy, İstanbul

Hukuk Fakültesi üzeri Müjdat Gezen Sanat Merkezi Yaratıcı Yazarlık Konservatuvarını birinci olarak bitirdim. O zamandan beri fiili olarak editörlük yapmaktayım, yayınlamayı düşündüğünüz bir kitabınız var ise ya da henüz yazma aşamasındaysanız yardımcı olabilirim.

Tolga Ö. photo

Tolga Ö.

29.07.2021

Kitap Editörü · Üsküdar, İstanbul

Boğaziçi Üniversitesi mezunuyum. 20+ yıl yazarlık deneyimim var. Hizmet verdiğim kuruluşlar arasında CocaCola, Turkcell, Akbank, TRT, Cumhurbaşkanlığı ve 3 ayrı Bakanlık bulunuyor.

Hacer B. photo

Hacer B.

06.07.2022

Kitap Editörü · Karabük, Karabük

Yazı yazmayı seven birisiyim, düşüncelerimi ve duygularımı yazarak başladım. Yükseklisansta makele okuma ve yazma ile birlikte daha ilerledi. Sonrasında redaksiyon ve editörlük eğitimleriyle birlikte devam etti ve ediyor hâlen. Yazı ile bütünleşmeyi seviyorum.

Cemile E. photo

Cemile E.

28.12.2022

Kitap Editörü · Çukurova, Adana

Merhaba Hacettepe Üniversitesi mezunuyum. Aktif olarak sosyoloji eğitimi alıyorum. Bir süre metin yazarlığı yaptım, bir süre bir blog sayfası için kitap incelemeleri yazdım. Yazma ve okuma konusunda tutkulu ve iyiyim.

Rüstem P. photo

Rüstem P.

01.12.2022

Kitap Editörü · Üsküdar, İstanbul

Merhaba, ben Rüstem Pehlivanlar. 2016 yılından bu yana kitap ve dergi editörlüğü, metin yazarlığı, yazar danışmanlığı ve içerik editörlüğü yapıyorum. Dergi, gazete, ajans, yayınevi, radyo, televizyon gibi kurumsal projeleriniz veya münferit kitap, çeviri metin, tez, makale, vesair çalışmalarınızda...

Gülçin G. photo

Gülçin G.

23.03.2022

Kitap Editörü · Kütahya, Kütahya

Kitap, makale, tez gibi çalışmaların redaksiyon, tashih ve dil uzmanlığını yapıyorum.

Sercan K. photo

Sercan K.

24.03.2022

Kitap Editörü · Çekmeköy, İstanbul

İktisat ve sosyoloji lisans derecelerine sahibim. Politik iktisat alanında da yüksek lisans ve doktora derecelerim var. Sosyal bilimlerin farklı disiplinlerindeki terminolojilere hakimim ve sosyal bilimlerin her alanında içerik üretebilecek, metin okuyup tashih yapabilecek, İngilizce-Türkçe;...

Veysi E. photo

Veysi E.

18.09.2021

Kitap Editörü · Gaziosmanpaşa, İstanbul

Bir metni her anlamda daha etkili, dikkat çekici, düzenli hale getirmek ister misiniz?

Vehbi D. photo

Vehbi D.

07.07.2022

Kitap Editörü · Büyükçekmece, İstanbul

MERHABA, BEN VEHBİ HOCA. DAHA ÖNCE BİREY YAYINLARINDA REDAKTÖR OLARAK ÇALIŞTIM. ŞİMDİ İŞLER YAYINLARIYLA ÇALIŞIYORUZ.

Ayşenur A. photo

Ayşenur A.

17.02.2022

Kitap Editörü · Üsküdar, İstanbul

Yaklaşık bir yıldır bu alan üzerine çalışmaktayım. Bu konuda referanslarım vardır. Detaylar için iletişime geçebilirsiniz.

DYA Dil ve Yazım Atölyesi photo

DYA Dil ve Yazım Atölyesi

07.08.2022

Kitap Editörü · Tepebaşı, Eskişehir

DYA Dil ve Yazım Atölyesi Editörlük Ajansı "Yazınız Markanızdır." sloganı ile yola çıkmıştır. Editörlük, redaksiyon, içerik yazarlığı, metin yazarlığı, tez düzenleme/düzeltme, çeviri hizmetleri vermektedir. Profesyonel bir ekiple çalışmak isteyenler bizimle iletişime geçebilir.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kitap Editörü Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Kitap Editörü ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Kitap Editörü talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Kitap Editörü için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Kitap Editörü talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Kitap Editörü taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Kitap Editörü talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Kitap Editörü için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Kitap Editörü hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Kitap Editörü fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Kitap Editörü fiyatları, talep detayına göre 500 TL ile 3000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl