Hizmet Ver
Metin Düzenleme

4 Metin Düzenleme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

750 Metin Düzenleme Uzmanı hizmet vermeye hazır.

Metin Düzenleme için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 750 Metin Düzenleme Uzmanı en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.6 puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Yazılan 390 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 238 kişi Metin Düzenleme için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Metin Düzenleme Uzmanı

Belkıs S. photo

Belkıs S.

04.05.2021

Metin Düzenleme · Çankaya, Ankara

Merhaba, Metin yazarlığı ve metinlerin düzenlenmesi konularında tecrübe sahibiyim. Birçok kişiye bu konuda danışmanlık yaptım. Ayrıca 'editörlük' eğitimi aldım.

Sercan A. photo

Sercan A.

23.05.2023

Metin Düzenleme · Çekmeköy, İstanbul

Selamlar. Olağanüstü yazma hizmetleri mi arıyorsunuz? Başka yerde aramayın. Tüm yazma ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel çözümler sunan deneyimli bir yazarım. Farklı türlerdeki uzmanlığımla, büyüleyici blog gönderileri, ilgi çekici makaleler, ikna edici metin yazarlığı, titiz düzenleme ve...

Murat K. photo

Murat K.

02.08.2021

Metin Düzenleme · Keçiören, Ankara

-Son okuma - Noktalama işaretleri, hatalı yazım düzeltme - Anlatım bozuklukları giderme

Buğra P. photo

Buğra P.

25.04.2023

Metin Düzenleme · Yenimahalle, Ankara

HACETTEPE MEZUNU *Yazım düzenleme *Genel/özel redaksiyon, *Konuya uygun metin yazımı, *Tashih gibi hizmetleri en kısa sürede ve en uygun fiyata yapıyorum. Tecrübeliyim, Hacettepe Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum. ********************************************************************

Süleyman S. photo

Süleyman S.

21.04.2023

Metin Düzenleme · Çankaya, Ankara

2014 yılından bu yana ulusal ve uluslararası pek çok kuruluşta istatistik danışmanı olarak görev yaptım. Hâlihazırda çeşitli projelerde psikometrist ve danışman olarak görev yapıyorum.

Bilal B. photo

Bilal B.

07.05.2023

Metin Düzenleme · Ümraniye, İstanbul

Aktif olarak yazarlık ve çevirmenlik yapmaktayım. Her alanda hizmet vermekteyim. Talep ettiğiniz yazıları vaktinden önce teslim edebilirim.

Elif A. photo

Elif A.

14.03.2023

Metin Düzenleme · Odunpazarı, Eskişehir

Tez, makale gibi metinlerin kynağa uygun kapak içindekiler kaynakça ve metin içi yazıla düzenlenilir.

Zeliha T. photo

Zeliha T.

31.12.2022

Metin Düzenleme · Çivril, Denizli

Zeliş'in mutfağı tarzı isme özel havlu, gelin damat bohçasına uygun farklı desen model havlular, punch ve etamin kırlent havlu bebek mendili kitap ayracı vb.

Hatice Ç. photo

Hatice Ç.

01.05.2023

Metin Düzenleme · Süleymanpaşa, Tekirdağ

Bir Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olarak metin yazarlığında da kendime güveniyorum.

Seda Ç. photo

Seda Ç.

05.11.2022

Metin Düzenleme · İnegöl, Bursa

Merhabalar, dilediğiniz konuda her türlü yazıyı hızlı bir şekilde yazabiliyorum, yazıma güveniyorum, zamanında teslim ile artık herhangi bir konuda mağdur olmayacaksınız. Beni tercih ettiğiniz için teşekkür ederim.

Selim A. photo

Selim A.

12.04.2023

Metin Düzenleme · Horasan, Erzurum

Yazdığınız kitabın, baskıdan önceki son okumasını yaparak baskıya hazır hale getiririm. Noktalama ve yazım yanlışlarını düzeltirim. Ayrıca anlatım bozukluğu içeren veya düşük olan cümleleri Türkçe'ye daha iyi uyarlayarak, kitabınıza dil zevki katarım.

Mina Ç. photo

Mina Ç.

14.06.2022

Metin Düzenleme · Sarıyer, İstanbul

Galileo Galilei İtalyan lisesi mezunuyum, Haliç Üniversitesinde tam burslu endüstriyel tasarım okumaktayım. İtalyanca, matematik, fen, İspanyolca, İngilizce ve Latince özel dersleri veriyorum. Aynı zamanda birçok alanda gönüllü olarak çalıştım.

Fatih U. photo

Fatih U.

31.12.2022

Metin Düzenleme · Avcılar, İstanbul

Merhabalar, Büro Yönetimi ve İdaresi programında önlisans, İktasat programında lisans mezunuyum ve şu an Hukuk programında lisans eğitimindeyim. 13 yıllık meslek hayatımda, idari büroda, eğitim kurumunda, e-ticaret alanında ve yapı markette çalıştım. Asıl uzmanlığım ofis programları ve büro...

İsak A. photo

İsak A.

31.03.2023

Metin Düzenleme · Tepebaşı, Eskişehir

Yazılı metinler dil ve anlatım, yazım kurallarına uygun bir şekilde düzenlenip hizmetinize sunulur

Yaman Y. photo

Yaman Y.

11.12.2022

Metin Düzenleme · Kırşehir, Kırşehir

Metin düzenleme, yazılı materyallerin doğru dilbilgisi, imla, noktalama ve yazım kurallarına uygun olarak düzenlenmesi işlemidir. Bu işlem, yazının mesajını daha net ve anlaşılır hale getirerek okuyuculara olumlu bir etki yapar. Bizler de size bu hizmeti en uygun ve en hızlı şekilde sunabiliriz.

Mustafa Ö. photo

Mustafa Ö.

11.07.2021

Metin Düzenleme · Küçükçekmece, İstanbul

Metin düzenlemesi ve yazımı konusunda destek olabilirim. Öyle ki bu konulardaki gereksinimlerinizi "kimseye" gerek dahi olmadan sadece yapılması gerekenleri, daha önce deneyimleyen birilerinden edinerek de tamamlayabilirsiniz.

Merve S. photo

Merve S.

27.04.2023

Metin Düzenleme · Akyazı, Sakarya

Word de yazılı metinleri küçük büyük harf noktalama yazım yanlışı gibi düzeltmeleri yapabilirim Yazmış olduğunuz tez makale vs üniversitenizin yazım kılavuzuna göre düzenleyebilirim. Kendimde daha önce proje yazdım.

Mahmut K. photo

Mahmut K.

24.03.2022

Metin Düzenleme · Yenimahalle, Ankara

* SPSS / Lisrel ile veri analizi, * Anket analizi, * Analiz sonuçlarının Word tablolarına aktarılması ve yorumlanması, * Yöntem ve bulgular oluşturma (tez yazım kılavuzuna uygun olarak) * Güvenirlik, geçerlik testleri (Cronbach, açımlayıcı faktör / doğrulayıcı faktör (DFA), test-tekrar test,...

Kemal Ç. photo

Kemal Ç.

14.08.2022

Metin Düzenleme · Beyoğlu, İstanbul

ENG/ Hiya; I'm a freelance 3D artist mainly specialized in architecture visualization and simulation. I am experienced in interior and exterior design and visualization, proficient in 3d Max and Sketchup for modeling and rendering with different render engines ( Lumion and Vray), Autocad for...

Yusuf K. photo

Yusuf K.

01.05.2022

Metin Düzenleme · Çankaya, Ankara

Merhaba, ben Yusuf. Türk Dili ve Edebiyatı mezunu aynı zamanda eski yazı uzmanıyım. Her türlü Osmanlı Türkçesi, Türkçe yazı ve makaleleriniz için hizmetinizdeyim.

Betül K. photo

Betül K.

30.04.2023

Metin Düzenleme · Çarşıbaşı, Trabzon

Uzmanlık seviyesinde ve ileri düzey Türkçe dil bilgisi ile yazılarınızı redakte edebilirim.

Merve Hilal C. photo

Merve Hilal C.

03.05.2023

Metin Düzenleme · Mudanya, Bursa

World ile tez yazımı Dönem ödevi Resmi dokuman hazırlanması Şartname, talimat vb. uygulamalar Benzer işler profesyonel şekilde yapılır.

Dağhan A. photo

Dağhan A.

28.04.2023

Metin Düzenleme · Eyüp, İstanbul

Kadir Has Üniversitesi’nde İşletme ve Psikoloji programlarından ÇAP yapmaktayım. 15 yıl İngilizce özel eğitimi aldım. Descriptive writing uzmanlık alanım yani araştırma ve essay yazılarınıza en iyi şekilde yardımcı olurum. Onun dışında çeviri ve herhangi bir yaratıcı metin yazınızı zengileştirir...

Mithat Can M. photo

Mithat Can M.

20.05.2023

Metin Düzenleme · Erdemli, Mersin

Makaleleriniz kaliteli ve profesyonel mi? Eğer öyleyse, dünya çapında bir paylaşım için hazır olduğunuzu belirtmek istiyorum. Ben bir makale yazarıyım ve sizin için etkili, özgün ve bilgi dolu makaleler yazabilirim. Her zaman farklı konularda yazılar yazıyorum ve bunları birçok farklı platformda...

Berivan E. photo

Berivan E.

19.03.2023

Metin Düzenleme · Sancaktepe, İstanbul

Merhaba, Hukuk fakültesi 1.sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda Adalet Bölümü mezunuyum. Aldığım eğitimler neticesinde f klavyede çok hızlı 10 parmak yazı yazabiliyor, uzun metin ve yazıları kısa sürede yazıp düzenliyorum. Bu hayat koşturmasında tez, makale, yazınızı yazıp düzenleyecek vaktiniz...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Metin Düzenleme Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Metin Düzenleme ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Metin Düzenleme talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Metin Düzenleme için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Metin Düzenleme talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Metin Düzenleme taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Metin Düzenleme talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Metin Düzenleme için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Metin Düzenleme hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Metin Düzenleme fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Metin Düzenleme fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl