Hizmet Ver
Metin Düzenleme

4 Metin Düzenleme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

719 Metin Düzenleme hizmet vermeye hazır.

Metin Düzenleme için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 719 Metin Düzenleme en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.6 puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Yazılan 362 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 232 kişi Metin Düzenleme için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Metin Düzenleme

Murat K. photo

Murat K.

02.08.2021

Metin Düzenleme · Keçiören, Ankara

-Son okuma - Noktalama işaretleri, hatalı yazım düzeltme - Anlatım bozuklukları giderme

Selim A. photo

Selim A.

12.04.2023

Metin Düzenleme · Horasan, Erzurum

Yazdığınız kitabın, baskıdan önceki son okumasını yaparak baskıya hazır hale getiririm. Noktalama ve yazım yanlışlarını düzeltirim. Ayrıca anlatım bozukluğu içeren veya düşük olan cümleleri Türkçe'ye daha iyi uyarlayarak, kitabınıza dil zevki katarım.

Matematik Ö. photo

Matematik Ö.

19.04.2023

Metin Düzenleme · Sultangazi, İstanbul

Nişantaşı Üniversitesi, Radyo Tv Sinema bölümünü bölüm birincisi olarak bitirdim. Bugüne kadar çeşitli dizilerin senaryo ekiplerinde yer aldım. Her türlü senaryo işini yapabilirim. Türü, konusu, süresi (kısa-uzun) hiç fark etmez. Kısa bir sürede, belirlenen bitiş süresinde (deadline) hallederim.

Seda Ç. photo

Seda Ç.

05.11.2022

Metin Düzenleme · İnegöl, Bursa

Merhabalar, dilediğiniz konuda her türlü yazıyı hızlı bir şekilde yazabiliyorum, yazıma güveniyorum, zamanında teslim ile artık herhangi bir konuda mağdur olmayacaksınız. Beni tercih ettiğiniz için teşekkür ederim.

Merve Hilal C. photo

Merve Hilal C.

03.05.2023

Metin Düzenleme · Mudanya, Bursa

World ile tez yazımı Dönem ödevi Resmi dokuman hazırlanması Şartname, talimat vb. uygulamalar Benzer işler profesyonel şekilde yapılır.

Belkıs S. photo

Belkıs S.

05.05.2021

Metin Düzenleme · Çankaya, Ankara

Merhaba, Metin yazarlığı ve metinlerin düzenlenmesi konularında tecrübe sahibiyim. Birçok kişiye bu konuda danışmanlık yaptım. Ayrıca 'editörlük' eğitimi aldım.

Merve S. photo

Merve S.

27.04.2023

Metin Düzenleme · Akyazı, Sakarya

Word de yazılı metinleri küçük büyük harf noktalama yazım yanlışı gibi düzeltmeleri yapabilirim Yazmış olduğunuz tez makale vs üniversitenizin yazım kılavuzuna göre düzenleyebilirim. Kendimde daha önce proje yazdım.

Betül K. photo

Betül K.

30.04.2023

Metin Düzenleme · Çankaya, Ankara

Uzmanlık seviyesinde ve ileri düzey Türkçe dil bilgisi ile yazılarınızı redakte edebilirim.

Mustafa Ö. photo

Mustafa Ö.

11.07.2021

Metin Düzenleme · Küçükçekmece, İstanbul

Metin düzenlemesi ve yazımı konusunda destek olabilirim. Öyle ki bu konulardaki gereksinimlerinizi "kimseye" gerek dahi olmadan sadece yapılması gerekenleri, daha önce deneyimleyen birilerinden edinerek de tamamlayabilirsiniz.

Sevda N. photo

Sevda N.

10.04.2023

Metin Düzenleme · Beykoz, İstanbul

Ne demişler söz uçar, yazı kalır. Bazı yazılar akılda kalır.Akılda kalan içerikler için iletişimde olalım.

Yusuf K. photo

Yusuf K.

01.05.2022

Metin Düzenleme · Çankaya, Ankara

Merhaba, ben Yusuf. Türk Dili ve Edebiyatı mezunu aynı zamanda eski yazı uzmanıyım. Her türlü Osmanlı Türkçesi, Türkçe yazı ve makaleleriniz için hizmetinizdeyim.

Ümit D. photo

Ümit D.

26.04.2023

Metin Düzenleme · Yalova, Yalova

Elektrik Elektronik yüksek mühendisiyim, makale düzenleme, yazma ve yaratıcı olmak konusunda iyiyim. Microsoft Offices programlarını, AutoCad, Photoshop programlarında iyiyim. Yabancı dil olarak İngilizce de advanced seviyesindeyim.

Mahmut K. photo

Mahmut K.

24.03.2022

Metin Düzenleme · Yenimahalle, Ankara

* SPSS / Lisrel ile veri analizi, * Anket analizi, * Analiz sonuçlarının Word tablolarına aktarılması ve yorumlanması, * Yöntem ve bulgular oluşturma (tez yazım kılavuzuna uygun olarak) * Güvenirlik, geçerlik testleri (Cronbach, açımlayıcı faktör / doğrulayıcı faktör (DFA), test-tekrar test,...

Fatih U. photo

Fatih U.

31.12.2022

Metin Düzenleme · Avcılar, İstanbul

Merhabalar, Büro Yönetimi ve İdaresi programında önlisans, İktasat programında lisans mezunuyum ve şu an Hukuk programında lisans eğitimindeyim. 13 yıllık meslek hayatımda, idari büroda, eğitim kurumunda, e-ticaret alanında ve yapı markette çalıştım. Asıl uzmanlığım ofis programları ve büro...

Berivan E. photo

Berivan E.

19.03.2023

Metin Düzenleme · Sancaktepe, İstanbul

Merhaba, Hukuk fakültesi 1.sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda Adalet Bölümü mezunuyum. Aldığım eğitimler neticesinde f klavyede çok hızlı 10 parmak yazı yazabiliyor, uzun metin ve yazıları kısa sürede yazıp düzenliyorum. Bu hayat koşturmasında tez, makale, yazınızı yazıp düzenleyecek vaktiniz...

Mehmet V. photo

Mehmet V.

03.01.2023

Metin Düzenleme · Mudanya, Bursa

15 yıllık tecrübe ile Microsoft Office programlarını etkin ve pratik şekilde kullanabiliyorum.

Meriç Ö. photo

Meriç Ö.

06.01.2022

Metin Düzenleme · Beşiktaş, İstanbul

6 Yıldır Dijital Ajans, E-Ticaret, Sosyal Medya sektöründe reklam/blog yazarlığı yapmaktayım. Yaratıcılık, hayal gücü ve çok yönlü düşünme yeteceğini devamlı olarak besleyen yegane şey; bolca araştırma yapabilmek, okumak ve geniş bir vizyona sahip olabilmek. Çalıştığım markal/kişilerle birlikte...

Merve A. photo

Merve A.

30.03.2023

Metin Düzenleme · Çankaya, Ankara

Kitap çevirisi, gölge yazarlık ve senaryo yazarlığı konularına ilgi gösteriyorum.

Duygu Y. photo

Duygu Y.

25.03.2023

Metin Düzenleme · Tepebaşı, Eskişehir

Halkla ilişkiler ve reklamcılık yüksek lisans mezunuyum. Bir taraftan doktoraya devam ederken bir taraftan da pazarlama ile uğraşıyorum. Editörlük eğitimine sahibim. Metin düzenlenmesi, noktalama, imlâ gibi konularda kurgu kurgu dışı veya akademik metinlerinizde sizlere yardımcı olabilirim.

Melek Nur P. photo

Melek Nur P.

24.04.2023

Metin Düzenleme · Eyüp, İstanbul

Yaklaşık 3 yıldır profesyonel olarak içerik editörlüğü yapıyorum. Pek çok farklı alanda ve konuda hem İngilizce hem Türkçe olarak çalışmalar yaptım. Portföyümü ve işlerimi görmek için bana ulaşabilirsiniz.

Mehmet Emirhan Ş. photo

Mehmet Emirhan Ş.

06.05.2022

Metin Düzenleme · Yenimahalle, Ankara

Birden fazla sitede gönüllü metin yazarı olarak çalışmış olmamın yanında, kendimi sürekli olarak geliştirecek eğitimler almayı severim. Bir şiir kitabım ve henüz yayımlanmamış hikayelerim, kısa film senaryolarım bulunuyor. Hevesli ve çalışkanım.

Mehmet Ş. photo

Mehmet Ş.

23.10.2022

Metin Düzenleme · Küçükçekmece, İstanbul

12 Yıllık süreçte, ulusal kanallarda gündüz kuşağı tv programlarında editör olarak görev yaptım. Eşzamanlı olarak kitap editörlüğü ve dizi seryolarının revizelerinin kontrol sürecinde bulundum. Şu an hâli hazırda Amerika'da yayınlanan dijital programların senaryo yazımını (Türkçe olarak)...

Hakan D. photo

Hakan D.

19.02.2023

Metin Düzenleme · Üsküdar, İstanbul

Armut Sitesi'ne hoş geldiniz. Ben Emrah, burada metin yazarlığı, çeviri, makale yazma ve benzeri işler için hizmet veren bir freelancer'ım. Yaklaşık 4 buçuk yıldır çevirmenlik, makale ve metin yazarlığı ve senaryo yazımı için freelencer olarak hizmet veriyorum ve Armut sitesine yeni katıdım. Aynı...

Mina Ç. photo

Mina Ç.

14.06.2022

Metin Düzenleme · Sarıyer, İstanbul

Galileo Galilei İtalyan lisesi mezunuyum, Haliç Üniversitesinde tam burslu endüstriyel tasarım okumaktayım. İtalyanca, matematik, fen, İspanyolca, İngilizce ve Latince özel dersleri veriyorum. Aynı zamanda birçok alanda gönüllü olarak çalıştım.

Meryem S. photo

Meryem S.

09.12.2022

Metin Düzenleme · Muratpaşa, Antalya

Yaratıcı metinler oluşturabilir, yazmış olduğunuz metinlerinizde düzenlemeler yapabilirim. deneme yazıları da yazabilir, edebi eserler konusunda teminat verebilirim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Metin Düzenleme Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Metin Düzenleme ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Metin Düzenleme talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Metin Düzenleme için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Metin Düzenleme talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Metin Düzenleme taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Metin Düzenleme talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Metin Düzenleme için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Metin Düzenleme hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Metin Düzenleme fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Metin Düzenleme fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl