En İyi 10 Kocaeli İngilizce Özel Ders Öğretmeni

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kocaeli civarında 374 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Kübra  G.

Kübra G.

İngilizce Özel Ders · Başiskele, Kocaeli
Hacettepe üniversitesi Fransızca- İngilizce dil ve edebiyatı mezunuyum. Erasmus programıyla yurtdışında da okudum. Yeminli- serbest çevirmenlik ve belirttiğim dillerde öğretmenlik yapıyorum.
Eren Ş.

Eren Ş.

İngilizce Özel Ders · Gebze, Kocaeli
14 yıldır Meb bünyesinde çalışıyorum. Başta İngiliz kültür olmak üzere özel kurslarda VE ÖZEL DERS YDS, IELTS, TOEFL, GENEL İNGİLİZCE, LGS VE KONUSMA KONULARINDA DENEYİMLİYİM. OGRENCİLERE SEVDİREREK VE ONLARİ MOTİVE EDEREK DERSLERİMİ YAPİYORUM. OGRENCİLERİMİN DERSLE DUYGUSAL BAG KURMALARİNİ İSTİYORUM. YAPAMAYACAHİJİ DUSUNEN, ANLIYORUM AMA KONUŞAMİYORUM DİYEN HERKESİ BEKLİYORUM. Bireysel dersler yanında talep olması halinde grup dersleri de veriyorum. Denemeden karar vermeyin zaten vazgeçemey
Davut B.

Davut B.

İngilizce Özel Ders · İzmit, Kocaeli
* 12 ÜLKEDE BULUNMA TECRÜBESİ * 3 DİL BİLMEKTEYİM, 5 FARKLI DİLE DE HOBİ OLARAK ÇALIŞTIM. * DİL ÖĞRENMEK VE ÖĞRETMEK BENİM İÇİN İŞ DEĞİL, KEYİFTİR. * YDS, ÜDS, AYT-DİL BAŞTA OLMAK ÜZERE SONUCA ODAKLI SINAV HAZIRLIĞI EĞİTİMİ * KONUŞMA/DİNLEME EĞİTİMİ * OKUL DERSLERİNE VE ÖDEVLERİNE TAKVİYE EĞİTİMLER * FİRMALARA YÖNELİK EĞİTİMLER * İŞ İNGİLİZCESİ EĞİTİMLERİ VERMEKTEYİM. * %100 ÖĞRENCİ MEMNUNİYET ORANIYLA DERS VERİYORUM. DERSİMDEN MEMNUN KALINMADIĞI TAKDİRDE ÜCRET TALEP ETMİYORUM.
Sebastian Tebeck  A.

Sebastian Tebeck A.

İngilizce Özel Ders · İzmit, Kocaeli
İnşaat mühendisliği 4. sınıf öğrencisiyim. Türkiye'ye geleli 4 yıl oldu, 5. yılımdayım. Anadilim İngilizce (Amerika aksanı) ve 4 yıl boyunca hem özel hem de bir dil okulunda İngilizce derslerini verdim. Üniversitede, Türkçe hazırlıkta, Türkçe'yi sıfırdan öğrendiğim ve başardığım için bir öğrenciye uygulamalı dil dersi nasıl verildiğini iyi bilirim. Yazın, Avrupa'da katıldığım "Learn Today, Change Tomorrow" konulu uluslararası öğrenciler conferansı ve çalıştayı, dil öğretme/öğrenme deneyimlerimi
Emre  Y.

Emre Y.

İngilizce Özel Ders · Gebze, Kocaeli
Marmara Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Mezunuyum. 4 yıllık öğretmenim. Liseye, üniversiteye, YDS vb. Sınavlara hazırlanan arkadaşlarıma; ayrıca günlük konuşma dilinde kendisini geliştirmek isteyenlere yardımcı olacağım. Ek olarak da İngilizce öğretmenliği okuyup KPSS alan bilgisinde eksikliği olan arkadaşlara da gerek Linguistic gerekse de Approaches kısımlarında yardımcı olabilirim.
İbrahim B.

İbrahim B.

İngilizce Özel Ders · Derince, Kocaeli
Ege Üniversitesi, İngiliz Dili & Edebiyatı mezunuyum. 1998 den bu yana İzmir ve Kocaeli de bulunan özel okullarda İngilizce öğretmenliği, bölüm başkanlığı ve idarecilik görevlerinde bulundum. 2013 yılına kadar, THY, TSK, CITIBANK ve DYO gibi üst düzey kurumların çalışanları dahil olmak üzere, iş hayatında yol alan onlarca çalışana özel ders programları düzenledim. Şu anda da çocuklar, gençler ve yetişkinlerle ilgili tekrar özel ders programlarına başladım. Kocaeli nin elit özel okullarından
Zeynep Begüm F.

Zeynep Begüm F.

İngilizce Özel Ders · İzmit, Kocaeli
Üniversite eğimimi New York Eyalet Üniversitesi nde tamamladım. Daha sonra Lüks Markalaşma Yönetimi üzerine Paris Graduate School of Management de Master yaptım. Basic İngilizce seviyesinden itibaren TOFFLE, YDS, Business English, Pratik İngilizce dersleri vermekteyim. Ders Saati Ücreti 100 TL.
Maria T.

Maria T.

İngilizce Özel Ders · Gebze, Kocaeli
23 yillik devletten emekli ve ozel sektorde gorev yapan Ingilizce ogretmeniyim.Communicative metoduyla dersler daha keyifli.
Eda B.

Eda B.

İngilizce Özel Ders · İzmit, Kocaeli
İlk,orta ve lise grubu öğrencileri için İNGİLİZCE özel ders verilir.İş deneyimi( 17 yıl) Çalışma durumu: Özel Bir dil okulunda İngilizce ögretmeni
Hatice K.

Hatice K.

İngilizce Özel Ders · Kartepe, Kocaeli
Bosna Hersek, Uluslararası Saraybosna Üniversitesinde, 5 yıl süreyle, yabancı hocalar eşliğinde öğrenimimi tamamladım. Öğrenciliğim sırasında tatillerde birçok özel İngilizce ders verdiğim öğrencim oldu. Şuan mezunum ve bu işe devam ediyorum. Kişinin, İngilizceyi ne maksatla öğrenmek istediğine göre öğretme stratejimi ve zorluk seviyesini belirliyorum. Öğretme tarzım ise; işi zora koşmadan tüm ezberlerden sıyrılarak işin temel mantığını öğrencilerime kavratarak kendilerini hem konuşarak hem de
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Metin Özkan
İngilizce Özel Ders   28/12/2019

Gerçekten güler yüzü ve hoş sohbetiyle, eğlenceli öğretim metodlarıyla öğrenmeye başladığım ilk günden beri karşımda duvar gibi duran ve eğitim hayatım boyunca zorlandığım ingilizceyi bana sevdiren Erdal öğretmenime çok teşekkür ederim. Bundan sonra daha rahat, korkmadan ve en önemlisi severek çalışacağım ingilizceye.

         
Alper Döner
İngilizce Özel Ders   19/11/2019

Her konuda yetkin ve öğretim tekniği etkili olan ali hocayla çalişmak benim için bir zevk. Kesinlikle tavsiye ederim .

         
Esra Çobanoğlu
İngilizce Özel Ders   06/11/2019

Yaklaşık 1 aydır düzenli olarak 3 kişi grup ders alıyoruz kendisinden, konu tekrarına, iletişime önem vermesi, daha önce dil kursuna gitmiş biri olarak biz kalıplaşmış kurs müfredatı değil daha çok konuşmaya yönelik uyguladığı yöntemden mutlu, umutluyuz :) Celal hocayı ihtiyacı olan herkese tavsiye edebilirim.

         
Hakan Demiral
İngilizce Özel Ders   14/10/2019

anaokula gıden oğlum ıcın bulent hocamdan ders almaya başladık. kesınlıkle ne kadar doğru bır karar verdığımızı ilk dersın sonunda dahı anladım. şunuda soylemeden gecmek ıstemıyorum. eğer bulent hocamın anlattığı ıngılızce ıse , bızım yıllarca ıngılızce dıye oğrenmeye calıstığımız dil hangısı acaba? kesınlıkle ve ısrarla tavsıye edıyorum hocamı. ayrıca sıteyede cok tesekkur edıyorum bizi bulent hocam ıle tanıstırdığı ıcın.saygılarımla.

         
Eylül Urhan
İngilizce Özel Ders   10/10/2019

Derslerimiz hala devam ediyor ve Pelin Hanımın enerjisini çok sevdim .. iyi ki kendisi ile karşılaştım☺️👏🏻

         
Merve Ozer
İngilizce Özel Ders   09/09/2019

Emre Hoca mla yaklaşık 3 ay önce özel ders araştırmalarım sonucunda tanıştık. Emre Hoca nın dersleri konuşma, dinleme, okuma ve yazma olarak ilerler ve bu sayede geliştiğinizi kolayca görebilirsiniz. Kullanılan ders materyellerinden ve konuşma, yazma, dinleme aktiviteleriyle birlikte dersin çok aktif olarak geçmesinden oldukça memnunum. Aynı zamanda Emre Hocam, öğrencisinin geliştiğini gördüğünde gerçekten mutlu olan, yani İngilizce öğretmenliğini çok severek yaptığı belli olan biridir.

         
Hasan MORKOÇ
İngilizce Özel Ders   06/09/2019

Amaçladıgım hedefime gereken sürenin altında ulaştım. Eğitmen kadrosunun uzmanlığı ve ders ortamının sıcaklığı bunda büyük rol oynadı. İhitiyaç halinde tekrar güvenerek başvurabileceğim bir kurum.

         
Yahya Merdivan
İngilizce Özel Ders   27/08/2019

İTÜ hazırlığa başladığım zaman üniversitenin hazırlık dönemi boyunca kendisinden sık sık yardım aldım. Gerçekten İngilizce nin mantığını anlamanıza yardımcı oluyor. Kendisi yurt dışında İngilizce eğitim aldığı için size konuşma becerileri kazanmanız ve İngilizce pratik yapmanız konusunda da siz istediğiniz taktirde en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Bana İngilizce konusunda çok şey kattı sizin de onu tercih etmekten çok memnun kalacağınıza eminim.

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz