En İyi 10 Kocasinan Kayseri Kimya Özel Ders

4 Kimya Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Dilek  Ç.

Dilek Ç.

Kimya Özel Ders · Melikgazi, Kayseri
12 Yıldır Kimya öğretmenliği yapıyorum. Tyt ayt hazırlanan Öğrencilere sınava yönelik. 10.snf 11.snf için okula yardımcı ders veriyorum
Mesut Y.

Mesut Y.

Kimya Özel Ders · Talas, Kayseri
15 yıllık dersane tecrübesi olan bir öğretmenim. Şu anda Kayseri de özel kolejde kimya öğretmeni olarak çalışmaktayım.9,10,11.sınıf ve YGS-LYS özel dersi verilir.
Zehra P.

Zehra P.

Kimya Özel Ders · Talas, Kayseri
10 yıllık ögretmenlik tecrübesiyle ygs ve lys kimya branşında uzman ve eğitim koçluğuyla fark yaratabiliriz.
Aysel  C.

Aysel C.

Kimya Özel Ders · Kocasinan, Kayseri
HACETTEPELİDEN ÖZEL KİMYA DERSİ. 3 YILDIR ÖĞRENCİLİK HAYATIMDA ÖZEL DERSLER VERDİM. EZBERCİLİKTEN ÇOK DAHA İYİ ANLAMAYA YÖNELEREK DERS ANLATIMI GARANTİSİ VERİYORUM. KİMYA KORKULARINIZI BİRLİKTE YENMEYE VAR MISINIZ? :)
Efe T.

Efe T.

Kimya Özel Ders · Melikgazi, Kayseri
Kimya TYT AYT LGS 9 10 11 12nci siniflara eksiklerin giderilmesi ve soru çözümü icin tecrubeli kolej ogretmeninden ozel ders
Fatma  B.

Fatma B.

Kimya Özel Ders · Melikgazi, Kayseri
2008 Erciyes üniversitesinden mezun oldum.Meb ,Atlas Eğitim kurumları ve İyi dersler okullarında kimya öğretmeni olarak çalıştım.
Selcuk H.

Selcuk H.

Kimya Özel Ders · Melikgazi, Kayseri
Merhaba. 2010 yilinda Dokuz Eylul Universitesinden mezun oldum. 9 yilddir cesitli egitim ogretim kurumlarinda kimya ogretmeni olarak calistim.
Hikmet D.

Hikmet D.

Kimya Özel Ders · Kocasinan, Kayseri
Gazi universitesi kimya öğretmenliği bölümünü birinci olarak bitirdim Üniversite sınavına hazirligin yanısıra 9,10,11. sınıflara yönelik kimya dersi vermekteyim.
Bahadır Alp Ç.

Bahadır Alp Ç.

Kimya Özel Ders · Kocasinan, Kayseri
Lys kimya 30 Net (full) ve YGS kimya 13 net(full) olan Ankara Üni. Elektrik Elektronik Hazırlık öğrencisiyim. Sınav sistemine yakından aşinayım ve kimya konusunda iyiyim.
Serkan D.

Serkan D.

Kimya Özel Ders · Talas, Kayseri
19 yıllık mesleki tecrübe, her seviyede öğrenciye kişisel birikiminizi dikkate alan öğretim yaklaşımı. Lise- Açık lise-universite hazırlık
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hüseyin Öztürk
Kimya Özel Ders   06/01/2020

Mustafa hoca , mesleğine olan saygısı , konulara olan hakimiyeti ve bilgisi en önemliside öğrenciyi derse odaklaması ve dersi sevdirmesi kisacasi bir öğretmenden beklenecek vasıflara sahip olmasını efendi kişiliğiylede tamamladığı için çok memnun kaldık.Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim

         
Selinay Sabuncu
Kimya Özel Ders   16/11/2019

Kimyayı sevdirme potansiyeli yüksek bir öğretmen :) İkinci dersimizi geride bıraktık güler yüzlü, dakik, anlayışlı.

         
Ata Kuşgöz
Kimya Özel Ders   08/10/2019

Kızım Seda Hoca nın ofisinden kimya fizik ve matematik dersleri alıyor. Her bir dersin hocası kendisiyle gereğince ilgilenmiş ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde belirlemişler. Derslere çok mutlu gidiyor. Ayrıca istediği zaman ders çalışmak için de ofisi kullanıyor. Böyle bir ekiple karşılaştığımız için çok mutluyuz. Kesinlikle tavsiye ediyoruz

         
Ahmet Kaba
Kimya Özel Ders   27/08/2019

Ögrencinin ihtiyaçlarını cok iyi bilen ve guvenilir bir ögretmen. Fen lisesindeki kızım ilk dersten memnun kaldı kendisinden.Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Boğaç Kar
Kimya Özel Ders   18/08/2019
gallery thumbnail

Kazanma ümidim yokken bana kazanabileceğimi gösterdiniz. Size nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum iyiki karşıma çıktınız sayenizde hayalini dahi kurmakta zorlandığım okulu kazandım. Emeğiniz için çok teşekkürler.

         
Tuncay Özdemir
Kimya Özel Ders   03/06/2019

Daha önce anlamakta zorlandığım eksik konularımda en temelden baslayip pekistirici örnekler ile konuyu anlamami sağladı. Teşekkür ediyorum :)

         
Dilek Özinan
Kimya Özel Ders   30/03/2019

Öğretmenimiz konusunda uzman iletişimi çok keyifli ve konusuna oldukça hakim bir kimya öğretmeni. Kızım akademik olarak iyi ve ne istediğini bilen bir öğrenci olarak öğretmeninizin İlgi alakasından ve işlediği dersten çok memnun kaldı.

         
Kimya Özel Ders   13/02/2019

Üniversiteye hazırlanan Oğlum için en uygun ortamı ve motivasyonu bulduk. Seda hanım işinde uzmanlaşmış. İletişimi ve işini takibini çok iyi yapıyor. Oğlum derslere severek gidiyor.

Kimya Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz