Hizmet Ver
3D Teknik Çizim

4 İzmir Konak 3D Teknik Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Konak civarında 253 3D Teknik Çizim Uzmanı hizmet vermeye hazır.

Konak 3D Teknik Çizim için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 253 3D Teknik Çizim Uzmanı, Konak içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.7 puan, Konak içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Konak içinde yazılan 114 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 195 kişi Konak 3D Teknik Çizim için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Konak İzmir 3D Teknik Çizim Uzmanı

İmge R. photo

İmge R.

30.01.2018

3D Teknik Çizim · Konak, İzmir

- SketchUp modelleme - V-Ray ile render (iç mekan veya dış mekan) - Tercih üzerine 360° render (VR gözlük ile görüntülenmek üzere) konularında yardımcı olabilirim.

Ahmet Batuhan C. photo

Ahmet Batuhan C.

14.04.2021

3D Teknik Çizim · Konak, İzmir

Mimari tasarım konusunda hizmet vermekteyim. Farklı ofislerde çalışma fırsatı bulduğumdan piyasaya hakimim. Proje tasarımı, 3d modelleme, render, görselleştirme ve animasyon işleri yapmaktayım. Bilgisayar programlarına oldukça hakimim.

SUB Mimarlık photo

SUB Mimarlık

12.06.2021

3D Teknik Çizim · Konak, İzmir

Mimari proje çizimi , 3 boyutlu görselleme , dekorasyon ve hayalinizdeki mekanları detaylı görebilmeniz için buradayım.

Akın G. photo

Akın G.

23.03.2023

3D Teknik Çizim · Konak, İzmir

Modelleme ve imalat üzerine her konuda yardımcı olabilirim. Uzman olduğum program: Autodesk Inventor ve autocad

Burak B. photo

Burak B.

17.01.2022

3D Teknik Çizim · Konak, İzmir

Merhabalarr ben Burak BÜYÜKKORKMAZ. Mimarım yaklaşık 3 yıldır 3 boyutlu modelleme ve render işlerinde çalışıyorum. İnstagramda mimarım_destek hesabını kontrol edebilirsiniz yapılan işler için. Bu platform üzerinden Mimari tasarım, peyzaj tasarımı, tasarım modelleme, 3 bouyutlu tasarımlar, render,...

Savaş I. photo

Savaş I.

20.06.2021

3D Teknik Çizim · Konak, İzmir

Bilişim Sistemleri Mühendisliği ve İç Mimarlık bölümlerinden mezunum. Mimari Modelleme,Endüstriyel Ürün Modelleme,Mimari Animasyon,Dış Mekan Görselleştirme,İç Mekan Görselleştirme ve 2D-3D Animasyon,Logo tasarımı,2D Karakter tasarımı gibi alanlarda hizmet verdim, vermeye devam...

Yelken T. photo

Yelken T.

21.08.2018

3D Teknik Çizim · Konak, İzmir

*** www.yelkentasarim.com *** Autodesk 3ds Max® , Autodesk AutoCAD®, V-Ray® ve Adobe Photoshop®, Adobe After Effects®, Adobe Premire Pro®, Adobe Audition® destekli programlar kullanarak üç boyutlu tasarım projeleri hazırlamaktayız. Misyonumuz, son yenilikleri takip ederek kendini geliştirmek,...

Mehmet Orhun D. photo

Mehmet Orhun D.

02.11.2022

3D Teknik Çizim · Konak, İzmir

Merhabalar, makine mühendisliği eğitimi aldım ve tasarım konusunda ilerlemekteyim kullandığım programlar SolidWorks, Autocad, Cimatron.

Berkay B. photo

Berkay B.

03.11.2021

3D Teknik Çizim · Konak, İzmir

Merhaba ben Berkay. 5 seneyi aşkın süredir SolidWorks ve Fusion gibi tasarım programlarını ustalıkla kullanmaktayım. Daha önce uçaktan rokete, otomobilden mobilyaya geniş bir ürün portfolyosuna sahibim. Birlikte kaliteli işler çıkaracağımıza eminim.

Erdinç Ş. photo

Erdinç Ş.

22.03.2023

3D Teknik Çizim · Konak, İzmir

Kişiye özel 3d , 2d tasarımlar özenle ve kısa sürede hazırlanır . solid ve autocad iyi dereceler biliyorum . sac metal tasarım konusunda uzmanım .Metalix punch ve lazer programlama konusunda uzmanım . Cnc Cad/Cam olacak şekilde her türlü desteği vermeye hazırım .

Serhat K. photo

Serhat K.

04.09.2023

3D Teknik Çizim · Konak, İzmir

Merhabalar öncelikle siz değerli müşterilerimizin beğenileri isteklerini yerine getirmek ve memnuniyet konusunda titiz birşekilde ekipçe çalışmaktayız Birçok işte tecrübesi ve kalite standartında çalıştığımız teknik resim hazırlama 3D çizim konusunda her türlü isteklerinizi yerine getiriyoruz...

Bertan A. photo

Bertan A.

09.10.2022

3D Teknik Çizim · Konak, İzmir

Makine, makine parçası, sıfırdan tasarım, mekanik 3d tasarım, modelleme, teknik resim ve imalat resimleri hazırlanması. Gerekirse üretim alanı mevcuttur imalat dahil çalışılabilir. Makine tasarım ve konstrüksiyon bölümü çıkışlıyım ve 12 senedir bu işi yapmaktayım.

Enes Y. photo

Enes Y.

16.10.2021

3D Teknik Çizim · Konak, İzmir

Merhaba, İsmim enes 6 yıldır teknik ressam,arge ve üretim sorumlusu olarak çalışıyorum.

Yaşarcan D. photo

Yaşarcan D.

05.05.2023

3D Teknik Çizim · Konak, İzmir

Merhabalar, Ege üniversitesi makine resim konstrüksiyon bölümü mezunuyum. Elektromekanik ve üretim bilgim var. Sac metal büküm ve çelikler hakkında bilgi sahibiyim. Aktif olarak çalışıyorum, kalan zamanımı değerlendirmek için tasarım yapıyorum.

Mert Y. photo

Mert Y.

3D Teknik Çizim · Konak, İzmir

Lise öğrenimimi Bilgisayar Destekli Çizim üzerine tamamladım şu anda eğitmime Celal Bayar Üniversitesi Makine Resim ve Konstrüksiyon bölümünde son sınıf olarak devam etmekteyim

Bilal D. photo

Bilal D.

05.08.2022

3D Teknik Çizim · Konak, İzmir

Merhabalar ; Sizlerin istekleri ve talepleri üzerine 3D çizimler çizilmektdir , istek doğrultusunda analizleri yapılıp sonucları ile birlikte sizlere iletilir. Üretim yapılacak malzemelriniz teknik dosya ve malzeme secimleri yapılır Her türlü üretim konusunda destek olunur.

Bertuğ S. photo

Bertuğ S.

26.08.2021

3D Teknik Çizim · Konak, İzmir

İç mekan tasarımı öğrencisiyim daha önce mimari projeler de yaptım iç mimari projeler de yapıyorum , dış cephe kaplaması tasarımı , 3 d modelleme ve render . Programlar ; autocad,sketchup,lumion,3D max Not: az düzeyde 3D max

Onur Can A. photo

Onur Can A.

27.09.2015

3D Teknik Çizim · Konak, İzmir

1 sene makina imalatı yapan bir şirkette çalıştım. 2 senedir ise yurt dışına ihracat yapan İzmir in ilk 30. büyük cirosuna sahip bir otomotiv yan sanayi şirketinde ARGE departmanında tasarım ve ürün mühendisi olarak çalışmaktayım. 3D modelleme kabiliyetim bu nedenle gayet iyidir. Catia ve...

Ramazan B. photo

Ramazan B.

13.02.2016

3D Teknik Çizim · Konak, İzmir

Mimari projelerinize iç ve dış mekan görselleştirmeleri ayrıca animasyonu hizmeti vermekteyim

Esra Y. photo

Esra Y.

18.08.2021

3D Teknik Çizim · Konak, İzmir

Merhabalar, izmir ekonomi üniversitesi iç mimarlık ve çevre tasarımı bölümden mezunum.Şuan bir firmada iç mimar olarak çalışmaktayım.Boş zamanlarımda tasarım danışmanlık ve render hizmeti veriyorum.İhtiyacınız olursa iletişime geçebilirsiniz.

Dilek C. photo

Dilek C.

05.07.2022

3D Teknik Çizim · Konak, İzmir

Mimari projelerde zaman gerektiren detaylarda yardımcı olunur. Size fikir aşamasında daha fazla vakit kalır.

Çağıl F. photo

Çağıl F.

20.02.2019

3D Teknik Çizim · Konak, İzmir

Dokuz Eylül Güzel Sanatlar Fakültesi, Grafik bölümünde öğrenciyim dijital illusturasyon illüstrasyon ve 3d modelleme üzerine çalışıyorum

Yücel Ö. photo

Yücel Ö.

13.03.2014

3D Teknik Çizim · Konak, İzmir

2002 den beri CAD eğitmenliği yapmaktayım(Autocad-Solidworks-Inventor) ÇİZEMEYECEĞİM HİÇBİR NESNE YOK . CAD eğitmenliğinin dışında montaj-demontaj komple ürün dosyası hazırlama,kullanım kılavuzu,render,animasyon gibi hiznetler de vermekteyim. Beraber çalışmak dileğiyle. Saygılar.

AHMET EMRE A. photo

AHMET EMRE A.

23.09.2021

3D Teknik Çizim · Konak, İzmir

Merhaba. Bir üniversite öğrencisi olarak bana vermiş olacağınız projelerin çizimini gerçekleştirebilirim. Bu işi severek yapan bir kişinin elinden alacağınız projelerden sizlerin memnun kalacağından şüpheniz olmasın.

Hüseyin Ö. photo

Hüseyin Ö.

19.06.2023

3D Teknik Çizim · Konak, İzmir

Merhabalar, Yapı Teknolojisi Öğretmeni ve İnşaat Mühendisiyim iyi derecede Autocad (2D-3D) kullanıyorum. Mimari Proje -( Plan-Kesit-Görünüş ) çizimlerini yapıp paftalanmış şekilde hazırlayıp teslim ediyorum.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Konak 3D Teknik Çizim Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Konak 3D Teknik Çizim ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde 3D Teknik Çizim talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! 3D Teknik Çizim için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- 3D Teknik Çizim talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  3D Teknik Çizim taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. 3D Teknik Çizim talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin 3D Teknik Çizim için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- 3D Teknik Çizim hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İzmir Konak 3D Teknik Çizim fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İzmir Konak 3D Teknik Çizim fiyatları, talep detayına göre 50 TL ile 25000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl