En İyi 10 Konak Fotoğrafçı | Armut

En İyi 10 Konak İzmir Fotoğrafçı

4 Fotoğrafçı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Konak bölgesinde 121 Fotoğrafçı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Hande Ş.

Hande Ş.

Fotoğrafçı · Konak, İzmir
Yolda yürürken herşeyi bir fotoğraf çerçevesine yerleştirmek. Geride bırakacağımız tek şeyin fotoğraf olacağı düşüncesi. Fotoğrafla yaşamak, fotoğrafla yaşlanacak olmak. Hayata hep bu vizörden bakmak. İşte bunu seviyorum.
Yusuf G.

Yusuf G.

Fotoğrafçı · Konak, İzmir
15 yıllık iş deneyimimle;iç ve dış çekim,özel günler ve düğün çekimlerinde kusursuz ve farklı pozlarımızla farkımızı ortaya koymaktayız.
Ck Medya O.

Ck Medya O.

Fotoğrafçı · Konak, İzmir
Konulu fotoğraf ve video çekimleri,mobil uygulamalar,web siteler,drone çekimleri kısacası medya,görselliğin bir arada internette harmanlandığı işler
Yunus T.

Yunus T.

Fotoğrafçı · Karabağlar, İzmir
Facebook ve İnstagram profilleriniz için doğa içinde, deniz kenarında ya da istediğiniz bir alanda çekilmiş profesyonel fotoğraflar için hizmetinizdeyim. Ayrıca düğün salonları haricindeki mekanlarda gerçekleştirilen kına, nişan, sünnet, organizasyonları ile doğum günlerinizdeki anılarınızı dondurarak ömür boyu saklayabilmeniz için hizmetinizdeyim. Ayrıca düğün hikayesi ve fotoğraflardan oluşlan video slaytlar yapabilirim.
Mehmet D.

Mehmet D.

Fotoğrafçı · Konak, İzmir
Dış çekim, doğum günü, nişan ve bebek fotoğraflarınız için uygun fiyatlı çekim hizmeti veriyorum. https://www.instagram.com/m_demirdoven/
Burak Karadağ Photography

Burak Karadağ Photography

Fotoğrafçı · Konak, İzmir
Gelinliğinizi Bir Kez Giymeyin . Düğünden Sonra Albüm Çekimlerinizi Alaçatı-Efes-Şirince-Cunda-Bodrum.En Güzel Mekanlarda Gerçekleştirelim. Düğün hikayesi, video klip
Ahmet  K.

Ahmet K.

Fotoğrafçı · Konak, İzmir
14 Yıldır Gazeteciliğin yanında ek iş olarak fotoğrafçılık yapıyorum. İç ve Dış mekan çekimleri, katalog, düğün çekimleri yapıyorum.
Ersin E.

Ersin E.

Fotoğrafçı · Konak, İzmir
Etkinlik, özel gün , konser , mekan tanıtımı konularında titiz güler yüzlü hizmet vermekte kaliteli ekipmanim ile her aninizi kaydetmek için hazirim.
Mutlu K.

Mutlu K.

Fotoğrafçı · Konak, İzmir
Güzel bir fotoğraf için göz ve kalbin aynı düzlemde buluşması gerekir. Güzel fotoğraflarda görüşmek üzere.
Derya S.

Derya S.

Fotoğrafçı · Konak, İzmir
Merhaba. Profesyonel fotoğrafçılık hayatımda 5.yılı geride bıraktım. Sizlerde Bayan fotografçıyla çalışmanın rahatlığını yaşamak, mutlu anlarınızı profesyonel karelerde hatırlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mustafa Mesut Uslu Uslu
Fotoğrafçı   25/07/2018

Metin bey mukemmel bir fotoğrafcı ve ötesinde harika bir insan kendisiyle tekrar çalışmayı çok isterim

         
Ebru Kayahan
Fotoğrafçı   03/07/2018

Metin bey mezuniyet alanına tam kararlaştırdığımız saatte gelmişti. Pozitif enerjisi ve neşeli kişiliğiyle heyecanımı bastırmak için elinden gelen her şeyi yaptı. Çekim haricinde de her türlü ihtiyacımla bizzat ilgilendi kendisi. Fotoğraf çekimlerinde hiçbir şeyin içimde kalmaması ve en güzel pozun yakalanması için yoğun bir çaba sarfetti. Tören alanında benimle olduğu kadar aile fertlerimle de ilgilenip bizleri kendisinden çok memnun bir şekilde uğurladı.

         
Ugur Vardarlı
Fotoğrafçı   03/07/2018

Tüm isteklerimize yılmadan sıkılmadan cevap verdiği için tüm organizasyon boyunca hiç oturmadan fotoğraflarımızı çektiği için ve en kısa sürede fotoğrafları tarafımıza gönderdiği için Ozan beye çok teşekkür ediyorum.Umarım farklı organizasyonlarda tekrardan çalışabiliriz.

         
Nuri Sayraç
Fotoğrafçı   03/07/2018

Çok nazik bir beyefendi, fotoğraf çekiminde de oldukça başarılı. Her konuda elinden geldiğince yardımcı oluyor, teknik olarak doğru yönlendirmelerde bulunuyor. Kesinlikle tavsiye ederim

         
Fotoğrafçı   18/06/2018

Ozan bey ile çok keyifli bir çalışma gerçekleştirdik ve ortaya muazzam fotoğraflar çıktı. Hem yetenekli, hem sabırlı. İşini severek yapıyor. Teşekkür ederim tekrardan.

         
Bilgen Özdemir
Fotoğrafçı   30/05/2018

1 yaş Bebek fotoğrafı çekmek bana göre yapılabilecek en zor çekim... Ne söylediklerinizi tam olarak anlar ne de duru vardır minik yaramazların. Fakat Zeynep hanım işini öyle severek ve sabırla yapıyor ki , günün sonunda yüzlerce güzel poz bunun en güzel ispatı. Biricik kızımın en özel günlerinden birini ölümsüzleştirme de ki katkısı ve emeği için kendisine çok teşekkür ediyorum.

Fotoğrafçı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz