En İyi 10 Konak Fotoğrafçı | Armut

En İyi 10 Konak İzmir Fotoğrafçı

4 Fotoğrafçı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Konak bölgesinde 122 Fotoğrafçı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ck Medya O.

Ck Medya O.

Fotoğrafçı · Konak, İzmir
Konulu fotoğraf ve video çekimleri,mobil uygulamalar,web siteler,drone çekimleri kısacası medya,görselliğin bir arada internette harmanlandığı işler
Anıl A.

Anıl A.

Fotoğrafçı · Konak, İzmir
Profesyonel olarak fotoğrafçılık eğitimi aldım. Birçok basın fotoğrafı çekerek tecrübe sahibi oldum. bir uluslararası haber ajansında foto muhabirliği yaptım.
Yunus T.

Yunus T.

Fotoğrafçı · Karabağlar, İzmir
Facebook ve İnstagram profilleriniz için doğa içinde, deniz kenarında ya da istediğiniz bir alanda çekilmiş profesyonel fotoğraflar için hizmetinizdeyim. Ayrıca düğün salonları haricindeki mekanlarda gerçekleştirilen kına, nişan, sünnet, organizasyonları ile doğum günlerinizdeki anılarınızı dondurarak ömür boyu saklayabilmeniz için hizmetinizdeyim. Ayrıca düğün hikayesi ve fotoğraflardan oluşlan video slaytlar yapabilirim.
Sema  B.

Sema B.

Fotoğrafçı · Bornova, İzmir
Özel organizasyonlarda, düğün, dış çekim ve bebek ve doğum fotoğraf çekimi hizmeti verilmektedir.
Mehmet D.

Mehmet D.

Fotoğrafçı · Konak, İzmir
Fotoğrafla ilgili bildiğiniz bütün kalıpların dışına çıkıp ışığın gücünü estetikle birleştiriyorum. Sıradanlaşmış, fabrikasyon fotoğrafçılığın aksine butik ve kreatif fotoğraf hizmeti veriyorum. https://www.instagram.com/m_demirdoven/
Mustafa Alşen Photography

Mustafa Alşen Photography

Fotoğrafçı · Karşıyaka, İzmir
Beklentiniz ister işininizde bir adım daha ilerlemek olsun ister en mutlu gününüzden geleçeğe güzel hatıralar bırakmak olsun ihtiyaçınız olan fotoğraf çekimlerini yapmak üzere sizi bekliyoruz.
Ömür Selim U.

Ömür Selim U.

Fotoğrafçı · Konak, İzmir
Ege Üniversitesi Grafik tasarım öğrencisiyim.Kendi branşım aslen portre fotoğrafçılığıdır.Ancak okulum ve fotoğrafçılığa olan sevgimden dolayı bir kaç branştada kendimi iyi olarak görebilirim ve önerebilirim.Daha önce otel fotoğrafçılığıda yaptım.Bana ulaşırsanız daha detaylı bilgi verebilirim.
Sarp Ajans

Sarp Ajans

Fotoğrafçı · Konak, İzmir
İzmir alsancak da kurumsal firmalara ve ajanslara hizmet vermekteyiz.Hizmet alanlarımızı birbiri ile bağlantılı olarak gördüğümüz,web tasarım ,e- ticaret sistemleri,ürün fotograf çekimi,360 derece panoromik çekimler,katalog hazırlama ve video prodüksiyon olarak değerlendirebilirsiniz.Zamanın da ve kaliteli hizmeti ,uygun olduğunu düşünebileceğiniz fiyatlarla çalışıyoruz.
Stüdyo Doğuş

Stüdyo Doğuş

Fotoğrafçı · Konak, İzmir
Öyle ki benim için en büyük keyif, sonsuz bir anı küçücük bir kareye sığdırmak oldu. Bir gün, bir yerlerde, bir anınızı ölümsüzleştirmek dileklerimle.
Nihat  F.

Nihat F.

Fotoğrafçı · Konak, İzmir
DIŞ MEKAN, DÜĞÜN, ÜRÜN TANITIMI, GEZİ VE DOĞA FOTOĞRAF İŞLERİNİZ İTİNA İLE YAPILIR. DETAYLAR İÇİN LÜTFEN ARAYIP BİLGİ ALINIZ.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Özlem Kaleli
Fotoğrafçı   07/05/2018

Kesinlikle öneriyorum. Kızımın 6yaş doğum günü partisi sayesinde tanıştık. Fotoğraflar çok güzel, kendisi de güler yüzlü, anlayışlı. Bundan sonra her yıl bekleriz garo bey ❤️

         
Mine Dedekoca
Fotoğrafçı   25/04/2018

Metin Bey ile yarım gün süren etkinliğimiz için birlikte çalıştık. Kendisi işini çok iyi ve herşeyden önemlisi de keyifle yapan bir fotoğrafçı. Dolayısıyla da yakaladığı kareler çok doğaldı. Ayrıca etkinlik akışını da çok iyi takip ettiği için hiçbir önemli detayı kaçırmadı. Kendisiyle tekrar çalışmayı kesinlikle düşünüyorum ve çok teşekkür ediyorum.

         
Seçkin Girgin
Fotoğrafçı   24/04/2018

Metin bey tam konuştuğumuz saatte geldi ve son derece profesyonel bir çalışma gerçekleştirdi. Açıkçası bu kadarını beklemiyordum. Stüdyoda kullanılan özel ışıklar ve profesyonel bir makine ile çekimleri yaptı. Çekim esnasında sık sık yönlendirmelerde bulunarak düşündüğümüzden çok daha güzel bir iş çıkarttı. Metin bey çok titiz çalışıyor ve bunun için ciddi emek ve zaman harcıyor. Üstelik bunu çok makul bir ücrete yapıyor. Profesyonel fotoğraf işlerinizi güvenle Metin beye emanet edebilirsiniz.

         
Nazlı Ünver
Fotoğrafçı   24/03/2018

Çok güzel fotoğraflarımız oldu, güzel bir gün geçirdik gerçekten bundan sonra da hiç düşünmeden fotoğraflarımızı Garo bey çeksin isteriz☺️

         
Kardelen De Jonge
Fotoğrafçı   16/03/2018

Garo Bey çok nazik ve işi çok özenli bir şekilde yaptı. Çektiği fotoğraflardan çok memnun kaldık. Onu kesinlikle tavsiye ederiz.

         
Volkan Mahmutoğlu
Fotoğrafçı   15/03/2018

Enes işine gerekli özeni gösteren ve detaylara önem veren bir fotoğrafçı. kendisiyle uzun soluklu olarak çalışma planı yapıyoruz.

Fotoğrafçı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz