En İyi 10 Konak İzmir İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Konak civarında 282 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Serdar Dalkılıç

Serdar Dalkılıç

İngilizce Özel Ders · Konak, İzmir
İngilizce %100 Konuşma Garantili 3 Kişilik Gruplarda Dersler Haftada 2 saat dersle 3 ayda, kendimin geliştirdiği ''Tam Kademeli ve Tam Pekiştirmeli Öğretim Sistemi'' ve kendime ait özel ders dokümanları ile İngilizceyi konuşabilir ve konuşulanı anlayabilir seviyeye getiriyorum. Ayrıca Öğretim Teknikleri uzmanıyım. Kendimin yazdığı 15 adet ders kitabı mevcuttur ve Türkiye genelinde satılmaktadır. Aylık ücret 350 liradır. Üç ayda ben öğrenemedim diyenlere ücretin TAMAMI İADE EDİLMEKTEDİR.
Esin  Çalışkan

Esin Çalışkan

İngilizce Özel Ders · Konak, İzmir
Ege Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunuyum. Buca'da bir kurumda ingilizce öğretmeni olarak çalışıyorum. ilköğretim ve ortaöğretim öğrencileri ile birlikteyim. Bu seviyelerde yeterli kaynaklarım var. Sbs-Kpds-Yds-Üds için de Grammar dersi veriyorum. Ücret makuldür.
Buse Lahoğlu Çakmak

Buse Lahoğlu Çakmak

İngilizce Özel Ders · Konak, İzmir
"Anlıyorum ama konuşamıyorum?" diyenlerden misiniz? 3-60 yaş arası her seviyede ingilizce derslerle 12 yıldır aşkla mesleğimi gerçekleştirmekteyim. Çeşitli dil okulları, anaokulları, kolejlerde görev aldım. Etüt merkezi kurum müdürlüğü yaptım. Tezli Yüksek Lisans mezunuyum. Kurumsal şirketlerin veritabanı çevirilerini gerçekleştirdim, havayolu şirketlerinin mülakatlarına host ve hostes hazırladım. Listening, reading, writing, speaking şeklinde derslerimizi sürdürmekteyim. Bireysel ihtiyaç doğru
Erman Denk

Erman Denk

İngilizce Özel Ders · Konak, İzmir
I have a master's degree in Sociology and Criminology from the State University of New Jersey, Rutgers, U.S.A. I lived in this country for about 8 years. As an additional expertise, I completed a “Teaching English language to foreigners” course and got a certificate while I was in the U.S.; and I have been working as an English instructor and English education coordinator for the last 6 years. My level of English is C2 in writing (formal-informal), speaking (formal-informal) and all other skil
Nur Çakır

Nur Çakır

İngilizce Özel Ders · Karabağlar, İzmir
İngilizce öğretmeniyim. 11 yıldır çeşitli kurumlarda ilkokul ,ortaokul ,lise grupları ile çalıştım. Online ya da birebir ders vermeketeyim. Öğrenci koçluğu ,ödev takibi,sınavlara hazırlıkta rehberlik yapmaktayım.
Erdi Topal

Erdi Topal

İngilizce Özel Ders · Konak, İzmir
Merhaba, ben Erdi 9 Eylül üniversitesi english language teaching departmanından mezunum.Profesyonel olarak eğitimini aldığım ikinci dil olarak ingilizce eğitimi branşında başlangıç seviyesinden advanced seviyeye kadar her türlü amaca yönelik özel İngilizce dersi veriyorum.
Claire Mauvais

Claire Mauvais

İngilizce Özel Ders · Konak, İzmir
Ben Fransızım ve bir yılı aşkın süredir Türkiye'de yaşıyorum. İtalya'da öğrencilere ders veriyordum ve dil öğreniminde pedagoji okudum. Öğrencileri desteklemeyi ve onlara Fransız dilinin tüm inceliklerini vermeyi öneriyorum. Bir dil öğrenmek, her şeyden önce kendinize güven kazanmakla ilgilidir.
Haktan  Akcin

Haktan Akcin

İngilizce Özel Ders · Bayraklı, İzmir
ODTÜ Felsefe Bölümü Lisans ve İngiltere Bristol Üniversitesi Yüksek Lisans mezunuyum. Halen Honk Kong ta Doktora eğitimine devam ediyorum. Üç yıl İngiltere ve beş yıl Hong Kong olmak üzere toplamda sekiz yıl İngilizce nin anadil olarak konuşulduğu toplumlarda yaşadım. YDS sınavına hazırlık, İngilizce konuşma pratiği, İngilizce akademik makale yazım ve çeviri teknikleri gibi konularda yardımcı olabilirim. CV: https://www.ln.edu.hk/philoso/staff/cvhaktanakcin.pdf
Selin Tufan

Selin Tufan

İngilizce Özel Ders · Karşıyaka, İzmir
Merhabalar. Avustralyada ic mimar ogrencisiyim. 7 senedir Amerikada, Chicago da yasadim. Ileri seviyede ingilizcem var. pratik yapmak isteyenler yada yeni ogrenmek isteyenler benimle seve seve iletisime gecebilir. Konusarak dilin daha kolay ogrenilcegini dusunuyorum. Umarim birlikte calisma firsatimiz olur.
Nazlı  Avcı

Nazlı Avcı

İngilizce Özel Ders · Karşıyaka, İzmir
Merhabalar. Ben Nazlı Avcı. Ege Üniversitesi İngiliz Dili Ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 3 yıldır British Town Dil Okulları'nda İngilizce öğretmenliği yapmaktayım. Okul öncesi ve yetişkin sınıflarla da dahil olmak üzere her yaş grubu öğrenci ile çalışmaktayım. Derslerimizi tercihinize göre sizin evinizde ya da bir odasını tamamen özel derslerimize uygun, donanımlı hale getirdigim kendi evimde işlememiş mümkündür. Derslerimiz yine tercih ve ihtiyacınıza göre grammer, okuma, yazma ve kon
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Örsan Ö.
İngilizce Özel Ders   21/11/2020

Ayşegül Hanim, güleryüzlü ve ilgili, kendi kardeşi gibi oğlumun durumunu, gün içinde yaptıklarını soruyor ve takip ediyor. Psikoloji öğrencisi olması sayesinde ikna edici olabiliyor, zorlayarak değil anlatarak sağlıyor kendi disiplinini. Oğlumuzun okula daha pozitif bakmasını sağliyor. Teşekkür ediyoruz kendisine.

         
Sena G.
İngilizce Özel Ders   04/11/2020

Çok ilgili ve işini titizlikle yapan bir öğretmen . Çok yardımcı oluyor ve elinden gelenin en iyisini yapmak için çabalıyor.

         
Hulki K.
İngilizce Özel Ders   11/10/2020

Fevkâlade bir öğretmen. Bilgili, tecrübeli ve öğrencinin seviyesini, bilgisini hemen anlıyor. Çocuğumun ilgisini ve dikkatini hiç kaybettirmeden ve eğlendirerek konuları anlattı. Farklı kaynakları kullanarak görsel ve işitsel metotla öğretiyor. Teşekkür ederiz.

         
Umut G.
İngilizce Özel Ders   27/08/2020

gerek kelimeleri ingilizce tarifi, gerek hep uyguladığı hızlı pratik yöntemi ve ayrıca özellikle derste asla Türkçe konuşmayı yasaklaması öğrenme sürecini inanılmaz hızlandırıyor. Daha ilk dersten etki hissettim. Tavsiye ederim :))

         
İrem A.
İngilizce Özel Ders   21/08/2020

Yıllardır ingilizce öğrenmekle alakalı ne kadar korkum varsa hepsi daha 2. dersten itibaren gitmişti. Yöntemi, yönlendirmesi, ilgisi muhteşem bir Hoca Cengiz Hoca. çok kısa sürede ingilizce düşünüp konuşabilme mantığını öğretti.

         
Arda P.
İngilizce Özel Ders   14/07/2020

Gökçen Hoca ingilizce öğretme konusunda çok başarılı bir isim onunla çalışmaktan çok keyif alıyorum.Dijital medyadan birebir derslerden daha iyi bir eğitim vermesi ve uluslararası kullanılan en iyi kitaplar ile dijital medyadan eğitim vermektedir.Sizin seçeceğiniz herhangi bir saatte yani istediğiniz zaman birebirinize başlayabiliyorsunuz bu çok iyi birşey. Ama en son olarak şunu söylemek isterim herşey kendinizde bitiyor yani Gökçen hocanın tüm dediklerini harfi harfine yapmanız lazım eğer dil öğrenmek istiyorsanız. Tekrar yapmadan çalışmadan hiçbir başarıya ulaşamazsınız.

         
Nupelda D.
İngilizce Özel Ders   23/05/2020

Ahmet bey işinde oldukça uzman Metin çevirisin den oldukça memnun kaldım . Metin çok zorlu olmasına rağmen talep ettiğim tarihten önce eksiksiz ve kusursuz bir şekilde teslim etdi. Metin emek kokuyordu 👍

         
Gamze T.
İngilizce Özel Ders   22/05/2020

Cok kibar ve pozitif birisi. Eksik oldugunuz yerleri degerlendirerek bir calisma programi sunuyor. kesinlikle tavsiye ederim 👍🏾

Popüler İngilizce Özel Ders Bölgeleri
İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz