En İyi 10 Konak İzmir Logo Tasarım

4 Logo Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Konak civarında 260 Logo Tasarımcısı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Ajans Graf

Ajans Graf

Logo Tasarım · Konak, İzmir
Ajans Graf; logo tasarım, grafik tasarım, dijital medya, sosyal medya, web tasarım ve marka iletişimi alanlarında kaliteli hizmet sunan reklam ajansıdır.
Aysun Sabancılar

Aysun Sabancılar

Logo Tasarım · Konak, İzmir
Kurumsal kimlik oluşturma ve tüm grafik tasarım özellikleri taşıyan işleriniz için özgün fikir ve düşünce ile yarnınızda oluyoruz. aynı zamanda sosyal medya tasarımlarınız için hayal gücümüzle tanışmalısınız.
Selin Oğuzer

Selin Oğuzer

Logo Tasarım · Konak, İzmir
İzmir Ekonomi Üniversitesi, Görsel İletişim Tasarımı mezunuyum. Şu anda bir bilişim firmasında tasarımcı olarak çalışmaktayım. Bunun yanı sıra çeşitli internet siteleri üzerinden freelance olarak, logo ve kartvizit tasarımı, sosyal medya hesap yönetimi, kurumsal kimlik çalışmaları, afiş ve poster, el broşürü ve fotoğrafçılık alanlarında hizmet vermekteyim. Profilimde yer alan işler doğrultusunda tasarıma bakış açım hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İşleriniz ile ilgili tüm sorularınız ve ne
Gizem  Ulusoy

Gizem Ulusoy

Logo Tasarım · Konak, İzmir
İzmir Yaşar Üniversitesi nin Grafik Tasarım Bölümünü tam burslu olarak kazandım ve bitirdim. Piyasada birçok firma için freelance olarak logo tasarımı yaptım. Bu alanda tecrübeli ve yetkinim. Sizlerle çalışmak isterim.
Baturalp Yorgancılar

Baturalp Yorgancılar

Logo Tasarım · Karabağlar, İzmir
Selamlar ben Baturalp. Sizin de fikirlerinizi dikkate alarak kurumsal kimlik, logo, kartvizit, broşür, katalog, afiş vb. tasarımları gerçekleştirebilirim. Reklam videoları, ve benzeri video kurgusu ihtiyaçlarınızda size yardımcı olabilirim. Düzenli, hızlı, yaratıcı ve özgün bir iş istiyorsanız beraber çalışabilir, güzel işler çıkartabiliriz.
Bilgesu Yılmaz

Bilgesu Yılmaz

Logo Tasarım · Konak, İzmir
Küçük işletmelere birebir sosyal medya danışmanlığı ve uygun fiyata uzaktan sosyal medya danışmanlığı verdim. Yeni işletmeler için logo tasarımları oluşturdum. Afiş, broşür ve tanıtımlar oluşturdum.
Mert Rastegari

Mert Rastegari

Logo Tasarım · Karabağlar, İzmir
Adobe Illustrator, Photoshop, after effects,3D programlara fazlasıyla hakimim.Freelance olarak UX/UI Designer olarak çalışıyorum. Freelance olarak proje bazlı çalışmalarınızda sizlere yardımcı olabilirim. Logo, kartvizit, broşür, katalog, afiş, poster, reklam filmi, teaser vb görsel tasarım ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz.
Mila Karadağ

Mila Karadağ

Logo Tasarım · Konak, İzmir
Dijital dünyada markanıza güç katarız. Sosyal medya danışmanlığı, logo tasarımı, kurumsal kimlik oluşturma gibi bir çok hizmetimiz mevcut.Yarıtıcı ve hızlı çözüm ortaklığı için iletişime geçin.
Tramwhy? Tanıtım Hizmetleri

Tramwhy? Tanıtım Hizmetleri

Logo Tasarım · Konak, İzmir
Hayal etmek ile başlayan bir yolculuk bizimkisi.Benzer eğitimden geçmiş benzer insanlar, benzer işlerde çalışır, benzer fikirlerle ortaya çıkar, benzer fiyatlı, benzer garantili ve benzer nitelikli şeyler üretirler. Problemde budur. Seçeneklerin işgaline uğramış bu bolluk çağında eğer tüketiciyseniz yaşadınız, elinizi sallasanız ellisi. Ama eğer markanın yöneticisi iseniz harekete geçin . Markanızı ve şirketinizi En zirveye taşıyın yada dua etmeye başlayın
Aksel Çulha

Aksel Çulha

Logo Tasarım · Konak, İzmir
Merhabalar Grafik ve Tasarım öğrencisiyim bu yıl son senem ve sizlere en iyi şekilde yardımcı olmak istiyorum
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Onur S.
Logo Tasarım   13/10/2020

Kendisine ve ilgisine teşekkür ederiz. Hızlı dönüş, anlaşılır dil, kolay tarif ile beklentinin üzerinde iş dönüşünden dolayı teşekkürler

         
Yavuz D.
Logo Tasarım   17/09/2020

veysel işini dürüstçe yapan güzel bir arkadaş sabrından dolayı kendisine teşekkür ediyorum. bu sektörde bu karakterle istediği şeylere ulaşabileceğini düşünüyorum:)

         
Yunus P.
Logo Tasarım   28/06/2020

Kardeşimiz çok ilgili, alakalı biri. İçiniz sinecek bir şekilde süreç ilerliyor. Sabrın nuruyla hareket ediyorlar kendileri. Alışverişte bizatihi memnun kaldım. Başarılar diliyorum kardeşlerime.

         
Mevlüt Ç.
Logo Tasarım   11/05/2020

Şirketimin logo tasarımı için Aysun hanımla çalışmaya karar verdik. Tasarimla alakalı düşüncelerimi kendisine aktardim. Ve bunun bana logo olarak dönüşü düşüncelerimin kat ve kat üstü olarak gerçekleşti. Yenilikci ve kaliteli tasarımıyla şirketimin logosunu beklentimin çok üzerinde bir tasarımla sahip oldum. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

         
Emincan E.
Logo Tasarım   26/04/2020

Ahmet beyden gerçekten çok memnun kaldım ilgisi alakası samimiyeti🙏 Ve kesinlikle tasarımları logosu gözü çok farklı bizim tam olarak istediğimizi yaptı çok teşekkür ediyoruz kendisine SİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM

         
Logo Tasarım   18/04/2020

Melis hanım gerçekten işini iyi yapan ve bıkmadan usanmadan sizin istekleriniz doğrultusunda doğru yönlendirmeleriyle sonuç odaklı çalışan birisi gerçekten çok teşekkür ediyorum kendisine. Logo harika oldu. Sıra kartvizitimizde👏👍

         
Mehmet E.
Logo Tasarım   20/02/2020

Müşterinin ne istediğini anlayabilmek çok önemli.elinize ,emeğinize sağlık.hem uygun fiyat,hemde çok güzel bir iş oldu.çok teşekkür ederim...

         
Gülay A.
Logo Tasarım   14/05/2019

Faysal bey ve ekibi harika bir iş çıkardılar. Bize söylenen sürede tamamlanması da ayrı bir artı. İlgisi ve işbirliği için teşekkürler. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Logo Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz