En İyi 10 Konak İzmir Logo Tasarım

4 Logo Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Konak civarında 141 Logo Tasarımcısı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Bahtiyar Tuna Mobilya Ve İç Mekan Tasarım

Bahtiyar Tuna Mobilya Ve İç Mekan Tasarım

Logo Tasarım · Konak, İzmir
2 boyutlu üzerine logo tasarımı, kurumsal kimlik çalışmaları, katalog tasarımı, broşür tasarımı, reklam tasarımı, bilboard tasarımı afiş tasarımı hizmeti verilmektedir.
Kerim Y.

Kerim Y.

Logo Tasarım · Konak, İzmir
Merhaba verebiliceğim hizmetler UI ve UX dizayn, logo tasarımı vb. İşler. Daha fazla bilgi için bana ulaşabişirsiniz.
Arda B.

Arda B.

Logo Tasarım · Karabağlar, İzmir
Selam, Kanada’da Computer Science okuduktan sonra Michigan Tech University’de UI/UX Design derslerini tamamladım. Çok uzun süredir internet ortamında olduğum için bir kullanıcının ne istediğini çok rahat anlayabiliyorum. Kullanıcı Deneyimi ilgi alanım olduğu için müşterilerin hangi işe nasıl tepki vereceğini sistematik bir şekilde analiz edebiliyorum. Tasarım ve markalama işlerinde 3+ yıllık tecrübem var. Portfolyom için benimle iletişime geçebilirsiniz. Sizinle çalışmak için çok heyecanlıyım.
Yasemin K.

Yasemin K.

Logo Tasarım · Karşıyaka, İzmir
Yaklaşık 7 yıldır freelance tasarım yapmaktayım. yaseminkaraduman instagram hesabından örnek çalışmalarımı görebilirsiniz. Ayrıca süreç boyunca whatsapp üzerinden anlık iletişime geçerek tamamen istekleriniz doğrultusunda içinize sinen bir tasarım hazırlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Anlaşmalı olduğum baskı firması ile baskılarınızı alarak adresinize teslim edebilirim.
Tramwhy? Tanıtım Hizmetleri

Tramwhy? Tanıtım Hizmetleri

Logo Tasarım · Konak, İzmir
Hayal etmek ile başlayan bir yolculuk bizimkisi.Benzer eğitimden geçmiş benzer insanlar, benzer işlerde çalışır, benzer fikirlerle ortaya çıkar, benzer fiyatlı, benzer garantili ve benzer nitelikli şeyler üretirler. Problemde budur. Seçeneklerin işgaline uğramış bu bolluk çağında eğer tüketiciyseniz yaşadınız, elinizi sallasanız ellisi. Ama eğer markanın yöneticisi iseniz harekete geçin . Markanızı ve şirketinizi En zirveye taşıyın yada dua etmeye başlayın
De Reklam Tanıtım Hizm ..

De Reklam Tanıtım Hizm ..

Logo Tasarım · Konak, İzmir
Firmaların tüm kurumsal kimlik çalışmalarında görsel bütünlüğe dikkat edip size ve firmanıza uygun konsept çalışmalar,ve marka doktorluğu yapmaktayız. marka grafik tasarım olarak sizlere en iyi hizmeti sunma garantisi veriyoruz.
Gizem  U.

Gizem U.

Logo Tasarım · Konak, İzmir
İzmir Yaşar Üniversitesi nin Grafik Tasarım Bölümünü tam burslu olarak kazandım ve bitirdim. Piyasada birçok firma için freelance olarak logo tasarımı yaptım. Bu alanda tecrübeli ve yetkinim. Sizlerle çalışmak isterim.
Emre  G.

Emre G.

Logo Tasarım · Konak, İzmir
Merhabalar Öğrenciyim okul masraflarımı karşılamak için yeteneklerimi sizlerle buluşturmak istiyorum
Alperen O.

Alperen O.

Logo Tasarım · Konak, İzmir
Yaratıcı araştırmaya ve öğrenmeye meraklıyım, aldığım her işe kendi işim gibi bakar ve titizlik gösteririm.
Aksel Ç.

Aksel Ç.

Logo Tasarım · Konak, İzmir
Merhabalar Grafik ve Tasarım öğrencisiyim bu yıl son senem ve sizlere en iyi şekilde yardımcı olmak istiyorum
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Aslı Gırcalı
Logo Tasarım   30/09/2019

Bayan Kuaförüyüm uzun zamandır salonum için logo istiyordum Armut uygulaması sayesinde Taha beyle görüştük sağolsun zor bir beğenen biri olarak benim tüm kahrımı sabırla çekti ve sonunda hayalimdeki logoyu tasarlayıp sundu şimdi benden mutlusu yok çok teşekkür ederim

         
Muhammed Özdemir
Logo Tasarım   29/07/2019

Biz çok memnun kaldık, gerçekten tam istediğimiz logoyu yaptı kendisi. Bütün isteklerimizi geri çevirmedi, birebir yaptı. Bundan sonraki grafik işlerimiz kendisinin inşallah. Çok teşekkürler.

         
Gökdeniz Toprak
Logo Tasarım   03/05/2019

Teşekkürler. Hızlı bir şekilde, istediğimiz gibi bir ürün çıkardı. Bundan sonra kendisiyle yine çalışmak isteriz.

         
Ayhan Özmen
Logo Tasarım   26/03/2019
gallery thumbnail

Profesyonel yaklaşım felsefesi ve nokta atışı kararlarla müşteri memnuniyetini doruklara çıkartan biriyle çalıştığınızı hissedeceğinizi taahhüt ediyorum. Maliyetin değerlendirme olmaktan çıktığı bir firma anlayışı ile çalışmaya hazır olun.

         
Cemre Yamaner
Logo Tasarım   22/03/2019

Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. İstediğim şekilde bana zamanında ve harika bir iletişimle çalışmalar sunuldu. Kubilay Bey’den bu şekilde bir hizmet aldığım için çok mutluyum. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

         
Nurhan Yalçınkaya
Logo Tasarım   20/02/2019

Essadesign ın hizmet kalitesi çok yüksek, pozitif iletişimi ve hızlı geri dönüşleri ile gerçekten çok başarılı bir çalışma hazırladı. İsteklerimizi çok özenle, alternatif çalışmalarla yerine getirdi ve vaktinden önce teslim etti. Herkese tavsiye ederiz biz çok memnun kaldık :)

         
Osman Akıncı
Logo Tasarım   16/11/2018

Sercan beyle çalıştım hem çok kısa sürede sonuç aldık hem de ben çok memnun kaldım , güvenle çalışabilirsiniz.

         
Merve Toker
Logo Tasarım   10/11/2018

ilgi ve alakaları çok güzeldi. tüm sorularımı sabırla cevaplandırıp en iyi sonuçla geri dönüş yaptılar üstelik bir kaç saat içinde. gönül rahatlığı ile iletişime geçebileceğiniz bir kişi. İşinizde paranızda güvende. kendilerine çok teşekkür ederim.

Logo Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz