En İyi 10 Konak İzmir Logo Tasarım

4 Logo Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Konak civarında 190 Logo Tasarımcısı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ajans Graf

Ajans Graf

Logo Tasarım · Konak, İzmir
Ajans Graf; logo tasarım, grafik tasarım, dijital medya, sosyal medya, web tasarım ve marka iletişimi alanlarında kaliteli hizmet sunan reklam ajansıdır.
Aysun S.

Aysun S.

Logo Tasarım · Konak, İzmir
Kurumsal kimlik oluşturma ve tüm grafik tasarım özellikleri taşıyan işleriniz için özgün fikir ve düşünce ile yarnınızda oluyoruz. aynı zamanda sosyal medya tasarımlarınız için hayal gücümüzle tanışmalısınız.
Gizem  U.

Gizem U.

Logo Tasarım · Konak, İzmir
İzmir Yaşar Üniversitesi nin Grafik Tasarım Bölümünü tam burslu olarak kazandım ve bitirdim. Piyasada birçok firma için freelance olarak logo tasarımı yaptım. Bu alanda tecrübeli ve yetkinim. Sizlerle çalışmak isterim.
Serdar S.

Serdar S.

Logo Tasarım · Konak, İzmir
Serdar Sağlam - Grafik Tasarımcı Photoshop, Illustrator ve InDesign üzerinden basılı ve dijital tasarım çözümleri sunuyorum. Kartvizit Broşür Afiş Konsept Tasarımlar Sosyal Medya Görselleri Kurumsal Kimlik İnşası
Aksel Ç.

Aksel Ç.

Logo Tasarım · Konak, İzmir
Merhabalar Grafik ve Tasarım öğrencisiyim bu yıl son senem ve sizlere en iyi şekilde yardımcı olmak istiyorum
Yengeç Yazılım

Yengeç Yazılım

Logo Tasarım · Karabağlar, İzmir
Merhabalar, biz yengeçler markanızın ihtiyaçları doğrultusunda sizlere hızlı ve görselliği yüksek destekler veriyoruz. İşini severek yapmanın verdiği başarı ile besleniyor ve maksimum fayda için çalışıyoruz.
Tramwhy? Tanıtım Hizmetleri

Tramwhy? Tanıtım Hizmetleri

Logo Tasarım · Konak, İzmir
Hayal etmek ile başlayan bir yolculuk bizimkisi.Benzer eğitimden geçmiş benzer insanlar, benzer işlerde çalışır, benzer fikirlerle ortaya çıkar, benzer fiyatlı, benzer garantili ve benzer nitelikli şeyler üretirler. Problemde budur. Seçeneklerin işgaline uğramış bu bolluk çağında eğer tüketiciyseniz yaşadınız, elinizi sallasanız ellisi. Ama eğer markanın yöneticisi iseniz harekete geçin . Markanızı ve şirketinizi En zirveye taşıyın yada dua etmeye başlayın
Alperen O.

Alperen O.

Logo Tasarım · Konak, İzmir
Yaratıcı araştırmaya ve öğrenmeye meraklıyım, aldığım her işe kendi işim gibi bakar ve titizlik gösteririm.
Şebnem  T.

Şebnem T.

Logo Tasarım · Bornova, İzmir
Medya ve iletişim mezunuyum. Bilge Adam Akademi grafik ve web tasarım eğitimi sertifikam mevcut. Ajans deneyimim var.
Furkan K.

Furkan K.

Logo Tasarım · Konak, İzmir
Dokuz Eylül Universitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Resimleme ve Baskı öğrencisiyim. Freelance iş (grafik tasarım-logo tasarım- dövme tasarımı- illüstrasyon) yaparak sonsuza kadar kendimi gelistirmeyi hedefliyorum. Birçok alanda deneyim ve fikir sahibiyim. Durumlara farklı açılarda bakarak ve baktırarak tasarımlarımı uyguluyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hakan Ataklı
Logo Tasarım   07/07/2020

Aysun hanım gerçekten çok sabırlı.Sade, temiz ve iyi bir iş çıkardık.Yürekten teşekkürlerimi sunuyorum.

         
Fettah Güler
Logo Tasarım   14/05/2020

Gerek kalite,gerek samimiyet noktasında mükemmel bir çalışma çıkarıyor.Yunus Emre Bey işini özveriyle yapıyor.Herkese tavsiye ediyorum.

         
Logo Tasarım   13/04/2020

Beste hanim ilk günden beri çok ilgili ve alakalı biriydi. Talepleri göz önünde bulunduran, profesyonel bir iş ortaya koydu. Kendisine çok teşekkür ederim. Kesinlikle bir kez daha Beste hanım ile çalışırım.

         
İlyas Kaya
Logo Tasarım   29/03/2020

çok ilgili bir arkadaş gerçekten son noktada bir yerde buluşuyorsunuz ve işte bu dediğiniz bir tasarım sergiliyor öyle 1 yada 2 çalışmayla bırakmıyor sonuç odaklı olanın en güzelini mükemmelini çıkarmaya çalışıyor kendisine çok teşekkür ederiz yaptığı işe göre cüzibir teklifti

         
M.Reşid Çavuşoğlu
Logo Tasarım   21/12/2019
gallery thumbnail

Murathan bey ilgili,işinde ciddi,farklı fikirlere de açık bir insan.İletişim halinde oluyor ve iş hızlı yürüyor,çalışmalarınızı fikirlerinize örneklerinize göre yönlendiriyor.

         
Sadi Baysal
Logo Tasarım   23/11/2019

Hazır logomuza ve ismimize uygun bir çalışma talebinde bulundum.Doğuş ajans tan Fatih bey ilgilendi ve isteğimize göre bir çalışma yaptı ve teslim etti.Teşekkürler Fatih bey.

         
Metin İzçınar
Logo Tasarım   20/11/2019

Baştan sona karşılıklı güzel bi çalışma yaptık .İhtiyacım ve tavsiyesini göre yaptigimiz logo bana göre başarılıydı. Teşekkür ederim.

         
Aslı Gırcalı
Logo Tasarım   30/09/2019

Bayan Kuaförüyüm uzun zamandır salonum için logo istiyordum Armut uygulaması sayesinde Taha beyle görüştük sağolsun zor bir beğenen biri olarak benim tüm kahrımı sabırla çekti ve sonunda hayalimdeki logoyu tasarlayıp sundu şimdi benden mutlusu yok çok teşekkür ederim

Logo Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz