Hizmet Ver

4 Konak Sınıf Öğretmeni Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Konak civarında 83 Sınıf Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Sınıf Öğretmeni

En İyi 10 Konak Sınıf Öğretmeni

Sümeyra Özcan photo

Sümeyra Özcan

26.09.2021

Sınıf Öğretmeni · Konak, İzmir

Dokuz Eylül Üniversitesi, Eğitim Fakültesi mezunuyum. 7 yıllık öğretmenlik deneyimim var. Aynı zamanda sertifikalı oyun terapistiyim ve deneyimsel oyun terapisi uygulayıcısıyım. Amacım dersleri eğlenceli hale getirip, kalıcı öğrenme sağlamak.İngilizce ve Fransızca A1(ilkokul) düzeyinde de eğitim...

Fatih Serin photo

Fatih Serin

17.09.2018

Sınıf Öğretmeni · Konak, İzmir

16 yıllık özel okul tecrübesine sahip bir öğretmenim. 6 yıldır özel ders vermekteyim. İlkokul öğrencisine başta okuma-yazma öğretimi, kitap okuma takibi, ödev alışkanlığı ile temel MATEMATİK ve TÜRKÇE olmak üzere diğer dersleri somutlaştırarak ve oyun tabanlı öğretim metodu ile sevdirerek...

İsmail Öğretmen photo

İsmail Öğretmen

17.12.2017

Sınıf Öğretmeni · Konak, İzmir

14 yıllık sınıf öğretmeniyim. İlkokul öğrencilerinin derslerine yardımcı olmak, başarı ve performanslarını arttırmak için uzun süredir özel ders veriyorum. İlk aşamada öğrencilerimin seviyelerini tespit ederim ve eksiklerini belirlerim. Onların ihtiyaçlarına göre bireysel çalışma planları...

Zehra Yavuz photo

Zehra Yavuz

03.10.2021

Sınıf Öğretmeni · Konak, İzmir

Aktif çalışan 12 yıllık tecrübeli sınıf öğretmeniyim. Okuma yazma öğretimi İlkokul tüm dersler alanlarında deneyimliyim.

Serdal Birvar photo

Serdal Birvar

13.08.2021

Sınıf Öğretmeni · Konak, İzmir

7 yıl sınıf öğretmenliği,8 yıl özel eğitim öğretmenliği olmak üzere 15 yıldır öğretmen olarak çalışmaktayım. Okuma problemi yaşayan öğrenciler ve disleksili öğrencilere okumayı geliştirici çalışmalar yapmaktayım.

Gamze Çelik photo

Gamze Çelik

09.11.2021

Sınıf Öğretmeni · Konak, İzmir

Dokuz Eylül Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim. Eğitim aldığım üniversitesinin kalitesine ve çalışma azmime güveniyorum.

Rabia Öğretmen photo

Rabia Öğretmen

22.06.2020

Sınıf Öğretmeni · Konak, İzmir

Tel: 0-5-0-5 1-2-6 6-5 2-4 Merhabalar ben Rabia hoca sınıf öğretmeniyim. Armut.comda sınıf öğretmenleri arasında ilk sıradayım. Üç senedir özel ders veriyorum. İlköğretim öğrencilerine tüm dersler, ortaokul öğrencilerine Türkçe ayrıca yabancılara Türkçe öğretmekteyim. Alanımda uzmanım. Önemli...

Özgün Algan photo

Özgün Algan

13.08.2021

Sınıf Öğretmeni · Konak, İzmir

Merhabalar 11 yıldır kamuda özel eğitim öğretmeni olarak çalışıyorum.bireysel eğitimde çocukla önemli adımlar kaydediyoruz.ilkokul 1 ve 2 seviyesinde birebir eğitim okuma yazma matematik hayat bilgisi derslerinde çalışabilirim.sınıf ortamında kendini tam olarak gösteremeyen çocuklar bireysel...

D G photo

D G

29.09.2021

Sınıf Öğretmeni · Konak, İzmir

7 yıllık ilkokul öğretmenliği tecrübem bulunmakta olup çocuklarla iletişimim oldukça kuvvetlidir .Özel derslerimde çocukların eksik kaldıkları konuları aktiviteler eşliğinde ,sıkılmadan , eğlenerek öğrenebilecekleri ortamları sağlayarak zamanımızı dolu dolu geçirmekteyiz.

Irmak Lüleli photo

Irmak Lüleli

02.02.2021

Sınıf Öğretmeni · Konak, İzmir

Deneyimli ( Bahçeşehir Koleji aktif çalışan öğretmenim) Uludağ Üniverstesi sınıf öğretmeninden ilkokul derslerine yardımcı. Türkçe , matematik, ingilizce, okuma yazma , Hayat bilgisi , sosyal bilgiler , fen bilimleri derslerine yardımcı öğretmen.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Konak Sınıf Öğretmeni Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Konak Sınıf Öğretmeni ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Konak Sınıf Öğretmeni için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Sınıf Öğretmeni için Konak içinde toplam 83 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 86 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Konak içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 111 kişi Konak Sınıf Öğretmeni için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Sınıf Öğretmeni talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Sınıf Öğretmeni için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Sınıf Öğretmeni talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Sınıf Öğretmeni taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Sınıf Öğretmeni talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Sınıf Öğretmeni için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Sınıf Öğretmeni hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Sınıf Öğretmeni fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Sınıf Öğretmeni fiyatları, talep detayına göre 60 TL ile 120 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl