Hizmet Ver
İngilizce Özel Ders

4 Antalya Konyaaltı İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Konyaaltı civarında 89 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Konyaaltı İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 89 İngilizce Özel Ders Öğretmeni, Konyaaltı içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.8 puan, Konyaaltı içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Konyaaltı içinde yazılan 158 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 581 kişi Konyaaltı İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Konyaaltı Antalya İngilizce Özel Ders

Oğuzhan Ü. photo

Oğuzhan Ü.

07.10.2019

İngilizce Özel Ders · Konyaaltı, Antalya

Akdeniz Üniversitesi İngiliz dili ve Edebiyatı öğrencisiyim A1-A2 LGS ilköğretim-ortaöğretim-lise ingilizce dersleri veriyorum

Eda C. photo

Eda C.

11.06.2022

İngilizce Özel Ders · Konyaaltı, Antalya

ODTÜ İngilizce Öğretmenliği mezunuyum ve bir yükseköğretim kurumunda 10 yıldır yabancı dil alanında akademisyen olarak görev yapmaktayım. Ağırlıklı olarak derslerimde pratik yapma ve konuşma odaklıyım. Tercih ve ihtiyaca göre ders içeriği geliştirmekteyim. Çeşitli yurtdışı tecrübelerim bulunmakta...

İrem A. photo

İrem A.

06.02.2021

İngilizce Özel Ders · Konyaaltı, Antalya

İngilizceyi en eğlenceli şekilde öğrenmek için bir mesaj kadar uzaktayım.Bir anne, en büyük tutkusu öğretmek. Üstelik çok da tecrübeli.

Beyza K. photo

Beyza K.

11.10.2021

İngilizce Özel Ders · Konyaaltı, Antalya

Merhaba. Mütercim Tercümanlık mezunuyum ve özel ders İngilizce öğretmenliği yapıyorum. Şehir değiştirdiğim ve eski öğrencilerimi bıraktığım için birlikte çalışacağımız yeni insanlar arıyorum.

Robin P. photo

Robin P.

05.06.2022

İngilizce Özel Ders · Konyaaltı, Antalya

Merhaba 10 yılı aşkındır ingilizce öğretmenliği yapıyorum, Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümünü yüksek onur belgesi alarak bitirdim, yurtdışı deneyimim var, önümüzdeki eğitim öğretim yılında İtalya'da İngiliz Dilbilim üzerine yüksek lisans yapacağım.

Robert R. photo

Robert R.

15.06.2016

İngilizce Özel Ders · Konyaaltı, Antalya

Türkiye (İstanbul, Ankara, Konya, Antalya), Kanada, Güney Kore, Bahreyn, Hindistan gibi ülkelerde toplamda 15 yıllık (7 yıl Türkiye) tecrübeye sahip Kanadalı öğretmen, yaşam koçu ve antropolog. TOEFL ve IELTS sınavları üzerine uzman taktisyen. Antalya nın ve muhtemelen Türkiye nin anadili İngilizce...

Çigdem U. photo

Çigdem U.

23.02.2019

İngilizce Özel Ders · Konyaaltı, Antalya

Merhaba ben Çiğdem ULU. Hacettepe İngiliz Dili ve E.Bölümünden mezun oldum. Pedagojik formasyonumu ve yüksek lisansımı Hacettepe Üniversitesinde yaptım. yıllık İngilizce Öğretmeniyim. İngiltere’de yaşıyorum. İngiltere’de Kora Health and Education Consultancy adında bir eğitim danışma şirketim...

İlknur T. photo

İlknur T.

01.05.2020

İngilizce Özel Ders · Konyaaltı, Antalya

Almanca ve İngilizceyi Anadil seviyesinde konuştuğum ve bildiğim için profesyonel bir şekilde dil eğitimi vermekteyim. Almanyadan yerli dönüş yapıp ve farklı ülkelerde yaşamadan ve mesleğimden istinaden Dil hakimiyetim en üst seviyede bulunmaktadır.

Sueda K. photo

Sueda K.

08.08.2021

İngilizce Özel Ders · Konyaaltı, Antalya

Merhaba. hacettepe üniversitesi 3. sınıf öğrencisiyim. ingiliz dili ve edebiyatı okuyorum. hacettepe’nin ingilizce hazırlığından iyi bir puanla mezun oldum. daha önce kuzenlerime ve kardeşime ingilizcelerinde çok yardımcı oldum, çocukları çok sevdiğim için hiç zor olmadı. hem eğlendik hem de ben...

Avni T. photo

Avni T.

11.11.2021

İngilizce Özel Ders · Konyaaltı, Antalya

Atatürk üniversitesi İngiliz dili ve edebiyatı bölümü + Ege üniversitesi pedagojik formasyon mezunu olup, 18 yıldır, M.E.B'e bağlı farklı lise ve ortaokullarda çalışmaktayım.Dil yeterlilik sınavında üst seviye bir notum olmakla birlikte bunun fazla önemi olmadığını, önemli olanın öğretmenin...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Konyaaltı İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Konyaaltı İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İngilizce Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İngilizce Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İngilizce Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İngilizce Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İngilizce Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İngilizce Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İngilizce Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Antalya Konyaaltı İngilizce Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Antalya Konyaaltı İngilizce Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 50 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl