En İyi 10 Küçükçekmece Grafik Tasarım | Armut

En İyi 10 Küçükçekmece İstanbul Grafik Tasarım

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Küçükçekmece bölgesinde 220 Grafik Tasarım Grafikeri hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Kubilay E.

Kubilay E.

Grafik Tasarım · Küçükçekmece, İstanbul
Bahçeşehir Üniversitesi Ekonomi bölümü son sınıf öğrencisiyim. Öğrenciliğim süresince Adobe Photoshop, Adobe Illustrator ve Grafik Tasarım üzerine dersler aldım. 2017 yazında ABD de (Kansas City Art Institute) Görsel Tasarım üzerine üç aylık bir eğitimi aldım. Mezun olduktan sonra Görsel ve Grafik Tasarım alanında çalışma planım var. Bu süreçte portfoliomu olabildiğince geniş tutabilmek adına bu platform üzerinden insanlara yardımcı olmayı planlıyorum. Saygılarımla.
Kubilay M.

Kubilay M.

Grafik Tasarım · Küçükçekmece, İstanbul
Merhabalar ben kubilay melemiş grafik tasarım bölümü okuyorum bowling teknisyeniyim css,ava script,html,PhP,Adobe PHOTOSHOP,Adobe İLLUSTRATOR,Auto CAD 'Programlarını ileri düzeyde biliyorum.
Aliye G.

Aliye G.

Grafik Tasarım · Bahçelievler, İstanbul
Beykent M.Y.O- Grafik Tasarım bölümü mezunuyum. Okul hayatımdan beri grafiker olarak çalışmaktayım. Halen kurumsal bir firmada çalışmakta, aynı zamanda da freelance olarak da hizmet vermekteyim. Yapabileceğim çalışmalar; Mağaza içi görsel, kurumsal kimlik, broşür, kartvizit, internet sitesi banner. Aynı zamanda özel günler içinde bir çok çalışma yapmış bulunmaktayım; Doğum günü afiş, banner, fotoğraf mesajları vb., davetiye. Çalışma yapılabileceği gibi, çalışmalar için baskılı olarakta hizmet v
Kurumsal Data

Kurumsal Data

Grafik Tasarım · Bağcılar, İstanbul
Grafik Tasarım da Göz alıcı ve Benzersiz Kreatif Tasarımlara imza Atıyor, Algıda Farkındalık Yaratıyoruz. Kurumsal Kimlik Çalışmaları , Web Bannerları , Diğer Grafik Baskı ve Reklam Çalışmalarında Kısa Tüm Projelerinize Hizmet Veriyoruz.
Selim F.

Selim F.

Grafik Tasarım · Küçükçekmece, İstanbul
Merhabalar Ben Selim, 5 yıldır ajans ve özel sektör olmak üzere grafikerlikten iletişim tasarımı uzmanlğına kadar sürekli kendimi geliştirip çalıştım. Logo dan kurumsal kimlik tasarımına, Web Layout tasarımından uygulama layout tasarımına kadar geniş bir tasarım yelpazesine sahip modern tasarım trendlerini sürekli takip edip kendini geliştiren bir tasarımcıyım.
Barış Ö.

Barış Ö.

Grafik Tasarım · Küçükçekmece, İstanbul
Yıldız Teknik Üniversitesi, Sanat ve Tasarım Fakültesi, İletişim Tasarımı bölümü öğrencisiyim. 2009 yılından beri hobi olarak yaptığım Grafik Tasarım işlerini, 3 senedir profesyonel olarak yapıyorum.
Seval Ş.

Seval Ş.

Grafik Tasarım · Küçükçekmece, İstanbul
Merhaba Ben Seval. Grafik Tasarım Sektöründe Uzun Süre Çalışıyorum ve Kendime Güveniyorum Katalog-Broşür-Kartvizit-Logo-Kurumsal Kimlik. Tasarımları Analitik Olarak Sistemsi Bir Tarz İle En Kaliteli Görüntüleri Sizin için Çiziyorum. 5 Yıl Tasarım Tecrübem İle Size Daha İyisini Suna Bilmek İçin Hizmetinizdeyim.
M Design

M Design

Grafik Tasarım · Küçükçekmece, İstanbul
Grafik Tasarım evrimini hala sürdürmekte olan ve analitik düşüncelere sahip, geçmişten günümüze teknolojik değişiklikleri ve ilerlemeleri yakından takip eden, hızlı ve çözüm odaklı misyonumuzla; logo, amblem kurumsal kimlik, gazete, dergi, ambalaj, web sitesi arayüz ve banner tasarımlarınız konusunda uzman ekibimiz ile daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için hizmetinizdeyiz.
Dilara B.

Dilara B.

Grafik Tasarım · Küçükçekmece, İstanbul
Işık Üniversitesi Görsel Iletişim Tasarımı Öğrencisi Programlar: Adobe Illustrator, Photoshop (iyi derece) Adobe After Effects, Animate, InDesign (orta derece) Logo, Afiş, El ilanı, Billboard vb. grafik tasarım işleri
Jacos Ticaret, Reklam Ve Tasarım

Jacos Ticaret, Reklam Ve Tasarım

Grafik Tasarım · Küçükçekmece, İstanbul
Talepler doğrultusunda, grafik tasarım, ürün fotoğraf çekimi konularında her türlü çalışmayı, eksiksiz olarak gerçekleştirmekteyiz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Numan Ayhan
Grafik Tasarım   19/06/2018

Büşra hanım çok ilgili işini severek yapıyor detayları ve kullandığı renkler çok güzel Başarısını herkese tavsiye ederim !!

         
Grafik Tasarım   30/05/2018

Yeteneği, yaratıcılığı ve sürekli iletişimde bulunarak çalışmasıyla çok memnun kaldık. Sonuç olarak tam istediğimiz gibi bir çalışma ortaya çıktı. Teşekkürler Kardelen Hanım.

         
Selda Öztaş
Grafik Tasarım   25/04/2018

Ambalaj tasarımı konusunda hizmet aldım. Çok güzel bir tasarım ortaya çıktı. Çalışmasından çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Suat Eroğlu
Grafik Tasarım   23/04/2018

Yeni kliniğimin logo ve kartvizit çalışmasını yaptırdım.cok memnun kaldım.ilgili alakalı ve isinde cok basarılı bir tasarımcı.güzel çalısması icin tekrar cok tesekkür ederim.kesinlikle tavsiye ederim

         
Çağhan Güneylioğlu
Grafik Tasarım   22/04/2018

Kendisiyle çalışmaya başladık. Güzel işler çıkartmış, başlangıçta da beni gayet memnun etti. İyi bir tasarımcı.

         
Kerem Küçük
Grafik Tasarım   11/04/2018

Çok başarılı işini hakkıyla yapan bir arkadaşımız , çok detaylı bi iş gerçekleştirdik ve hiç zorlanmadı sabırlı ve işinin peşinde eline koluna sağlık

Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz