En İyi 10 Küçükçekmece Grafik Tasarım - Armut

En İyi 10 İstanbul Küçükçekmece Grafik Tasarım

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Küçükçekmece bölgesinde 179 Grafik Tasarım Grafikeri teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Zeynep Olgaç

Zeynep Olgaç

Grafik Tasarım · Küçükçekmece, İstanbul
Reklam sektörüne 11 yıldır gönülden bağlıyım. İşimi zevkle yapıyor, ürettikçe mutlu oluyorum. Her tasarladığım proje; tecrübe kazandırdığı gibi, daha çok öğrenme isteğini de beraberinde getiriyor. Eğitim hayatımda öğrenmiş olduğum sayısal bilgiler; analitik düşünme, sorun çözme yeteneği ve program kullanma yeteneğime bir hayli destek oldu. İş hayatımın ilk dönemlerinde matbaada çalışmış olmam sebebiyle; kağıt çeşitleri, renk ayrımı ve baskı teknikleri konusunda bilgi sahibiyim. Sonrasında istek
Selcan Gündüz

Selcan Gündüz

Grafik Tasarım · Bahçelievler, İstanbul
15 yıldır grafik tasarım alanında bir çok sektörde yer aldım. reklamdan tekstile kadar işin tüm detaylarına hakim olacak seviyede bilgi birikim sahibiyim.Çok değerli firmalara uzun süredir grafik tasarım ihtiyaçlarında dışarıdan hizmet vermeye devam ediyorum. Unutmayalım tecrübe yalnızca bir sayı değildir, koca bir yaşamdır. Selcan GÜNDÜZ
Kubilay Erbas

Kubilay Erbas

Grafik Tasarım · Küçükçekmece, İstanbul
Bahçeşehir Üniversitesi Ekonomi bölümü son sınıf öğrencisiyim. Öğrenciliğim süresince Adobe Photoshop, Adobe Illustrator ve Grafik Tasarım üzerine dersler aldım. 2017 yazında ABD de (Kansas City Art Institute) Görsel Tasarım üzerine üç aylık bir eğitimi aldım. Mezun olduktan sonra Görsel ve Grafik Tasarım alanında çalışma planım var. Bu süreçte portfoliomu olabildiğince geniş tutabilmek adına bu platform üzerinden insanlara yardımcı olmayı planlıyorum. Saygılarımla.
Eren Uzunoğlu

Eren Uzunoğlu

Grafik Tasarım · Küçükçekmece, İstanbul
Merhabalar Ben Eren Uzunoğlu , 6 yıldır bu sektörün içerisindeyim birçok ajans ve matbaa da çalıştım, tasarım konusunda kendime sonsuz güveniyorum. Sizinle her ihtiyacınızı giderebiliriz. İşin baskı öncesi ile beraber baskı sonrasına kadar devam eden işlemine hakimim, size her türlü yardımda bulunabilirim işinizde herhangi bir sorun olmayacaktır. Kurumsal Kimlik, 3D Çizim, Katalog, Dergi. Bu işler dışında farklı bir teklif göndermeyiniz. Teşekkür ederim.
Grafik Tasarım

Grafik Tasarım

Grafik Tasarım · Küçükçekmece, İstanbul
20 yıllık yayınevi tecrübem ve ekibim ile birlikte okul öncesinden, üniversite yayınlarına kadar geniş bir yelpazedeki kitaplarının dizgi, grafik ve kapak tasarımları, broşür, katalog, dergi ve gazete hazırlanması vb. tüm dizgi-grafik ve tasarım işlerinizde sizlere yardımcı olmak isterim.
Londra Reklam Tasarim

Londra Reklam Tasarim

Grafik Tasarım · Küçükçekmece, İstanbul
35 yıllık Tecrübe ve Uzman Kadromuzla Sizlerleyiz. Yenilik bizim isimiz. PROFESYONEL, Grafik Tasarim, LOGO TASARIMI, TABELA DİZAYN, LED ISIKLI TABELA, DAVETIYE, DIGITAL BASKI, KISISEL PORTRE, KARIKATUR YSGLI BOYA ÇİZİM ve daha fazlasi burada. Uygun fiyatli kaliteli hizmet.
Hazal Değirmen

Hazal Değirmen

Grafik Tasarım · Küçükçekmece, İstanbul
Hazal Değirmen, 21 İstanbul 4 yıllık Grafik tasarım deneyimliyim. Corel Draw, Adobe Photoshop, Illustrator cizim ve gorsel calısmaları yapıyorum. Grafiklerin yanında logo kartvizit kurumsal kimlik tasarımları yapıyorum.
Batuhan Özdemir

Batuhan Özdemir

Grafik Tasarım · Küçükçekmece, İstanbul
İstanbul üniversitesi 2. Sınıf grafik tasarım öğrencisiyim genç bir grafiker olarak çalışmalarımı müşterinin beklentisini karşılıcak şekilde ve zamanında teslim ediyorum şimdide benimle çalışmak isteten değerli müşterilerime saygılar sunarım.
M Design

M Design

Grafik Tasarım · Küçükçekmece, İstanbul
Grafik Tasarım evrimini hala sürdürmekte olan ve analitik düşüncelere sahip, geçmişten günümüze teknolojik değişiklikleri ve ilerlemeleri yakından takip eden, hızlı ve çözüm odaklı misyonumuzla; logo, amblem kurumsal kimlik, gazete, dergi, ambalaj, web sitesi arayüz ve banner tasarımlarınız konusunda uzman ekibimiz ile daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için hizmetinizdeyiz.
Yasin Doğan

Yasin Doğan

Grafik Tasarım · Küçükçekmece, İstanbul
KONUŞUPTA ANLAŞILMAYACAK HİÇBİR İŞ YOKTUR GELİN ANLAŞALIM UNUTMAYIN SON SÖZ SİZDE BİTER ÖNCE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ümit Dgişrmenci
Grafik Tasarım   12/12/2017

Değişiklik yapacağımız proje için tanışmış olduğumuz Bekir bey ile Bekir beyin sunmuş olduğu yeni projeler ve harika tasarımlar ve yeni fikirler sayesinde tüm projeyi yenilemiş bulunmaktayız. Süper hızlı hizmet,Sonuç odaklı 4-4 odaklı ve bitmeyen tükenmeyen enerji istiyorsanız şiddetle tavsiye derim.Biz bu sayede tüm işlerimizi Bekir beye paslar olduk. Herkes her işi yapıyor fakat önemli olan sonuç odaklı iş başarabilmektir.

         
Görkem C
Grafik Tasarım   04/12/2017

Kendisi ile logo çalışması için teklif aldığımız süreç içinde referans olarak yaptığı işlerini göndermesiyle tanıştık .olgunluğu ve mütevazı yaklaşımı ile zaten öne geçmişti ve verdiği enerjisi ile beklentilerimiz arttı(yoğun uğraştırmamıza ;orası biraz eğri biraz yukarı demelerimize güleryüzlü yaklaşımını terketmeden olgunlukla yaklaşarak😊😊) Zaman ında yetiştirdiği ve bizi daha uyguna çalıntı işlerle muhatap olmaktan alıkoyduğu için Taha Özberk e teşekkür ederiz.

         
burak senyuz
Grafik Tasarım   19/11/2017

İstediğiniz tasarımları çok hızlı ve düzgün şekilde tamamlayan,özveri ve sabır ile çalışan,işine çok saygılı ve güvenilir bir firmadır.Biz çok iyi sonuçlar aldık,kendilerine teşekkürler.

         
Hulya Noyan
Grafik Tasarım   11/11/2017

20 sayfalık menüyü 2 gün gibi kısa bir sürede tamamladı. Degistirdigim detayları hızla düzeltti. Tavsiye ederim.

         
Murat Çöpoğlu
Grafik Tasarım   08/11/2017

İşinin gerektirdiği bilgi birikimi ve deneyime sahip, çözüm ve sonuç odaklı çalışan güler yüzlü kişiliğe sahip bir arkadaşımız. Teşekkürler Selcan

Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz