En İyi 10 Küçükçekmece Grafik Tasarım - Armut

En İyi 10 İstanbul Küçükçekmece Grafik Tasarım

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Küçükçekmece bölgesinde 156 Grafik Tasarım Grafikeri teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Selcan Gündüz

Selcan Gündüz

Grafik Tasarım · Bahçelievler, İstanbul
15 yıldır grafik tasarım alanında bir çok sektörde yer aldım. reklamdan tekstile kadar işin tüm detaylarına hakim olacak seviyede bilgi birikim sahibiyim.Çok değerli firmalara uzun süredir grafik tasarım ihtiyaçlarında dışarıdan hizmet vermeye devam ediyorum. Unutmayalım tecrübe yalnızca bir sayı değildir, koca bir yaşamdır, yaşanan . Selcan GÜNDÜZ
Eren Uzunoğlu

Eren Uzunoğlu

Grafik Tasarım · Küçükçekmece, İstanbul
Merhabalar Ben Eren Uzunoğlu , 6 yıldır bu sektörün içerisindeyim birçok ajans ve matbaa da çalıştım, tasarım konusunda kendime sonsuz güveniyorum. Sizinle her ihtiyacınızı giderebiliriz. İşin baskı öncesi ile beraber baskı sonrasına kadar devam eden işlemine hakimim, size her türlü yardımda bulunabilirim işinizde herhangi bir sorun olmayacaktır. Kurumsal Kimlik, 3D Çizim, Katalog, Dergi. Bu işler dışında farklı bir teklif göndermeyiniz. Teşekkür ederim.
Said Temur

Said Temur

Grafik Tasarım · Küçükçekmece, İstanbul
Merhabalar. Dergi, broşür, katolog, gazete ve bülten mizanpajı; kitap kapağı tasarımı ve dizgi konusunda 15 yıllık deneyimimle buradayım. En çok mutlu olduğum ise müşterilerimin beklentilerinin yapacağım çalışmalarda hayat bulmasıdır.
Semra Şarlak

Semra Şarlak

Grafik Tasarım · Küçükçekmece, İstanbul
10 yıldır profesyonel grafik tasarımcı olarak çalışmaktayım. Çalışmalarıma hem freelance hemde bir tekstil firmasında tasarım müdürü olarak çalışmalarıma devam ediyorum. koleksiyonumda bulunan t-shirt grafiklerinden en küçük etiket tasarımına kadar bizzat ilgilenmekteyim. Pek çok farklı tasarım alanında tecrübem var. Başında bulunduğum her proje ve işi başarı ile tamamlamak öncelikli amacımdır. Tasarıma değer veren müşterilerimle, t-shirt grafikleri, logo tasarımı, broşür, katalog ve benzeri
Yiğit Okur

Yiğit Okur

Grafik Tasarım · Küçükçekmece, İstanbul
Yiğit, fotoğrafçı & grafiker. 15 Aralık 1987’de doğdu. Oktay Duran Matbaa Meslek Lisesi’nde okudu. Yüksek öğretimini İstanbul Aydın Üni. Tasarım Basım Yayıncılık okuyarak, Açık Öğretim Fakültesi’nde Fotoğrafçılık ve Kameramanlık ile öğrenimine devam etti. İstanbul Aydın Üniversite’sinde İngilizce hazırlık okuyan Yiğit Ukrayna’nın Odessa kentinde 6 Aylık Rusça eğitimi ile yabancı dilini geliştirmiştir. İş hayatı boyunca birçok kurumsal firmalarda çalışan Yiğit’in, en unutamadığı ve en
Tuğçe G.

Tuğçe G.

Grafik Tasarım · Küçükçekmece, İstanbul
Kurumsal Kimlik Tasarımı, Kartvizit, Ürün Broşür-Katalog-Föy, Tabela, Web site için Banner-Slider Görseli, Etkinlik Davetiyesi, Düğün-Kına-Nişan Davetiyesi, Dergi Reklam ve İlanlar
Yeliz Metin

Yeliz Metin

Grafik Tasarım · Küçükçekmece, İstanbul
Uzay Ajans 2005 Yılında Uzay Ajans adı altında her türlü matbaa hizmetini vermek amacıla Sefaköy de kurulan firmamız 8 yıldır her geçen gün artan güveninizin vermiş olduğu heyecanla ve büyük bir titizlikle hizmetlerine aralıksız devam etmektedir. Matbaa sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam ederek geniş ürün yelpazemizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına en kısa sürede maksimum kalitede çözümler sunmaktayız. Kurulduğumuz günden bu güne edinmiş olduğumuz tecrübe ve uz
Özgül Özer

Özgül Özer

Grafik Tasarım · Bahçelievler, İstanbul
Merhaba, Anadolu Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Grafik tasarım Bölümü mezunuyum. 2001 yılından piyasada aktif olarak çalışmaktayım. İzmir ve İstanbul da çalıştığım ajanslar dışında freelance olarak da logo tasarımı, kurumsal kimlik, web sitesi tasarımı, sosyal medya banner paylaşım tasarımları vb konularda isteyen kişi ve kurumlara hizmet vermekteyim.
Gülsen Tüysüz

Gülsen Tüysüz

Grafik Tasarım · Küçükçekmece, İstanbul
Merhaba, grafik tasarım ve baskı sektörüne henüz üniversitede öğrenciyken başladım ve en önemli özelliğim tasarımcılık yönümdür. Çeşitli sektörlerde çalışarak tasarımcılığın yanısıra teknik bilgilerimi de geliştirdim. Son dönemde ağırlıklı olarak etiket firmalarına yöneldim. Ambalaj giydirme benim için ayrı bir ilgi alanı oldu ve birçok firmanın farklı ürün ve konsepteki etiket tasarım ve uygulamalarını yaptım.
Furkan Ay

Furkan Ay

Grafik Tasarım · Küçükçekmece, İstanbul
Karakalem çizim, Vektörel çizim, Logo Tasarımı, Kişiye özel İlüstrayon çalışması, Kartvizit, Tipografik çalışma, Broşür tasarımı, Digital art yapabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
İsmail Sabancı
Grafik Tasarım   03/08/2017

Hiç nazlanmadan,yokuşa sürmeden ne istediysek yaptı.Yok o renk uygun olmaz,vay efendim font değişmez vb gibi klasik tasarımcı yokuşları bu adamda yok.Eline sağlık,bereketli olsun

         
Hüseyin Boğa
Grafik Tasarım   21/07/2017

Binnaz Hanıma yaptırdığım işten çok memnun kaldım, işini itinayla ve özveriyle yapıp gayet güzel bir şekilde teslim etti, yaptırmak istediğiniz işleri gözünüz kapalı hiç düşünmeden yaptırabilirsiniz tavsiye ederim.

         
Tunahan Kavilli
Grafik Tasarım   13/07/2017

Yaptığı çalışma bizi ziyadesi ile memnun etti, işine değer veren, beyefendi ve yaptığı işin hakkını vermeye çalışan bir kişi. Tasarım konusunda şirketimizin ihtiyacı olduğunda yine kapısını çalacağız.

         
ERHAN AYDIN
Grafik Tasarım   06/07/2017

Aldığım hizmetin kalitesi iyiydi. İşin tamamlanması sonrasında da ihtiyacım olması halinde yardıma hazır olmalarını belirtmelerini olumlu buldum. Teşekkürler.

         
Mustafa Uzuner
Grafik Tasarım   28/06/2017

İletişim ve müşteri memnuniyeti gayet iyi. Aklınızdan geçenleri kaleme dökme hususunda Ali Özbaş başarılı bir isim. İlginiz için teşekkürler.

Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz